Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

MiśkaD - ja też po laparo miałam 4 nacięcia. U mnie była torbiel, mnóstwo ognisk endometriozy, nawet na pęcherz, ale wszystko usunęli. Mam endo II stopnia. Po laparo mówili, że są duże szanse na naturalną ciążę, także już w tym cyklu działaj, nawet jak brzusio będzie jeszcze troszkę dokuczał. Po nieudanych 3 transferach, na jednej z wizyt zapytałam profesora jak szybko endometrioza może się "odnowić" po laparoskopii. Mówił,że to zależy od jej stopnia, ale jak ja mam II stopień to jeśli w ogóle się odnowi ( bo wcale nie musi ) to za 5-7 lat. Na endometriozę pij ostropest plamisty. x biedrona1979 - nie dziw się mężowi, był w szoku ;-) Mój był w szoku, jak pierwszy raz poszedł ze mną na usg i widział, jak kobieta musi leżeć na samolocie podczas badania, a kolejny szok dostał, jak usłyszał serduszko. Dla mężczyzn to są nowości ;-) x ananasowa - cudowna beta. Gratuluję. Ciąże nam się tu sypią jedna po drugiej i to jest cudowne. x lucy1980 - witaj. Ja miałam 4IUI i nigdy nie miałam niczego na pęknięcie pęcherzyka, a pękał za każdym razem. Zaufaj lekarzowi. x Kkinia84 - skoro pieskowi się coś obiecało to trzeba słowa dotrzymać ;-) x DoReMiDo - cieszę się z dobrych wiadomości od Ciebie. x Julia83 - super przyrost. Masz powody do radości i korzystaj z tego przywileju ;-) x Azzuro - zdrówka dla synka i dużo siły dla mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia czekam do pon. Czuje sie okresowo wiec pewnie znowu nic z tego a @ to kwestia paru następnych dni:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia - to może być dobra oznaka, naprawdę.. Nie ma reguły, ja czułam się okresowo, a np. Julka w ogóle.. Bądź dobrej myśli!!! x Jula - no widzisz, ciężko dociera szczęście :) do mnie zaczęło docierać od wczoraj dopiero, jak zobaczyłam Kruszynę na usg... x Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Usg ma być jutro. Wiec czekam nie wiedziałam czemu robią mi każdego dnia betę skoro po niedzielnym ovitrelle wynik przekłamany jest. Oczywiście wczoraj wynik ponad 50 dziś jeszcze nie wiem ale pytałam po co robią bete to odpowiedział dr ze może coś tam sie dzieje. Nic nie rozumiem :( Ze mnie to przypadek jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MH1 według wyniku masz zum, powinnaś zrobić posiew moczu, żeby zobaczyć czy nie wdarła się bakteria, a następnie dostać antybiotyk z zumem nie ma żartów, jest b. szkodliwe dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, Estrofem jest na przyrost endometrium (tak mówił mi dr); Ja brałam zamiennie i Clexane i Fraxi. Dr mi odstawił teraz po tym dużym krwotoku i na ostatniej wizycie stwierdził, że to prawdopodobnie przez nie. W szpitalu mi mówili, że kliniki stosują utarte protokoły po ivf i np. dają Clexane bez wskazań (czyli np. po nawykowych poronieniach). Z drugiej strony lepiej brać niż potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dr.tłumaczył ze mimo iż nie mam stwierdzonej żadnej mutacji ani zespolu antyfosfolipidowego to nie znaczy ze ten zespól nie ujawnia się w ciąży i dlatego te ciążę moje mogły obumierać. Także clexane i fraxi do końca ciąży ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Malena też trafiłam na wzmianki o tym że siemie może powodować skurcze. moja gin powiedziała na to: "a ile tego zamierza pani jeść? no chyba nie po pół paczki!?" no i dodała, że z tym siemieniem jest jak z wszystkim jak przesadzisz to zamiast pomóc zaszkodzi. jak sie najesz bananów i sie zatkasz to próbując wycisnąć to co utknęło możesz sobie naobić więcej problemów lub jeśli zjesz kilka kg jabłek to takie przeczyszczenie też może mieć negatywne skutki. uznałam, że ma rację i już nie drążyłam tematu. ```Malena 5 jeszcze pietruszkę prosze mi tu zajadać. mnustwo naturalnej wit C. ```Boroffka w róznych klinikach lekarze różnie podchodzą. mój lekarz dostał lakonicznie brzmące zaświadczenie o leczeniu. nie było tam napisane ile było wizty. było napisane ile cykli było obserwowanych. jakieś dwa inne zdania i koniec i na tej podstawie zakwalifikował nas do ivf rządowego. nie zdążyliśmy podejść bo komercyjne się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, ja po każdym badaniu hsg miałam miesiąc przerwy. A co do pęcherzyka...niby powinno sie ufać lekarzowi ale ja bym na twoim miejscu spytała o zastrzyk, wydaje mi sie ze wtedy bardziej mozna kontrolować pęknięcie pęcherzyka Ananasowa- czułam , ze rośnie mały ananasek a moze 2 :-p Julcia- no pięknie TObie rośnie <3 , razem z Ananasowa dajecie nam nadzieje !!! Kinia- daj znac jak po podgladzie Skanusia- moze to jest wlasnie pierwszy objaw nie @ a ciazy, ja za każdym razem jak byłam w ciazy miałam takie bole jak na miesiączke , wiec nie podawaj sie , moze nas w poniedziałek zaskoczysz , myśle o TObie KIciolka - jak dzis samopoczucie ? Stało sie co sie stało, praca jest ważna , ale nie najważniejsza ! Głowa do góry ! Ściskam <3 Minia 78 - co u CIebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia mnie bardzo brzuch bolał przed testowaniem. poprawiamy koronę , nosek do góry i pierś do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Skanusia jak chcesz to cofnij się do 12.02 do mojego testowania. bolało mnie podbrzusze jak na @. nie miałąm wątpliwości że to nie ciąża. a jednak! dzisiaj moja kluseczka jest ze mną już 39tyg. ```dziewczyny jestem po wizycie u dr. mała nie odwróciła się. ma 3,5 kg i lekarz zasugerował cc. cały czas miałam nadzieję, że uda się uniknąć cc... zaczynam panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Dziewczyny dziękuję za życzenia dla mnie i syna. Ja dzis posmęcę Wam bo wziął mnie kryzys psychiczny i fizyczny. Jestem 3,5 tygodnia po porodzie i ciągle coś mnie się czepia. Nawet położna środowiskowa stwierdziła że mam pecha. Nie mam kiedy zregenerować organizmu, pobyt w szpitalu wyssał ze mnie ostatki sil, czuje sie jak zombi. A ból głowy to już standard . Maly zwymiotowuje i nie mogę dawać mu zbyt dużo mleka więc jest głodny i płacze. Ja ciągle sie przebieram i jego też bo wszystko zalane mlekiem. Nie mam nawet kiedy się wykąpać, płakać mi się tylko chce z tego przemęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia mnie teraz też tak kręci w brzuchu jakbym miała dostać @. To dobry objaw. Biedronka bo pisałaś wcześniej że został Ci inofem. Nie pijesz już? lekarz tak zasugerował? Bo ja caly czas pije jako kwas foliowy. Oprócz tego biorę femibion, magne B6 i witamine D. Plus leki od lekarza. Na wizytę pęcherzykowa umowilam się na środę. Nadzieja co mówili o Hashimoto? Szkoda że ja w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1, dzięki za info w sprawie siemienia. Ja wiem, że popadam w paranoję... Nawet teraz przy ciągłym kichaniu boję się czy bąbelek mi się nie katapultuje (do tego te huśtawki nastrojów :-P ). Mąż mi cały czas powtarza, że gdyby katar powodował poronienia, to ludzkość by wyginęła :-P Ja dzisiaj pod kołderką, gardło boli mniej, ale katar mnie zatkał całkowicie. Ech... Dzięki że jesteście i czytacie moje biadolenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro mam punkcje i prośba do Was jak się do niej przygotować? Pisałyście o tym by być bez makijażu itp a co do pracy to szef dostanie moje l4 bo wiem że z betą mogę nie zdążyć do ostatniego dnia wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pchamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
Azzurro współczuje bo przy przemęczeniu człowiek wszystko widzi w czarnych barwach. A byliście u pediatry z tymi wymiotami? Może to refluks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::: Julia, Ananasowa- :* czytając Was od razu mi lepiej ::::: Mh1- o kurcze to już, powodzenia i trzymaj się dzielnie ::::: Azzurro- pewnie bywa ciężko, a jest ktoś kto może Ci pomoc i choć na chwile odciążyć Cię jak maleństwo śpi żebyś mogła chwile odsapnąć? ::::: Malena- tez często kicham i myślę wtedy czy to nie zaszkodzi ;) teraz będę miała w głowie wypowiedz twojego M, boskie ;) ::::: Kiciolka- trzymam kciuki za jutro, weź że sobą jakaś dłuższa koszule, getry, kapcie lub klapki. Resztę zapewnili na miejscu, a co do pracy to jeżeli zajdziesz teraz w ciążę, czego Ci ogromnie życzę, to nawet jak umowa ulegnie rozwiązaniu, możesz przedstawić pracodawcy że w ostatnim dniu byłaś w początku ciąży i umowa przedłuży się do dnia porodu (jeżeli miałaś umowę na czas określony), myślę, że lekarz będzie mógł Ci wystawić takie zaświadczenie że byłaś we wczesnej ciąży. Ale nie wywierają na sobie presji, staraj się o tym nie myśleć. Wszystko się jakoś ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
malena lekarz. mi powiedział ze to nie ten etap ciazy wszystko jest tak nisko ze nie ma prawa być żadnych skurczy a byłam wtedy w 13 tygodniu i tez bałam się kaszlu kochania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro no niestety takie to uroki :-) może masz kogoś kto by Ci pomogl w ciągu dnia, żebyś nie byla sama i mogla sie ogarnąć ? Mogę Cię tylko zapewnić ze to nie będzie trwalo wiecznie, i nie bawem będzie lepiej :-) Julia ogólnie mowili o chorobie .. co do witaminy D to wiem ze w ciąży są mniejsze dawki niż 1000 j. Także skonsultuj z lekarzem to, jutro Twoja beta będzie znów 200pricfnt większa a w środe piękny pęcherzyk :-) oszczędzaj sie i pamiętaj jesteś w ciąży :-) :-) Malena pij litrami wodę przegotowaną z miodem i cytryną to dziada szybko z organizmu wypłuczesz ;-) Kiciołka i dobrze idź na zwolnienie. Ja na punkcje specjalnie sie nie przygotowywałam. U mnie można bylo mieć pomalowane paznokcie. Wlosy umyłam dzien wcześniej a w dzien punkcji normalnie prysznic jak zwykle to samo mydlo w plynie i antyperspirant, jedynie nie użyłam perfumy. Chcialam napisać ze zmiana plynu do higieny intymnej z Lactacyd na Soraya Ciąża i połóg wyszło mi na dobre plus ten żel z kw.hialuronowym od dr :-) także dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Kiciolka do mnie dzień przed punkcja dzwonili i powiedzieli co mam wziac;) także mam zapisane;p i to było tak: koszula nocna, kapcie, szlafroczek, podpaska i coś do poczytania( po punkcji leżałam 1,5h i czułam się wyśmienicie wiec się przydało) i musi Cie ktoś odebrać po wypisaniu, bo sama do domu nie możesz wracać po znieczuleniu, mój mąż musiał podpisać kartkę, że mnie odbiera;) O paznokciach nikt mi nic nie mówił, ale ja akurat nie miałam pomalowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```malena5 ja jak mam ataki alergii (luty i październik) to kicham jak szalona i przyznaję się, że też już się zastanawiałam czy od tego kichania i smarkania nic się nie stanie mojej klusce. teraz właśnie zaczyna się moja druga tura alergii... ```Azurro współczuję przemęczenia, przytulam mocno. ja sie boję, że przez moją chęć kontrolowania wszystkiego co się wokół mnie dzieje też szybko padnę... ```kiciolka masz krótkie wypowiedzenie? no to walnij tym zwolnieniem. nic nie stracisz. a w zasadzie nie za dużo. możesz ciągnąć to zwolnienie nawet jak skończy ci się umowa k(oczywiście jeśli dobrze zagadasz z dr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×