Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Extra portfel opinie

Polecane posty

Gość Solik
Polecam Extraportfel - jest to bardzo dobra firma, szybko przesyłają kasę, całkiem spore te pożyczki, wygodnie i bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze strone www.nastepnapozyczka.pl szybko sprawnie i bez zbednych formalnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebujesz większej gotówki i na dłuższy okres czasu to od siebie mogę polecić zaufaną firme, u której mam już 3cią pozyczkę bez problemu, wystarczy wypełnić formularz na stronie: formularz25.pl Nigdy nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TimeWay
Extraportfel oceniam na 5 . Godna polecenia firma pozyczkowa . Bez żadnych ukrytych opłat , z atrakcyjną ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linnna
Pożyczka jest na prawdę bardzo ok - szybko, terminowo i bez zbędnych problemów. Ja jestem zadowolona - poratowali mój domowy budżet szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexa
ja bardzo sobie chwalę Extraportfel - fajna pożyczka, szybka i bezproblemowa. Myślę że to była jedna z lepszych jakie brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImagineDragons
dokładnie , jedna z lepszych firm pożyczkowych . Wg mnie bardzo atrakcyjna oferta . pożyczka bezpieczna , zawsze w razie jakiegokolwiek problemu ze spłata można skorzystać z refinansowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurolka
Extraportfel jest szybki, wygodny i bez zbędnych jakiś formalności. Myślę ze jedna z fajniejszych firm na jakie trafiłam. przede wszystkim bezpiecznie i pewnie....a przed świętami to problemów nie trzeba mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaDebska
Bardzo w porządku firma pożyczkowa . Korzystałam z niej w zeszłym roku na święta . Umowa przejrzysta . Sposób pożyczania bezpieczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrak
Szukasz pożyczki? Uzyskaj pożyczkę w prywatnej firmie pożyczkowej RAK, taniej i dającej się spłacić pożyczce dla wszystkich osób mających problemy finansowe w krótkim i długoterminowym kredycie z zaledwie 3% stopą procentową ... Kontakt E-posta rakprestito@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursula88
Bardzo dobra firma pożyczkowa . Korzystałam u nich raz , ale wiem ,ze gdybym znowu była w potrzebie to na pewno bym skorzystała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariska55
też jestem zadowolona z Ekstraportfela - szybko i konkretnie. Bez żadnych problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka556
Extraportfel zdecydowanie na tak . Nie ma żadnych komplikacji . Bardzo wiele jest wyjaśnione na ich stronie internetowej . A pożycza sie bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soffia
Tak, też jestem z nich zadowolona! szybko, konkretnie i bez problemu! Pozyczka bardzo na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariss
Dla mnie to była jedna z lepszych pozyczek - szybko i bez problemu! kasa na koncie była w expresowym tempie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonka36
Korzystalam w zeszłym roku i moge polecić z czystym sumieniem . Bardzo dobra oferta , dogodna forma spłaty . Jest możliwosć skorzystania z refinansowania . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jella
prawda że maja dość dobrą ofertę? w sumie na rynku to nie maja konkurencji! są godni polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desskas
też myślę że ich oferta jest całkiem korzystna i przystępna dla klienta. Ja brałam raz pożyczkę i bardzo komfortowa była i szybko przyznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyebrow
Firma pożyczkowa bardzo w porządku . proste zasady pożyczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupaka
Extraportfel jest spoko firmą - wszystko jasne, na czas i bez problemu. Jedna z przyjemniejszych dla klienta pożyczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobbik
Mhm - tez polecam. Brałam trzy różne pożyczki w życiu, każda w innej firmie i szczerze mówiąc akurat Extraportfel wypadł najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flume
Extraportfel , bardzo dobra firma pożyczkowa ze świetną ofertą .pożyczka do 3000 zł na 62 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diddas
no myślę ze pożyczka jedna z szybszych i wygodniejszych na rynku! warto poszukać tak sprawdzonych firm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokis
dla mnie to jedna lepszych pożyczek! szybko, dokładnie, mało formalności i spłata dogodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksii
prawda? też uważam że to dobra opcja jest z Extraportfelem. Jak dla mnie to ja jestem mega zadowolona z tej pożyczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liamkaa
tak, zdecydowanie, jest to dobra pożyczka a firma konkretna i sprawdzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszkka
można tam spokojnie brać pożyczkę - wszystko załatwić on line, bez zbędnych formalności, na dość długi okres spłaty! rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesska
bardzo sobie chwalę pożyczkę w Ekstraportfelu! wygodna szybka i konkretna! na prawdę rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×