Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

*Biedronko, przypomniałam sobie teraz, że to włąsnie z Tobą ja poprzedniej odsłonie wątku mówiłyśmy o tsh :) a info o przewadze mamadha nad femibionem, to nie Ty napisałas tylko jakis gość kilka dni temu juz na tym watku.. ja wczesniej miałam tsh na poziomie 2,5 i lekarka nie chciała mi przepisac euthyroxu, bo uważała, że jest ok (wzięła pod uwage inne hormony tarczycowe). kazZzała na kolejna wizytę poowtorzyć badanie i ewentualnie wtedy zamierzała wlączyć ten lek. stwierdziłam, że nie zaszkodzi coś łykać i za Waszą namową poszukałam jakies preparatu, który zawiera jod - femibion go ma - i chyba to on własnie obnizył hormon do 2, 46. oprócz tego suplementowałam tez Omega, ale to raczej nie od tego. nie wiem, czy to od tego, czy przypadek, ale najwazniejsze, że spadło:D biorę dalej! aha, na innym forum dziewczyna pisala, że na jej tsh powyzej 2 lekarz zalecił picie wody Wysowianka i tez jej spadło - zawiera duże stęzenie jodu. przypadek? *Hexe, a Ty na jakim poziomie masz tsh? ja łykam femibion, wit D, wit E, magnez, bromergon, Omega, olej lniany. *Golf, kciuki za stymulację :) *ZosiuD, no własnie o takim nastawieniu lekarki do kolejnych leków piszę:) z ust mi to wyjęłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka - rety Ty już w 4 m-cu! Szok.. Spokoju dużo życzę, bo jak czytam te Wasze wpisy to jestem pewna, że ten strach nigdy nie minie :( najpierw czy się uda, potem czy donosimy ciążę, a potem o maleństwo ;) x Golf - wow! Ty też juz zaczynasz stymulację.. Ależ idziemy jak burza z tymi drugimi podejściami :) Kochana strasznie mocno zaciskam kciuki!!! nie masz pojęcia jak mocno ;) x Ananasowa - ja jestem pewna, że to zasługa jodu ;) najważniejsze że działa i lepiej go przyjmować. A Ty jak stoisz ze stymulacją? W podobnym czasie będę z Julką i Rafką... Przed nami Hexe, Golf i A_gusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a to relanium to na co? U mnie ostatnio co prawda do transferu nie doszło, ale na rozpisce całej procedury go nie miałam ;) Będę wdzięczna za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka relanium na spokojność :-) ja tez go nie dostałam..( w szpitalu jedynie mi podawali wcześniej ) i w ogóle po transferze tylko progesteron i to "zwykłe "dawki, Wy tu piszecie o mega ilosciciach luteiny itd. Ja dostalam tylko prolutex 1x1. No i ze względu na poprzednie sytuacje clexane i acard. Nie wiem co dr zamierzał później bo wizyte odwolano a ja poszlam do swojego lekarza. Do kliniki pojadę jak sie lepiej poczuje bo to 200 km jazdy. A co do transferów to już nie ogarniam ... jeszcze tyle na raz to chyba tu nie bylo..będzie sie działo, będzie pozytywna beta za beta !! Julia jak tam pogoda ? Bialy szkwal Cię ominął ? Mam nadzieję ze tak bo miejscami nie ciekawie bylo.. golf :-) Szmacioszka :-) Jystynka to najgorsze jak nie można odetchnąć tylko ciągle coś..ide w poniedziałek z powrotem do gina pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona myślałam, że po pozytywnej becie to już z górki, a to podnóże Mount Everest i strach każdego dnia. A to relanium na spokój no i żeby nie było skurczy. Jeszcze chwila i Twoja kolej. Nadzieja mało masz tego progesteronu, ja 3x4dopochowo i 4x4 doustnie no i 3x2 estrofem. A robiłaś poziom estradiolu i progesteronu? Teraz powoli schodzę z leków co 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prolutexie mam teraz tylko 3x1 duphaston ..jak plamiłam to dołożyłam sobie luteinę pod język. Progesteron mam 30. Estradiolu nie robilam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ja progesteron 78pg a estradiol 4200pg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf, ja Menopur i Orgalutran brałam razem- wieczorem. x Mam już okropnego siniaka od Fraxiparine... Nie wiem czy mi miejsca na brzuchu starczy :-P x Mam dzisiaj koszmarnego doła, mąż mnie pociesza, że jak teraz się nie uda, to trudno, będziemy walczyć dopóki nam sił starczy...kochany jest.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko to progesteron masz bardzo ładny, u mnie były o wiele gorsze wyniki, nigdy nie przekroczyłam wyniku 20 a brałam Prolutex, Luteine 3x2 i Duphaston 3x1. Myślę że nie masz czym sie martwić. Dużo odpoczynku i pozytywne myślenie, a maluszek już wije sobie gniazdko :) Jutro zaczynam 20 tc, schodzę już całkowicie z progesteronu, mam nadzieję że łożysko przejęło już wszystkie funkcje i produkuje wszystko to co potrzebne Wojtusiowi. Pochwalę się że kupiliśmy dzisiaj fotelik do samochodu i napatrzeć się nie mogę... tak długo na to czekaliśmy, a teraz wszystko kręci się wokół Niego :) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena ja tez juz kolejne recepty mam na Fraxi bo u nas z clexane w aptekach problem. Zastrzyki rob na siedząco jak najniżej od pępka i bardziej po bokach, złap dobrze fałdkę skóry, odkąd przyjęłam taka taktykę siniaczki są malutkie milimetrowe. Szmacioszka pocieszam sie tym ze duphaston nie podnosi wyniku..zrobie sobie jeszcze po niedzieli, a po co teraz robi sie estradiol ? ZosiaD pięknie :-) super czyta się Twoje wpisy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf - nie bardzo pamiętam żebym brała puregon ... wiem, że menopur i orgalutran podawałam sobie jeden po drugim kłując się na zmianę raz w prawą i raz w lewą stronę brzucha. Ja zastrzyki robiłam sobie ok 20. o Od wczoraj boli mnie głowa. Dzisiaj nie wytrzymałam i o 9 wzięłam apap i drugą tabletkę ok 19. Jesteśmy z M... u teściów. Popadało trochę i nareszcie się ochłodziło, bo w ciągu dnia nie było czym oddychać. Zaliczyłam rowerową przejażdżkę i dużo czasu spędziłam na powietrzu. Ostatnio miałam nieprzyjemną rozmowę z moją mamą. Kiedy się dowiedziała, że z tej ciąży nic nie będzie ... skwitowała to słowami "...bo ty tylko o tym myślisz...a tu nic na siłę się nie da...". Przemilczałam wtedy, nic nie odpyskowałam ... ale kiedy wczoraj znów w rozmowie powtórzyła podobne słowa ... nie wytrzymałam i zadałam pytanie "Mamo ... straciłaś kiedyś dziecko? Poroniłaś?" ... ona: "Nie ... bynajmniej o tym nie wiem" ... a ja na to "A ja wiem, że tak się właśnie stało ... Jest mi przykro i mam prawo to przeżywać jak chcę..." życzyłam jej miłego dnia i się rozłączyłam. Kompletny brak empatii, do którego już w sumie przywykłam, jednak to upewniło mnie w słuszności podjętej przeze mnie decyzji ... o 2 transferze nie mówię nikomu. 4 sierpnia mam wizytę, to będzie 14dc. Obstawiam, że jakiś tydzień później będzie transfer, a po nim zero dźwigania i dbanie o siebie, aby żadna infekcja się nie przyplątała. Dziewczyny czy warto jakieś badania zrobić przed 2 transferem? Tzn. czy po ciąży biochemicznej jakieś się robi, bo mi lekarz nic nie zlecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena5 ,tak myslalam dziekuje . x ZosiaD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness myślę że nie ma sensu robić żadnych badań, wydaje mi się że to dobry znak (choć wierzę że trudny z doświadczenia) że doszło do zagnieżdżenia. Może za drugim razem uda się wszystko od początku do końca. A w kwestii mamy... to nasze mogłyby sobie ręce podać... Teraz kiedy jestem w ciąży też nie jest łatwo, mama uważa że za dużo kupuję dla dziecka (niepotrzebne ubranka, fotelik a nawet gondola do wózka). Nie pozostaje nic innego jak zaakceptować rzeczywistość... Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja nie wypytywałam po co, tylko biorę, jak trafiłam do szpitala z krwotokiem w 10 tygodniu to estradiol miałam na poziomie 2500pg bo gin próbowała go wcześniej odstawić, ale jak zobaczyła ten wynik to kazała zwiększyć dawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwin123
Dziewczyny jak pytałam się po co relanium to pan doktor powiedział że pomaga przy ukrwienie endometrium a przy okazji na nie sterowanie się. Bo też zastanawiałam się po co. Fakt jestem spokojna aż za bardzo bo mnie przymula i wiecznie chcę mi się spać. Ale jeszcze dwa dni i odstawiam. Ciekawe czy się uda... mam przeczucie że tak. Jak nie to się chyba załamie. Nie wiem co dalej będzie. I jak na razie nie chcę i nie zamierzam o tym myśleć. Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Biedrona, dokładnie tak, jak mówisz:) działa, to biorę dalej :) a co do stymulacji - we wtorek mam wizytę i wtedy powinnam dostac rozpiskę. a Ty kiedy? *dziewczyny, a na co jest ten Orgalutran? jakie ma zastosowanie? *Hexe, czym Cię stymulują? przypomnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka ja nie o progesteron tylko o estradiol, po co sie go bada w ciąży..nic mi żaden lekarz o nim nie mówil. Ma on związek z progesteronem ? Pingwin myśl tylko pozytywnie teraz, żadne "a jak sie nie uda.." bo sie udało juz :-) Darkness dobrze ze działasz od razu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja nie wiem, ale pisałam o estradiolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Witam wtrąca się do działania relanium dodziewczyny które go biorą na ukrwienie endometrium to na pewno nie działa jest to lek psychotropowych uspokaja i nic więcej i można się łatwo do niego przyzwyczaić w naszym przypadku trzeba się trochę wyciszyć bo człowiek by zwariował ale dziewczyny bierzcie małe dawki .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) Faktycznie tyle sie tu dzieje, ze trudno ogarnąć co i jak. Ale bardzo się ciesze, ze moglyscie ruszyc z kopyta, a nie czekac w zawieszeniu na jakies urzednicze procedury. Za kazda z Was zaciskam kciukasy- przy takiej ilosci ciaze posypia sie lawinowo :D A ja musze się pochwalić, ze wczoraj pierwszy raz wyraźnie poczulam brykanie mojego maluszka :) Łzy sie polały, tylko M rozczarowany, ze nic nie czul pod ręką ;) To moj 16t3d. Kolejne badanie dopiero 5.08, ale teraz jestem pewna, ze wszystko jest ok. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego dnia. I oby pogoda u Was byla lepsza jak u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka wiesz, ze istnieje teoria, ze do pierwszych ruchow dodac 20 tygodni i zacznie sie porod. Teoretycznie mozecie sie spodziewac malenstwa juz 12.12.15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszankaanka nie słyszałam o tej teorii ;) To by wypadalo prawie m-c przed terminem wyznaczonym na podstawie @. Zobaczymy, co ma byc to bedzie, chociaż tak po cichutku bardzo chcialabym donosic do 2016 ;) Ściskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za odp. ws. relanium ;) x Merenka - super :D nic tylko się cieszyć.. x Ananasowa - ja zaczynam 13.08 właściwą stymulację.. Teraz zaczęłam drugie opakowanie antków i strasznie pobolewa wieczorami brzuch jak na @ mam nadzieję tylko, że to normalne ;) x Pozdrawiam Was wszystkie :* Fajnie się ochłodziło, oby nie na długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja tez zaczelam 13 stymulację :-) to dobra data :-) a dzis mam okropne mdłośc****aw za pawiem wiszę nad wctem od ranka ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja no to ciąża pełną parą, przynajmniej nie masz wątpliwości:) Wczoraj wieczorem doszła do nas burza, więc grillowalismy na werandzie:) Merenka fajnie że poczulas ruchy. Odnośnie relanium lekarz mi mówił że zmniejsza skurcze. Malena zastanawiam się czy dostanę taki sam zestaw leków co Ty. Pingwin a Ty kiedy testujesz? Dziewczyny dla przypomnienia, aktualny kalendarz jest zawsze na stronie nr 1. Golf super że już zaczynasz. agusia jak tam u Ciebie? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
```Nadzieja78 ja chyba nigdy nie miałam tak dobrego progesteonu :) aaaaa nie odszukałam - jeden wynik 30,3 ng/ml. ```malena5 ja też trzymam kciuki za Wasze powodzenie! ```darkness77 przytulam. ```griszankaanka, Merenka ja o teori z ******* nie słyszałam, ale jeśli była by to prawda to ja za 2,5 tyg bym rodziła, a do porodu zostało 12 tyg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwin123
Lekarz mówił że mogę już testować 30.07 ale nie wiem samą kiedy pójdę. Wstępnie to ta data. Zobaczę jak będzie. Jak zawsze strach. Może poczekam do 1 sierpnia. Będę w tedy w Gdańsku to pojadę do Invicty i zrobię test. Cały czas strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×