Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

ewap156 Trzymaj się dzielnie Kochana, musi być dobrze! Nie nastawiaj się jeszcze na te 5 miesięcy w szpitalu, liczę na to że nie będzie to konieczne. O której masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Marenka dzięki za info w sprawie warsztatów, właśnie na nie się zapisałam w Trójmieście. Ewap nic się nie matte na zapas, trzymam kciuki. U mnie też dzisiaj szaruga za oknem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 w kwestii obiadu - u mnie dzisiaj rosół :D szybki do ugotowania i na taką pogodę idealnie rozgrzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka - super, że wszystko dobrze :D dużo zdrówka dla Was.. x Szmacioszka - napisz jakie odniosłaś wrażenia po warsztatach ;) kiedy na nie idziesz ? x Nadzieja - ja nie pomogę, mam dziś gołąbki mamusi ;) x U mnie się rozpogodziło i zapowiada się całkiem przyjemnie. Miłego weekendu życzę i za te wkrótce testujące mocno trzymam kciuki!!! Bądźcie dzielne i nie traćcie nadziei :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap - staraj się zająć głowę czymś innym aż do wizyty.. Trzymam kciuki, żeby Cię nie położyli, choć wiadomo jak mus to mus.. Daj znać po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja proponuję meksykańska zupę. Pół kg mięsa podsmażyć z 2 cebulami, w tym czasie zagotować 2l wody z kostka rosolowa, ziele ang.,liść laurowy. Mięso z cebula chlup do wody. Do tego groszek konserwowy, kukurydza,fasola czerwona i biała, wszystko konserwowe oczywiście, razem z tą zalewą wrzucamy do naszego gara. Następnie koncentrat pomidorowy, doprawić sola,pieprz, zioła prawansalskie, majeranek,papryka ostra. Gotować z 30 minut. Można też dodać torebkę ryżu wtedy będzie bardziej syta. Ogólnie pychotka bardzo rozgrzewająca, do tego szybko się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia bardzo sie ciesze za pecherzyk i to prawidlowy:) golf xmalami trzymam kciukasy i za reszte dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap oby wszystko było dobrze,daj koniecznie znać,myślami jesteśmy z Wami. Lilianka tak kożystaliśmy z dawcy,nie było szans nawet na biopsje jąder,u nas jest problem z tym,że mąż ma jedno jądro po której też ibyła przepuchlina szanse by coś znaleść minimalne.nie wiem w czym znajomi mają problem ale dobry androlog i urolog to podstawa,jak masz pytania to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf dzięki:* Ewap wierzę że już będzie dobrze. Trzymaj się! Kinia pysznie brzmi ta zupa. Merenka fajnie czytac takie wesołe wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia zaraz kopiuje przepis i na pewno wypróbuje:-) Dziewczynki rosół i ogórkowa byly nie dawno:-) Julia:-) a masz sprawdzony przepis na dyniową? Kiedyś robiłam i wyszła mdła.. Zrobię dziś danie z termomixa kotleciki ziołowe w sosie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka :-) gołąbki od mamusi będą w niedziele i kapuśniak! Dalej mam świra na punkcie kapusty kiszonej;-) a pomarańcze z pamelo to tonami bym jadła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 - nie mogło być inaczej. Super. Teraz czekaj cierpliwie do serduszka i ciesz się chwilą. x ewap156 - trzymam kciuki za pozytywne wieści na wizycie. x Jestem po badaniach połówkowych. W dużym skrócie wszystko w porządku. Wymiary i waga prawidłowe, anatomia serca też, nie ma rozszczepu kręgosłupa ani podniebienia, wymiary główki, uda, kręgosłupa ok. Są 2 nóżki i rączki ;-) Wczoraj mała trzymała podwójną gardę przy buzi i nie ma fotek, bo zasłoniła się, ale za to pokazała, że nie ma siusiaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona idę w środę, dam znać Nadzieja ja do dyniowej dodaję chili, a tak to gotuję ze skórką dynię z warzywami I wszystko miksuję na kre U mnie dziś żurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja podsmazasz cebulę i czosnek na oliwie z oliwek w garnku. Później dodajesz pokrojoną w kostkę dynię. Po 5 minutach wlewasz wody żeby dynia prawie się pokryła. Tak gotujesz aż będzie miękka. Blenderujesz w garnku i później przecierasz przez sito żeby włókna oddzielić. Dodajesz mleko kokosowe i sól z pieprzem. Na talerz wrzucasz na środek podsmazona w paskach szynke parmeńska, listek bazylii. Można też dodać grzanki i prazone pestki dyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Nadzieja, jutro będzie 19dpt blastki. ja mam na obiad spaghetti:) *Julka, od razu kazała Ci odstawić tę leki czy jakoś stopniowo? *Ewap, dobrych wiesci na wizycie!! *kciuków nie puszczam za oczekują ce na testowanie!!! *dobrego dnia mimo nieciekawe pogody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula polecam tę zupkę. Podchodzilam do niej sceptycznie, no bo jak to? Mięso mielone gotowane, fujjjj!!!! A jest pyszna doprawiam ja tak na ostro i rewelka, zagościła na dobre w moim domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to pamelo Buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna123456
Po kilku miesiącach zdecydowaliśmy się z mężem na inseminację. Szykowałam się do niej psychicznie i też miałam nadzieję, że jednak uda nam się zajść naturalnie.... nie udało się. Właśnie wróciłam od lekarza, który powiedział mi, że inseminację musimy zrobić w tym cyklu ponieważ prezydent podpisał jakąś ustawę i nikt nie wie co w niej jest. Ginekolodzy się boją i od przyszłego miesiąca będzie gorzej. Wróciłam z rykiem..... jestem załamana.... Słyszałyście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościanka12334
Dziewczyny piszę już któryś raz mam nadzieję, że moje komentarze nie pojawią się kilka razy ;) coś nie chce się dodać.... Jestem nowa. W poniedziałek mam inseminację. Byłam dziś u lekarza i powiedział, że musimy inseminację zrobić w tym cyklu ponieważ prezydent podpisał jakąs ustawę... nikt nie wie jaką. Ginekolodzy od listopada będą bali się przeprowadzać inseminację. Czy ktoraś z was o tym słyszała? Jestem załamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszę już któryś raz mam nadzieję, że moje komentarze nie pojawią się kilka razy ;) coś nie chce się dodać.... Jestem nowa. W poniedziałek mam inseminację. Byłam dziś u lekarza i powiedział, że musimy inseminację zrobić w tym cyklu ponieważ prezydent podpisał jakąs ustawę... nikt nie wie jaką. Ginekolodzy od listopada będą bali się przeprowadzać inseminację. Czy ktoraś z was o tym słyszała? Jestem załamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka dzięki. Mąż koleżanki też ma 1 jądro i bardzo slabe nasienie. Właśnie przygotowują się do ivf ale właśnie z biopsją. Trzymam mocno za Was kciuki żebyś jużniedlugo cieszyła się spokojna ciążą i zdrowymi dzieciaczkami. LILIANKA31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×