Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
Porzeczka - udanego wypoczynku, wyciszenia i odskoczni od problemów :) x Pingwin - kciuki strasznie mocno zaciskam i tak jak Ty wierzę, że tym razem się uda!!! x Zuzka - super :D gratuluję mocno, mocno :) x ananasowa - to ja pisałam o mama dha, ale o żadnej przewadze nad femibionem nic takiego nie pisałam. Zastanawiałyśmy się tylko czy obniży tsh, poza tym zalecane jest przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie mama dha, co daje rzekomo dzienne zapotrzebowanie na kwas foliowy.. Ja akurat robię co 3 m-ce badania tsh i poziomu kwasu foliowego.. Moje ostatnie badanie tsh 1,31 i spadło z 2,64, a poziom kwasu foliowego w końcu jest w górnej granicy normy.. Tak więc nie ma reguły co na kogo działa.. Ja zresztą do tego 2x dziennie piję inofolic i lekarz kazał łykać kwas foliowy 5mg, który akurat jest na receptę.. być może to przez te tabletki poziom kwasu foliowego w końcu skoczył do górnej granicy normy. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Cześć dziewczyny czytam forum od 3 miesięcy ale jakoś nigdy nie miałam odwagi żeby coś napisać obecnie jestem po drugiej inseminacji i czekam ale @zbliża się wielkimi krokami testuje w poniedziałek albo i nie testuje jak mnie wyprzedzi ale same wiecie że to się czuje a ja czuje ze nawet nie będę musiała testować.Ze względu na mój wiek mam 34 lat stwierdziliśmy z M ze 5 podejść i dajemy sobie spokój widocznie tak ma być.A za was wszystkie trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie moje Drogie Panie. Z góry przepraszam, że się do każdej nie odniosę, przeczytałam wszystko, ale juz zapomniałam, której co mam napisać, a nie mam zbytnio czasu:P -ananasowa napisz proszę jaki zestaw leków brałaś, że tsh spadło. -biedronka Ciebie proszę o to samo. -zuzka, nadzieja juuuuupi:) -pingwin, zauważyłam, że tu dni urodzin kogokolwiek są szczęśliwe, więc informuję Cię, że tym razem Tobie się uda, bo 30 lipca mój M. ma urodziny, a że dobry z niego 'chop' to się uda:):):) za pozostałe Dziewczyny trzymam kciuki i życzę powodzenia:):):) a mój wczorajszy maraton diabli wzięli, tzn tylko wizytę u endokrynologa. W Invicie prawie 3h opóźnienia:(:(:( oczywiście do kliniki w której przyjmuje moja pani dr już się nie dodzwoniłam przełożyć wizytę, bo rejestracja do 18;/;/;/ pytanie do dziewczyn z oławy bądź okolic... czy wiecie gdzie przyjmuje tamtejsza dr Skalska (pediatra i endokrynolog) bo w necie wszystkie nr nieaktualne, a nie wiem gdzie wizytówkę posiałam;/;/;/ a we wrocławiu pewnie dostanę się do niej za miesiąc bądź dwa;/;/ od wczoraj się stymuluję:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo kolor wozka, to jasny bez. Kikusia - nam sie udalo kupic uzywany wozek za smieszne pieniadze, od znajomych naszych znajomych. Wozek prawie nieuzywany, jeszcze na gwarancji, stan idealny i co najwazniejsze model taki jak chcialam. Wczesniej odwiedzalismy i askot, baby max i jeszcze jakas jedna hurtownie Bajka - chyba, ze cos pokrecilam. Podobal mi sie od poczatku. Ostatecznie i tak chcelismy kupic przez i internet, czesto mieli lepsze warunki niz w powyzszych sklepach, chcociazby gwarancja 24 m-ce door to door. Czyli zglaszasz usterke, przysylaja kuriera na swoj koszt, a pozniej kurier przywozi Ci naprawiony wozeczek. Czasaki zdecydowanie taniej i do tego sporo gratisow ;) Hexe kurcze szkoda, ze nie udalo sie obleciec tych wszystkich wizyt. Ja niestety nie pomoge z ta lekarka,nigdy nie mialam potrzeby szukac endokrynologa . Milego dnia dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak witaminy moga obniżyć tsh?Nie potęgujcie głupot (przepraszam za taki dosadny ton).Hormony tarczycy moga byc leczone tylko !!!! przez hormony w tabletkach np euthhrox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu chodzi o jod, ja też miałam tsh zawsze na granicy 2,5 i moja ginka stwierdziła że suplementacja jodem wystarczy, nie chciała dokładać kolejnych leków które musiałabym zażywać w ciąży, więc z tym jodem to chyba jednak nie są głupoty... Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Zgadza sie ze jod obniża tsh, wielu endo przypisuje jod na receptę pod nazwą jodid. Jak się ma tsh między 2 a 3 to często to wystarczy, nie trzeba faszerować sie innymi lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biorę euthyrox ale przy stymulacji tsh mi skoczylo Zosiu jakie preparaty polecasz z tym kodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - nikt nie pisał o witaminach!!! czytaj ze zrozumieniem... x Hexe - trzymam mocno kciuki za Twoją stymulację.. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i sprawnie :) Co do opóźnień w przyjmowaniu pacjentów w Klinice jest to faktycznie mega irytujące.. Ja akurat pracuję niedaleko kliniki i chciałam zwalniać się na godz i wyskakiwać na wizytę, ale jest to niemożliwe bo opóźnienia są takie, że z godz. robią się trzy i muszę brać urlop.. Co do tsh.. przez pół roku przyjmowania mama dha, poziom tsh obniżył się o 1,2, z tym że działa to na osoby, które jak to powiedział mi lekarz, nie mają problemów z tarczycą.. Spróbuj jednak mimo wszystko. Znajdź suplement, który zawiera największą dawkę jodu lub w ogóle może można kupić sam ;) przyznam, że nie sprawdzałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Jodem rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dziękuję Biedronka; ) Wczoraj irytujący tez był fakt panie z recepcji zamiast na niej być były wszędzie tylko nie tam. Lekarz jak coś chcial to nie mógł zadzwonić tylko musiał ram iść i jeszcze ich szukać eh. A chcial coś na każdej wizycie. Tez był b tym faktem poirytowany. Dzisiaj bd w aptece to coś kupie. A ananasa to już wcinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hexe ja biorę tylko Pregna Plus w którym jest jod, zapytaj w aptece co polecają. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - skoro Azurro napisała, że endo przepisują też jod na receptę, to porozmawiaj o tym ze swoim endo, zawsze to lepsze niż kolejna dawka hormonów.. Ja jak byłam u endo, znanego prof, gdzie za 5 min. wizytę zapłaciłam 250 zł, przy moim poziomie tsh przepisał mi najniższą dawkę euthyroxu. Nie wykupiłam go jednak i postanowiłam posłuchać gin i dobrze na tym wyszłam ;) Ale każdy organizm jest inny słuchaj lekarzy, być może musisz mieć wyższą dawkę euthyroxu.. A z tego co kojarzę ananasa dziewczyny zaczęły jeść do punkcji.. Ja ostatnim razem przyznam, że zapomniałam, ale teraz już mi to nie umknie ;) x Malena - trzymam mocno kciuki, aby się udało!! x ewap156 - powodzenia życzę i postaraj się nie nastawiać negatywnie, bądź w miarę możliwości dobrych myśli, póki nie ma @ zawsze jest nadzieja, że nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dziękuję dziewczyny za odp. Dziś coś zakupie i z endo tez pogadam jak się do niej dostane. Biedronka a Twój gin co Tobie polecił .? Przepraszam ale ja dziś zakrecona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwin123
Hexe mam nadzieję że twoje słowa się spełnia. Dziękuję. Coraz bardziej zaczynam wierzyć ze tym razem się uda. Mój M też tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - fakt zakręcona jesteś ;) hehee.. bo pisałam naście razy ;) ale nie zaszkodzi raz jeszcze 2x dziennie mama dha premium powiedział też, że 3x dziennie nie zaszkodzi :) x Miłego weekendu dziewczynki :) my lecimy na rowery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap trzymam kciuki, żebyś jednak nie rozpoznała dobrze oznak :) Hexe, mam nadzieje, że znajdziesz namiar i wizyta będzie szybko. Ale najwazniejsze, że już zaczęłaś stymulację!! Jakie masz leki? Tak, już wcinaj ananaska ;) Dzięki i Wam też życzę udanego dnia, niedzieli i w ogóle weekendu :) Ja dziś będę na parapetówce u siostry :D Mam zamiar się zrelaksować w miłym towarzystwie. I wam też tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka gratulacje :)))))) dbaj o Was i odpoczywaj :) co do wtami to ja biore prenatal duo od drugiego trymestru - ma mnóstwo wszystkiego, jest tez uno na pierwszy trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwin123
Dziewczyny mam pytanie czy Was też po transferze bolało podbrzuze i jajniki? Takie kłucie nie cały czas ale co jakiś. Ja tak mam od wczoraj. Nie wiem czy to dobrze... plamien nie mam. Ale nie są one na tyle mocne alby brać nospe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Pingwin ja po transferze miałam zapisane relanium przez 3-4 dni, więc jak coś to weź no-spę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwin123
Ja też mam relanium i biorę 2x1 tak jak Pan doktor kazał. A nospe nie chcę brać bo nie boli to tak mocno aby brać dodatkowe leki. Bynajmniej ja jestem wytrzymała na ból. Tylko czas mi tak zarwie. To muszę na chwilę stanąć i się nie ruszać. Poza tym wszystko ok. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pobolewa brzuch jak na @... Siada mi psychika, lekarz powiedział, żebym nie brała relanium, ale i tak wzięłam, bo mam kołowrotek myśli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena mnie brzuch jak na @ boli do teraz. A dziś w nocy to bylo apogeum, siedzialam i płakałam a potem tak zasnęłam, z myślą ze dzwonię rano do lekarza..a rano cisza do teraz aż boję sie wstawać, do toalety na palcach chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Dziewczyny ja już w 4 miesiącu i też mnie boli jak na @, raz mocniej raz lżej, pytałam gin i mówiła że tak ma być, ja jeszcze mam bóle w pachwinach do tego wszystkiego, bo wszystko się rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.Bylam na wczasach przez prawie 2 tyg.Od jutra stymulacja .Przepisany mam Puregon i orgalutran. X darkness bralas 2 zastrzyki naraz wieczorem czy orgalutran rano a puregon wieczorem? Ja to mialam w zeszlym roku i nie pamietam jak tobylo a dr.zapomnialam zapytac.Ale chyba zrobie 2 naraz wieczorem? chcialam sie upewnic X nadzieja gratulacje :) X Dla wzsystkich trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadzieja wiem co czujesz i jak sie czujesz:(najgorszy ten strach o ciaze, kazdy ból, bardzo Cie stresuje i rozumiem to, ale pamietam jak dzis taki ból menstruacyjny raz lekki raz silniejszy, odrazu tel do prof i oczywiscie powiedziała ze tak bedzie aaa jak tylko zrobiłam pierwsza bete to do niego zadz i on sam powiedziała ze teraz moze mnie brzuch bolec i zeby brac nospe, wiec głowa do góry macica sie rozciaga, przygotowuje miejsce na coraz wiekszego lokatora:* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×