Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Te zawieszenia doprowadzają mnie do szału. Może przeniesiemy się na wizaż tam powinno być lepiej. Forum dostępne dla wszystkich, tylko będziemy musiały się logować wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona1979, nie stresuj sie !!! WsYstko bedzie dobrze. Dla mnie troche dziwne , ze była w 19tc i nic nie wiedziała, ale nie mi tu osadzać, a moze i nie wiedziała i przez to nie dbała o siebie i maluszka , wiec głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexvan - z opowieści Biedronka zrozumiałam , że ona nie wiedziała o ciąży Biedronki, a nie o swojej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniela- 0,1 oznacza brak ciąży, przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Ja karmiłam od poczatku syna w osłonkach bo nie potrafił chwycić brodawki, niestety przez nie także bolało, wszystko czułam , potrafił też ugryźć że leciała krew, ale to może akurat moje piersi takie wrażliwe. Zosia- ja nie pobierałam krwi pępowinowej bo poczytałam negatywne opinie lekarzy oraz informacje na ten temat , które mnie zniechęciły Biedrona- ja też w pierwszym trymestrze miałam niechęć do słodyczy a jestem łasuch. To może być znak, że nosisz w brzuchu synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela ten wynik jest negatywny :( przykro mi. Walcz dalej. Teraz daj sobie czas na to by sie podnieść.... Nadzieja to dobrze ze bol przeszedl. Moj nie przeszedl i dzis konsultowalam go z lekarzem i ide dzis do niego zamiast za tydzien.....troche mnie to doluje ze nie moge nigdy dotrzymac do tych 4 tyg bez wizyty....no ale lepiej sprawdzic niz tydzien sie martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido napisz po wizycie co powiedzial. Mi tez ciężko było ostatnio 3 tyg a teraz 4 tyg, ciekawe czy wytrzymam do połówkowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona to bardzo przykre co ją spotkało. Ale zabraniam Ci się dołować i tak myśleć. Niestety na pewno każda zna wiele ciężkich przypadków. A u nas wszystko będzie dobrze i to jest oficjalna wersja do przemyśleń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiu my ostro zastanawialismy sie nad pobraniem krwi i powiem ze duzo bylo za i tez przeciw (pieniadze)to sa duze pieniadze na pierwszy raz i placi sie tez co roku za przechowywanie, wiem tez, ze zdrowie dzieci jest bezcenne i mam nadzieje ze chlopcow nie spotka żadne chorobsko, ktore bedzie wymagalo takiej krwi. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do podawania dwoch zarodkow to lekarze nie bardzo chca, bo jednak nie oszukujmy sie taka ciąża uznawania jest za "patologiczna" i ciezka w utrzymaniu a i z jednego moga powstac dwa:)czego jestem zywym przykladem, chcialam dwa lekarz sie nie zgodzil i tak wyszlo na moje:P justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kochane chcę w końcu zakupić koenzym Q10. Rzucicie okiem czy właśnie o tym pisałyście? Nadzieja? :) http://www.cefarm24.pl/24257,ubichinol-koenzym-q10-x-60-kaps.html Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela Przykro mi bardzo...nastepnym razem Kkinia, kiciolka jak tam? Mnie zaczyna boleć prawy jajnik, więc pewnie przyjdzie @... Chcę poczekać do poniedziałku, zanim zacznę robić test czy pójdę na betę...Nie wiem czy wytrzymam... xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela przytulam,zbierz siłe i stawaj do dalszej walki. Kinia jak tam? Lucy u mnie nic się nie dzieje tylko przeziębienie dalej rozkłada. Czuje,ze nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela - przykro mi, ale raczej ciąży z tego nie będzie :( Trzymaj się ... o MiśkaD - dokładnie o tym Nadzieja pisała ... firma KENAY (Ubiquinol® (KanekaQ10™)aktywna forma koenzymu Q10) ... cena u producenta 108zł + przesyłka ... znalazłaś korzystna ofertę :D o Rany dziewczyny jak ten czas się dłuży :( Jutro znów podgląd i wierzę, że endo będzie odpowiednie :) A tymczasem umówiłam się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu na piątek. Codziennie boli mnie kark i odczuwam przez to ogromny dyskomfort. Pytałam, w razie czego mam czas do następnego wtorku na zrobienie rentgenowskiego zdjęcia. Ze mną tak zawsze ... wszystko na ostatnia chwilę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy - dziękuję :) x Nadzieja - nie wypytywałam jej dla własnego spokoju psychicznego tylko słuchałam, to było jej 5 poronienie.. uryczałam się razem z nią.. Dobrze, że nikt nas nie widział... x Morela - liczę do zakończenia pełnego trymestru, tak zresztą powiedział mi też lekarz, że jak zaczniemy 14 tc to już będzie bezpiecznie.. x Ja po wizycie.. wszystko ok.. Mały(a) mierzy 37 mm ;) Dzisiaj już były bardziej zarysowane kształty twarzyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Mimo tego iz to moj dzien testowania bety nie zrobilam, strach mi nie pozwala. Okres mam dostac w sobote. Dwa dni moge sie jeszcze połudzic i pomarzyc. Dawno tak bardzo sie nie balam wiem ze jesli teraz sie nie uda moge sie poddac i zalamac nerwowo. Teraz siedze pisze tego posta i płacze a nawet wyje jak głupia. Ogolnie od rana jakis ten dzien dziwny, caly dzien chodze wkurzona na maxa a jak wrocilam do domu z pracy to sie poryczałam wykrzykujac ze juz mam wszystkiego dosyc i wszycy i wszystko mnie wkur.... Wiem ze juz na nic nie mam wplywu i powinnam wierzyc do konca tak jak sie zapierałam, ze bede wierzyc do samego konca i z calych sil!!!!! Przepraszam za moje zale... Aniela bardzo mi przykro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Dziewczyny byłam dzisiaj na tych warsztatach Mamo to ja i polecam. Dużo cennych informacji w pigułce i gratisy w formie próbek kosmetyków, pieluch i butelki. Sprwadzałam, że są organizowane mniej więcej co pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka wirusy będziesz musiała zrobić bo są ważne pół roku. Przerwa w transferach ma trwać tylko 2 tygodnie wiec już może w grudniu przyjmiesz swoją śniezynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M M M M M M M M M M M M M M M N M M M M M M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M M Mm M Mm M Mmm M M M Mm M M M M M M M M M M M M M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a s s s s ss s s s ss s s s sss ss ss s ss s s s s s s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×