Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ananasko wierzę,że wszystko będzie okey:*:* wiem,że łatwo się mówi ale staraj się nie denerwować tylko spokój dla Maleństwa najważniejszy:*:* xxx Alexvan chyba będę to Ciebie jeżdzić na jakieś przepowiednie?:D:) Kochana jesteś:* ale Ty też już zaniedługo ruszasz więc wiesz....:D kiedy masz dostać @ ?? xxx Dziękuję dziewczyny za wsparcie!! jesteście wielkie:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaalamiii to jest Twój czas. Tak się cieszę! W poniedziałek będzie przyrost! Ananasowa kochana współczuję Ci tych przeżyć. Dbaj o Was. Wszystko będzie dobrze. Kiciolka masz objawy ciąży. Ja nic nie miałam cały czas i się stresowalam, a jak dzień przed poczułam ciagniecie w dole brzucha to wiedziałam że jest dobrze. Ja dzisiaj byłam na pogrzebie babci. Mimo że myślałam o Kropku to nie byłam w stanie powstrzymać emocji. Robiłam wszystko żeby jak najmniej widzieć, ale to jest jednak stres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ananasowa mnie pobolewał brzuch okresowo, jak zakrwawiłam to miałam bardzo mocny skurcz, a jak miałam krwotok to nic nie bolało, po prostu wstałam do toalety, nic nie czułam. Wtedy lekarka zwiększyła mi estrofem do 3x2, a luteinę brałam w dużych dawkach wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jula - wyrazy współczucia :* x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremido
Kochane czytam na bieżąco! Milita gratulacje!!! Ja tez jestem w szoku za kazdym razem jak doczekamy nastepnego forumowego dziecka! Napisz jak porod jak znajdziesz chwilke! Ja juz troche sie nie moge doczekać....mimo ze coraz wiecej o tym teoretycznie wiem (ze szkoly rodzenia) Ananasowa ja w 5 tyg tez po wizycie z pecherzykiem trafilam do szpitala z krwawieniem. Nie bylo duze ale czerwona krew. I to 2 razy w ciagu 4 h. Masz duzo progesteronu. Lez i czekaj na serduszko! Trzymam za ciebie kciuki! Minia gratulacje! Czekamy na kolejne dobre wyniki! Malami kazda ciaza zaczyna sie mala beta :) zycze duzych przyrostow i po cichu gratulacje! Axelvon trzymam kciuki zeby organizm sie zregenerowal i zebys mogla podejsc do crio w nastepnym cyklu! Kahha to super ze wszystko dobrze na polowkowych. Nasz synek tez nie chcial miec zdjec 3d. A jak odebralas dr i jak info o ivf? Ja dzis zaczynam 27 tydzień. W piatek bylam na obciazeniu glukoza....wszystko spoko ale jak wrocilam z M do domu to prawie zemdlalam...tak mi sie zle zrobilo w trakcie juz jedzenia kanapki, blada jak sciana i nogi jak z waty ....3 pobrania i brak jedzenia do 10.30 dal chyba o sobie znac. Ale wyniki w normach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa współczuję niepotrzebnego stresu. Mam nadzieję, że już wszystko dobrze. Ostatnio moja koleżanka też wylądowała na IP z powodu krwawienia ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Tutaj na forum też msmy wiele takich przypadków. Oby i u Ciebie tak było. Odezwij się. Xxxxx Juleczko współczuję z powodu śmierci babci. Jak się czujesz? Masz już jakieś dolegliwości ciążowe? Xxxxx MałaMii - a nie mówiłam, że to będzie Twoja sobota!?;) nie przejmuj się wielkością bety, najważniejszy przyrost i późniejszy prawidłowy rozwój maluszka. U mnie bety w dwóch poprzednich ciążach były wysokie, nawet przyrost w pierwszej prawidłowy, a nic z tego nie było. Trzymam kciuki za Twojego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie dziewczyny czy inseminacja boli? Mam jutro i strasznie się denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 11.31 ja miałam 2 IUI. Nie boli nic jedyne to nieprzyjembe uczucie przy załażeniu wziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:31 nic nie boli, tak jak zwykłe badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki. Zuzka jedyne co to sikam non stop, w nocy budzę się po 2 razy, dzisiaj 3 :) Oprócz tego nic. A jak u Ciebie? Miałaś jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - U mnie z siku nie było problemów. Od ok 7 do 14tc męczyły mnie mdłości i jakiś ucisk na żołądku. Potem trochę wieczorne bóle kręgosłupa. Teraz został tylko ten ucisk wieczorami. Ale to wszystko nic w porównaniu z tym co niektóre z przyszłych mamusiek przechodzą:) Xxxx Mam pytanie do mamuś, które są już po połówkowych. Pytałam lekarkę o 3d na pamiątkę - stwierdziła, że lepiej ok 30tc robić, bo wyraźniej widać maleństwo. Natomiast znajome mówią, że wtedy już jest za ciasno i mało widać i że lepiej ok 22tc. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - modlę się, aby wszystko u Ciebie dobrze się skończyło ... o Dziewczyny pamiętacie, że 15 października obchodzony był Dzień Dziecka Utraconego ... mimo, iż pęcherzyka u mnie nie stwierdzono i ciąża była biochemiczna, czuję jakbym straciła dziecko ... a w zasadzie dwoje :( Przepraszam jeśli komuś sprawię przykrość tym co wkleję, ale zwyczajnie czuję, że muszę ... http://www.deon.pl/inteligentne-zycie/obiektyw/art,125,stracilam-dziecko-nie-embrion-nie-tkanki.html Popłakałam się czytając to wszystko ... Czasem zastanawiam się dlaczego tak właśnie się dzieje ... Mój M... polecił mi kiedyś książkę Allana Kardeca "Księga duchów" ... przeczytałam i odnalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, stąd nieco łatwiej było mi przyjąć informację, iż nie urodzę na razie dzieciątka. Teraz czekam na 2 crio ... mam nadzieję, że w ciągu najbliższych 10 dni Mój Skarb "przytuli się do mnie" na najbliższe ok 9 miesięcy i latem 2016 będę cieszyć się tuląc w ramionach zdrowe dziecko Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Darkness ja pamiętałam o tym dni i strasznie go przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Julia współczuję. * darkness77 trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i za zielone światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness - życzę Ci z całego serca, aby spełniło się to, czego pragniesz najbardziej :* Drugie crio okaże się owocne, trzymam mocno kciuki.. x Zuzka - pocieszyłaś mnie trochę, że te mdłości trwają do 14 tc ;) U mnie też zaczęły się w 7 tc.. Pomijam oczywiście przypadek naszej Nadziejki licząc, że go nie podzielę ;) Ale wczoraj czułam się fatalnie, właśnie taki ucisk na żołądku, jeżdżące jelita i paw na zakręcie... I tak się zastanawiałam do kiedy to tak będzie ;) tak więc jeszcze tylko 3 tyg ;) ale wiadomo, że człowiek zniesie wszystko dla Kruszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Zuzka- mi się wydaje że 30 t to faktycznie późno, zwłaszcza ze dziecko jak będzie głową w dół to nic nie zobaczysz, zresztą we wcześniejszych tygodniach tez może być tak, ale wtedy na pewno usg obejmuje całe dziecko bo później to tylko części ciała sie dostaje. Ogólnie z tym 3d to różnie bywa ze twarzy sie nie zobaczy bo np u mnie i też u kahhy tak było, że maluch zakrył się rączkami, ja miałam tak dwa razy, albo jest odwrócone pupą. No ale może będziesz miec lepsze widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zuzka jaki ucisk masz do tej pory a kręgosłup juz ci przeszedł ten ból bo mnie jakos meczy jestem w 16 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Azurro, pewnie masz rację - jak się uda;) ale chyba zrobimy przy połówkowych. A jak tam Twoje samopoczucie? Xxxxx Nadziejko Ty planujesz połówkowe w 3d? Xxxxx Ewap - ten ucisk na żołądku zazwyczaj pojawia się po obiedzie i tak nasila się do wieczora. Do spania układam się z wrażeniem jakbym miała pęknąć;) to pewnie pojemność żołądka poprostu się zmniejsza ale tak sobie myślę co będzie potem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa ewap bóle kręgosłupa przeszły ale to pewnie nie na długo. Czasami jak więcej łażę to się odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×