Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Zocha i tak trzymaj, nie oglądaj sie za siebie tylko idz do przodu :-) cierpliwość zostanie wynagrodzona. Obiecuje ! ;-) wklejam link jeszcze raz, tam dziewczyny piszą ze kilkukrotne nie powodzenia tez są przesłanką do testów immunologicznych, bardzo fajnie je podzieliły, opisały warto sie zapoznać http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=15779 ps.dziś w lidlu na poprawę humoru są fajne pościele z motywem świątecznym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 - cieszę się, że badania wyszły ok, teraz trzymam mocno kciuki za Twoje następne kroki... Wierzę, że zakończą się sukcesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - bedzie dobrze :) czekamy na Twoja wizyte :) Mh1 - te hasła są super :D eversea - ja mialam plan zasiasc do maszyny zeby nude domowa przełamac no ale teraz za specjalnie przy niej nie posiedze a szydrłko doprowadza mnie do szału ::D ide zrobic nalesniki bo znowu jestem głodna ;D miłego dzionka Laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Cześć :-) Lucy, zazdroszczę widoków :-) Mi wczoraj wieczorem jak leżałam stwardniał kawałek brzucha i wybrzuszyła sie kulka, wielkośc***iąstki, za chwilę kulka zjechała pod pępek. Byłam w szoku, aż M zawołałam czy to widzi! Mama twierdzi, że to maluch szalał, tylko to trochę wcześnie... Chyba, że przez wypchnięcie macicy przez torbiele więcej da się zaobserwować. Obstawiałam też jelita, tylko kształt kulki mnie zdziwił... Miała tak któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny:** Julka,biedrona,lucy i reszta dziewczyn(ktore ominelam)vdzieki za pamiec ....strasznie sie stresuje sobota:(( czuje tylko klucia w dole brzucha:(( czy to dobrze u mnie dzis 5dpt:((tak strasznie wierze w moj***able a z drugiej strony tak bardzo sie boje porazki:(( Dzisiaj jestem pierwszy dzien w pracy u jeszcze jakos zle sie czuje:(( Julka 3mam kciuki zaxwizyte:))piekne widoki zobaczysz:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfica30
Ewap jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Elfica jeden dzień mi lepiej drugi gorzej ale dziś trochę spokoju wogole w porównaniu jak mi się zaczęło to początek września to teraz jest super ale jak zjem to też odczuwa w przeważnie po brzuch ale przynajmniej nie ma takich skurczy ale znowu weszlkam w fazę zatwierdzenia i modke się żeby w końcu poszło. Malena ją tak miałam na początku to był 12 ,13tydzien i też widziałam ta kulkę przesuwającą się alke w poim przypadku toi chyba jednak jelita bok yteraz brak takich objawów a miałam się zapytać czy podkrwawiasz jeszcze przez tego krwiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap, na razie (odpukać) nie plamię. Jutro wyjdę z domu na dlużej, bo jadę z mami do marketu. Dawno nie byłam na zakupach, mam nadzieję, że nic się nie wydarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami Te klucia to tez moze byc stres zwyczajnie, ja tez tak mam... Jak tylko jestem na tym skupiona od razu cos zaczynam odczuwac...Mysl pozytywnie kochana!!! Nie moge sie doczekac co nam powiesz. Wciagnelam sie w to forum na maksa! Raz jeszcze-mysl pozytywnie i pamietaj, ze wszystkie jestesmy z Toba myslami...I ze wszystkimi innymi dziewczynami. No i naszymi facetami rzecz jasna! xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aleksvan
Julia , daj znac po 18 !!! Kkinia i MałaMi, myśle o Was i czuje, ze bedzie dobrze :-) Ja jutro do lekarza na 12, jestem ciekawa co tam sie u mnie pozmieniało, bedzie juz 18dc, czy drgnęło to endometrium czy bez zmian ?! Oby @ przyszła szybko , bo ten cykl na criotransfer sie nie nadaje, organizm sie chyba zbuntował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Lucky oj zazdroszczę widoków i tej temperatury. Dobrze gadasz teraz nasza kolej. Dziękuję że pytasz jak się czuje właśnie wczoraj pisałam że mam takie ciągnięcia, kłucia i jakbym miała odretwiala macice czasem. Dziwnie tak. Alexvandekol oby twoje przeczucia były kochana trafne. Julka jeszcze dwie godz do wizyty zleciało piorunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```lucy1980 co nic nie mówiłaś że wyjeżdzasz, spoakowałabyś mnie w walizkę! ```malena5 moja kluska od początku upodobała sobie lewy bok i codziennie mam wypukłą kulkę między żebrami a biodrem. najczęściej jest to pupa :) nie pamiętam kiedy ta kulka zaczęła się pojawiać ale jak się pojawiła tak do dzisiaj tam jest :) głowa znajduje się jakieś 6 cm nad pępkiem, a pupka w zależności od tego w jaki sposób leżę albo pod pępkniem albo w lewym boku. ```Milita jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 hahaha, widzisz, bo ja samolubnas jestem...nastepnym razem bede krzyczala! A Ty, o ile bedziesz jeszcze w jednym kawalku, a nie w dwoch:) zawsze mozesz wskoczyc w walizke... Kkinia, Mam nadzieje, ze nam wyjdzie! Duza! U mnie dopiero 5 dni po inseminacji, wiec nic mi nie jest...Ile to juz u Ciebie? Sciskam Cie goraco kochana! Pamietaj, ze jest nas 2, a nawet 3 (Malami), a co 3 to nie jedna! Moze to odretwienie to dobry znak? Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Witajcie Kochane Na wstępie Zocha i Skanusia przytulam Małamii wynik musi być pozytywny ta data jest mi bardzo bliska,więc zaciskam kciuki. lucy1980 jejku zazdroszcze pobytu i tego ciepełka,za Ciebie tez kciuki zaciskam i jeszcze Kinia dołączy. Julia daj znać po wizycie będzie dobrze. Kkahaa od Ciebie tez czekamy na wieści. Ania1602dobrze,ze badania wyszły dobrze jaki macie dalszy plan. PikiDiksi naleśniki miałam wczoraj tak za mną chodzily. Cięzaróweczki życze Wam dużo zdrówka i Waszym maleństwą równiez. Mamuśki jak u Was jak dzieciaczki? U mnie w poniedziałek odbył się transfer dwóch zarodków. Dzisiaj dzwoniłam do gamety i mamy tylko jednego mrożaka troche mnie to zmartwiło. Jakoś teraz ciągle coś dzisiaj byliśmy na pogrzebie mojego męza wuja w sobote pogrzeb mojej cioci..jeszcze z tą pracą a właściwie z byłym szefem problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky ja miałam tydzień temu w środę więc to 8 dzień dopiero. Słuchajcie może to was zdziwi ale tyle czasu się staramy a ja nigdy nie robiłam bety. Możecie powiedzieć czy np jak będzie beta 5 czy 10 to już ciąża? Głupie pytanie wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciolka musi byc pod gorke zeby moglo byc z gorki...Przykro mi z powodu pogrzebow... A szefem nie przejmuj sie za bardzo, bo nie o to w zyciu chodzi! Skup sie na sobie, pozdrawiam Cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się dziwię że nigdy jej nie robiłam, zawsze wolałam czekać na okres który zawsze przychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka - noo super Kochana :) nosisz w sobie teraz dwa Szczęścia, więc proszę dbaj o siebie jak możesz najbardziej, a durnym szefem się nie przejmuj... Wiem, że łatwo mówić, ale postaraj się choć trochę... Po Śnieżynkę wrócisz jak bliźniaki podrosną ;) Trzymam strasznie mocno kciuki!!! A kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh, z tym zacinaniem to naprawdę przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Jest pecherzyk:) i pęcherzyk zoltkowy. W pęcherzyku bylo jakieś kółeczko w którym Pani dr powiedziała że pojawi się zarodek. Ale ulga! Wizyta serduszkowa za 10 dni. Jestem taka szczęśliwa. Podladowane baterie. Oby starczyło tej energii do następnej wizyty. Pewnie znowu będę wymyślać dzień przed. Cudownie że Was mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×