Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam więc jestem

Polecane posty

tadam ..melduje sie kawunia podana u mnie sypie ...wczoraj bylismy ponownie w gorach w karpaczu bylo super chcialam na sniezke ale nie dalo sie wejsc okrutnie sypalo i wialo ... terx.. dzieki za wiadomosc gratuluje i trzymam kciuki za udany interes .. wszystkim milego dnia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł poniedziałkowe 🖐️ Orsejko dzięki za kawusie ❤️ u mnie też wczoraj caly dzień sypało. Ale niewiele z tego zostało ;) było dożo powyżej zera Wyleźliśmy wreszcie z infekcji, dzisiaj zmieniam posciele i robie porządki. Chciałabym móc do tego nie wracać - to był koszmar. Moja małżowina nie mógł wczoraj wysiedzieć w domu - pobiegł poszukać puszki WOŚP żeby wrzucic banknot. Jak było "światełko do nieba" to moja wieś rozpaliła wszystkie kątki fajerwerkami, było to wzruszające i wyjątkowe. Na przekór tym złośliwym pisiorom. Dziewczynki idą mrozy ale nie będą już tak dokuczliwe. Na II śniadanko zostawiam rogaliczki , konfitury i gorącą czekoladę: http://3.bp.blogspot.com/-leg4fwnTmHk/U63LKexRz4I/AAAAAAAADHk/FjapDafVqJI/s1600/8.jpg Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Zazdroszczę ci wypadu do Karpacza. Na Śnieżce byłam ze 30 lat temu, teraz chyba bym nie weszła:P Tekla pięknie podałaś śniadanie, ale dzisiaj nie skorzystam, zostanę przy swoim:) Wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wreszcie normalna zima ze śniegiem i mrozem, przynajmniej u mnie. Ponieważ mieszkam przy gruntowej, prywatnej (jeszcze) ulicy Polnej nie wjeżdża do nas żaden pług a przede wszystkim żadna parszywa solarka :-D, więc mam biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj idę do fryzjerni bo zarosłam całkowicie - ostatnio byłam chyba w listopadzie, wyrwałam się ze szpitala gdy Mama jeszcze żyła. Nastrój mam pofalowany - raz dobrze raz do doopy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wiele się działo gdy nie byłam z Wami codziennie, może czasem coś tam opowiem - ale po ludzku nie chce mi się gadać... Grunt, że zwierzaki mają się dobrze :-). W między czasie mój jedyny wnuk skończył 18 lat - jaka ja jestem stara :-p. Rzadko go widuję bo matura za pasem i dziewczyna to ważniejsze sprawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Hej dziewczyny pozdrawiam, Kawusia i herbatka,cappuccino UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanilko 🖐️ dzięki za kawusie ❤️ Zrobiło się u mnie buro, snieg podtopniał, na termometrze zero. Dzisiaj wyjde pierwszy raz od tygodnia. Brak mi apetytu na życie - nie chce mi sie nic, robie wszystko automatycznie. Ta infekcja wyrwała mnie z rytmu Zostawiam kanapki z pyszną domową pastą z wątróbki indyczej: http://3.bp.blogspot.com/-lyduINmqKgc/UxOaV3aXGnI/AAAAAAAADNw/XIj9Q3Sriu8/s1600/DSCN1849.JPG i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) vanilko ..dzieki za kawunie 👄 Teklo... powoli wszystko wroci do normy łykniesz powietrza apetyt na zycie wroci :) 👄 Terix... a może cię blokują na ff... z powodu twego nazwiska wiesz o kim mowa :) mnie akurat nikt nie blokuje :) 👄 Beatulko... no popatrz jak ten czas leci wnuk juz dorosły kawaler ..nawet i dziewczyna jest ..to dobrze nalezy się cieszyć chwilą 👄 u mnie pada snieg i nic nie topnieje z czego jestem nie bardzo zadowolona ..choc ja nie miotłuje ani szufluje robi to M Fruwająca ..melduj co u ciebie? Zulko... a u ciebie jak lezy snieg czy nie ? Daisy i Plotka gdzieś zniknęły halo !!!!!!!! miłgo dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Vanilko kawusia pyszna. Teklo ja podobnie jak Ty,jestem zmęczona po moim przeziębieniu,ale wychodze tez na prosta.Biore flegamine i jest lepiej/mysle ze juz przejdzie. Nic mi sie nie chce,cos tam staram sie robic.ale tak jak nie ja. Z domu jeszcze nie wychodze bo u mnie zima na całego,mróz sniegu bardzo duzo,w sobote o dziwo po moim osiedlu jezdzily odśnieżarki,koparki i zabierano snieg,tyle mam. Ale droge mam przejezdna,dzieki temu,prawie autostrada. dzisiaj robię porzadek w obrusach, ręcznikach itp. Orsejko tez odśnieżasz? czasem to mysle ze ludziom mieszkajacym w blokach jest lepiej,nie ma odsniezania,palenia w piecach.Orsejko napisz coś o swoim piecu,palisz peletem,duzo idzie na ogrzanie i najwazniejsze czy daje ciepło w domu? Mój małzyk szuka non stop pieca na pelet a widze ze koszt duzy,liczy na dofinasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
Witajcie w środku tygodnia U mnie leciutki mrozik, nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty nic nie widać, znów przypadło mi w udziale przerzucanie strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam galaretkę malinową z truskawkami, malinami, jeżynami i jagodami - miałam zamrożone. Kto reflektuje, zapraszam UUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, cieszę się, że wpadłaś:) i nic na siłę, pomalutku przyjdzie chęć do gadania:) Czekamy jeszcze na Bastylkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×