Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość Hexe
Dzięki Nadzieja:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - póki co jasne, że radość (ja też się popłakałam kiedy po ponad 15 latach zobaczyłam betę powyżej 5 mimo, iz czułam podświadomie, że jest za niska) ... teraz dwa dni oczekiwania i powtórka bety ... niech ładnie wzorcowo przyrasta :) o Ananasowa - zadzwoniłam jeszcze raz do Gamety i umówiłam się na 28. 08 do dr Makowskiej. Byłam u niej dwa razy podczas stymulacji na podglądzie. Pamiętam cierpliwa i wszystko dokładnie tłumaczyła i najważniejsze ... kiedy od niej wychodziliśmy nie miałam wrażenia, że "5 min i następny proszę :)" o Miałam napisać o storczykach :P Jak przeczytałam, co z kwiatami robi Czarna Porzeczka78 ... to wysiadłam :P Aż tak o nie nie dbam ... nawet nie wiedziałam, że się je przesadza. Moje stoją na parapecie od strony południowej, ale ponieważ balkon mamy dość duży, więc nie stoją w pełnym słońcu. Nie przesadzałam nigdy, tylko zawsze osłonkę kupuję, do której leje wodę (kąpiele) ale wtedy, gdy widzę, że korzenie są już podsuszone. Raz mi się zdarzyło zostawić je w kąpieli przez 3 dni i bałam się, że je stracę, a tymczasem zaczęły wtedy mocniej kwitnąć i z dwupędowych porobiły się trzypędowe :P Wiem też, że kwiaty te nie lubią zimą kiedy grzeje je powietrze z kaloryferów ... mojej bratowej wszystkie kwiaty opadały od razu, a jak nawet wypuściły pęd, to on zaraz usychał. Możecie się śmiać, ale ja czasem mówię coś do kwiatów ... rzecz jasna jak M... w domu nie ma :p żeby chłopak nie pomyślał, że mi na mózg padło :P o A co do wypowiedzi gości ... ja zawsze zgłaszam ... a złorzeczenie to chyba takie hobby ... niestety :( o Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe gratuluje czekamy na dalsze pozytywne wieści. Dziekuje Wam za dobre słowa jutro postaram się wiecej napisać. Dobranoc Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Hexe jak plamiłam to miałam estrofem 3x2, luteinę dopochwowo 3x4 100mg i podjęzykową 4x4. Trzymam kciuki za przyrost bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe :) :) :) bardzo sie ciesze! trzymam kciuki za pozytywny przyrost i spokojnych 8 miesiecy! x Mala mi - ja mialam 3 kom i jest z tego dzidzia w brzuchu takze glowa do gory i wierzyc! x A mi ten ucisk na noge (nie wiem czy to rwa) przeszedl...moja kumpela tez tak miala i niby to miednica sie rozszerza i cos tam moze chwilowo uciskac.....Lilianka tez o tym pisala....poki co nie ma. Musze sie zapytac lekarza czy na joge moge wrocic teraz (oczywiscie taka dla ciezarnych) x Gametowki wydaje mi sie ze lekarz prowadzacy to ten do ktorego sie zapisalyscie jako pierwsze....moj byl P.R i prawie zawsze udawalo mi sie do niego zapisac. Raz byłam u dr. Banaszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe cudownie, wielkie gratulacje!!!!! Tym zabarwionym śluzem się nie martw, tyle pakujesz tej luteiny że wszystko jest podrażnione, ja nawet miałam stan zapalny od niej a dziś 7 miesiąc leci :) xxx MH1 niezła ta Twoja córcia :) Ale trzymajmy się tego, że to jeszcze tylko dobre dwa miesiące - co to jest w porównaniu z tym co przeszłyśmy :) xxx Morela15 ja też nic nie czułam po zastrzykach aby mi coś tam wielce rosło, pęczniało itp. Ciesz się, że przechodzisz to bezobjawowo. xxx Dziewczyny nie komentujmy tych bzdurnych postów bo anonim tylko na to czeka, zgłaszać do usunięcia i bez komentarza to znudzi mu się zaglądać tutaj. xxx A co z naszą girszankąanką??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam test jest lekka widoczna golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii89- transfer miałam robiony późno,ponieważ po punkcji miałam za wysoki progesteron,ogólnie byłam przestymulowana jajniki miałam jak "balony" określenie mojego lekarza. Podano mi 5 dniową blastocystę. A do tego mój stan zapalny się rozkręca, mam się dzisiaj zgłosić do kliniki mają mi coś przepisać. Jestem tym wszystkim rozczarowana. Jak myślicie stan zapalny może mieć negatywny wpływ na zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Maleńka a ile dni po transferze robiłaś betę pierwszą. Pamiętam ze miałaś tez coś koło 130. Golf ciesze się. Muuusi być u Ciebie dobrze. Ja jestem dobrej myśli. Plamien juz prawie nie ma. Nawet przy podcieraniu. Mam nadzieje ze tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golf:*, Hexe:* kolejne do kalendarza, super zdrówka i dbajcie o siebie:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii89 - lekarz nie mówił dlaczego progesteron wrasta, a ja też nie zapytałam. Obaczysz jednak, że czas do transferu leci bardzo szybko :) o Golf - ja też po cichu się cieszę :) o A my właśnie wybieramy się obejrzeć samochód. Kto wie, może wrócimy już nim do domu :) Miłego dnia drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Hexe - cudowna wiadomość. Gratuluję. Tak przeczuwałam,że Twoja panika przed betą była spowodowana hormonami ciążowymi ;-) Moja znajoma w dniu bety dostała takiego szału, że oblała męża herbatą ( bez powodu oczywiście ). Bardzo się cieszę. Beta bardzo ładna. Jutro będzie jeszcze większa. Co do plamień to od 8 tc zdarzyło mi się plamić co drugi dzień. Profesor mówił,żeby się nie przejmować i w razie plamień wziąć nospę 3x1. Plamiłam też 2 dni, jak pojechałam na urlop w tropiki, ale to pewnie z powodu zmiany klimatu. Nie uciekaj stąd z powodu zawistnych gości. Ja czytam początek postów gości i jak się głupio zaczynają to nie czytam do końca i od razu zgłaszam do usunięcia. x Golf - uwielbiam takie wiadomości. Beta na pewno potwierdzi wynik testu. x darkness77 - życzę udanych zakupów ;-) x Toosiaa - nie pomogę, bo nie byłam w Twojej sytuacji i nie wiem czy stan zapalny może mieć wpływ na zarodek. Najlepiej porozmawiaj z lekarzem. Wierzę,że będzie dobrze i stan zapalny szybko minie. x Milita - szok ;-) Pamiętam, jak tu pisałaś o wyniku bety, a tu już 7 m-c. Pięknie. x DoReMiDo - oby ten przykry ból już nie wrócił. Znam babkę, której akupunktura bardzo pomogła na rwę. x małamii89 - uwierz w swoje siłacze. Walczą i będą z nich piękne blastki. x Morela15 - nie zamartwiaj się, bo to nie jest reguła,że musisz czuć jajniki. Ja zaczęłam je czuć dzień przed punkcją i to nic nie oznaczało. Myśl pozytywnie ;-) x Kobietki macie jakiś sposób na skurcze ? Dziś w nocy mnie w łydkę chwycił i boli do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
justunka, kahha :*:*:* ja nadal nie wierzę, czekam z niecierpliwością jutra. Jestem dobrej myśli :-) Kahha, mnie najczęściej ból w łydkę łapie w nocy, wtedy szybko wstaje z łóżka i staje na palcach, zawsze się jakoś tak rozrodzi. Spróbuj może teraz rozmasować łydkę. Macie rację co ja się będę jakimś desperatem przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Golf, czekam na info o becie, ale juz powoli gratuluję :))) ale świetna wiadomosc z rana! *Hexe, zostajesz, nigdzie nie znikasz! no co Ty :) masz tu byc, dzielic się z nami swoimi emocjami i wspierac, gdy inna w potrzebie:) *Kiciolka, kciuki za dziś! niech moc będzie z Tobą:) *Doremido, :)) duzo dobrego! *TOosia, na pewno lekarz cos Ci dzisiaj przepisze i Cię uspokoi :) *Darkness, udanego zakupu :) *kkahha, ja niestety tez mam czasem takie nocne skurcze i nic mi nie pomaga za bardzo. Oczywiscie łykam magnez, ale w momencie skurczu zagryzam poduszke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha ja tez miewam skurcze łydek. Moj M prostuje mi wtedy palce lub naciąga w górę w zależności od tego co sie z nimi aktualnie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf swoja droga co Ty o 4.30 robiłaś na nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa - dobry sposób ;-) Ja mam skurcz pierwszy raz w życiu i nie sądziłam,że to jest taki ból. Wczoraj zrobiłam sobie dłuższy spacer i może to od tego. Z drugiej strony spacer to forma ćwiczeń i raczej powinnam rozchodzić, a nie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 - masz kochanego M ;-). Mnie ból złapał w nocy i nawet nie wiedziałam co się dzieje. Zerwałam się i cieszyłam, że to ból łydki, a nie brzucha ;-) Dziś się tym zajmę. Uczulę męża, że mogę mieć takie skurcze częściej i że musi być przygotowany na masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha ja miewam rzadko ale jak zlapie to wyskakuje z lóżka jak poparzona i staje na palce naciągam i za chwilę puszcza, bierzesz magnez ? Darkness owocnego oglądania :-) golf :-) :-) po cichutku gratuluję, beta zrobiona ? Hexe mój wynik byl podobny, chociaż wg walniętych norm mojego labo , zaniżony także Twój jest wyśmienity :-) jutro powtarzaj . dziewczynki idziemy do przodu znów jak burza !!! jakiś czas temu pytalam nasze ciężarówki o poduszkę do spania na boku, nie doczekalam podpowiedzi i zamowilam literkę C, poczytalam opinię i niby najlepsza, odciąża lędźwia itd a,mnie tez wczoraj strzelilo i grzalam w nocy cieplym termoforem i juz jest trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - biorę magneB6 1 tabletkę dziennie. Nie brałam więcej, bo zażywam ją bez konsultacji z lekarzem i nie wiem ile dziennie mogę wziąć. Co do poduszki to ja sobie zamówiłam 2 dni temu z firmy POOFI, dziś ma dotrzeć. Ona też jest w kształcie litery C, a nawet w kształcie cyfry 9. Poczytałam opinie i były bardzo pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj luteinka wypływa na beżowo :-( ... Nie powiem, troszkę stracha dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena skonsultuj z lekarzem, moze Ci zmieni na duphaston zeby tam nie podrażniać..ja od razu nie chcialam luteiny dopochwowo, wolalam po transferze prolutex w brzuch a potem duphaston Kkahha dla mnie lekarz kazal magneb6 lub Aspargin 3x1 . Ale odkąd mam mdłości nie biore bo nie jestem w stanie przełknąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkahha ja brałam magne b6 3 X dziennie według zaleceń lekarza do tego pregna plus i pregna dha 1 X dziennie. A potem jeszcze żelazo 1 X dziennie. Nadziejo :-) Niecierpliwa 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź. Będę brać 3x1. Za tydzień mam wizytę to powiem,że biorę w takiej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia84
Cześć kochane...mam nadzieję,że jeszcze mnie pamiętacie :) Nadziejko dziękuje za wywołanie:) Podczytuje Was regularnie ale nie udzielam się, bo w sumie nie mam o czym... U mnie zaczął się już 6 m-c..byliśmy na usg połówkowym...z maleństwem wszystko ok...dzisiaj mamy kolejną wizytę u lekarza... rośniemy sobie...czujemy się dobrze...czasem gdzieś tam w brzuchu zakuje ale nie jest źle :) Maleństwo kopie na potęgę:) ale najczęściej jak leżę i odpoczywam... Nadziejko współczuje Ci,że masz takie mdłości..ja nie wiem na szczęście co to są mdłości...i mam nadzieję,że już ich nie poznam:) życzę Ci,żeby szybko sobie od Ciebie poszły!! Hexe gratuluje Ci i życzę,żeby beta się dobrze przyrastała!! Golf trzymam kciuki za Ciebie!!Teraz już musi być dobrze!! Ciekawe czy griszanka już urodziła.... Tym którym się udało a nie napisałam do nich bezpośrednio gratuluje i życzę spokojnej ciąży!! A dziewczynką które czekają na transfery i iui czy punkcje życzę powodzenia i trzymam za Was wszystkie nieustająco kciuki!! Na Was też lada chwila przyjdzie czas!!Głowa do góry i będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dziewczyny które niebawem będą testować na 44 str jest fajnie rozpisane przez ZosieD jak powinna przyrastac beta . wiedziałam że gdzieś to było szukałam szukałam i znalazłam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×