Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety oczekują, że facet będzie płacił?

Polecane posty

Gość gość
"choć nie wiem kto jest na tyle zdesperowany, że idzie na randkę z kimś kto mu się z góry nie podoba...bezsens" O matko czy ty kobieto wiesz o czym piszesz??? Inne wrażenia są na podstawie obejrzenia profilu randkowego, nawet ze zdjęciem , i pasania, a inne podczas spotkania w realu. Pomijam juz oszustwa typu wstawianie cudzych czy mocno nieaktualnych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy noc nadchodzi
Tylko, że koszty związane z rodziną bycem w związku ponoszą mężczyźni. A i sami gotujemy, sprzątay itd. nie jest nam do tego potrzebna kobieta. x hahahah to się uśmiałam...:D Ktoś widział jaka czystość panuje w akademikach w łazienkach i pokojach facetów ? To już piszę...obsrane kible z zaschniętym gównem i obsikane sedesy, włosy łonowe w umywalkach i pod prysznicem, klejąca podłoga, a jeżeli chodzi o jedzenie to w szufladkach masa zupek instant ... no faktycznie, genialni z was gospodarze domowi :D A idźcie do części dziewczyn...niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1234 Zgadzam sie. Takie wyjscie musialo byc czyms spowodowane. Mnie sie taka sytuacja nigdy nie przytrafila. Moglo nie byc kolejnych spotkan, ale 'nagle wyjscie'... zapewne nie bylo spowodowane 'niczym'. Wiec cos tu jednak jest na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko czy ty kobieto wiesz o czym piszesz??? Inne wrażenia są na podstawie obejrzenia profilu randkowego, nawet ze zdjęciem , i pasania, a inne podczas spotkania w realu. <><><> Nie wiem bo nie korzystam z portali randkowych i żal mi ludzi, którzy to robią :D O dziwo udało mi się poznać męża bez pomocy internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Jakos zaden z panow nie chce odpowiedziec co? Co takiego wy oferujecie kobietom czego od nich nie dostajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Jakos zaden z panow nie chce odpowiedziec co? Co takiego wy oferujecie kobietom czego od nich nie dostajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziara
No to nie chciejcie kobiet, związkow, dzieci, skoro tak boicie się ze będziesz musial utrzymywać żonę i dzieci(ja to w tym momencie odczytuje jakby was ktoś zmuszał do zwiąków i dzieci ) Nie chcesz nie musisz, nikt wam tego nie nakazuje! idzcie do burdelu i po sprawie! nie trzeba znosc humorów żony, płaczu dziecka i osranych pieluch. Każdy ma wybór...po co się męczyć i ładowć kase bez przyszłości i przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nas też taniej wyszedłby wibrator bo nie trzeba byłoby wydawać pieniędzy na depilacje, kosmetyki, fryzjera itd. żeby się wam podobać..." W ogólnym rozrachunku wibrator wyszedł by was znacznie drożej bo on nie zapłacił by za was rachunków, nie wyremontował domu, nie kupił nowego samochodu i nie mówił by że jesteście piękne bo nie zawsze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,37 toś ty mało rozgarnięty jeśli szukasz na portalach. Tam siedzi najgorszy chłam. A swoją drogą jestem ciekawa co ty prezentujesz na zdjęciach? tez nieaktualne? pewnie z Ciebie taki sam Adonis jak z nich Kleopatry:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20.08 tylko ze wy chcielibyście często ale po 10 min. To jest ta roznicausmiech.gif nie poteficie dogodzić kobiecie a oczekujecie ze będzie miała ochote na seks co wieczór kkk Jak facet jest impotentem to to jest jego wina. Więc jak pewien procent kobiet ma problemy z osiąganiem orgazmu to czyja to wina? Kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie potrzebuje sponsora bo sama mam pieniądze, tylko faceta z klasą, który jest szarmancki i na co najmniej moim poziomie finansowym. " zz Miej sobie i miliony chociaż szczerze w to wątpię. Bo niby skąd skoro od rana do wieczora siedzisz na czacie. Ciekawe co wy byście powiedziały jak by każdy facet brał tylko kobiety które są na jego "poziomie finansowym". Oj marny byłby wasz los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co wy byście powiedziały jak by każdy facet brał tylko kobiety które są na jego "poziomie finansowym". <><><> A tak nie jest ? Widziałeś chirurga, wziętego adwokata lub inżyniera z żoną sprzątaczką lub kasjerką z biedronki :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Ja znam parę ona informatyk - on kierowca dostawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję traktujmy kobiety tak jak one nas. Jak jakaś za siebie nie płaci i ma mniej kasy niż my to olejmy ją i poszukajmy mniej skąpej i bogatszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miej sobie i miliony chociaż szczerze w to wątpię. Bo niby skąd skoro od rana do wieczora siedzisz na czacie. <><><> Milionów nie mam a sprawdzenie dniowego utargu nie spędza mi dużo czasu :P Nie ja kseruje kartki, tylko mam od tego ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,01 Jak się ma impotencja do spuszcznia się po 10 min? To dwie i różne dysfunkcje mężczyzn, Nie rób z siebie łosia haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy noc nadchodzi
Ja proponuję traktujmy kobiety tak jak one nas. x czyli zaczniecie dla nas gotować, sprzątać i będziecie rodzić za nas dzieci, a na wieczór będziecie obowiązkowo strzelać nam półgodzinną minetę :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy noc nadchodzi
i będziecie grzecznie przynosić nam schłodzone piwko i Cosmopolitan jak będziemy sobie leżeć po pracy na kanapce a wy następnie będziecie odrabiać lekcje z dziećmi :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość1234 dziś Jakos zaden z panow nie chce odpowiedziec co? Co takiego wy oferujecie kobietom czego od nich nie dostajecie? ss Spoko chętnie się wprowadzę do kobiety mającej własny dom, najlepiej duży luksusowy apartament. Dobre auto żeby mnie woziła bo własnego nie mam. W sumie to mogę jeździć jej autem sam bo jestem kozak i mam prawko, ale jak rozbije auto to nie będzie mnie to interesować, do naprawy się oczywiście nie dołożę. Zatankować paliwo? hmm jak się skończy na środku ulicy to wleję te 3 litry żeby jakoś do domu dojechać. Chociaż nie, może lepiej pszygram głupa że nie wiem co się stało i wrócę taksówką, niech się ona później martwi gdzie auto znaleźć bo ja mam słaba orientacje przestrzenną i nie będę pamiętać gdzie je zostawiłem. Na solarium i do kosmetyczki co prawda nie chodzę więc za to może sponsorować inne moje przyjemności. Pani musi dobrze zarabiać, no i koniecznie musi dbać o to abym ja się dobrze czuł w związku. Oczywiście nie może mnie za nic winić bo ja się będę z tym źle czuł, rozpłacze się albo strzele focha. Mimo moich wielu wad musi udawać że jestem tym najwspanialszym i często mi to powtarzać żebym się dowartościował. Musi także wiele innych rzeczy których w tej chwili mój mózg nie potrafi ogarnąć. Ale jak tylko poczuje że chce zrobić coś tak aby mi było dobrze i wygodnie to dopiszę do listy. Jest jakaś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Boże... Szkoda slow. Ja rozumiem że temat o niezaplaconym rachunku...ale matko jedyna... Chodzi o podejście wasze do kobiet...chcecie żeby za siebie płaciły to może trochę więcej okazywania uczuc w sposób nie materialny?! Nie umiecie,nie chcecie? To w materialny sposob ale nie wazcie sie potem mowic ze kobieta jest materialistka skoro wasz jedyny sposob okazywania uczuc to forsa. A jak nie chcecie sie bawic w uczucia to sie nie wiazcie i tyle...a nie oczerniac kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Tak sie zastanawiam...jeżeli ktos sie wiaze z kobieta ktora mowi otwarcie ze nie bedzie pracowac to co? Nie ma świadomości ze będzie wykladal kase na zycie? I co? Dlatego tylko ze ona zajmuje sie domem macie prawo ja traktowac jak prywatna dzi**e sprzataczke praczke i bog wie co jeszcze? Niby to ze dajecie kase to jest wasza milosc? Oddania,wiernosci,milosci nie da sie kupic. To trzeba wypracowac. Kochasz jesli czujesz sie kochany. Takie jest zycie. Gdyby tak nie bylo to nie istnialy by rozwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akos zaden z panow nie chce odpowiedziec co? Co takiego wy oferujecie kobietom czego od nich nie dostajecie? ss Spoko chętnie się wprowadzę do kobiety mającej własny dom, najlepiej duży luksusowy apartament. Dobre auto żeby mnie woziła bo własnego nie mam. W sumie to mogę jeździć jej autem sam bo jestem kozak i mam prawko, <><><> Chcesz przez to powiedzieć, że każdy facet jest w stanie zaoferować kobiecie luksusowy dom/apartament i dobre auto ? :P Przecież większość z was to zwykłe siusiomajtki z dochodem 1300 zł :D Finansowo nie odbiegacie wcale w górę od kobiet. Większości z was nie stać na kredyt na mieszkanie 2 pokojowe więc o czym Ty chłopie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej przestaną istnieć śluby. I tak, chyba można oczekiwać że skoro do pracy ma dwie lewe ręce to chociaż dom ogarnie. Niestety nawet tego nie ogarniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post powyżej idealny:D pewnie pisala to kobieta :) bo żaden bubek nie miałby tyle poczucia humoru. Tak róbcie wszystko dla mężczyzn a oni się wam odpłacą...yhy napweno. Ten jednakże ludzki gatunek nie rozumie podstawowych zasad zwiąku- facet to egoista. Ale pamiętajcie żę za wasze życie w związku jesteście odpowiedzialne same, jeżeli będziecie uległe to facet będzie to wykorzystywał:)do grobowej deski! Sama poniekąd wychowałam swojego faceta, a nawet o tym nie wie haha. Faceta da się ujarzmić i wtedy tańczy koło was jak małpa na drucie:P Każdego da się podejść tylko trzeba wiedzic jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję trenowanej małpy z obrączką. Całe szczęście coraz mniej takich debili którym wystarczy gołą d u p ą usiąść na twarzy i dostaje małpiego rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oddania,wiernosci,milosci nie da sie kupic. " ss U kobiety wszystko da się kupić, jak facet ma wystarczająco zasobny portfel to ona będzie mu bardzo oddana. Wierna także będzie, no chyba że znajdzie bogatszego bo do biedniejszego przecież nie ucieknie. Miłość no cóż będzie udawana ale kobieta bardzo się postara żeby facet nigdy tego nie zauważył i czuł się bardzo kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Taaak...seks i kasa,kasa i seks bo tylko to sie liczy w zwiazku. Wcale nie milosc,zaufanie,nie to ze masz w kims wsparcie. Nie to czyni cie szczesliwym ze nie wracasz do pustego domu i ze ta druga osoba jest przy Tobie kiedy tego potrzebujesz. Wcale nie to cie uszczesliwia. Nie,tylko to ze masz kogo posunac. To wy chcecie żebyśmy były materialistkami bo nie potraficie mowic ze jestesmy dla was wazne,ze kochacie,ze jestesmy piekne...nie mowicie tego bo nie nauczono was ze kobieta tego potrzebuje. Takie jestesmy a wy o tym wiecie a mimo tego wiazecie sie z nami a pozniej narzekacie ze musicie prawic nam komplementy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Ty powyżej nie znam Cię ale trącisz mi jakimś przyglupem. Jak w ogóle można tak generalizowac? "Kobiety to, kobiety tamto" Uwierz mi, że połowa kobiet jest bardziej podobna do polowy mężczyzn , a druga połowa kobiet do drugiej polowy mężczyzn, niż pierwsza połowa kobiet do drugiej połowy kobiet. A to i tak jest olbrzymie uogólnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam do 22:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×