Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

hej dziewczyny ja jestem mama na czerwiec06.06. 2016 mam takie pytanko do tych ktore wymiotuja czy przeszły wam wymioty czy jescze macie i w ktorym tygodniu dziekuje za odpowiedzi bede wdzieczna i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Fasolko może i to racja... nie ma co. Powiedziała, że jest dobrze to widocznie musi tak być:) A co do mdłości to mi przeszły ok 12 tygodnia. Nie licząc dnia w wczorajszego który cały przeleżałam, tak mi niedobrze było -.- Ale to tylko pojedyncza sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Swoją drogą... ciekawe w jakiej kolejności Będziemy rodzić te nasze maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark_paradise
dziki gon - ja do końca ciąży nie będę do końca spokojna. Nie to, że świruję, że coś jest nie tak, ale mam świadomość, że w każdej chwili może się coś wydarzyć. Drugi trymestr jest najspokojniejszy, ale im dalej w las, tym więcej obaw. U mnie poprzednia ciąża przebiegała prawidłowo, termin miałam na 15 lutego. Dopiero podczas wizyty 30.12. wyszło nadciśnienie i białko w moczu (co wskazuje na zatrucie ciążowe). Od razu lekarz wysłał mnie do szpitala, mimo to urodziłam niecałe 2 tyg. później 10.01. w 34 tc. Także z doświadczenia wiem, że nie wyluzuje całkiem w temacie ciąży i będę się oszczędzać do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Dark paradise - masz rację, ale już teraz wpada ryzyko poronienia i można być trochę spokojniejszym. Wiadomo że różne rzeczy mogą się wydarzyć. Tfu tfu. Alice - nie mam podanego dokładnie tygodnia i dnia z usg, tylko że 12 tydzień. Ale dzisiaj zaczęłam 13 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceee
Niestety wszystko może się wydarzyć ale trzeba mieć nadzieję. Ja staram się teraz być pozytywnie nastawiona mimo iż gdzie tam w myśli przebiegnie mi to że może być źle. I raczej do końca mi tak pozostanie. Starano wierzyć i mam nadzieję ze się nie zawiode. Lekarz mi mówi ze na 100% dziecko będzie zdrowe i ze je donoszę. Ale dla mnie to jest tylko takie podtrzymanie na duchu. Nigdy nie wiadomo... Ja mam jutro 12t0d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Dziewczyny a jakiej wielkości były Wasze maluszki podczas ostatniego USG/który był to tydzień i dzień ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
U mnie 5,8 cm, według om 11t6d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadowice87
nie wiem czy dobrze odczytuje bo na zdj z usg pisze 11t4d CRL 4,77, to chyba to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Tak, to to wadowice :-) Dziewczyny, macie pokoik dla dziecka czy urzadzacie kacik dla dziecka w sypialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Ja z wczorajszych badań nic nie mogę wyczytać, jest tam tyle rozmiarów , dni i tygodni że nie wiem które są właściwe:c Ja planuję pokój dla maluszka bo w sypialni po prostu nie mam miejsca... chociaż na początku na pewno chcę spać blisko dziecka. Albo będzie noce spędzać w wózku albo ja wyemigruję z sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my dopiero budujemy domek swój :) także teraz mamy tylko sypialnie z córką i drugi pokój głównie z córy zabawkami :) także wszyscy będziemy spać w jednej sypialni, chociaż mojego męża większość dni w tyg w nocy nie ma bo pracuje zawsze na nocną zmianę także lepiej mi przy dzieciach będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliceee
Ja według usg 4,40mm 11t1d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwatpiona szczesliwa
U mnie 13 tygodni i 4 dni ,7,74 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka_84
U mnie 12t i 1d CRL 67,1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona35
CRL 66,2 mm według usg 12tyg i 6 dni, a według om 12 tyg i 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmay16
U mnie 12tyg4dni 62mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarice05
Dziewczyny, u mnie lekarz najpierw mierzył, a potem na podstawie długości określał wiek. Wyszło 5,5cm, więc „z automatu” mu się wpisało 12t1d. Czyli przynajmniej u mnie nie było oceny, czy długość jest odpowiednia do wieku, tylko to ten wiek był po prostu z jakiejś tabelki z „poprawnymi” rozmiarami. Chociaż wiek z om był wtedy 12t6d, więc odchylenie w normie :) To było już ponad tydzień temu, a ja wczoraj zaczęłam już 15 tydzień :) (dziś 14t2d) Xxx W KOŃCU powiedziałam w pracy o ciąży. Cała się trzęsę, głupio mi i w ogóle, ale przynajmniej mam to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Brawo clarice :-) A jak u Was z nudnosciami? Przeszly? Ja weszłam w 13 tydzień a jest mi dzisiaj tak niedobrze, gorzej niż w 7-8 tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadowice87
U mnie już od poniedziałku leci 14 tydzień a mdłości dalej tak samo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Ja dzisiaj 14t 1d I mdłości nadal mam więc nie wiem kiedy mina :-) od rana bym słodkie tylko jadła ale trzeba się ograniczyć trochę :-) Xxxxx clarice i dobrze ze powiedzialas o ciąży i teraz będzie tylko lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się wcale nie czuję lepiej, wczoraj kroiłam coś w kuchni z 10 minut na stojąco, to musiałam potem usiąść i odpocząć, aż mi oddech przyspieszył z wysiłku... Mdłości też mam takie same jak dotąd, czyli do wytrzymania, ale nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Ja też.się bardzo szybko męczę. Wchodzenie po schodach czy wkładanie prania do pralki nawet.mnie męczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clarice zuch dziewczyna! w końcu się na to zdobyłaś! Ja dzisiaj kończę 16tc, jutro zaczynam już 17tc!mdłości już prawie przeszły, ale wieczorami jeszzce bywa mi niedobrze...już nie mogę się doczekać kiedy to wszystko wróci do normalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ty męczeniem się u mnie tak samo, nawet jak mówię szybko to zadyszkę łapię, jak stoję długo i coś robię to słabo mi się robi, i obrzydzenie do mięsa mam od początku, zmuszam się choć trochę zjeść na obiad ale naprawdę troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Wadowice ja również mam obrzydzenie do mięsa jak nawet na Nie patrzę to jest masakra A co dopiero zapach. U mnie jak szybko mówię to mi się zaczyna nie dobrze robić. Ach te uroki ciąży. Dobrze że maluszek nam wszystko wynagrodzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, ja przy mówieniu też mam zadyszkę, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja :D Tęsknię już za kolejnym USG, kiedy Wy macie, wiecie? Ja nie wiem, mam za 2 tygodnie wizytę i może na tej wizycie, a może nie. Na pewno chciałabym połówkowe przed świętami zrobić (to będzie u mnie 20-21 tydzień), marzy mi się, żeby poznać przed świętami płeć Dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
U mnie w 12w0d 7,2 cm (z usg 13w1d). Teraz jak będę na wizycie we wtorek to skończę 16tc więc bedzie pewnie sporo większe ;) xxx dziki gon cieszę się, że jest wszystko ok i już jesteś spokojniejsza ;) ryzyko poronienia spada, ale tak jak dark pisze stres, żeby ciążę donosić ciagle bedzie, przynajmniej u mnie. A mdłości przeszły z końcem I trymestru ;) wymiotowałam może ze 3 razy, tylko jak zjadłam coś ciężkiego. Tak więc nie mam powodów do narzekań, jak na razie Maluszek mnie oszczedza ;) xxx też się szybko męczę i o 18-19 juz mnie muli na spanie ;) xxx mmm mięsko ;) ja mogę jeść i jeść je ;) z chęcia zjadłabym tatara ale niestety nie wolno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Ja też marzę.o tym żeby poznać.płeć. jestem w 13 tygodniu, a na genetycznym byłam tak.zdenerwowana że zapomnialam poprosić lekarza żeby zerknąl czy cos widzi :-) Nastepna wizytę mam 2.12 ale wtedy nie będę miała.usg. Dlatego chcialabym isc niedługo na usg 3d z nadzieją że poznam płeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×