Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość dziki gon
Kaska, moze zalozylas taka grupe ktorej nie da sie wyszukac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceee
Są majoweczki i ich poloweczki oraz majoweczki debesciaki .Które ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka_84
Kurcze a jak to dziala na facebooku? Bo po pierwsze nie wszyscy znajomi wiedza o ciazy... po drugie nie chce by czytali o dolegliwosciach... badaniach dopochwowych itp... wiec ja jeśli to widac to nie dolacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Dziewczyny zalozylam grupe maj06. Obcy nie będą widzieć postów. Sprobujcie wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceee
Nie widać takiej. Grupy niestety :( podaj link moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Olga, czy mozesz jeszcze raz dolaczyc bo kliknelam zaakceptuj ale akurat we dwie chcialyscie dolaczyc i zaakceptowano tylko jedna. A nigdzie juz tej prosby nie widze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceee
No ja już dałam dołącz do grupy :) czekam na przyjęcie :) Alicja BD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że jesteście pozytywnie nastawione na fb. W zw. z tym stworzyłam profil i dołączyłam. CZekam na akceptację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarice05
Ja też wolałam to forum...:( Wygodniej mi tu pisać i czytać. Jestem zresztą w grupach ciążowych na FB i mówiąc szczerze raczej mnie denerwują niż wspierają... Ale spoko, może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Zobaczymy jak to wyjdzie. Najwyżej wrócimy na forum, nie ma problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie fajnie jakby to forum nie umarło. Ja będę tu obecna. Na fb denerwuje mnie przede wszystkim to, że średnio ogarniam udział w grupach. Zreszta nie jestem wielka fanka fb. Poza tym jak dobrze kojarze te zasady, to kazdy post/wydarzenie czy jak tam to sie zwie, może być komentowany i przez to wiele komentarzy idzie równolegle (w różnych wydarzeniach różne komentarze) i latwo cos przegapić. Nie ma tak logicznej chronologii jak tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Dark paradise, możemy spróbować na fb a jeśli będzie niewygodnie to wrócimy na forum. Chyba że fb ma wiecej przeciwnikow niz zwolenników. Ja nie nalegam, wszystko mi jedno gdzie będziemy pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki gon- Gosiu jak tam się dodaje osobną wiadomość na fb? nie chodzi mi tylko o komentarz. Dla mnie zaletą forum jest też to, że nie ma miliona pościków, tylko konkretniejsze posty. Nie mam nic przeciwko, tylko że robi się to straszny pochłaniacz czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Chodzi o nowy post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Pod zdjęciem które jest tłem forum masz napisane "napisz coś". Tam wpisujesz swoj post :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jakoś dziewczyny wolę tu pisać no ale jak wszystkie tam dołącza to ja też. U mnie wirus. Byłam wczoraj u internisty i gardło czerwone i katar i ropienie oczu. Tydzień temu córka z przedszkola przywiozła i przeszło na mnie. Głowa poprostu mi pęka :-( dostałam rotinoscorbin coś na gardło i krople do oczu. Oczy dziś już lepiej ale gardło i głowa masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Mi się wydaje, że tu na forum łatwiej nawiązać spójną rozmowę. Na fb będzie ciężko wchodzić w każdy post i czytać każdy komentarz. Może ustalmy, że np. Forum będzie głównym punktem "spotkań" A fb zostanie dla wrzucania zdjęć i jakiś linków, nowinek? Taka tylko luźna propozycja. Chyba, że chodzi o to by się nie ujawniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Rzeczywiście ma fb jest jakoś średnio bo niewiadomo pod którym postem toczy się rozmowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomincia dobry pomysł! Też bym byla za tym żeby tu toczyła się główna dyskusja, a ewentualne fotki wrzucac na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Wysłałam zaproszenie do grupy. Ja tam osobiście tez wolę to forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceee
Jak się dziś dziewczyny czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona35
Hej dziewczyny! Również jestem za tym aby pozostać tutaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadowice87
ja też wole tu :) u mnie mdłości dalej trzymają do tego jeszcze choróbsko :( a już wszystkie dołączyłyście do fb? ja jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Na fb możemy wrzucać np zdjecia a rozmawiac tutaj :-) Ja właśnie wróciłam z ogniska. Nie wiedziałam co mowic rodzinie i znajomym dlaczego wcale nie piję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka_84
dziewczyny a urosły wam już brzuszki? bo mi tak... jestem przerażona że tak szybko... i tu nie chodzi że ja go zauważam czy znajomi którzy o ciąży wiedzą... ale wczoraj na zakupach nawet sprzedawczyni mnie z kolejki wyciągnęła że ja w ciąży i mam nie stać... waga na razie nie pokazuje nawet kg dodatkowego... ale jak brzuch będzie rósł w tym tempie to boję się co będzie dalej... i rozstępy pewnie murowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka to faktycznie Ci brzuszek urósł skoro nawet Pani w kolejce Cię puściła;)Mój też rośnie, ale jest jeszcze na tyle mały, że dla osób trzecich ciąża nie jest widoczna:) choć gdybym ubrała coś bardzo obcisłego, to widać. To moja druga ciąża i brzuszek faktycznie wyszedł szybciej. W poprzedniej był widoczny od ok. 6 miesiąca. Ubolewałam, że taki mały, bo chciałam dumnie nosić się ciążą:) Teraz z kolei mam nadzieję, że za wielki nie urośnie, bo to tylko utrudnia życie, no i moze pozostawić uszczerbek na skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×