Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna77

Czy mam wyjść za Niemca?

Polecane posty

Gość gość
Ja bym się brała za tego Niemca, a jakby chciał się żenić to już w ogóle bym była w siódmym niebie. Bardzo bym chciała wyjść za mąż a żaden Polak mi się nigdy nie oświadczył, tak więc ja bym brała tego Niemca, nie wybrzydzala. Martwi mnie tylko to że porzucił byłą po wielu latach i czemu z nią się nie ożenił? Może to sciema z tym ślubem, a jak do niego pojedziesz to bedziesz konkubiną jak jego ex :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Jestem już po ślubie :) Czekam z wyjazdem aż syn skończy klasę Gimnazjum i wyjeżdżam na stałe. Jestem naprawdę szczęśliwa, czego i również Wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci kibicowałam. Czekałam na wiadomość. Niezmiernie cieszę się, że wszystko się ułożyło. Serdecznie gratuluję i życzę dużo szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Dzięki bardzo. Dziś mogę powiedzieć, że naprawdę nie było się czego obawiać. Skąd jednak mogłam to wiedzieć? Wydaje mi się, że miałam ogromne szczęście. Szczęście w sensie, że poznałam naprawdę dobrego człowieka. Nikt się w moim życiu tak ze mną nie liczył, nie kochał, nie szanował, jak właśnie on. Ja w ogóle nie myślałam, że takie coś jest możliwe. A jednak jest. Jeśli mogłabym doradzić coś kobietom w podobnej do mojej sytuacji- przede wszystkim się nie bójcie zmieniać swojego życia. Wszystko wygląda strasznie trudno, póki się tego nie spróbuje. Potem już leci z górki. I niech wam nikt nie próbuje wmówić, że ślub z obcokrajowcem to jakiś armagedon, że inne zwyczaje, że to inni ludzie, że za duża przepaść. Bzdury! Kiedy dwójka ludzi się kocha, to nikt nie pamięta już o żadnej narodowości! Łapcie swoje szczęście- tego wam serdecznie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planujecie razem dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna stara
A ja mam inną sytuację. Mam 50+ i zaczęłam wyjeżdżać jako opiekunka osób starszych. Sąsiad mojej podopiecznej, pan lat 90, bardzo mnie polubił i zapytał się czy bym nie chciała za niego wyjść za mąż , to będę miała po nim rentę. Zapytał się czy nie chcę jego domu, bo córki są dobrze ustawione i powiedziały, że nie chcą domu. Na razie potraktowałam to jako żart, ale jak myślicie, czy warto dla pieniędzy wyjść za starego Niemca? No cóż ja też nie taka młoda, bezrobotna, bez wypracowanej emerytury, uroda też wątpliwa. Czego on oczekuje? Bo chyba nie będę musiała z nim sypiać. Jak oceniłybyście tą propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek potrzebuje opieki, wie , ze ja możesz jemu dać. Jak ma ciebie zachęcić.? To jeden ze sposobów, ja jednak wolałabym czysty układ, niech płaci abyś mogła godnie żyć i zajmij sie nim. On ci chatę zapisze a dzieci udowodnią ze przekombinowałas , nieznam ich prawa ale nawet w Polsce musiałabyś ich spłacić wiec to ze ci zapisze to nie znaczy ze dostaniesz wszystko. Idź z nim do notariusza i niech ci zapisze za opiekę . Tam ustalicie warunki ktore bedą ważne po jego śmierci. Chyba. Nie musisz za niego wychodzić, potem ktoś ci zarzuci ze go zmanipulowała. Poza tym powinny byc przy tym zapisie jego dzieci to odrazu zobaczysz ich reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że ja nie chcę jego domu, renta po nim to by była dobra rzecz. Niestety coś on nabiera wody w usta jak się pytałam, czy on nie chce zatrudnić opiekunki. Chce tylko ,żebym za niego wyszła . A z zabawnych rzeczy to jak napisał do mnie list, to aż dwa razy w liście było " hatte Dich in der Arm genonnem und ein paar Kusse gegeben". Niezły jest ten mój adorator, o wiele bardziej żywotny niż ten gość dziewczyny, która otworzyła dyskusję. Dlatego zastanawiam się czy 90 letni facet uprawia jeszcze seks. A rany to bym miała przerypane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci szkodzi? Sex z 90 latkiem to dopiero moze byc wyzwanie. A moze on chce na Tobie swoj zywot skonczyc. To bylaby piekna smierc dla niego. Dla Ciebie watpliwa przyjemnosc, Krankenwagen itp, a on w Tobie . Troche wstydliwa sytuacja. Ale perwersyjna brrrr :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zywotny ten Twoj dziadek, zywotny! Dzikie noce przed Toba, wspolczuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie, jak to się zmienia punkt widzenia ( to ja, od Dziadka). W młodości myślimy o uczuciach, miłości. Albo, że cwaniara wyszła z wyrachowania dla pieniędzy, lepszego życia. Ale w starszym wieku już tak podobnej sytuacji nie oceniamy. Mój dziadek był księgowym, nadal, choć w mniejszym zakresie prowadzi biuro rachunkowe, zdaje mi się , że wymyślił sobie, po co ma płacić agencji 2500 Euro jak może się ożenić , a co go obchodzi, że po jego śmierci będę miała wypłacaną rentę, przecież to nie z jego pieniędzy, ani z pieniędzy rodziny. No i inna stawka podatkowa. Dziadek ma 190 wzrostu, waży 85 kilo. W czasie wojny był w twierdzy La Rochelle, ale miał tyle rozumu, że jak weszli alianci to zaraz się poddał. Ma 2000 emerytury, jako wdowa dostałabym 55%. Tylko jest jeszcze jedno ale, trzeba być w związku cały rok. Tak więc ostry seks z dziadkiem nie wchodzi w rachubę. Musi cały rok przeżyć. Acha dziadek ma w górnej szczęce jeden swój ząb. Będzie mnie nim kąsał:-))). Jak zdecyduję się na ślub z dziadkiem to Was zaproszę. Lidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to renta niebedzie wyplacana z jego pieniedzy??? Przeciez on wplacal skadki przez cale zycie! Nie Ty! Co Ty piszesz? Uwazam, ze proponuje Ci dobry uklad. Traktuj to jak prace. Lepszej oferty nie bedziesz miala.Mieszkasz i zyjesz za darmo a po roku bedziesz miala prawo do jego renty. 55% to nie jest zle!!! I wrocisz do Polski, bedziesz zyla na luzie. Tym bardziej, ze sama tej renty nie wypracowalas i NIGDY bys takej renty nie miala. A w Polsce nie masz NIC. Bierz go za meza, dobrze CI radze! Troche czulosci tez CI nie zaszkodzi! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz jeszcze dokladnie sprawdzic jak dlugo musisz byc z nim w zwiazku malzenskim. Im starsza kobieta tym dluzszy okres ( pare miesiecy np 1rok i 8 m-cy) Nic lepszego nie moglo Ci sie trafic! Nie czekaj zalatwiaj formalnosci w Polsce. Jest wdowcem? TO kiedy planujecie slub?? Napisz :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A punkt widzenia wcale sie nie zmienia. Dlaczego tak myslisz? Ze niby starsze kobiety nie chca lepszego zycia, ze nie a wyrachowane, albo ze chca kochac i byc kochanymi??? Kobiety sa rozne niezaleznie od wieku! Twoja sytuacja to bardzo dobry biznes dla Ciebie. Biorac pod uwage fakt, ze swojej renty nie masz! Z czego bedziesz zyc, facet oferuje Ci ogromna pomoc i zabezpieczenie na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wsparcie i opinie. Zastanowię się. L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo sie nie zastanawiaj bo moze byc za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidka, jetm od ciebie starsza o 3 lata. Nie uważam siebie za starsza panią a i ty nią nie jesteś mając takie poczucie humoru ( ząb do kąsania :)!) moj ojczym i teść maja po 83 lata. Kazdy z nich jest inny ale mocno stary wizualnie i w ogóle. Nie wiem co dziadek ci napisał bo nie znam niemieckiego ale nawet jak to jest cos w okolicach seksu to czy jest sie czego obawiać? To jest stary człowiek . Praktycznie można sie zastanowic nad opcja zamążpójścia . Jednak bedzie to inwestycja w przyszłość z dużym poświeceniem. Tak sobie do ciebie pisze bo mnie rozbawiłaś i polubiłam ciebie a problem masz bo jak widzę tych moich dziadków to nawet dla dużej kasy byłoby mi trudno. Trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jest calkiem fajny i Ci bedzie z nim dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Lidka, co postanowilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LIIiiiiiiiidkaaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe autorka -o ile nie troll to był ---tanio d***odsprzedała .Dziwne bo jako nauczycielka ze stażem i możnoscią dorabiania pewnie wyciagała w PL lekko 3000 netto albo i powyżej . Żal tylko syna -on poniesie konsekwencje skończy jako robol , po drodze zeszmacą go Turcy czy Arabowie bo na elitarne szkoły jest bez szans :D No a "tatuś " "polskim bękartem" za bardzo przejmował się nie będzie ...szkoda dzieciaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to nie uczucie ty sie sprzedajesz po drugie w niemczech nie jest juz bezpiecznie. Bardzo latwo stracic zycie lub zostac zgwalcona. Lepiej zostan w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosnice!!!!! Wstydzcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest bezpiecznie,zasciankowo, szaro i biednie. Super zycie macie, mozecie sobie czarny poniedzialek zorganizowac ..... sredniowiecze. Wstyd na cala Europe. Szkoda mi Was kobiety, i pisze to szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czysta kalkulacja niemiec bierze polke da jej kase za slub a ona ma sie nim zajmowac na starosc bo u nich nie ma czegos takiego jak rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kazdy Polak to ZLODZIEJ SAMOCHODOW I PIJAK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepne zacofana zazdrosnica! uklad to uklad. czysty dla obojga interes! pewnie sama bys tak chciala. ale jestes uwiazana z mezusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ona pisze o RODZINIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co slychac u autorki? Jak Ci sie zyje? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×