Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
MH1 po cc najgorsza jest pierwsza doba. Ja cc miałam o ok 10, o 17 wstalam pod prysznic (gdzie zasłabłam) a w nocy już sama śmigałam do wc. Potem było coraz lepiej. Co do karmienia to przy pierwszej córce karmiłam w osłonkach od początku do końca (9 miesięcy). Lilianka natomiast nie chciała w osłonkach i karmię bez. Musisz przetrwać pierwsze 2 tyg. I będzie dobrze. Wiem że bardzo boli i można się zniechęcić ale potem to naprawdę nic nie boli (dopóki nie wyjdą zęby -moja ma już 2 i nie raz polała się krew, ale powoli przestawiam na mm). Będzie dobrze. X Zosiu ja nawet nie zagłębiałam się wtemat krwi pępowinowej bo koleżanka jest przedstawicielką banku takiej krwi, chodzi po szpitalach i namawia, ale z tego co mi mówiła to nie warto... Niestety. X Kiciolka trzymam kciuki za jutrzejszą betę, mam nadzieję że Twoje przeziębienie jest jej pierwszym objawem. U mnie było. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia Spokojnie, nie płacz. Wiem, co czujesz...Trzeba mysleć pozytywnie, nie tym razem to następnym. Ja też mam ogromną nadzieję, też okres powinnam dostać w piątek/sobotę. Myślę o Tobie, bo naprawdę razem to robiłyśmy...Zobaczysz, że jeszcze będziemy to razem czcić. Jak nie teraz to później. Kiciolka ja też słyszałam, że we wczesnej ciąży często występuje przeziębienie. Ja też jestem chora, ale wiem, że złapałam to od mojego. Życze Ci żeby u Ciebie to był objaw ciąży. Staram sie myśleć pozytywnie, bo inaczej można zwariować. Biedrona Do łóżeczka z głupią komedią romantyczną. Na odmóżdżenie. Widziałaś "Forgetting Sarah Marshal?" Uśmiejesz się i nie będziesz za dużo myślała. xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Biedrona no właśnie ja też słyszałam że pierwszy trymestr jest bardzo ważny, ale przecież on się kończy z 12 tc, a nie 14;) dlatego ja wyxzekuje do końca tego 12 tc....A to jakby nie patrzeć juz dla nas niedługo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfica30
KKinia przytulam Cię mocno. Jeśli nie masz siły to nie rób bety. U mnie ostatnie dwie bety sprawdzał M. bo ja nie miałam odwagi. Krew oddałam ale nie chciałam widzieć wyniku. Wiem, że to może marna rada, ale ja byłam w podobnym stanie do Twojego miesiąc temu. Teraz miałam miesiąc przerwy. Trochę wymuszonej przez organizm- torbiel a trochę stanem ogólnym. Jak lekarz powiedział żebym przez miesiąc pobrała tabletki anty to nawet nie protestowałam. Sama bym się na to nie zdecydowała, ale bardzo dużo szczególnie psychicznie dał mi ten cykl pauzy. Mam teraz dużo więcej spokoju w sobie i dużo więcej siły do walki. Trzymaj się Kochana przytulam mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna i Lilianka dzięki za informację. Swoją drogą zastanawiam się jakie mogą być argumenty za stwierdzeniem, że nie warto... Mamy nad czym myśleć, chociaż praktycznie jesteśmy już prawie zdecydowani ale ostateczną decyzję podejmiemy pewnie jeszcze po rozmowie z przedstawicielem i przeczytaniu warunków umowy. <> Po wizycie z 3 godzinnym poślizgiem: Syn 1900 gram, szyjka długa i zamknięta, ilość wód płodowych w normie, ułożenie główkowe. Lekarka wyznaczyła mi termin przyjęcia na oddział i termin cięcia :) Powoli zaczyna do mnie docierać że to już za niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia i na kiedy masz wyznaczony termin? Kiniaa podziwiam Twoja cierpliwość. Być może ta złość to hormony ciążowe:) tego Ci życzę! Darkness trzymam kciuki za to Twoje endo. Na pewno podroslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka i Kinia bądźcie dobrej myśli,ja miałam np.afte gdzie nigdy wcześniej mnie to nie spotkało. Organizm jest osłabiony. A te płacze i żale to jakbym o sobie czytała..:-) dziewczyny trzymam kciuki! ZosiaD :-) dobre wiadomości! Kiedy macie termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Ale Ci zazdroszczę tych widoków. Ja jeszcze w niepewności do wtorku... A u Ciebie znowu wizyta za tydzień? Jak Twoje wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zosia D ja też będę pobierać krew, uważam, że to jak dobra polisa dla dziecka. Muszę wybrać jakiś bank. MH1 też miała pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na szczescie wszystko ok! Lekarz podejrzewal nawet wyrostek ale skonczylo sie na uchylku jelita. Ze z cienkiego do grubego tam czesto jest problem z przedostawaniem sie tresci. Wszystko wyglada ok. I szyjka tez mi sie wydluzyla do 3,5 cm :) ZosiaD a wskazaniem do cc bylo ivf? Przepraszam ze pytam ale jestem ciekawa. Moj tez bez mrugniecia okiem by mi dal skierowanie na cc. Ale chyba na razie bardziej porod sn mnie przekonuje... Nie wiem...z tym bankiem krwi pepowinowej tez chetnie bysmy dzialali ale niestety wzgledy finansowe....moze przy 2 dziecku...o ile w ogole bedzie nam to dane....ps. Na plusie 8 kg! 26 tydz i 4 dzien.... Testujace! Nie poddawajcie sie! Zycze duzo pozytywnego myślenia i bety oczywiscie pozytywnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
A ja dziś nie mogę spać, męczy mnie ból w pachwinie i zgaga nawet po wodzie.:-( Super dziewczyny, że z tymi Waszymi szyjkami lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Doremido, Biedronka- bardzo się cieszę, że macie dobre wieści! rośnijcie zdrowo i niech żadne dolegliwości się Was nie trzymają :* *Aniela, przykro mi. Nie poddawajcie się! *Kkinia, betuj! czekam z niecierpliwością! na pocieszenie Ci powiem, że beta to byłą ostatnia rzecz, jaką chciałąm zrobić w tym cyklu. przyzwyczaiłąm sie do myśli, ze Kropek jest ze mną i bałąm się jak cholera. oddałąm krew o 7 rano, a sprawdziałam po 16. jechałąm do domu i ryczałam, bo nie chciałam tego sprawdzac... i byłą pozytywna. życzę Ci tego samego!! *Kiciolka, kuruj się! wszelkie domowe sposoby w ****** będzie dobrze! *Darkness, ten kark to pozostałośc po wypadku? oj, dobrze, że się za to wzięłaś! niby na ostatni moment, ale bedzie ok! ja przed transferem na ostatni moment byłam u dentsyty, bo zab mnie bolał i już w głowie miałąm wizję kanałowego... na szczęscie nawet borowania nie było! masz dzisiaj podgląd? u kogo?to kciuków nie puszczam! a skąd Ty jsteś? *Zosia, cudownie!! czyli macie już termin?:) *MH1, początki trudne, ale wierzę, że z każdym dniem będziecie się lepiej poznawać, co da efekty :* *Julka, MałaMii, Szmacioszka, Iza, NAdziejka, Eversea i wszytskie inne - miłęgo dnia! *u mnie drugi dzien bez bólu i praktycznie bez plamien - dzis to tylko lutka. boję się bardzo, ale mam ogromną nadzieję, że jutro będę mieć dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowa kochane. Dziś jakąś nową siła nadeszła krew oddana wyniki ok 18 strach jak był tak jest. Boze dopomusz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka, Kkinia, Lucy - dziewczyny strasznie mocno trzymam za Was kciuki i proszę nie pisać, że się nie udało tylko być dobrej myśli... x Jula - wyniki w miarę ok.. Najważniejsze, że lekarz powoli każe całkiem odstawić estrofem i zmniejsza dawki luteiny.. Nie zazdrość Kochana, bo już niebawem sama będziesz cieszyć oko takimi widokami.. :) x Ananasowa - jak się czujesz??? x Szmacioszka - fajnie, że dałaś znać jak wrażenia po warsztatach.. Pewnie się wybiorę... x Morela - ciąża trwa 40 tygodni, więc po 13 na trymestr plus jeden tydzień, który dodają do I trymestru akurat, więc nie mniej i nie więcej jak 14.. Tak zresztą też mówił mój lekarz i będę tego się trzymać ;) Na edziecko.pl masz wszystko ładnie zresztą rozpisane, każdy trymestr ;) x Świeżo upieczone mamusie polecam Wam czytanie na edziecko.pl co się z nami aktualnie dzieje w danym tygodniu i co dzieje się z dzidzia.. Super sprawa.. Jak się nie zna terminu porodu.. Można też obliczyć... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×