Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość kama_ku91
Moje wypowiedzi, albo się wcale nie wyświetlają albo ucinaja w połowie pierwszego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
I znowu to samo . Podaje swojego meila : chętne do grupy na fb niech się odezwa proszę :-) kamilakustra91@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
Ja teraz nie mam jeszcze zaparć ale w 1 ciąży miałam. Robiłam kompocik z suszu - śliwki morele itp i to pomaga wyregulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Ja właśnie doczekałam się wzdęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Reszta mojego posta - vzy można jeść pieczarki? Bo mam ochotę na krokiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie można byłoby jeść? Jak masz ochotę to na zdrowie. Na zaparcia wszystko juz dziewczyny powiedziały; ) jajem 2 razy w tyg jogurtjogurt natura plus otręby owsiane plus owoce bo od zawsze mam problemy z nimi:/ Pomysł ze stopka bardzo dobry:) wchodź wchodzę w to:)mi kartę założył juz końcem 5 ale ja na własną rękę zrobiłam badania podstawowe . strasznie się dziś czuje, oby jutro było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dlaczego Tobie ucina te posty:/ dziwne, ani razu mi się to nie zdarzyło. Może zaloguj się to będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Lekarz na zaparcia polecił mi saszetki Laximama,zawierają dużo blonnika,można pić 3 razy dzienne,to specjalny preparat dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka warto wiedziec bo ja mam od pierwszej ciazy z tym klopot. Mi nie ucielo jeszcze ani jednej wypowiedzi obojetnie czy pisze na komputerze czy na tel. Ide spac bo rano do pracy. A i moj m kupil dzis garnitur bo 22.08 idziemy na wesele mojego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
A jak się zalogować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
mialas kiedys konto na kafe?jezeli nie, to trzeba sie zarejestrowac -patrz prawy gorny rog. jezeli mialas wpisujesz login i haslo i gotowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margonia to odpoczywaj. Ja od dzis bede sie zdrowo odzywiac- to jest moje postanowienie. Wczoraj bylismy na pizzy i teraz stop z takimi wyskokami. Nie mozna tyle przytyc a ja mam sklonnosci do tycia. Wczoraj odebralam wynik z krei beta hcg 5-6 tydzien. Morfologia niby ok ale. Moim zdaniem zaczyna sie anemia. Zawsze mialam problemy z anemia. Pewnie we wtorek zapisze mi jakies zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi nie wychodzi chxialam wkleic suwaczek.... Jak bede w do u to wjleje go z komputera. Teraz pisze na kom. Tylko dziwnie ze jak pisze z komputera to mam inna stopke - nowa- a jak pisze z kom. To mam stara i nie widze nigdzie na gorze opcji edycji profilu na kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
Ja już po wizycie. Bąbelek ma 5mm czyli 5ty tydzień. Mało było widać . Najgorsze teraz to czekanie będzie cały miesiąc na następną wizytę. Czuję się dobrze. Nie robię na razie badań, chcę żeby były "świeże" na następną wizytę czyli zrobię za 3 tygodnie. Zrobiłam tez cytologię . Nie mogę wyjść z podziwu że tak szybko się udało... Pierwsza ciąża - ślub 31 sierpnia - po ślubie od razu zaczęliśmy się starać i pod koniec września już miałam słabą krechę. Teraz mały skończył roczek 28 maja więc od czerwca zaczęliśmy się starać i lipiec i jest mały bąbel :) Tak się boję żeby wszystko było ok. Chyba każda z nas tak ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
Karolina- jestem na chorobowym, bo jak mi się należy to nie będę frajer ( w pierwszej ciąży pracowałam ) Zleciła mi toksoplazmozę, cukier, krew, HIV i HPV na własne życzenie (ja nie zrobię) Nie było jeszcze widać serca tylko taki bąbelek 5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bez problemu dal ci lekarz chorobowe? Zalozyl ci juz karte ciazy? Na kiedy ustalil ci termin?kiedy mialas om? Pytam tak bo wczesniej pisalas ze na kobiwc marca a ja tez mam na koniec marca. Ide na wizyte we wtorek. Doczekac sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość March Mother
witajcie, mam termin na 19 marca :) W ubiegłym tyg byłam na USG (wszystko jest OK), zrobiłam także 3 krotne badanie bety (za każdym razem przyrost ponad 100%) Jestem starą mamą - skończone 35 lat, dziecko urodzi się po 36 urodzinach (to moje pierwsze dziecko i pierwsza ciąża).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość March Mother
Jeśli chodzi o starania, to w ciązę zaszłam w II cyklu starań (więc mega szybko) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
March mother gratulacje i witamy. Super ze jest nas coraz wiecej. Jak po wizycie? Jakie badania ci zlecil lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Oj dużo tego :D - badania moczu - morfologia - glukoaza - TSH - witamina D3 - markery nowotworowe (ROMA, CEA, CA 125, CA 15-3, TPS, CYFRA 21-1, CA 72-4, beta-2 mikroglob.) - infekcje HBs antyge, anty HCV, HIV, Toxo IgG, Toxo IgM, różyczk IgG, różyczka IgM, CMV IgG, CMV IgM) - bolerioza - wymaz z pochwy (bakteriologia + mykologia - wymaz z cewki moczowej - cytologię W pierwszej kolejności jednak kazala zrobić 3-krotnie betę, aby sprawdzić przyrastanie). Na wizytę jestem umówiona 3 sierpnia - powinno już bić serduszko :D A badania to jakoś potem mówiła, żeby zrobić. Chodzę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle 28 dniowe :) Na USG byłam w 5 tyg i 4 dniu - widać było maleńki zarodek i pęcherzyk, serce jeszcze nie było, ale gin mówi, że to kwestia kilku dni. Gdybym poszła 2 dni później pewnie było je już widać, bo wynik Bety mocno skoczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz wynik bety? Ja sie zastanawiam czy u mnie bedzie juz widac serduszko dlatego tak was podpytuje ide do gina we wtorek. Om mialam 23.06 ale cykle mam 24-26 dni wiec wg kalkulatora internetowego bede we wtorek szosty tydzien czyli 5 tyg i 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej witam nowe Panie:) i gratuluję! :) karolina -ja to liczę jak mam teraz 10 tydz 2 dzień tzn ze jestem w 10 tyg-nie w 11. Jak byłam w czwartek u gina i był to ostatni dzień 9, to i tak zapisał w karcie ciąży ze to 9 tydz. Zrob sobie bete to zawsze potwierdzenie ciazy. Mi juz w ostatnim dniu 5tyg zalozyl karte ciazy. Margonia-zdrowka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie anemii tez mi lekka wyszła. Spodziewałam się bo zawsze z nią miałam problemy chociaż jakaś Chudzinka nie jestem. Kazał się nią nie przejmować. Dal żelazo i jeść zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×