Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Małami89 nie patrz na ilość a jakość,przypadki dziewczyn są tego przykładem,więc głowa do góry. DoReMiDo oby ten ucisk już nie dawał o sobie znać. Milita jejku już 7miesiąc a dopiero co czytaliśmy o Twojej pozytywnej becie. Morela15 będzie dobrze,każdy organizm jest inny,domyślam sie,że łatwo nie jest. Ananasowa ładny wynik,jak remont zakończony? Golf już tak cichutko się cieszymy i czekamy na dalsze wieści. Toosia niech lekarze zaradzą z tym zapaleniem,juz tyle przeszłaś,organizm zwalczy zapalenie a kropeczka zostanie z Wami na kolejne miesiące. darkness77 udanego zakupu,to co za autko kupujecie? kkahha nie mam sposobu po prostu samo przechodzi ale życze by to był jeden jedyny raz. gość Hexe czekamy na dalsze pozytywne wieści,gośćmi nie masz co się przejmować. malena5 konsultacja z lekarzem i będziesz spokojniejsza,myśle że to od aplikowania luteiny tak się dziejd. kikusia84 jejku u Ciebie już 6miesiąc ten czas leci,mam wrażenie,że ja stoje w miejscu. Nadzieja jak się czujesz? Ciekawe jak griszankaanka czy już malutki na świecie? Kala,Demorela,Ania1602 i wiele innych co u Was? Powiem szczerze,że mam dzisiaj ogromnego stresa nie wiem co mnie czeka i to przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka - gratuluję mamusi. Karolek poczekał 10 dni ;-) Życzę Wam samych cudownych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zle myslicie nie jestem byla osoba udzielajaca sir na forum. Pozatym czy ja zyczylam jrj poronienia? Czytaj ze zrozumieniem idiotko i nie wypowiadaj sie jesli nie rozumiesz o czym jest napisane!! Poprostu panikowala caly dzien wczesniejszy co piec minut byl post od hexe z durnymi pytaniami taka panike siala pozniej bo test negatywny juz zycie sobiebulozyla i nagle beta pozytywna a tu znow atak juz nie paniki a radosci. Ok mozna sie cieszyc ale tak naprawde ta wydzielina to nie jest dobry znak a majac jeden wynik bety tez nie imponujacy tylko ja uprzedzilam zeby zluzowala bo dopiero przysrost bety da jakis obraz tej ciazy. A jesli tak bardzo cie interesuje - nie muszr sie dowartosciowywac i meza tez ci nie zazdrosze. Mam rowniez kochajacego meza piekny nowy duzy dom pieniadze a co najwazniejsze dwoje wspanialych maluchow. Wiec nawet gdybym w chatce mieszkala i tak nie zazeroscila bym ci domu kasy ogrodu itp bo zawsze bede bogatsza od ciebie bo mam dzieci! Sory za ostre slowa ale wyskakujesz ze ktos musi sie dowartosciowac a ty taka bogata hahaha dom mozesz kupic samochod tez a dziecka nie kupisz wiec nie sraj tesktami o tym czego ty nie masz bo masz wielkie gooooowno nie mogac miec dzieci tego nie kupisz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka gratulacje!! Dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka:*:) Golf ale się cieszę:*:* byłaś dzisiaj na becie?:) Tosia to ja mocno 3mam kciuki:*:* niestety nie pomoge Ci co do infekcji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka super!! Codziennie o Was myślałam:) Cieszę się,że już maleństwo jest na świecie!! Jak się troszkę ogarniesz to napisz czemu była cesarka:) Ucałuj maleństwo od forumowych cioteczek :)i dużo zdrówka dla maleństwa i dla Ciebie dużo cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Griszanka zatem teraz powodzenia w roli mamy. Żeby Karolek dal Ci mnóstwo radości choć zapewne początki będą trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do gościa
Ty masz bachory jeżeli maja twój charakter... Ja mam synka i jak ciebie to interesuje nie mam problemów z płodnością ale mam empatię do innych. Oby twoje Bachory miały takie problemy co Dziewczyny tu. Ciekawe co wtedy im powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiesz- fuuuj mam wnuki z probówki i to po świecie chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moje dzieci nie trafia na te mutanty z tego forum ti problemow z plodnoscia miec nie beda. Chyba ze taki wypierdek z lodowki mi corke poderwie to zapewne dziecka jej nie bedzir w stanie zrobic. Haha te idiotki nie maja szacunku same do siebie jak byk widac ze jednym z gosci jest jedna z nich a ja mam byc wyrozumiala? To forum jest pelne tepych roszczeniowych suk ktore mysla ze jak zaciaza to im sie swiat do stop powinien klaniac a szpitale witac od progu bo idzie zaciazona ha... Ty masz synka -taa pewnie z probowki a wiec to nie synek a "cos" hmm produkt tak bym to nazwala bo dziecko to napewno nie ejst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golf :) czekamy na wysoka bete :) czekalam na takie wiesci od ciebie i czekam na kolejne dobre informacje! x Girszanka - GRATULACJE kolejnej forumowej mamusi :) niech Karolek sie dobrze chowa! x Nadzieja ja tez czekalam na opinie tych poduszek bo nie mam a sie rozgladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki ja tylko na chwilę... Dzisiaj mam wizytę, ale dopiero wieczorem. Doremido, Nadzieja ja mam taką poduszkę: http://www.smyk.com/motherhood-poduszka-kojec-dla-kobiet-w-ciazy-niebieskie-listki,p1101214721,swiat-niemowlaka-p Ciężko jest mi stwierdzić czy jest fajna, czasem jej używam, ale spać z nią nie potrafię bo mam wtedy za wysoko głowę. U mnie okazał się raczej zbędnym wydatkiem. <> Hexe pierwsze koty za płoty :) trzymam kciuki za rozwój sytuacji! <> Griszanka gratuluję synka, niech rośnie i się zdrowo chowa na pociechę rodzicom! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Kiciolka- powodzenia na wizycie Golf- pozytywna beta będzie na bank Ania- miałaś iui? Kahaa- skurcze łydek niestety w ciąży to dość częsta przypadłość. Ja po prostu zaciskam zęby i czekam aż minie. Gin powiedzial że najlepszy to asparaginian. Brałam 2 razy dziennie i na razie mam spokój. Wczesniej kupowałam drogie specyfiki z nazwą skurcz i nie pomagało . I nastąpił powrót pani pielęgniarki vel pracownika laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro - dziękuję za namiar na asparaginian. Poczytałam o nim i ma bogaty skład. Do magneB6 dokupię sobie, bo widzę, że nie jest na receptę. Proponują brać 2x1 i tak będę zażywać, a za tydzień powiem profesorowi, że samodzielnie wzięłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoją córke pewnie każdy "poderwie" więc jest szansa ze i mutant haha . Z takiej mamusi jak ty to pewnie wyszła brzydka pyskata małpa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf super! Dajesz mi nadzieję na drugą procedurę! Dziewczyny nie reagujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolku ciocie witaja Cie na swiecie i zyczymy duuuuuzo zdrówka Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
dziewczyny jak myślicie jest sens powtórzyć betę dziś wieczorem, tj różnica ok 35 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Hexe :) jednak jest dobrze :) Gratuluję i trzymam kciuki za dobry przyrost. * Golf jeśli widać drugą kreskę to można już się cieszyć :) Czekamy na wynik bety. * kkahha myślę, że powinnaś zwiększyć dawkę magnezu. Ja natomiast nie staję na palcach, a na całych stopach, jeśli nadal ciągnie to chodzę. * griszankaanka gratulacje dla szczęśliwej mamusi :) Dużo zdrówka dla Ciebie i synusia. * Wróciłam wczoraj bardzo późno, ok 1 w nocy... IUI się odbyła, pęcherzyki 19,5 i 20 mm. Dzisiaj dość silny ból owulacyjny. Dziewczyny czy zbyt duża lepkość nasienia może mieć negatywny wpływ na powodzenie IUI? Od czego ona zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe dzisiaj nie powtarzaj. Jutro, minimum 48 godzin. Ja przy ostatniej ciąży powtarzałam co 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Planowałam dziś i jutro rano tez. Martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka gratuluję! Daj znać co i jak się odbyło jak już dojdziesz do siebie. Ania no to trzymamy kciuki! Z lepkoscia nie pomogę, ale może chodzi o to że plemniki się sklejaja i to ogranicza ich ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe co drugi lub trzeci dzień najlepiej robić betę. Będzie dobrze :-) Ania1602 przy iui chyba nie ma znaczenia aż tak konsystencja, najwazniejsze ze pęcherzyki sie spisały i czekamy na testowanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nadzieja wierze głęboko ze będzie ok ale teraz znowu przy luteinie ta wydzielina. W ogóle mam wrażenie ze moja szyjka jakaś taka nabrzmiala. Jak wkładam estrofem to to czuje. A aplikator dziewczyny głęboko wkładanie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD link sie nie otwiera ale jeśli to jest w kształcie literki C to ja zamówiłam taką samą, dzis powinna być..może sprawdzi Ci się podczas karmienia, albo poźniej gdy synuś będzie raczkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×