Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ewap ja też mam zespół jelita drażliwego. Co prawda nie jestem w ciąży ale po każdej owulacji i IUI przy atakach nie brałam leków z uwagi na to że może się udało także wiem co czujesz. Ja wtedy łykam węgiel, jem drzem jagodowy lub cokolwiek z jagodami i na noc biorę Multilak - w ciąży można bo to symbiotyk i bardzo pomaga, a Ty co stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Elfica ją stosuje multilac len i ją mam na zmianę biegunki okropne i zaparcia i u !mnie teraz jest najgorszy te skurcze jelita mam wrażenie że wszystko mi w środku płonie aż tak to nigdy nie miałam asle mysle że leczenie się do tego przyczyniło i bóle br zucha I wtedy nie wiem czy to coś z ciąża czy to IK to burczenie cały czas wszyscy to słyszą a jak w goś ci ktoś przychodzi to każdy się rozglądać co to a to mój brzuch może cis jeszcze mi podpowiesz co mogę brać a no spa bioore trzxy razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Elfica ją stosuje multilac len i ją mam na zmianę biegunki okropne i zaparcia i u !mnie teraz jest najgorszy te skurcze jelita mam wrażenie że wszystko mi w środku płonie aż tak to nigdy nie miałam asle mysle że leczenie się do tego przyczyniło i bóle br zucha I wtedy nie wiem czy to coś z ciąża czy to IK to burczenie cały czas wszyscy to słyszą a jak w goś ci ktoś przychodzi to każdy się rozglądać co to a to mój brzuch może cis jeszcze mi podpowiesz co mogę brać a no spa bioore trzxy razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia dzięki za info. Pisze, że wolno sobie zrobić paznokcie no ale trudno. Ja już odpuściłam i rzęsy też. Dziś byłam u kosmetyczki i mam pomalowane lakierem. Urosły mi ładne długie (jakimś cudem), więc nie jest źle :) Jedynie co, to obawiam się, czy mi się nie uszkodzą do czwartku bo miała tylko takie zwykłe lakiery buu. Ale powinnam mieć tyle czasu, żeby jakby co jeszcze raz je pomalować w czwartek samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap ja na biugunkę i burczenie biorę węgiel ale nie ten w kapsułkach tylko w tabletkach i espumisan. Spróbuj tak jednorazowo 4 węgle a za godzinę 2 węgle. Ja jak mam problem z połknięciem to biorę kieliszek, kruszę go, dodaję trochę przegotowanej wody. Tak łatwiej i szybciej się wchłania. Na bóle mi pomaga nospa i ciepłe okłady. Jak możesz to jeszcze gorzka czekolada. I najważniesze mięta!!! Rozkurczowa i przeciwbólowa. Nie wierzyłam w miętę ale czyni cuda. Herbatka z mięty daje szybkie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia dzięki za info. Pisze, że wolno sobie zrobić paznokcie no ale trudno. Ja już odpuściłam i rzęsy też. Dziś byłam u kosmetyczki i mam pomalowane lakierem. Urosły mi ładne długie (jakimś cudem), więc nie jest źle :) Jedynie co, to obawiam się, czy mi się nie uszkodzą do czwartku bo miała tylko takie zwykłe lakiery buu. Ale powinnam mieć tyle czasu, żeby jakby co jeszcze raz je pomalować w czwartek samej. Też mnie na początku bardzo bolał brzuch, ale dr mówił, żeby się nie martwić. Będzie dobrze. W czwartek na pewno nie dam rady poczytać co na wizycie :( <> Szmacioszka o już spory jest Twój dzidziuiś. Bardzo się cieszę, że same super informacje :) Trzymam kciuki, żeby maleństwo zdrowo rosło do terminowego rozwiązania. <> PikiDiksi, Ewap musi być dobrze kochane. Szkoda, że takiego stresu Wam przysparza ta szyjka :( <> Ewap :( Biedactwo :( Strasznie mi Cię szkoda. A marudzić możesz nam zawsze. Chociaż wiadomo, że lepiej jakbyś nie miała powodów. > ananasowa :( jak ma Cię beta uspokoić, to pewnie, że idź. Mam nadzieję, że jednak to tylko takie wrażenie. <> golf baaardzo się cieszę, że wszystko ok z maleństwem i u Ciebie też ok. Szkoda, że nie mogę zobaczyć tej fotki.Który Ty masz teraz tydzień? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf - super wieści :D cieszę się... x Piksi - :) akcja WC u mnie trwa nadal, zaparcia jak puszczają to tylko na "chwilę".. Kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie i wierzę że dasz radę :* x Ewap, Malena - strasznie współczuję Wam tych dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik badania ogólnego moczu wyszedł ok. Jednak ciężar właściwy poniżej normy. Ale może dlatego że piłam jeszcze o północy. Ananasowa jutro robię betę bo stresujące są dzisiejsze bóle. Uspokoje się jak wzrośnie odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ananas z tego co pamiętam Ty miałaś b niski progesteron ja bym na Twoim miejscu udała się do lekarza albo chociaż zwiększyła sama progesteron. Zbadaj go jutro koniecznie. I wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło sie czyta o Waszych dolegliwościach ciążowych, jesteście szczęściarami, dbajcie o siebie jak możecie Dziewczynki. Dziękuje Wam za mile słowa, jesteście nieocenione. Rano przyjęłam @ ze spokojem, dopiero w ciągu dnia zaczęło do mnie docierać, że pierwszy raz powstało we mnie nowe życie, wyczytałam że mogło to być samoistne poronienie, czasem kobiety nie zdają sobie sprawy że do tego dochodzi. Szkoda, że wczoraj nie zrobiłam bety, choc wynik nic by mi już nie dał. Moze to brak progesteronu miał wpływ, po zabiegu dr nie zalecił żadnych leków. Pocieszające jest to, że pierwszy raz porządnie zrobiona iui, tak jakby udała się. Że plemnik z komórką "odnalazły się". :) Miłego wieczoru. Trzymam kciuki za Was Moje Drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Nadzieja78 dzięki za przepis. takie zalane naleśniki udaje się potem wyjąć z brytfanki? czy kroisz je? ```gość Szmacioszka to faktycznie olbrzym! pamiętam jak ja się cieszyłam jak już moja kluseczka osiągnęła 1 kg :) ```PikiDiksi nie jestem spokojna. chyba już nie będę dopóki nie zobaczę całej i zdrowej córki po drugiej stronie brzucha. ```ewap156 kurcze zespół jelita drażliwego to strasznie uciążliwa choroba. wpólczuję, bo stresu będziesz miała co nie miara. ```golf najważniejsze że wszystko ok. ```julia83 nie ma pojęcia "odpowiedniego wzrostu bety" na tym etapie. nie dodawaj sobie stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 na tym etapie ze zleconych badań ja miałam badanie ogólne moczu, morfologia krwi, progesteron, tsh i ft4 (ze wzg na tarczycę). koniec. mnie dr rugał już za trzecią betę. powiedział, że sama sobie mam interpretować, bo on nie wie czy jest dobrze i że na tym etapie czeka się na serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe, tak, miałam niski prg ostatnio. Biorę 3*1 duphaston i na noc 3 tabletki luteiny 100mg wg wskazań lekarki. To tak naprawde jest jakby uplaw luteiny podbarwiony na zolto, tylko mam wrażenie,ze jest go wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf , Szmacioszka super wieści :-) Ewap nie biore juz nospy, tylko w razie jak bardzo dokucza, raz na kilka dni. Co z Twoją dietą na ten zespól jelita? Postaraj sie troszkę wyciszyć. ZosiaD, Piksi moje łożysko jest niziutko bardzo Ananasowa tylko nie panikuj z tym progesteronem pamietaj ze duphaston w wyniku nie podwyższa także zawsze będzie niższy niż u tych które biorą luteine. Ja trochę plamiłam to mi ZosiaD doradzila luteine pod jezyk i te kilka dni sobie zastosowałam dodatkowo setkę. Julia tak myślałam ze nie wytrzymasz, miałam to samo, bo nakgorsza w życiu jest nie wiedza. Czekam z Wami na jutrzejsze piękne wartości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena uśmiałam się z tego przezroczystego brzucha. Faktycznie powinno tak być :) albo jaką luneta do podgladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 sos z serem stężeją nieco i spokojnie łopatką wyjmiesz naleśniki :-) po to tez pod koniec na parę minut zdejmij folię. co do bety przed wizytą, dla mnie lekarz kazał zrobić dopiero przed samą wizytą ( zebym się wcześniej nie nakręcała ) i żeby on miał jasną sytuację podczas usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zocha82 miałam taką samą sytuacje po inseminacji tak jak ty do końca testy wychodziły pozytywnie a później pojawiła się @i tez nie zrobiłam bety i tez się już nie dowiem co było grane czy ciąża biochemiczna czy co się działo i tez nie dostałam żadnych leków a za drugim razem dostałam duphaston luteine prolutex encorton i się udało .Nadzieja dieta jest kilogramy ubywaja i to mnie dobija ale z jelita jakby troszeczkę lepiej nie zapraszając .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba idąc poradą MH1 odpuszczę sobie tą betę. I tak mi to nic nie powie bo mimo że będzie wysoka to może się nie pojawić pęcherzyk czy serduszko. Więc średnio mnie to uspokoi. Jejku dziewczyny niech ten czas szybko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, z betą masz rację, ja robiłam chociarz dr nie kazał...a potem paniczne wyliczanie przyrostu. Oby do drugiego trymestru, jest ciut łatwiej jak brzuszek rośnie ;-) I tego rosnącego brzuszka Ci życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ;-) masz sto myśli na minutę ;-) skąd ja to znam ..szybko płynącego czasu Ci życzę. O której jutro wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena no właśnie przydałby mi się ten rosnący brzuszek, już:) A ja chudne zamiast się powiększać bo zmieniłam dietę - wyleminowalam nietolerancje pokarmowe. Nadzieja, no zwariowac można:) hehe To dobry znak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena jak słyszę o twoim rosnącym brzuchu to od razu do lustra i kurde ja u siebie nic nie widzę może coś ze mną nie tak jednak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewap wiem, że to mało pocieszające, ale od wczoraj wieczór mam taki atak jakiego dawno nie miałam,nawet leki nie pomagaja. Ledeie dowlokłam się do pracy. To chyba przez pogodę ,:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 - biorę Clexane. Początki były trudne,bo miałam siniak na siniaku i bóle straszne przy wkłuwaniu. Liczyłam,że na kolejnych wizytach usłyszę,że nie trzeba już ich barć albo chociaż co drugi dzień. Koleżanka mówiła,że ona brała do końca ciąży. Lewą ręką robię fałdkę, prawą przykładam igłę do brzucha, serdecznym palcem podtrzymuję igłę i delikatnie przekręcam wsuwając igłę w brzuch. Jak na razie zdaje egzamin. x gość Szmacioszka - super wieści z wizyty. x golf - wspaniała informacja. Oby tak dalej. x ananasowa - wierzę,że ciemne zabarwienie to nic poważnego. Jak lepiej się poczujesz to zrób betę albo zwiększ dawkę progesteronu. x ewap156, elfica30 - współczuję Wam tych problemów z jelitami. x ewap156 - nie zamartwiaj się brakiem brzuszka, bo po pierwsze dużo schudłaś, a po drugie to nie ma reguły. Moja koleżanka rodzi w grudniu czyli 2 pełne miesiące przede mną, a brzuszek ma mniejszy od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×