Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość aniela 1985
Wtam Byłam rano na bete ale wyniki ok po godz 15 Nie moge sobie miejsca znajsc Czy moze mi ktos podpowiedziec 11 dni po IUI jaki by był pozytywny wynik tak ??? Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D- ten remont to wydaje mi sie taka wymówka na wyrost żeby nie było za dużo zabiegów w grudniu. Ja chyba zadzwonię w pt i zapytam czy iui wchodzi w grę. W Gamecie koszt ok 9,5 tyś.+leki. Trzymam kciuki za Ciebie. Xxx Biedronka- ale masz dolegliwości, oby wszystko szybko ustało. Xxx Trzymam kciuki za jutrzejsze bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mh1 gratulacje córci :) Dziewczyny weszłam na forum a tu tyle ciężaróweczek super trzymam kciuki za dalsze pozytywne bety ;) U nas choróbstwo zawitało synek zapalenie oskrzeli - pierwsza jego choroba i od razu z grubej rury ale i tak w lagodnej wersji, narazie bez antybiotyku. Mam do Was pytanie zwlaszcza dziewczyn ktore sa w Gamecie(moze nawet w Gdyni?) Chcemy zabrać mrożaczka z Kliniki,pragniemy rodzenstwa dla Kubusia.Moze wyda Wam się dziwne, ze tak szybko, ale chcemy zaczac dzialac w tym temacie zanim wroce do pracy po urlopie macierzynskim. Mamy jeszcze 4mrozaczki i najchetniej zabrałabym wszystkie ale wiem, ze tobedzie trudne, zwlaszcze ze nie wiadomo co bedzie z nimi po rozmrozeniu. Umówiona jestem na wizytę do DR Czecha na 3listopada, jeśli chcę podejsc do crio to musze czekac na wejscie ustawy o ivf w programie rzadowym po nowym roku? Chce aby dr mnie dokladnie przebadal, czy moj organizm jest gotowy na kolejna ciaze. Bede musiala robic badania jeszcze na te choroby wirusowe? bo pewnie mam juz nieaktualne bo mam z zeszlego roku. wiecie jaki orientacyjnie moz byc koszt przy kolejnej rzadowce? nie wiem za bardzo jak to wszystko wygada a nie moge sie doczekac listopadowej wizyty... prosze pomóżcie,jak ktoras cos wie w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 masz racje to cholernie boli ;-) mi się wydawało ze bolały mnie włosy na głowie taka miałam sytuacje ze syna do karmienia dostałam dopiero w 4dobie jakoś nie mógł załapać leciało nie tylko mleko bo tak pogryzł i ostatecznie przeszliśmy na mm. Mam nadzieje ze tym razem będzie inaczej i Tobie tez życzę wytrwałości i cierpliwości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Mh1- mnie tez bolało. Jednak uważaj co piszesz, bo zaraz gość wyskoczy ze swoimi dennymi tekstami:-). Ja do tej pory jak zombi, ale niby po 3 miesiącu juz jest o wiele lepiej. Mam nadzieję że chociaż połóg będziesz miała szczęśliwszy niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
I mam jeszcze takie pytanie do was bo jestescie w temacie Ile bedzie kosztowac in vitro na dofinansowanie a ile calkiem prywatnie ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Darkness w " Programie leczenia niepłodności drogą zapłodnienia pozaustrojowego na lata 2013-2016" jest wyszczególnione jakie badania wchodzą w podejście rządowe i jaki jest koszt całej procedury. Te badania należą Ci się za darmo włącznie z wizytą kwalifikacyjną, tylko jak już wcześniej zauważyłam i kiedyś sama byłam w Gamecie, to łamią przepisy. W Invicie wszystko miałam za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 :( Słyszałam właśnie, że boli. Ale ponoć początki są takie bolesne potem będzie przyjemnie :) Na pewno teraz wszystko Cię boli, jednak brzuch poszatkowany. Z pewnością najgorsze masz już za sobą. Wiesz już kiedy wychodzicie? Jak będziesz miała chwilę i siły to opisz jak wyglądał poród, bo pisałaś, że nie wszystko było jak trzeba :( <> czekająca, kkahha ja miałam podane 2 zarodki, pomimo, że nie mam 35 lat i pomimo, ze to była moja pierwsza procedura z ministerstwa (NFZ nie ma nic do tego). Pewnie dlatego, że nie miałam w komórek zdatnych do zapłodnienia i cudem 3 jakoś się udało, to pewnie dr kiepsko widział naszą sytuację, o czym z resztą mówił po punkcji. Przez to też mieliśmy IMSI. A wcześniej jak pytałam o możliwość podania 2 zarodów mówił, że u nas nie ma wskazań, wszystko zmieniło się po punkcji. Uważam, że mieliśmy przemega szczęście i stał się cud, że się udało! Z resztą każda ciąża z tego forum to cud i nie tylko z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfica - kurczę wysłałam dokładnie tydzień temu... Byłam pewna że doszło... I mam nadzieję, że dojdzie.. Trochę daleko mam do Ciebie :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dziś spotkałam koleżankę, która poronila w 19 tc.. Ja odliczam do 14, a tu okazuje się że może być różnie.. Zdolowalam się.. Ona nie miała pojęcia że jestem w ciąży... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 Kochana, trzymaj się dzielnie! Biedaku, boli na pewno, ale pamiętaj, że masz już swoje szczęście z Tobą. Pewnie z czasem się przyzwyczaisz...Albo może to przestanie tak boleć? A wszystko w porządku z pokarmem i piersiami? Wiem, że to trochę głupie pytanie, więc się nie gniewaj, ale np. moja koleżanka miała zbyt "płaskie (serio-nie zabijajcie posłańca) sutki". Kupiła jakieś specjalne nalepki czy coś takiego i się polepszyło...Pewnie to nie Twój przypadek i dziewczyny z doświadczeniem Ci powiedz, że niebawem to przejdzie... Ja Wam obu życzę dużo zdrówka! Uważaj na siebie, zwłaszcza, że jest taka psia pogoda...xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzisiaj się dowiedziałam, że mój lekarz wstrzymuje zabiegi inseminacji. Podobno większość ginekologów tak zrobiło i ma to związek z jakąś ustawą. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona Kochana, nie wolno Ci tak myśleć. I nie wolno się porównywać z innymi. ZAWSZE znajdzie się coś bądź ktoś, kto nas przestraszy, ale zawsze znajdzie się ktoś komu się powiodło przeciwko wszystkiemu! Proszę Cię, nawet tak nie myśl! Jeżeli już musisz się do kogoś porównywać porównuj się do kogoś komu udało się cudem. Ostatnio spotkałam (jakieś pół roku temu) koleżankę w Invimedzie po 15 latach (obie jesteśmy z Torunia, ja mieszkałam za granicą, i nie widziałyśmy się do tej przypadkowej wizyty w W-wie) Ona ma problemy z tarczycą i coś jeszcze, mąż 0% nasienia. Lekarze dali im 0.01 szans na inf. Podchodziła chyba 2 razy. Odpuścili i zaczęli podróżować. Potem wrócili do kraju i zaczęli myśleć o adopcji...Jest w ciąży- naturalnej!!!Nie wiem jakim cudem, nawet spytałam żartem czy na pewno z jej mężem....Śmiejąc się powiedziała mi, że tak. Ja się z nią nie porównuję, bo myślę, że to cud. Ale chciałam Ci powiedzieć, że nie tylko złe rzeczy się zdarzają. Całuję Cię serdecznie, dbaj o siebie! Kkinia, kiciolka jak tam? Aniela, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są silikonowe kapturki na sutki. Biedronka to napisałaś.. Ja jestem właśnie w 19 tyg. Powiedziała co było przyczyną? Dziewczyny które używają detektor, jak skończył się żel to dokupowałyście jakiś /gdzieś? Ja drugi dzień na wodę użyłam:-) i na szczęście ból brzucha ustąpił i spalam dobrze ta noc:-) chyba muszę więcej leżeć po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea - no sie teraz napaliłam na te wina ze stronki :D ciekawe co one tam maja w składzie kurka ;) Biedronka - mnei w pierwszym trymestrze tez od słodyczy odrzucało a jestem słodki leonek i nie umiem bez nich życ ;) ale w drugim trymestrze tak w połowie chcica wróciła ;) trzymam kciuki, żębys nei musiała juz po lekarzach tak tuptac :* a co do stresu, ze cos sie moze zdarzyc to ja tez przezywam kazdrazowa jak słysze , ze cos takiego sie dzieje...bo zawsze jest takie ryzyko ale przeciez u nas bedzie dobrze i tego sie trzymajmy:) Doremido - z tymi bólami to mnie czesto cos boli, narzady sa poupychane gdzie po bokach i pewnie jest im coraz ciezej ;)pewnie taki to urok :) Mh1 - ponoc poczatki karmienia bywaja bolesne ale to minie, moja siostra tez tak miała, ponoc cienkie nakładki silikonowe z madeli sie sprawdzaja bo mniej boli a maluszkowi łatwiej ciągnąć...trzymaj sie dzielnie :* wierze, ze z kazdym dniem bedzie lepiej :) kkahha - mówisz pomogło CI na plecy to kłucie? ;) ja wiesz co na sam widok igły mam dosyc, musieliby mnei znieczulic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko kiedyś czytałam że ten żel można zastąpić np. oliwką ale nie wiem bo nie praktykowałam. Ja kupiłam sobie żel z Durexa :) myślę że ma podobną konsystencję co oliwka :) ale wydaje mi się że teraz już coraz rzadziej będziesz sięgać po detektor bo dziecko będzie dawać Ci znać że wszystko ok w inny sposób :) <> MH1 szybko dostałaś pokarm po cesarce, początki są trudne ale wierzę że się rozkręcicie z Małgosią i stworzycie zgrany Milkywayowy duet :) Trzymam mocno kciuki :) <> Mam pytanie do dziewczyn które już rodziły: czy zdecydowałyście się na pobranie krwi pępowinowej? Przeglądam właśnie ofertę w Diagnostyce ale prawdę mówiąc jestem zielona w tym temacie. Jeśli któraś z Was ma już za sobą takie doświadczenia to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka rozmawiałam z moim lekarzem bo się załamałam tym wstrzymaniem wszystkich procedur ale na szczęście jeśli nie będzie medycznych przeciwskazaniań to jak tylko dostanę @ to startujemy z nową stymulacją do IUI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ja robiłam badania w Gamecie przed punkcja wirusowe i wszystkie były za darmo oprócz chlamydii za którą zapłaciłam 40zl. Dla mnie to jest masakra ze jednego pacjenta traktują tak a drugiego inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Biedrona czemu odliczasz akurat do 14tc? Ja odliczam do 12;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alexvondekol ja jestem z 20 kwietnia. Badania mialam wykonane w gamecie .Dzwonilam sie pytać cxy sa refundowane jesli poprzednich ważność się skończyła i Tak sa refundowane.Ja mialam je za darmo.Dr oczewiscie tego nie mówił dopytalam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie denerwuje ta kafeteria,ledwo się po nocy odblokowało i znów zawiecha na cały dzień...wrrr przeciez nie będziemy co 200 stron zakładać kontynuacji yyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
Witam Was Mam już wynik bety jest mi przykro bo chyba nie jestem w ciazy ale prosze was o komentarz w mojej sprawie 8 dzien po IUI miałam wynik beta-HCG 0,4 mIU/ml 11 dzien po IUI mam dzisiaj beta-HCG <0.100 mIU/ml I co mam o tym myslec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląd pozytywnych bet a tu znowu forum się blokuje. Kciuki trzymam i nie puszczam. Biedronka o której wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×