Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość margonia35
u mnie w pierwszej ciąży wystarczyła dieta i samokontrola - dzienniczek . teraz stosuje to samo i mam nadzieję że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej to nie wystarczylo niestety. kurcze przerabane czlowiek o wszystkim musi myslec! ja to mam taki apetyt, ze lepiej niech mi ten cukier dobrze wyjdzie, bo nie wiem jak sobie bym poradzila:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie, to za wyjątkiem trzykrotnego badania Bety- HCG nie robiłam jeszcze żadnych badań. kolejna wizyta za 3 tygodnie i wówczas mam coś przynieść - będę się więc za to powoli zabierać :P U mnie apetyt dalej marny, ale za to studnię bym wypiła. Brzuch nadal płaski nawet na koniec dnia. Jeśli chodzi o badania prenetalne, to ja pomimo skończonych 35 lat i możliwości wykonania ich na NFZ będę robiła je prywatnie u tej samej gin co prowadzi mi ciązę (już wiem, że mam przyjść w 12 tyg na to pierwsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2504
Najgorszy dzień w moim życiu Wróciłam z usg i pusty pęcherz ciążowy ogromny bez cialka zoltego... Jutro jadę do szpitala na usunięcie ciąży tu moja historia z wami się kończy życzę wam szczęśliwego rozwiązania i cieszenia się pociechami już w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana co za straszna wiadomosc. Bardzo mi przykro. Odezwij sie czasem i napisz co u ciebie. Trzymaj sie i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana przykro mi, wiem co czujesz bo moja pierwsza ciąża też tak się skończyła. Nie załamuj się, będziesz miała dzidziusia tylko trochę później. Ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj wizytę i też mam już pietra. Mam nadzieję że wszystko ok i że lekarz ustali datę porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo mi przykro :( i smutno :( trzymaj sie kochana . ja dwa razy straciła dzieciaczki , wiem że to jest bardzo ciezka sytuacja i potem już w każdej ciąży człowiek się martwi 100x bardziej . teraz też mam straszne obawy czy wszystko jest dobrze . najchętniej to bym robiła USG codziennie :) później jak dzidzia się rusza jest już łatwiej bo odczuwa się jej obecność ale do tego momentu jeszcze troszkę czasu , z synkiem zaczęła odczuwać pierwsze ruchy w 17 tyg . i tak nasluchujesz na pierwszy ******** później nie daj Bóg niech przysnie na dłużej maluszek a człowiek już w nerwach ...i tak już do końca ciazy a pozniej do końca twojego życia, zawsze się martwisz o maluszka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, tak bardzo mi przykro :( Trzymaj się i nie załamuj. Odezwij się czasem co u Ciebie słychać. Pozdrawiam Cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Przykro mi Ana teraz to ja sie zeschizowalam mam taka sama sytuacje poszlam di gin z ostatniej miesiaczki wychodzilo ze to ponad 6tydz, a lekarz powiedzial ze napewno to nie ten tydzien co mowe pecherzyk mial 9 mm i nic w srodku, mowil ze to 4 tydzien ale to nie mozliwe zebym 2 tyg temu zaszla bo ostatnia miesiaczke mialam 12 czerwca . Ale dziwi mnie fakt ze 2 dni po spodziewanej miesiaczce wychidzil test negatywny bo robilam na urlop . bylam przekonana ze dostane miesiaczke za tydzien, powrorzylam i wyszly 2 kreski . tak troche poczytalam i juz tez myslalam ze cos sie pokrecilo i ta owulacja mi sie przesunela , ale teraz widze ze moze to byc puste jak u any i sie nie rozwija . Dzis mam do odebrania wyniki , jak myslicie bede wiedziec cos z bety? Czy zebyn wiedziala ze przyrasta i jest ok to bym musiala drugi raz zrobic . Wizyte mam w poniedzialek . Kurde staralismy sie 2lata przewaznie przez aplikacje patrzalam na plodne ,pozniej przed plodnymibto robilismy i stwierdzilismy ze na wakacje odpuszczamy bo chcielismy wyjechac na urlop i musialam zajsc w tevnie plodne juz sama nie wiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2504
Z bety nic Ci nie wykaże co 5 ciąża kończy się w ten sposób leżę w szpitalu i czekam aż usuna wolałabym tabletkami a nie czyszczeniem zobaczymy w życiu tyle łez nie wyplakalam ostatnia miesiaczke miałam 13 czerwca już powinno bić serduszko najbardziej dokucza żal ze nie przytule mojego pierwszego dziecka i ze tyle osób już wiedziało następnym razem zachowam to dla męża trzymajcie kciuki aby nie lyzeczkowaly :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, trzymaj się dzielnie. Wiem, że Ci ciężko :( To naprawdę bardzo przykre...Ja również miałam ostatnią miesiączkę 13 go czerwca i jak wczoraj byłam na USG, to serducho waliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Ana, trzymaj się, wiem, że jest Ci ciężko, ale trzeba myśleć pozytywnie, następnym razem napewno się uda:) trzymam kciuki za Ciebie mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie psychicznie i fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2504
Kochane to naprawdę nie jest żart to jest prawdziwy cud albo inaczej to nazwę najgorsza pani doktor świata właśnie wróciłam z usg leżę w matce polce w łodzi na wczorajszym usg widziałam tylko czarna dziurę a dziś lekarz pokazał mi maluszka i bijące serduszko Jezu nie mogę w to uwierzyć on twierdzi że to się dzieje z dnia na dzień jestem najszczesliwsza na świecie to jest prawdziwy cud Bóg istnieje na 100% nie mogę w to uwierzyć lekarz mówi że to 6 tydzień czyli zaszlam w ciążę prawie miesiąc po miesiaczce ponoć przy pcos to norma Boże ja jestem szczęśliwa na prawdę was nie skręcamy ale z obliczeń urodzenia chyba w kwietniu :-) :-):-) Kocham dzidzie 100x bardziej niż kiedy myślałam że jest ok pozdrawiam wam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Ale jaja teraz to ja mam nadzieje ,my mielismy tak sano miesiaczke i tak samo 3 tyg roznicyn, a powiedz robili Ci bete ? Jaka mialas ,a jak bylas u lekarza co widzial tylko Czarna kropne to prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wiadomosc, nawet mialam Ci pisac zebys skonsultowala to jeszcze z kims! a nie odrazu usuwac!bardzo sie ciesże i wspolczuje wczorajszego dnia i nocy!nie wyobrazam sobie, co przeszlas!masz dlugie cykle, moja kuzynka tez takie ma. wszystko jest mozliwe, dobrze ze jest ok!witaj na nowo u nas i juz nigdzie sie nie wybieraj do marca:) dobra wiadomosc na poczatek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Kora Ty jyz nie dlugo prenatalne bedziesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2504
Mam wrażenie że dzidzia byla i wczoraj ale pani doktor zawiodła albo jej usg Dostanę luteine na podtrzymanie co mnie cieszy bo nawet jeśli nie potrzebuje to nie zaszkodzi od dziś aż do porodu nie pracuje wypisza mnie dopiero jutro a betę hcg miałam robiona 2,5 tyg temu to wyniosła 97 miałam nadzieję że się pojawi bobas modlilam się i płakałam bardzo bo nie chciałam aby mi usuwali dziecko gdy ja jeszcze mam nadzieję a pomyśleć ze mogło pojawić się jutro i byłoby za późno o Boże będę miała dziecko :-) widziałam serduszko <3 ile ja bolu znioslam a na int. Czytałam ze jedną dziewczyną też była już w szpitalu na usunięcie i lekarz po 10 minutach robienia usg znalazł dzidzie i serduszko a teraz Julka ma 1.5 roku i to dało mi nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Kurde tak mysle ze nie moglabym chodzic do lekarza panstwowego w ciazy, bron boze nie zrozumcie mnie zle,bo wiem ze nie wszystkich jest stac bo badania drogie itd. I tak sie placi skladki to czemu nie korzystac. Ale moja znajoma chodzi na nfz jest w 7 miesiacu i miala 2 tylko usg trzecie powiedzial ze jej zrobi pod koniec ,ja bym umarla chyba z nie pewnosci bada ja palcami czy szyjka nie otwarta itd. A co na poczatku jak by bylo cos nie tak np. Te puste jajo to by dlugo byla nie swiadoma ,Przesrane tak . chociaz teraz mysle ze moze i lepiej nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 123
Ana Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia. Teraz niech maluszek rośnie i nie robi mamusi psikusów ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ja też tak myślę. Żadnego lekarza z NFZ. Dlatego badania prenatalne bezpłatne chociaz mi się należą, zrobię prywatnie i za nie zapłacę. Umarłabym chyba ze strachu, gdybym była pod opieką lekarza, który mi 2x usg na całą ciążę robi. Jestem w połowie 8 tyg i już miałam 2 usg, a gdzie tam do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana cieszę się, to prawdziwy cud :) Wolę nie myśleć co by było jakbyś znowu trafiła na jakiegoś konowała... Ja w poprzedniej ciąży miałam robione usg co miesiąc a w pierwszym i trzecim trymestrze jeszcze częściej i na NFZ. Wszystko zależy od lekarza, przychodni, sprzętu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży z synem też chodziła na NFZ ale USG robiono mi co 2 tyg , w szpitalu byłam i miałam dobrego lekarza . Teraz chodze do tego samego ale już prywatnie bo PAN doktor na NFZ nie przyjmuje . otworzył swoją klinikę leczenia niepłodności metodą naprotechnologi i przyjmuje tylko w niej. nie jest tanio ,w sumie to nie mam porównania ale za wizytę z badaniem i usg place 160zl , wizyta z badaniem 100 zł a sama konsultacja 60 zł. moja koleżanką chodzi do doktor u nas w okolicy i płaci 80 zł za wizytę z badaniem ale usg robi jej w luxmedzie też za 80 zł to w sumie to samo wyjdzie. i ją mam do mojego pana doktora ogromne zaufanie a to jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2504
Byłam u niej prywatnie a teraz przyszła do mnie i sama przyznała ze ma słabej jakości narzędzie do badania usg słaba rozdzielczość...i to wszystko A ja prawie przez nią umarlam tak wyłam że hej teraz zapisze się prywatnie do innego lekarza do ordynatora szpitala w Brzezinach prowadził moją bratowa a szpital mniej zatloczony nie czeka się jak tu 3 godziny na przyjęcie Nigdy nie zapomnę bolu towarzyszacemu myśli ze straciłam dziecko najważniejszezze wracam do gry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mozna sie dolaczyc?? :) nam wczoraj lekarz potwierdzil ciaze. Jesteśmy w 7 tyg. Termin mamy na połowę marca. To moja pierwsza ciaza. Jak czytalam opowieść Any to lzy same sie cisly do oczu. Bardzo sie ciesze,ze to byla pomylka :) pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×