Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Extra portfel opinie

Polecane posty

Gość gość
Extraportfel https://www.netpozyczka24.pl/extraportfel/ to bardzo dogodna forma pożyczania przez internet, która umożliwia uzyskanie pożyczki za darmo do kwoty 3000 zł spłacanej przez 45 dni. Standardowa oferta też może zainteresować jeśli uznamy jej atrakcyjny model kosztów i obsługi online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczka5
Ja jestem bardzo zadowolona z firmy - pożyczka na czas i wygodna! moim zdaniem godna polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musskas
Polecam firmę – długi okres spłaty, szybka realizacja pożyczki! Mega wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszkaaa
Extraportfel to firma rzetelna i dokładna! jestem zadowolona z firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genuia88
Firma w porządku, bezpieczna- to przede wszystkim . Pożyczka pewna. I rzeczywiscie pierwsza pożyczka jest po prostu za darmo ;) za 0 zł . Tyle spłacasz ile pożyczasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
A sprawdzaliście ile faktycznie trzeba oddać pieniędzy z takiej pożyczki? Mówię tu o RRSO! Ktoś sprawdził to dokładnie ile na takich pożyczkach chwilówkach traci się własnych pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopko
firma jest w porządku, działa sprawnie i rzetelnie! i myślę ze warto u nich pożyczać kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
Ja nie przeczę, że nie jest. Ale zobacz sobie czym różni się taka pożyczka od pożyczki w Banku. Na Finansowym Rankomacie możesz porównać pożyczki bankowe i zobaczyć oprocentowanie, a potem zobaczyć jakie mają pożyczki chwilówki. I ile tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniczka
no dla mnie Extraportfel to jest bardzo dobra, szybka i konkretna pożyczka. i na prawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
No tak, ale to nadal jest chwilówka z bardzo wysokim oprocentowanie w porównaniu z tym co oferują nam banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
No w Banku zawsze jest bezpieczniej. Ale mimo to firmy pożyczkowe są i mają się świetnie. Faktycznie w tym Rankomacie Finanse można zobaczyć jakie RRSO jest w bankch i wcale nie jest niskie. Ale w porównaniu z chwilówkami nie ma czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to generalnie stronie od pożyczek. jedyną jaką mam to kredyt hipoteczny. Wolę po oszczędzać niż dorabiać banku na prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
No masz racje. Szczególnie, że banki też dają możliwość oszczędzania i na tym Finansowym Rankomacie też jest porównywarka lokat. Opcji jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizzira
Ja z kolei trafiłam na Extraportfel przypadkiem ale nie żałuję bo naprawdę warto – firma szybko działa i mają wygodne oprocentowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako przedstawiciel Wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Możesz także zamówić rozmowę na stronie internetowej www.wonga.pl. Nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna

Jak długo trzeba czekać na decyzję o przyznaniu pożyczki w wonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Martyna, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, żeby proces wnioskowania był jak najszybszy - zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas dni ustawowo wolnych od pracy, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00.

Zapraszam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: www.wonga.pl Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej

- nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adikos

Czy w wonga muszę przechodzić procedurę weryfikacji tożsamości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Adikos, tak. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, eliminując przypadki, w których niepowołana osoba użyje Twoich danych osobowych. Upewnij się, że podane przez Ciebie dane osobowe są poprawne.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×