Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ananasowa jesteśmy z tobą i wierzymy w kruszynke razem z tobą, trzymaj się Nowaanka12334 witamy cie, pierwsze słyszę żeby lekarze bali się robić inseminacji o ivf wiemy że nowe zasady ale iui, dziwne. Bądź dzielna, iui to szybka sprawa trzymam kciuki za powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa bedzie dobrze trzymaj się. Daj znać po wizycie a ja trzymam kciuki żeby było ok. Ewap odezwij się jak po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Szmacioszka dzięki:-) zrobię, połączę dwa przepisy ;-) Ananasowa to na pewno chwilowe, może trzeba więcej prg..daj znać po wizycie! Kkahha super wieści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ananasowa nie denerwuj się, leż, weź luteinę pod język i relanium lub no spę . Trzymam kciuki za pęcherzyk I serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kkahha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anansowa - trzymaj się dzielnie.. Daj znać po wizycie... x Kkahha - super.. :) x Ewap - ??? x Nadzieja - żeby nie była mdla dodaje imbir albo chili.. x Pierwsze słyszę żeby lekarze nie wykonywali IUI przecież ustawa dotyczy in vitro.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elaela Wydaje mi sie troche bzdurne to co powiedzial lekarz...nie bylo ustawy o inseminacji A poza tym, co to znaczy podpisal i nikt nie wie co...? przciez to sejm przygotowuje, a obywatele sa przynajmniej informowani... Z tego co wiem to tylko tyle ci kretyni wymyslili, ze bedzie zaznaczone, jezeli dziecko jest po ivf... Mowie "tylko", ale tak naprawde jak o tym mysle to wstyd mi, ze stad jestem... Tak czy owak, mysle, ze ten Twoj lekarz nie do konca jest doinformowany w tej sprawie... Nie placz, bo nie ma powodu. xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia78
A ja chciałam wnieśc odrobinę radości swojej :) Po pobycie w szpitalu po IUI po kilkudniowym pobycie badaniach które nic nie wykazały....dziś zrobiłam bete 11dpi i wynik 22,84:) nie wiem czy juz sie cieszyc bo nie dociera to do mnie. Nie wierzyłam że sie uda w tym cyklu zero bólu piersi podbrzusia samopoczucie świetne hmm....objawy pierwsze mineły niepostrzeżenie. W poniedziałek kolejna beta i oby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa wiem,że się denerwujesz, trzymam kciuki daj znać po wizycie Kkaha fajnie,że u Was wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia 78 Gartulacje kochana! Dobrze, ze sie dzielisz nowinami, bo potrzebujemy slyszec dobre wiesci! Super, dbaj o siebie!xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Minia78 ładny wynik, trzymam kciuki za przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 dpt i 22 ? Słaba beta niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie po transferze tylko po IUI! Minia bardzo ładny wynik jak na tak wczesna ciążę! Trzymam kciuki za przyrost. Ananasowa jestem na wstrzymanym oddechu! Czekam na Twój wpis po wizycie! Wiem że będzie dobrze, a to tylko oczyszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elaela dziwny ten Twój lekarz. A takie spontaniczne IUI zawsze dobrze wychodzą. Ciesz się bo niedługo będziesz w ciąży! Kkahha cudownie ze z dzidzia wszystko ok. Rosnijcie zdrowo:) Malamii jutro Twój dzień! Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Cześć dziewczyny ja juz po jest niby ok nawet szyjka mi się wydłużyla do 4cm i jestem szczęśliwa wiadomo nie mogę bagatelizować żadnego bólu a ze mnie męczą to może mój urok a może nikt nie wie co a do tego mam ból pleców ale też może to mój urok może od leżenia a może też nie wiedzą czego na dzień dzisiejszy wszystko po zamykane szyjka długa trochę macica jeszcze w dole ale ..Znowu się uspokoiła do następnych boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap! No na takie info czekałam!!! Super. Trochę ulga na serduszku co? Cudownie. Może w końcu będziesz mogła cieszyć się spokojna ciąża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Dzięki dziewczyny jesteście ogromnym wsparciem dla mnie bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×