Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
P c j a m m m m m m m m m m m m m m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:::: Julia- gratuluje Kochana pęcherzyka, ciesz sie z tych mdłości bo masz z czego :) :::: Ananasowa- trzymaj sie ciepło, pamiętaj że juz dużo przeszłaś i teraz juz będzie tylko dobrze. :::: Milita- gratulacje dzieciątka ! :::: Mh1- teraz Twoja kolej, trzymam kciuki za Twoje małe szczęście:) :::: Elfica- lekarz zrobi Ci iui? Ja słyszałam, że nie chcą robić bo nowa ustawa dotyczy też iui i nie chcą robić żadnych zabiegów. :::: Małami, Minia - gratulacje! :::: Skanusia- jak samopoczucie? Coś postanowiłaś ? :::: Toosia- co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W r r r R r r r r r r rrr r r rr rr r r r r r Rr r r rr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po debacie a ja dalej pcham am am am

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debata Beata haahhhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
Ale Dziewczyny jestescie kochane To powtórzę Beta i napisze Dzisiaj jak dostalam ten wynik to sie poryczalam bo myslalam ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja robię IUI prywatnie także ustawa puki co mi nie straszna.u mojego lekarza samo IUI kosztuje 500 zł + leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pchajcie dopiero wtedy gdy po ponownym odświeżeniu strony nie pojawia się Wasz wpis. Bo teraz i na dole i na górze strona jest zajmowana przez "pchamy" napisane w pionie. Jak coś to pod swoim nikiem przepychajcie to można później edytować wpis. Nadzieja no wymiotow nie zazdroszczę. Naprawdę Ci ich wspolczulam. Póki co nie wymiotowalam i pewnie nie będę bo nie mam takiego odruchu. Nawet jak próbowałam się zmusić kiedyś do wymiotow, bo mi zalegalo coś na żołądku, to nie mogłam. Ale zobaczymy. Oby skończyło się tylko na mdlosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia78, Małamii89 - gratuluję ... z całego serducha ... :D niech wszystko układa się jak najlepiej. o MH1, Ananasowa, Kiciolka - dziękuję dziewczyny za pamięć :) Endokrynolog "in plus" ... dał zielone światło, wyniki sie poprawiły. Anty - TG spadły z 27 na 13 - to i tak za dużo, ale pozostałe czyli TSH, FT3 i FT4 lepsze. A jeśli chodzi o gina ... tu gorzej ... Dziś 11dc i endo tylko 7,5mm. Powtórka wizyty w czwartek i wtedy ewentualnie decyzja o crio. Wstępnie mam zarezerwowany termin na 28.X - czyli niemal na styk przed "zawirowaniami listopadowymi". Nie pozostaje mi nic innego jak się modlić ... a Wy jeśli macie jeszcze jakieś wolne kciuki :P to zacisnąć za mnie proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, Ania, Kiciolka, Zocha dzieki! Nadzieja ekscytacja umiarkowana :) rano pewnie oszaleje z nerwow i ze szczescia. Darkness kciuki zacisniete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness podreperuj endo migdałami czerwonym winem i nie wiem czym tam jeszcze pisałyśmy. Kibicuje Ci nieustannie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Mh1 trzymam kciuki by wszystko poszło zgodnie z planem!;) # Julia mam takie same odczucia jak Ty, jest mi po prostu trochę niedobrze czasami, głównie po jedzeniu;) mój M jak dzisiaj wrócił z pracy i mu powiedziałam, że źle się czuje to się strasznie cieszył;p z uśmiechem na twarzy powiedział " bo nasz maluch buduje tam swoje królestwo ";) i właśnie dlatego też znoszę to wszystko z pokorą;) buziaki dziewczyny!;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness zaciskam wszystkie paluchy:) MH1 życzę Ci cudownego tego Nowego Życia:) Morelka mi trochę przechodzi jak się napije soku marchwiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Minia i Małami jest dobrze, oby tak dalej. MH1 powodzenia jutro. Julia jesteś niemożliwa, życzę mdłości. Ananasowa cieszę się, że lepiej się czujesz, ale pamiętaj o rozkurczowych lekach mimo braku bólu. Darkness jeszcze do listy Nadzieji dodaj wędzone ryby, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie mogę zasnąć. Wierce sie i nie mogę sobie miejsca znaleźć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam juz chyba caly Internet... Co robic żeby zasnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronko u nas wszystko ok:)chlopcy rosna jak na drozdzach:) Wojtek próbuje wstawać (a jeszcze nie siedzi:) a Szymek pełza i straszny zakapior z niego jak tylko zobaczy ze Wojtek ma zabawke czolga sie do niego i mu zabiera a Wojtek wyje hehe (wiem, wiem, ze to nie swiadomie, ale nas to smieszy)a i jak zobaczy ze Wojtus placze to ten sie cieszy;) Ja juz sie przyzwyczaiłam i oswoiłam z moimi obowiazkami a jest ich troche:) mam ułożony rytm dnia, wstajemy o 5 bawimy sie , jemy i kladziemy sie znowu spac:)tzn chlopcy a nie ja:P dobrze ze zasypiaja o 19 to ja wtedy latam jak czarownica ze szczota i sciera, gotuje dla nas i dzieci:)i tak sobie mysle ze fajnie miec synow bo lzejsze zycie beda mieli hehe, ale nie ukrywam , ze corcia tez by sie mamusi przydala:)wszystko przede nami, moze za 4 lata justyna dziewczyny ktore sa na fb ,wstawiajcie swoje pociechy:)MH1 czekamy na buziaka maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Mh1- dziś będzie piękny dzień dla Ciebie, trzymaj się. Dziewczyny, które spodziewają się synka - może znacie lub nie, ja nie znałam i wczoraj płakałam jak bóbr - Kołysanka dla okruszka (tekst A.Osiecka). Znalazłam na you tube wersję, ktora mam ja, nie wkleja mi się link, więc dla chętnych podaję hasło -MINI MINI KOŁYSANKI -KOŁYSANKA DLA OKRUSZKA Mojemu synkowi sie spodobała, bo zasnął. Ogólnie piękny tekst. Można puszczać do brzuszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszankaanka
Dzien dobry :) My po karmieniu, maly spi na klacie, wiec mam dla Was chwilke :) W niedziele mlody skonczyl 2 m-ce. Nie wiem kiedy to zlecialo, dopiero zaszlam w ciaze przeciez ;) Mam super grzeczne dziecko, je, spi, bawi sie i sporadycznie placze. Kocham go nad zycie 😍 No i kupilam chuste do noszenia. Jestem zachwycona. Poki co wiaze malego z przodu, bo na plecach sie jeszcze boje. Mlodemu sie podoba, usypia w niej w przedziale czasowym 5-15 minut. Ja moge troche ogarnac dom - jakies odkurzanie, pranie etc., naszykowac cos na obiad. Dwie rece mam wolne wiec spoko, tylko troche ograniczone pole widzenia. Jak sie przelamie i bede wiazac na plecach, to bede mogla wszystko :) Tak swoja droga serdecznie polecam chustonoszenie. Nawet jak moj syn nie moze zasnac wieczorem ze zmeczenia, to wiazemy sie w chuste i za chwile odlocik, czekam az glebiej zasnie i odkladam do lozeczka :) MILITA wielkie gratulacje. Niech maluch rosnie zdrowo, daje pospac rodzicom i niech nie przysparza Wam zadnych zmartwien. MH1 trzymam kciuki za dzisiejszy Big Day!!! Oby cesarka poszla sprawnie i wyciagneli piekne zdrowe dzieciatko. Mala rada jak juz bedzie wracalo czucie, to cwicz stopami, krec, pobudzaj krazenie. Po pionizacji wstawaj i chodz jak najwiecej, to szybciutko dojdziesz do siebie. Rana bedzie ciagnac, ale staraj sie jak najbardziej prostowac. Powodzenia. Trzymam z calych sil kciuki. Milego dnia dziewczynki z samymi dobrymi wiadomosciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×