Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

PikiDiksi, Biedrona też tak mam, że mnie odrzuciło od słodyczy a to moja największa słabość :D Mogłoby tak zostać już na zawsze hehe. <> aniela :( strasznie mi przykro :( :( Przytulam Cię. Nie poddawaj się :( <> kiciolka ponoć pierwszy objaw ciąży może przypominać grypę :) <> darkness czekam na info o super endo :) Lepiej późno niż za późno. <> Biedrona koszmar. Nie myśl już o tej koleżance. To już bardzo duży Twój dzidziolek :) To musi być super, żeby widzieć twarzyczkę. <> Kkinia ja wierzę, że się udało. Może potrzeba Ci było takiego oczyszczenia i wyrzucenia z siebie emocji. Mnie też wiele rzeczy wkurza w ciąży, więc :) Trzymam kciuki i już nie mogę się doczekać wysokiej bety! :) Będzie dobrze. <> gość Szmacioszka, dzięki za info, będę czatować na nowe po Nowy Roku :) <> Zosia no to niezły poślizg ale najważniejsze, że maleństwo zdrowe i już jakie duuuże! I na kiedy masz termin CC? <> DoReMiDo to wspaniale, że to nie wyrostek i że szyjka taka długa. <> ananasowa dzięki i Tobie również udanego dnia. Baaardzo się cieszę, że u Ciebie lepiej. Teraz już tak zostanie, tylko dobrze :) Jutro będą same dobre wieści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wizycie wszystko OK. Co prawda dr nie zrobiła mi USG bo stwierdziła, że lepiej nie robić co tydzień w tak wcześniej ciąży i ufam jej więc przyjęłam w sumie to z ulgą (chociaż chciałam wiadomo zobaczyć, mojego okruszka, który powinien już być lepiej widoczny na usg). Wszystko dokładnie sprawdziła, wyjaśniła, uzupełniła kartę i mam teraz piękniusio wszystko w niej. No i muszę jej zaufać bo mam infekcję od luteiny i muszę na 3 dni zmienić ją na duphaston i przyjąć globulki lecznicze. Przyznam, że nieco mam stresa z tą zmianą leków, no ale to jest b dobry doktor i na pewno na lekach się zna. W ogóle super kobieta, miła i uśmiechnięta. W jej gabinecie czułam się zrelaksowana nawet na fotelu hehe :) Luteina mnie martwi bo już miałam podrażnienie 2 tygodnie temu a teraz infekcja :( No i moje przeziębienie nieco się poprawiło. Już jakoś funkcjonuję. Wdrożyłam wszystkie domowe metody z płukaniem gardła solą (fuuj). Jedynie co to pół nocy nie spałam przez gardło ale po którymś płukaniu przestało drapać. Dziś od rana miodzik i cebula (hehe żal mi moich rozmówców) :) Jeszcze dziś mąż mi kupi wodę morską do nosa, zastosuję wszystkie domowe metody i czuję, że już będzie całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Super Bardzo fajnie się Ciebie czyta. Kuruj się dobrze, relaksuj i mysl o tym jak jest pięknie. Kkinia Czekam ze wstrzymanym oddechem. Mnie też kusi żeby chociaż test kupić...Nie wiem czy się oprę...Może jutro pojadę na tę betę? Chce wytrzymac do poniedziałku, w sumie nie wiem dlaczego... Przeziębienie mija, za oknem znośnie... Myslę o Was kochane! Kiciolka Jak się trzymasz? Pamiętaj, że nie jesteś sama. Uda się, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki planowany termin cc 11.12.2015. Mam nadzieję że dotrwam, zostało 50 dni :) Doremido wskazaniem do cc nie było w moim przypadku IVF, ale lekarka informowała mnie że też bierze to pod uwagę. Nie chcę zagłębiać się w szczegóły bo jak wiesz można porządnie oberwać za takie zwierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie wkurza to zacinające się forum pytam Was o coś co już wcześniej napisalyście ;) x Ananasowa - strasznie się cieszę, że już wszystko wraca do normy... x Iza82 - mi lekarz usg robi już 4 wizytę przez brzuch nie dopochwowo.. Jedyny minus to mega pełny pęcherz mam mieć ;) Pogadaj następnym razem czy takiego nie zrobi... x Jula - ...a wizytę następną mam 30.10 ;) x Wyczekuje dobrych wieści :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia D- pewnie sie powtórzę :p ale to tak szybko zleciało, Twoja historia jest dla mnie przykładem że można :) mocno trzymam kciuki za cc i Twojego Synka. Biedronka- ślicznie dzidzia rośnie. Kinia- czekamy na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha jasne, że można. Tylko szkoda że to czasem tak długo trwa i po drodze czeka nas jeszcze wiele niepowodzeń. Nie powinno się poddawać ale doskonale wiem że czasem brakuje sił. Ale my twarde babki jesteśmy i zawsze znajdujemy w sobie tyle siły by walczyć do samego końca. Szkoda że nie ma jakiegoś złotego środka by móc podzielić się nim z innymi. Patrząc na historie dziewczyn można dojść do wniosku że jeśli tylko się walczy to w końcu się udaje, czy to dzięki IUI czy IVF czy adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy tak właśnie robię :* Który masz dziś dzień? Może jednak skusisz się na betę jutro :) Cieszę się, że lepiej się czujesz. U mnie też słoneczko wyszło i od razu jest fajniej. Zosia to już całkiem niedługo i będziesz miała swój skarb na rękach. Biedrona ooo to super, że już przez brzuszek! Następnym razem się spytam :D Zosia, Zocha na pewno każdej się uda, tylko czasem potrzeba jeszcze więcej czasu i jeszcze więcej łez. Jestem pewna, że każda zostanie mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfica :) super, ze lekarz nie robi problemów, trzymam kciuki za nowy start :) Aniela - przykro mi, nie smuc sie za długo tylko zbieraj sily do dalszej walki bo warto :) Kkinia- my wiemy , ze to sa duze emocje i targaja hormony wiec nie przepraszaj, ja nadal trzymam kciuki :* Zosia :)) 1900 wow :D super Wojtus rosnie :)) co do krwi pepowinowej..moja siostra 5 lat temu sie zdecydowała...glównie po rozmwie z przedstawicielem banku ale wiadomo takie jego zadanie...drugi raz by tego nie zrobila. Lekarze coraz czesciej otwarcie mowia o tym, ze ta ilość krw ktora jest pobierana nie starczy prawie na nic..:/ ja tez o tym myslałam i to jest ciezki temat ale jednak sie nie zdecyduję. Swoja droga jak sie poczyta troche o tym , jak i o szczepionkach to głowa pęka i troche mnie to przytłacza... Doremido- pewnei ,ze lepiej isc do lekarza niz sie stresowac ;) a traz wiesz , ze jest ok i szyjka tez sie dzwignela :) fajno Iza 82 - super , ze u CIebie lepiej ze zdrowiem, tak trzymac i niech sie juz nic nie przyczepia ;) moj posiew okazał sie łaskawy i nie musiałam dopłacac a zadna bakterioze :D chociaz cos mnie ominelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Krew oddana teraz najgorsze i najdłuższe czekanie. Kiinia jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela 1985
Dziekuje dziewczyny za wsparcie jestescie Kochane julia83 Witam od 18dc brałam biore Luteina 50 pod jezyk 2x1 Dzisiaj jest 27dc i 12d po IUI ale i tak jeszcze biore Wiem że juz nie potrzebnie ale biore i caly czas femibion 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sobie dzisiaj sikacza, negatywny. To mój 12 dzień po IUI, więc chyba już powinien wyjść...Łatwo jest pocieszać innych, trudniej samego siebie...Mój wraca dziś w nocy, więc piszę sobie do Was... Nie chcę już sobie robić nadziei, chociaż wiem, że jest jakiś słaby cień cienia... Kkinia, jak u Ciebie? Życzę Ci lepszych wieści. Kiciolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×