Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Zuzka mi lekarz mowil ze 3d najlepiej od 24 tyg. Ja bylam wlasnie w polowie 24 ale maluch lezy twarzyczka do dolu i lekarz mial duze problemy zeby zobaczyc to co chcial a mianowicie wargi i nos, o zdjeciach 3d nie bylo mowy. Mowil ze mozemy jeszcze przyjsc ale tylko jak zmieni pozycje bo tak to bez sensu....probuj juz przy polowkowych. My widzielismy troche rej buzki na 2d lekarz mial na tyle dokladne ze bylo widac zarys. Ale pamiatki nie ma, ale to nie jest dla nas takie wazne....chociaz fajnie by bylo miec buziaczka :) Julka wyrazy wspolczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Julia bardzo mi przykro..wyrazy współczucia:*:* dzięki za miłe słowa...narazie jestem cała zestresowana...jutro idę na powtórkę bety mam nadzieję,że przyrost będzie:( Ile beta powinna przyrastać w ciągu 48h?? Ananasowa jak się tam czujesz:*:* 3maj się Kochana:) mocno Cię ściskam:) Nasza droga jest jednak bardzo długa i stresująca....zaczynając od stymulacji czy będą pęcherzyki,potem komórki,zarodki,...transfer,beta,...i dalej:( dzisiaj całą noc nie spałam bo tylko się modliłam aby był wzrost...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka ja te pierwsze prenatalne i te drugie mam na nfz, wiec nie będzie 3d. Mieliśmy pójść dodatkowo prywatnie ale uznaliśmy że to zbędny wydatek,a czekają nas znów spore..więc chociaż jedno badanie będzie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa - jak się czujesz??? Mam nadzieję, że wszystko ok... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Ananasowa trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo! Jestem pewna, że wszystko się dobrze skończy;):* Malamii oczywiście trzymam kciuki za jutro!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMii, trzymam kciuki za Twoją betę. U mnie cały czas tak samo. Biorę lęki i leżę. Noce spokojne, do południa bol i skurcze, potem przechodzi. Plamienia o różnym nasileniu, czasem z krwia. W piątek mam wizytę, ale chyba oszaleje do tego czasu. Chciałam dziś podjechać do znajomej lekarki, ale powiedzuala, zeby nie badac, jesli nie jest gorzej, bo kazda ingerencja mize zasckodzic. Boję się bardzo. I trudno mi myśleć pozytywnie przy tych wszystkich znakach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ananasowa będzie dobrze. A powiedz co masz na myśli mówiąc ze plamienia p różnym nasileniu czasem z krwią. Może to porostu luteina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe, to zdecydowanie więcej niż luteina. po nocy jest sporo, ale to też jest pewnie związane z tym,że leżę 7 godzin i jak ide do wc, to "rusza". Przy podcieraniu pojawią się brunatna wydzirlina i krew :( czasem dużo, czasem wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa wiem że pozytywne myślenie jest trudne w takiej sytuacji. Bo i bez plamien nachodzą wątpliwości. Trzymaj się! Wierzę że będzie dobrze, przykłady innych dziewczyn o tym świadczą. A Ty wypoczywaj i mów do maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anasnasowa, u mnie tak wyglądało przy krwiaku. Oby i u Ciebie nie było to nic poważnego. Dzisiaj mi się śniło, że znowu miałam krwotok...raju, zeschizować idzie. Ale i tak jestem spokojniejsza (odrobinę) o maleństwo niż na początku- pierwszy trymestr już za mną, teraz do wizyty odliczam dni, a mam za tydzień we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ananasowa ja myślę że u Ciebie będzie ok. Zobacz Malena plamila i ciąża się utrzymała i jest wszystko ok. Ja porobiło w 6 tyg ale to wyglądało zupełnie inaczej niż u Ciebie. Najpierw brunatne- bardzo dużo i zaraz po tym krew. I rozkręca się jakby @. To wszystko trwało kilka godzin. Wiec kochana ja myślę że u Ciebie tylko coś się oczyszcza. Na Twoim miejscu poszła bym do lekarza wcześniej. Wyłącznie po to by Cię uspokoił bo stres chyba gorszy jak badania. Głowa do góry. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - Gratuluję pęcherzyka. Mi czasem też zdarzyło się delikatne plamienie i wtedy lekarz kazał brać nospe fortę 3x1. Progesteronu teraz masz nadmiar, zatem na pewno będzie wszystko super. Wypoczywaj i bierz leki, bo tylko lub aż tyle zależy od Ciebie. x Milita - to Ci niespodzianka. Gratuluję mamusi. Życzę Wam pięknych chwil. x Minia78 - beta super. Dziś będzie podwojona. x Ewap - piękne wieści. Teraz możesz być spokojniejsza. Z tą szyjką to duże zaskoczenie, bo myślałam,że ona już nie może się wydłużyć. Takie niespodzianki lubię ;-) x Azzurro - Nadziejka wyprzedziła moje pytanie do Ciebie. Cieszę się,że z synkiem coraz lepiej i Ty wracasz do sił. Teraz będzie już tylko lepiej. x PikiDiksi - mnie bolą plecy, jak dłużej postoję. Krzyż wtedy jest bezlitosny, zwłaszcza prawa strona. Ciągnie aż na pośladek. Dziś udaję się na akupunkturę, by pozbyć się tego bólu. x małamii89 - podziwiam,że betę zrobiłaś w 7dpt. Wyszła pozytywna i to się liczy. Teraz będzie rosła w setkach ;-) x DoReMiDo - doktora odebrałam bardzo pozytywnie. Skupiony na pracy, zaangażowany, bardzo dokładny, badał mnie 20 min. Po badaniu objaśnił wyniki, wszystko wytłumaczył. O IVF nie pytał. Współczuję złego samopoczucia. jak byłam ostatnio na badaniach to podpytałam panią z laboratorium, jak to u nas wygląda to mówiła,że mam kupić w aptece 75ml glukozy, wypijam ją rano w labo i czekam 2 godziny, po tym czasie są pobrania, a ilość zależny od zaleceń lekarza. Mówiła,aby nie wciskać cytryny do glukozy, bo to owoc i tez ma cukier i wynik może być nieprawidłowy. Sugerowała, aby przyjść z osobą towarzyszącą, bo różnie kobiety reagują. x Zuzka1212 - ja miałam połówkowe w 22tc i lekarz mówił, że zdjęcia i film najlepiej zrobić nie wcześniej, jak po 27tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×