Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

A i zimno i tak bardzo jak wam :-( 2 pary skarpet i za duża bluza ciepła męża to teraz moje modne ubranie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Wadowice heh to mamy takie samo ulubione ubranie. Dzisiaj z szafy wyciągnęłam zimową bluzę która ostatni raz miałam w ciąży z córką. Dużo za duża jest Ale przynajmniej cieplej . My ostatnio pytaliśmy się naszej córki czy chciałaby małą dzidzie ale jej odpowiedz brzmi nie. Wiec narazie nic jej nie mowimy bo i tak ma 2,5 roku więc jeszcze tak bardzo nie rozumie że u mnie w brzuszku jest mała dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza chce braciszka a jak jej tłumacze ze może kiedyś będzie siostrzyczka bo nie da się wybrać, to nie da się wytłumaczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami86
nasza tez chcialaby miec rodzenstwo:).ostatnio przez te sytuacje z usg ,o ktorej pisalam wczesniej .pytala mnie czy dzidzia sie urodzi,wtedy jeszcze nie wiedzialam,ze serduszko bije i az mi lzy pociekly jak zapytala.tez sie dzis bardzo cieplo ubralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona35
malami96 ja biorę luteinę pod język 2*1 po 50mg , smak okropny jak nadchodzi pora brania to niedobrze mi się robi. Pierwszą ciążę poroniłam i sama poprosiłam tym razem lekarza o luteinę , a on zasugerował ,że to placebo ale dla mojego spokoju przepisze mi. Też mi zimno ciągle , ale ja z tych ciepłolubnych. Wiecznie zimne stopy i dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Dzień dobry! Ja się chyba za lekko ubieram... znów mnie przeziębienie dopada. Leżę pod kocem i się grzeję:) Jakoś mi niedobrze... ale koniec końców objawy u mnie żadne... stres coraz większy. Jutro się w końcu okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomincia trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę! Czekamy tu na dobre wieści! Ja dziś skonczyłam 10tc:) i nadal czuję się FATALNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Noamincia daj znać jak po wizycie. Ja już po badaniach. Dzisiaj bardzo bolało jak pobierala mi krew. Wyniki dopiero dostanę u lekarza za tydzień w piątek. Mdłości nadal męczą i czuje się źle. Ale trzeba się wziąść w garść i trochę posprzątać i obiad zrobić. Xxx dark powiedz mi jak to się liczy te tyg. Mi niby dzisiaj zaczął się 8+0 tak mi pokazuje kalendarz. I że to niby 9 tydzień. Więc nie wiem czy 8 czy 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu początek ósmego tyg. i skończony 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowamama mi się wydaje, że dziś kończysz równe 8 tyg., a od jutra wchodzisz w 9 tydzien (tj.8t1d). Z tego wynika, że ostatni okres miałaś w piątek. Tak jak ja;) Tak mi się przynajmniej wydaje, że w kolejny tydzień wchodzimy z dniem tygodnia, w którym rozpoczęła się ostatnia miesiączka. Jeśli jestem w błędzie proszę o wyprowadzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami86
Naomincia napisz jak po dzisiejszej wizycie.trzymam kciuki,zeby bylo wszystko ok.ja dzis ide popoludniu i ciekawe co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telimena: hej, a u mnie nie mdłości,a senność...matko, jaką ja mam głowę ciężką...oczywiście od 4 nad ranem spać nie mogłam...paradoksalnie. udanej wizyty! Mdłosci muszą być okropnie męczące...-mam nadzieje, że mnie to ominie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mamusie! Regularnie czytam Wasze forum, ale przyznam, że nie chciałam się odzywać, bo nieco się martwiłam czytając Wasze posty, że u mnie brak jakichkolwiek objawów (no, może poza faktem, że ciągle mogłabym jeść). Na szczęście wczorajsza wizyta u ginekologa mnie uspokoiła, badania wyszły okej, a junior ma aż centymetr. Cały centymetr szczęścia. :-) Wiek według USG to tydzień i dwa dni. Jestem chyba z Was najmłodsza, mam 22 lata i to moja pierwsza ciąża, więc wszystko jest dla mnie nowe. Nie planowaliśmy dzidziusia z moim mężczyzną, ale widząc jak bardzo się z tego cieszy i jak jest dumny, stwierdzam, że nie mogłam lepiej trafić. :-) Życzę Wam, żeby wszystkie te nieprzyjemne dolegliwości ciążowe minęły Wam, jak najszybciej, żebyście mogły się cieszyć tym cudem. :-) Mam nadzieję, że do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami86
gratuluje dzidziusia i mezczyzny!ja tez moglabym ciagle cos jesc,choc mdlosci nie odpuszczaja,az mnie dziwi,ze tak sie da:)sennosc mnie takze bardzo meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien1111
Hej, Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Na pewno wszystko będzie w porządku. U mnie nadal objawy nie powróciły- ale poczytałam i wiem, że czasami mdłości i bolesność piersi trwają bardzo krótko... Zresztą niektóre kobiety w ogóle ich nie odczuwają- więc sie nie nakręcam, zresztą obawy i stres źle służą Maleństwu :) Wizytę u gin mam dopiero za dwa tygodnie i już nie mogę się doczekać- to jeszcze tyle czasu! Dziś zaczynam 10 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami86
mi kalkulator podaje 6tyg1dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam wam darmową aplikację womanlog pregnancy. Ja ją mam od początku ciąży. Wskazuje który to tydzień. Można zaznaczyć swoje samopoczucie oraz dodać notatki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
7 tydzień 6 dzień ♡ Mamy serduszko które pięknie puka. Jak mi ułożyło... Maleństwo ma 1cm i 1mm:) Następna wizyta 5.11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telimena: dobre wieści! :) Będziesz mieć wtedy to genetyczne robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Noamincia cieszę się że wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Naomincia to super ;) Moje to naprawdę jakieś duże skoro miało 20,2mm w 7t7d. Męża geny robią swoje. Ale jak tak dalej pójdzie to sam bedzie musiał tego koloska urodzic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Wczoraj bylam u ginki, mialam ciążę biochemiczna. ... i na złość w tym cyklu maly pęcherzyk i raczej nic z tego nie bedzie. Od przyszlego cyklo wraca clo. Kazala się nie zalamywac bo do zapłodnienia doszlo w 1 cyklu a ze sie samoistnie usunelo to wina podzialu komórek a na to wplywu juz nic nie ma. Xzzxz Fajnie ze juz widzicie te swoje male serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami86
Naomincia tak sie ciesze,ze u Ciebie na wizycie tez wszystko w porzadku:). widzialam i slyszalam bicie serduszka. z usg wychodzi 6t2dni.Dzidzius ma 7mm.w poniedzialek zakladam karte ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomincia i Malami bardzo się sie cieszę, że mogłyście zobaczyć swoje Fasolki :) Anka na pewno wszystko będzie dobrze. Jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki aby i Tobie szybciutko się znowu udało... Naomincia czy gin mówił cos o braku objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami pytałam o to. Podobno nie jest to powód do obaw. Mówi że każda kobieta reaguje inaczej i mam się cieszyć że objawy są tak delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Naomincia tam wyżej: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia US
Cześć dziewczyny. Bardzo często zaglądam na forum i czytam rózne tematy, teraz natomiast zacznę się udzielać :) Z kalendarza wychodzi mi 8 tydzień, natomiast z moich obliczeń to jakiś 5 tydzień. Jestem całkowicie opadła z sił, nic mi się nie chce, mam mdłości, bardzo wrażliwe piersi. Do tej pory zrobiłam dopiero test w szpitalu czy faktycznie jestem w ciąży. Pewnie na dniach zapiszę się na wizytę. Ogólnie troszkę się działo w ostatnich dniach, stąd troszkę nie miałam czasu aby to zrobić. Mam 26 lat i to będzie nasza pierwsza pociecha. Czy planowaliśmy? Przestałam się zabezpieczać po wspólnej decyzji więc wiadomym było, że pewnie w ciąży będę, choć przyznam, że nie sądziłam, że nastąpi to tak szybko. mniej więcej po 2 miesiacach od zaprzestania antykoncepcji. Chyba po cichu sądziłam, że będę miała troche więcej czasu na korzystanie z życia ;) W końcu czasem kobiety bardzo chcą, a tak długo czekają :( Ogólnie to moje pierwsze doświadczenia i jeśli pozwolicie będę się z Wami tutaj dzieliła wszystkim. Póki co mogę tylko powiedzieć, że służba zdrowia w USA to bajka. Mieszkam w USA, mam tu przypisanego lekarza i gdy pojechaliśmy odebrać wynik testu ciążowego, pielęgniarka bez zgody mojego lekarza nie chciała nawet dać nam wyników :) Na szczęście prosiliśmy parę razy, przyszła jakaś "wyższa rangą" pielęgniarka, która może przekazywać takie informacje no i otrzymaliśmy gratulacje. Poza tym ciągle nie mogę zrozumieć, czemu ciąże liczą od ostatniej miesiączki, ale to pewnie nie tylko ja się nad tym zastanawiam. Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że będziemy się wymieniały doświadczeniami i wskazówkami. Mia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwatpiona
Dołacze i ja do was kobietki ,jestem obecnie w 9 tc termin wychodzi mi z usg na 6 maja (o ile dotrwamy).czemu tak pisze .wiec tak ,6 miesiecy temu poroniłam dlatego w tej ciazy od poczatku jestem na dupku , zeby nie było za lekko dzis rano dostałam krwawienia (takie jak podczas @)popedziłam do szpitala tam lekarz badał mnie dosłownie 30 sekund . zrobił usg stwierdził ze ciaza jest zywa maluszek ma 15.8 mm(niewiem czy to nie zamało)ale nie zdarzyłam sie o to zapytac poniewaz lekarz strasznie zajety ...a krwawienia takie sa czeste i do domu wysłał .wiec siedze jak na szpilkach i latam co chwile sprawdzam to krwawienie. jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×