Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Starsza kobieta to jest przygnębiające dla faceta. Każdemu wszystkiego się odechce po pewnym czasie. Przy młodszej bardziej dbają o siebie jest o wiele więcej motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:07 Szczera prawda! Dlatego właśnie już licealiści powinni szukać towarzyszek życia w podstawówkach i tak dalej no minimum 10 lat różnicy. Tylko w takich zestawach możliwa jest totalna motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosWyjatkowy
Moja mama ma 49, jej facet 27. Sa szczesliwi? Sa. Wiek to tylko liczba, najczesciej zastanawiamy sie po prostu - co ludzie powiedza. To glupie, to nasze zycie i mamy prawo ukladac je po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że mając 30 i więcej lat taka różnica wieku nie ma większego znaczenia, co innego kiedy ma się 18 czy 20 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to duża różnica, mój mąż jest młodszy 7 lat ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest duża bo jak będziesz mieć 50 on dopiero 43. Jak on 50 ty prawie 60 to już porażka całkowita. Odwrotnie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jak on będzie miał 38 to ja 50 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu, słabiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam walę każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane wspaniały prezent dla Was! W związku z dużą aktywnością naszych fanów oraz dużym zainteresowaniem naszymi konkursami mamy dla Was kolejny konkurs! Szczegóły na naszej stronie:D Powodzenia wszystkim ! www.maake-up.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 42 (nikt mi tyle nie daje, myślą, że mam 35 lat) a mąż 35 lat. Wyglądamy na rownolatkow. Jak ktoś się dobrze trzyma to nie będzie widać nigdy różnicy wieku. Są kobiety młodsze od swoich mężów a wyglądają staro. Wszystko zależy jak kto dba o siebie. Moja babcia miała 70 lat a wszyscy myśleli, że z 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek ma jaknajbardziej duże znaczenie. Żona kolegi jest od niego trzy lata starsza. W oczach się rozlatuje jak stare próchno a on dalej młody i za młodymi doopami się rozgląda. No cóż, zrobił błąd, że się z taką staruchą ożenił. Ja tego błędu nie zrobię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks ok, ale związek może być kłopotliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.03.21 Masz cos do pracy socjalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 To prawda, czas i wiek ma wielkie znaczenie. Mój znajomy twierdzi, że sypianie z kobietą, z którą się jest dłużej niż 10 lat, obojętnie czy młodszą czy starszą, jest kazirodztwem. Więc najlepiej unikać związków, tylko tak z kwiatka na kwiatek. Sama pełnia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwierćimpotent
Jak kobejta jest starsza to nie pszeszkadza, jak menszczyzna jest starsza to pszeszkadza bo mu nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.22 Wiek ma jaknajbardziej duże znaczenie. Żona kolegi jest od niego trzy lata starsza. W oczach się rozlatuje jak stare próchno a on dalej młody i za młodymi doopami się rozgląda. No cóż, zrobił błąd, że się z taką staruchą ożenił. Ja tego błędu nie zrobię . x U takiego bezmózga żadnego. I tak żadna nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:59 coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnym momencie wiek odchodzi na bok, bo ludzie mają mnóstwo wspólnych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze fiutkuje to wiek nie odgrywa zadnej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek może nie mieć znaczenia do klimakterium. Przyjdzie klimakterium i facet zadaje sobie pytanie, co on z tą kobietą robi, jak w ogóle mógł się w takiej sytuacji znaleźć. Jeśli jakaś 40-letnia kobieta sądzi, że jej 25-letni facet będzie z nią, kiedy ona skończy 50-kę, to gratuluję jej dziecięcego optymizmu i wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody ułan ćwiczy na starej kobyle, później przesiada się na żwawsze zwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli oboje pragniecie założyć rodzinę, małżenstwa i dzieci, to ta różnica wieku nie jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe wyobrażam sobie mies starszego faceta od siebie o 20 lat. Będę mieć 30 lat to on 50. Ja 40, jeszcze w pełni sił, on będzie 60 latkiem przed emeryturą. Najlepiej niech ci starsi faceci znajduja sobie kobiety zbliżone wiekiem do swojego a nie biora za młode kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteście już ze sobą dłużej i doskonale wiecie, że chcecie tego samego w przyszłości - rodzina, plany zawodowe itp. to chyba najlepszy dowód na to, że wiek to tylko liczba :) A opinią jego rodziny się nie przejmuj, przynajmniej do czasu, kiedy nie poznasz, jaka jest naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek to tylko liczby, zależy jak się dogadujecie i podejście do życia i wielu spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×