Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość ananasowa
*Eversea, dziekuje za pocieszenie:* mam nadzieję, ze w sobotę zobaczę pilnego Kropka. *Nadzieja, Tobie też dziekuje za troske:* *Julka, kochana, pewnie jesteś już po wizycie, a przycibajace sie forum uniemozliwia nam odxzyranie dobrych wieści! :) *MalaMii, kciuków nie puszczam za Ciebie, wiesz?:) mnie cały czas coś ciągnie, więc wiesz;) *Alexvan, dobrych wieści jutro! Ciekawa jestem, co usłyszysz! *kkahaa, jak po wizycie?;) *MH1, rewelacyjna lista haseł do wysxukiwarki:) *kiciolka, kkinia, uda się! Głowa do góry!! *Zocha, Skanusia, wiem, ze drzemie w Was wolą walki! ,nie odpuszczajcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dostałam pierwszą fote Kropka. Pani dr powiedziała że do albumu będzie:) Fajna ta Makowska. Bardzo empatyczna. Wszystko fajnie tłumaczy. Chyba Darkness ja zachwalala dlatego chciałam do niej. Na sreduszkowa też jesteśmy umowieni do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia to zależy od tego kiedy zrobisz. Ale powyżej 10 jest w normach. Xoxo Eversea podziwiam Cie za te robótki ręczne! Xoxo Malenka uważaj na siebie na tych zakupach. Xoxo Lucy zazdroszczę tej Florencji! Ale fajnie. Musi się udać. U mnie zaskoczyło jak wyjechaliśmy po transferze w góry. Zatem zmiana otoczenia pomaga. Xoxo Alexvan kciuki za pojutrze Xoxo Malamii w sobotę czekam na pozytywny wynik bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia Ja tez nie robilam, bo u mnie zawsze (czyli az ten 1 raz wczesniej) przyszla przed terminem. Zeby kompletnie i definitywnie pozbawic mnie zludzen...Nawet nie mialam czasu sie troche pooszukiwac... Ale pewnie jak juz sie spozni i bedzie nadzieja tez pojde zrobic. Zwlaszcza, ze wliczone w cene IUI. xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, z mojej stymulacji nici. Wszystkie badania są ok tylko fsh za wysokie,ale nie w tym problem. Nadawalam sie na krótki protokół, Ale zostałam poinformowana,że moja punkcja wypadala by na 2lub3 listopada. A 2listopada wchodzi ustawa o in vitro i od 2 do 8 listopada nie można pobierać komórek i nie ruszać zarodków. Może wiecie coś na ten temat? Teraz jestem na 2miesięcznej antykoncepcji sama chciałam aby transfer przypadł przed świętami. Toosiaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy fajna opcja z tą beta w cenie IUI. Kiciolka ale fajnie że wzielas 2 zarodeczki. Prosilas o to lekarza? Ja też mam jedną sniezynke. Kiedy będziesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki dajecie nadzieję:) Ananasowa Kochana dziękuję:* a Ty w sobotę zobaczysz swoje Cudeńko ajjj:):) Julcia super,że wszystko okey:) Cieszę się,że się troszeczkę uspokoiłaś--pamiętaj jesteś w ciąży i będzie dobrze!!!:):):*** xxx Alexcan 3mam kciuki za jutrzejszą wizytę:) oby endo coś podrosło:) a jak nie to szykuj się na kolejny cykl bo Śnieżynka czeka:):) xxx Kiciolka wiem co czujesz:( z tą pracą to tak jest niestety ale teraz rzuć ją na drugi plan i myśl o swoich Skarbach które nosisz:):) muszą mieć spokój aby się zadomowić:) 3mam kciuki:0 kiedy testujesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Julka, bardzo się cieszę :))) a najbardziej tym, że jesteś uspokojona i pozytywnie nastawiona, co Kropkowi bardzo się przyda :)) leki nadal bez zmian? któy to był dzień po transferze? *Toosia, jakiś czas temu pisałąm o tym, że w dwóch pierwszych tygodniach listopada nie będę robić nowych procedur lub transferów z mrozaków. Tak mnie poinformoano w Gamecie. grudzień będzie dla CIebie szczęsliwy :* *MałaMii, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełam dwa bo tak ustaliłam z mężem lekarz próbował zniechęcić bo wiadomo,że ryzyko ale na koniec powiedział,że będziemy bujać się z bliźniakami bo zarodki są super jakości ale damy rade. teraz przeraża mnie tylko jeden mrożaczek. Testuje 22 o ile wystarczy mi odwagi. A co do pracy to mam l4 po tym jak mnie potraktował szef to będę ciągła ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosia czas szybko minie i będziesz startować. Julcia super to teraz kupujecie album i zapełniacie zdjęciami kropka. A co doktor makowskiej to sprawia bardzo dobre wrażenie,sama bym się do niej przeniosła. Ananasowa jak się czujesz? Ania1602 zycze by ten cykl był ostatnim i najszczęśliwszym zresztą każdej starającej tego życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Julia :-) bosko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - super :D teraz będziesz odliczać od wizyty do wizyty by oglądać swe maleństwo :) na następnej wizycie będzie tykający Kropek ;) cudownie! x Kiciolka - bardzo dobrze zrobiłaś z tym L4.. Masz teraz skupić się na dwóch Szczęściach, które masz pod sercem i myśleć pozytywnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa to był 20dpt. Mam odstawić Fraxi i encorton. Chociaż encorton jakoś boję się odstawić bo mam hashimoto. Brać nadal prolutex, ale nie zapytałam czy duphaston też brać. Ehh. No i mam zrobić TSH, ft3, ft4 i morfologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::: Eversea- :* ::::: Julia- dziękuje, były potrzebnie wydane bo wyeliminowały kolejny strach, a to chyba warte jest każdych pieniędzy. Gratulacje i po co były te nerwy :P ::::: Lucy- dzieeeeeekuje :* ohh Florencja jest piękna ::::: Nadzieja- dziękuje, poczytam. ::::: Malena- to musi być niesamowite gdy odkrywa sie że pod sercem ktoś mieszka :) ::::: Kinia, małami - zaczynam trzymać kciuki ::::: Kiciolka- pamiętaj że Twoje zdrowie również psychiczne jest priorytetem, nie masz wpływu na wszystko wiec nie denerwuj sie tym co dookoła. ::::: Toosia- zgadza sie z tą przerwą, u mnie wstrzymują działania i zabiegi do końca roku, choc uważam że troche z wygody bo w grudniu mogliby cos podziałać.Wiem że rozpoczęte procedury chcą dokończyć w listopadzie, bo nie można przerwać nagle stymulacji.A gdzie Ty sie leczysz? Mówili Ci że przerwa będzie tylko 2-8.11? Dziękuje Wam za Wsparcie, nawet nie wiecie jak dla mnie to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ! Super gratulacje! Po drugie, dzieki za wlaczenie mnie do kalendarza! Jestes jedna z tych kobiet, ktore zawsze pamietaja o wszystkim i wszystkich. Bedziesz wspaniala mama! Buziaki A...i odpowiedz kiedy sie testuje... Mam nadzieje testowac sie po 24.10 jak nie dostane wiadomo czego... A, i ja tez mam nadzieje, ze Wlochy pomoga zaskoczyc, nawet bez mojego M. Notabene, ja wracam w poniedzialek, on wyjezdza na 5 dni... Dobrze, ze chociaz na inseminacje znalezlismy czas, hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka trzymam za Was kciuki.Dbaj o siebie i pamiętaj żepraca jest dla nas nie dna odwrót. Jeśli mogę zapytać to korzystaliście z dawcy nasienia przy ivf? Koleżanka ma podobny problem. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia:-D Dziewczyny nie pamiętam, która z Was pisała o warsztatach Mama i ja, czy któraś brała w nich już udział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka Zosia D albo Iza o nich pisała. I zastanawialam się czy odbywają się jakoś cyklicznie bo październik to dla mnie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Hejka :) ~ Juleczko :D :D :D ~ Szmacioszka - ja byłam na organizowanych przez pisemko "Mamo to ja" -dużo tego teraz jest, to nie wiem czy to to samo. Ogólnie było dość fajnie, najważniejsze że nie była to tylko jedna wielka reklama, tylko było też trochę konkretnej i przydatnej wiedzy nt. pielęgnacji noworodków, karmienia, przewożenia w fotelikach, czy pierwszej pomocy. Organizacyjnie troszkę gorzej, bo (przynajmniej w Sz-nie) było strasznie dużo uczestników, zdecydowanie za dużo jak na wielkość sali i było okropnie duszno, a osoby z tylnych rzędów mogły tylko wyobrażać sobie co tam trenerzy z przodu pokazują... Ale nie czepiam się, ogólnie uważam że warto :) a i sample na koniec całkiem spoko ;) ~ u nas wszystko ok, mały bryka (nawet teraz), ogólnie jest dość aktywny. Brzuchol rośnie, jest coraz ciężej z jakąkolwiek aktywnością - nawet wejście na 3 piętro powoduje sapanie jak u jakiś starców ;) no i cały czas wszystko się naciąga i rozciąga co najprzyjemniejsze nie jest... Dziś zaczęliśmy 29 tc. Powtórzyłam wyniki moczu, bakterii na szczęście nie ma, więc skończyło się tylko na strachu. A tak w ogóle to lekarz kazał mi zrobić tak, żeby przed pobraniem próbki moczu włożyć sobie tampona (malutkiego jak na pierwszy dzień miesiączki). Powoduje to mniejsze prawdopodobieństwo przedostatnia się ew. bakterii z pochwy do moczu i próbka jest wtedy bardziej wiarygodna. U mnie się sprawdziło, bo bez żadnego leczenia po tygodniu z wyniku znikły leukocyty, erytrocyty i bakterie, więc polecam taki patent :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, cały czas czytam i trzymam kciuki za każdą z osobna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Jej dziewczyny ją dziś wizyta bardzo się boje że mnie zostawi w szpitalu a na moja psychikę 5 miesięcy w szpitalu to chyba nie dam rady a boje się bo ciągle ten brzuch moi dokucza wczoraj się cieszyła bo cały dzień mijalsam spokój a tu za tok noc atrakcji i boje się że mi powie że przez te skurcze zemojej szyjki już prawie nie ma i bardzo się boje trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka- teraz serca masz trzy!!!! Malami kciuki już mam zacisniete i nie puszczam do jutrzejszej twojej pozytywnej wiadomości. Julia super cieszę się razem z tobą, teraz już się wycisz, wypoczywaj i nie stresuj, łezki ci poleciały gdy zobaczyłas pecherzyk? Czas założyć album kochana Lucky fajnie beta wliczona w cenę, tym razem będziemy ją musiały zrobić. Niby pisze ze wierzę z całego serca a im bliżej okresu tym więcej o tym myślę i wątpię, ogarnia mnie strach. Piersi już mam napeczniałe jak balony a do okresu jeszcze 8 dni tak myślę że może to po tym leku duphesteronie czy jakoś tak :-) Tosia przykro ze musisz czekać, Każdej z was dziękuję za dobre słowo stawiacie mnie do pionu, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap daj znać po wizycie :-) Malami kciuki w górze!:-) Ananasowa pięknych widoków:-) który to będzie jutro dpt ? Darkness jak żyjesz?;-) Dziś nie przyjemna pogoda ledwo wstałam i chętnie znów bym się położyła ;-) nie mam pomysłu na obiad..coś ktoś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×