Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość MiśkaD
Ania1602-bardzo dziekuje! Ja teraz lecze sie u dr Derwicha. Zlego slowa nie moge powiedziec, ale tak jak pisalam- iui robi opierajac sie tylko na swoim doswiadczeniu. A mozesz jeszcze napisac ile kosztuje wizyta u Twojego dr i jaki jest koszt samej iui bez lekow? Jakie badania zlecil Ci dr przed pierwsza iui u niego? Pamietam, ze chyba sporo tego mialas i nawet cykl czekalas, zeby pobrac jakies witaminy? Czy cos myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! Mam taki problem ze od dnia punkcji boli mnie pęcherz. W nocy wstaje 2 razy na siku. Miała któraś z Was coś takiego? Niemożliwe raczej że to od ciąży bo za wcześnie. Nie wiem co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia czekamy razem z Tobą na betę jutrzejszą :-) myślę ze będzie pozytywna ! Ania1602 a wraz z Tobą na rozpoczęcie stymulacji :-) będzie owocna ! Morela:-P Ewersea cieszę sie ze pomogłam. Ja wczoraj i dzis tez czułam ruchy juz :-) cud nad cudy.. Ale detektor to mistrzostwo żałuje ze tak późno nabyłam ;-) Jutro mam wizyte wreszcie dowiem sie skąd te silne kłucia. Dziewczyny a kiedy podniosla sie Wam macica ? Ja zaczynam 18tc a ona jest dalej tak nisko nad spojeniem. Dziś na obiadek rosół ;-) odkąd jestem w ciąży, jestem jego fanką i kapusty kiszonej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia moze bakterie w moczu, zrob sobie wynik przed wizytą to pokażesz lekarzowi. Ja pije codziennie 50-siatkę ;-) soku żurawinowego rano bo mam troszkę podwyższony wynik. Reszta w normie i posiew ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska- u mnie podobnie, byłam tylko zaskoczona że iui robił u siebie w gabinecie, myślałam że będzie tak jak zwykle na oddziale, ale machnęłam na to ręką przynajmniej był spokój i wszystko przebiegło bez zbędnego stresu. Ananasowa- :* Julia- ja też od iui codziennie raz w nocy wstaje do toalety, moze dlatego że wieczorem dużo pije płynów. Macie jakieś sprawdzone objawy udanych iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela - dzięki, że pytasz :) czuję się bardzo ok, poza zaparciami ;) jabłko popite mlekiem, czy jogurt z kiwi, czy owsianka ze śliwkami nic nie pomaga, nawet duphalac.. Co do mdłości to tylko rano i są ok.. Ale zaparcia dają mi w kość niestety... Dobrze, że Tobie przeszły.. x Ania1602 - trzymam Kochana mocno kciuki! Ja też wiary nie tracę i wierzę, że w końcu się uda :) x Eversea - a możesz polecić szkołę rodzenia? ;) będę wdzięczna, bo jest ich tyle, że za bardzo nie mam pojęcia czym należałoby się sugerować.. U mnie to temat odległy póki co, ale przynajmniej już będę wiedzieć ;) x Miłej niedzieli dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia ja po punkcji miałam tak samo, cały czas czułam parcie na pęcherz, zostałomi tak do dziś, pół nocy spaceruję do toalety, a posiew moczu ok. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc Dziewczyny:)) Ananasowa Kochana jestes:** do srody zostaje w domu.. Julka kurcze moze zlapalas jakas bakterie?:((herbatka z zurawiny i jak pisze Nadzieja zrib badanie moczu... Zocha Skanusia dalej 3mam kciuki:*** ten tydzien jest Wasz w sumie ja tez sie zalapie bo planuje w sobote betowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - ja juz zaczynam trzymać za ciebie kciuki, mam przeczucie, ze tym razem bedzie dobrze !!! MałaMi- test w sobotę to nie za szybko ? Ile dni miały twoje eskimoski ? Cos czuje , ze sie oba tak przytula , ze juz zostaną na zawsze ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa- u mnie juz lepiej, tzn emocje opadły i patrzę do przodu, mam nadzieje ze kolejna wizyta cos wyjaśni i bedzie mozna ustalić jakiś plan działania, póki co elfica poradziła mi jak wzmocnić moje endometrium cała lista witamin i suplementów , wiec sie zajadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:22 i 10:25 to ja aleksvan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aleksvan mialam podane 5 dniowe blastki...a bedzie to moj 7dpt:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja- jak ja i wiele innych osób nie mogą patrzeć na twoje wpisy. Jesteś tak żałosna i wszechwiedząca,że szok!!!! Idź może wykładaj na jakiś uniwersytet, bo jesteś mądrzejsza od lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odzew. Zrobie te bakterie w moczu. Szmacioszka jak bedzie jak u Ciebie to słabo... Nadzieja jaki sok z żurawiny pijesz? Jeszcze mi włosy wypadają od 2 miesięcy. Mam ich już połowę:( Próbuje różnych szamponow i odżywek przeciw wypadaniu i na szybki porost, ale nic nie daje. Najbardziej nasililo sie podczas stymulacji. Wiem ze Porzeczka miala ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - mnie nie przy tej, ale przy poprzedniej punkcji też bolał pęcherz i przy oddawaniu moczu również wiłam się na toalecie, przez jakieś dwa tygodnie, ale wtedy nie byłam po transferze. Tak więc dobrym pomysłem będzie zajadanie żurawiny i zrobienie od razu badania ogólnego moczu i na posiew, zwłaszcza że na posiew czeka się różnie na wynik, ale raczej nie jest on z dnia na dzień, a dobrzy by było gdybyś miała go na wizytę. Może to nie bakteria a jeszcze skutki punkcji... Oby szybko minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Miśka zadziwiasz mnie pamięcią :) Faktycznie jak trafiłam do dr miałam taki "cykl przygotowawczy", teraz też zresztą mam. Brałam różne leki i suplementy: Inozytol, Jodit, Witaminę D3, DHEA, w drugiej połowie cyklu Oesclim i Ovitrelle. To było zalecone przez dr, od siebie już od dawna brałam Lino complex. Jeśli chodzi o badania, jakie dr mi zlecił na początku... Miałam wcześniej zrobione podstawowe hormony, AMH i wymaz na chlamydie, dr zlecił: powtórzyć FSH, progesteron i estradiol, krzywą cukrową + insulinę po obciążeniu, poziom witaminy D3. Natomiast jeśli chodzi o koszty: zwykła wizyta 200 zł, IUI wraz ze wszystkimi podglądami 1000 zł, podglądów jest 3 - 4. Wygląda to tak, że na podglądach płacę 100 - 150 zł, na IUI dopłacam resztę. * Nadzieja, Biedronka, Aleksvan dziękuję. To będzie dar serca wielu osób, musi się udać :) * Zocha82 obydwie udane IUI czułam kilka dnie przed testowaniem przede wszystkim w bolących w piersiach, trochę też brzuch mnie pobolewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkinnia, dobrze, że lubisz mieć plan B ale na razie o nim zapominamy i czekamy na 2 kreseczki :) lucy, dziękuję :) Nie dziwię Ci się, że masz tyle żalu do nich :( Nie dość, że zdzierają kasę to nie zważają na nic :( Szkoda nerwów na taką klinikę. Mam nadzieję, że to była ostatnia wizyta w tej klinice bo przede wszystkim już nie będzie trzeba. Nie myśl już o tym. małamii to super, że takie masz dobre wyniki. Teraz kciuki puchną takie zaciśnięte. Wierzymy w Twoje 2 maleństwa! :* Teraz relaksik i pozytywne myślenie. Darkness to musi być ten czas :) ananasowa dzięki i nawzajem wszystkim miłego dnia :D Julia :( jedz żurawinę i pij dużo wody z cytryną no i lepiej do dr się udaj :( Nadzieja poczuć ruchy to musi być najcudowniejszy moment ciąży! Heheh mam to samo nawet dziś po rosole mówię mojemu M, że jakoś bardziej lubię (on uwielbia) i że dzidziuś chyba ma to po nim. No a kiszoną po prostu uwielbiam teraz do kwadratu... ale dr mówiła, żeby nie przesadzać z kapustą z powodu wzdęć... no a ja mam mega, więc ograniczam ilość. Nie jem jej od śniadania haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia mam nadzieję, że Ci przejdzie i jeszcze przypomniałam sobie, że miałam od punkcji bolący i mega wzdęty brzuch, cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięty gościu zauważyłaś że polowa dziewczyn napisała takie same rady co ja ? Jeśli tylko moich nie mozesz czytać, to tego nie rób i nie zwracaj się do mnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją daj sobie spokoju ją uwielbiam cię czytać a gość ma jakieś kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 jesteś w ciąży więc teraz przestaną Ci wypadać, zobaczysz :) super przyrost!!! xxx MH1 nie martw się cesarką, tak ma być. Ja też nie chciałam aby Mały ułożył się źle i na szczęście jest głową w dół i już tak raczej zostanie ale powiedziałam sobie że gdyby było inaczej to to zaakceptuję bo widać to dla nas najlepsze. Ani się obejrzysz a Maleństwo będzie z Tobą, położna mówiła że 3 minuty od położenia się na stole Maluch już jest z nami a później jakieś 20 minut to szycie. Dla mnie najgorsze by było gdybym się namęczyła naturalnie i nic by z tego nie wyszło i i tak poszłabym na stół no ale i taki scenariusz może być. To masz już wskazany termin cesarki??? Jak Twoje samopoczucie? Ja już chciałabym aby naszły mnie skurcze i tylko ich wyczekuję. Od środy jak to powiedziała moja gin niech się dzieje bo rozwój zostanie zakończony mimo, że jeszcze trochę czasu do tego 30.10. W nocy budzą już mnie bóle krzyżowe a Mały jest juz tak nisko że czasem mam wrażenie jak idę, że mam głowę między nogami. Jestem ciekawa czy rozwarcie mi się nie powiększyło bo 2 tygodnie temu było na jeden palec no ale teraz wizyta dopiero 20.10 choć liczę że do tego czasu to urodzę. Nie panikuję, bardziej czuję taką ekscytację ale zobaczymy jak to będzie jak przyjdzie co do czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 - mam do oddania prawie 60 szt. inofemu nie chciałabyś??? Wiem, że dr zaleca pewnie inne suplementy, ale nie zaszkodzi jak inozyt z kwasem weźmiesz również.. Jak coś to napisz na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Lilianka, Niecierpliwa- dziękuję Lilianka- ile czasu po porodzie wypadały Tobie włosy?? Bo mi właśnie od kilku dni sypią się i chyba łysa zostanę niedługo Ania- powodzenia przy iui Skanusia- mam nadzieję ze beta będzie jednak pozytywna Kiciolka- wierzę w Twoje komórki, ze będą z nich piękne zarodki Nadzieja- nie ma sensu denerwować się wpisami niektórych gości. Wiesz już na 100% czy będzie dziewczynka?? Milita- życzę Tobie tych 3 minut na stole. Mi zajęło 20 minut z pomocą lekarza, a całość 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Militko życzę Ci szybkiego porodu. Będę czekała na takie wieści. Dziwne musi być to uczucie z głową między nogami. Kiciolka miałaś telefon z kliniki? Skanusia trzymam kciuki za jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka31
Azzurro mnie zaczęły wypadać jakoś 2 miesiące po porodzie. Mam takie za ramiona i czesałam je tylko rano i wieczorem a tak to splecione w warkocz w nocy też. Wypadały równo 3 miesiące. Chciałam już je obciąć ale 2 fryzjerki odradziły ze to nic nie da a krótkich nie zaplotę i wlosy wtedy będą wszędzie. A tak to czesalam 2x dziennie nad wanną. Teraz mi odrastają i bardzo to widać, nad czołem rośnie mi gruba grzywka, wszędzie sterczą taki 3 cm wloski. X Mnie dopadło zapalenie zatok a że jeszcze karmię to nie mogę się doleczyć. Zakładałam sobie że pokarmię 6 mscy a tak mi żal. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 dziękuję :* xxx Azzuro 3 minuty to miałam na myśli po położeniu się na stół a nie cała cesarka. Póżniej dochodzi szycie. No takie mam info od położnej dlatego chciałam pocieszyć jakoś MH1. Ja się nastawiam tak, że najgorsze będzie na koniec. Wiem, że rodzące mówią, że poród trwał 10 czy 20 godzin ale to przecież zależy wszystko jak kto liczy. Pewnie że można liczyć od pierwszych skurczy i wtedy może wyjść i 2 doby ale najgorsza jest końcówka. Jestem nastawiona optymistycznie i wiem, że będzie bolało jak cholera ale tyle przeszłam aby zobaczyć wysoką betę więc będzie to najszczęśliwszy dzień w moim życiu czy urodzę naturalnie czy cesarka i tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×