Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gośćIlona
Ja tez chodze prywatnie ale po skierowanie na badania to chodze na nfz zeby mi wystawili :D tez wlasnie do poloznej :D zawsze troche to taniej wyjdzie bo badania prywatnie to drogo wychodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Domu pewnie jesteś zapisana tam gdzie lekarz rodzinny skoro nie zmieniałaś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu czyli też w sumie chodzisz do sieciówek. Dziś nawet na wsi u moich teściów nie ma małych sklepików a na podkarpaciu Biedronki to już są dosłownie wszędzie (to samo z Dino w wielkopolsce). Mam problemy z oddychaniem jak podnosze ręce do gory albo od rana choć ostatnio dziecko się obróciło tak że trochę lepiej mi się oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ilona - i właśnie dlatego moja teściowa jeszcze nie wie że zostanie babcią ;) mam spokój :P a moja Mama za to o nic nie pyta i nie dzwoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Kurde wypytuje nawet co gotowalam, a jak mowie, ze to... To pyta a czemu nie to albo to np... No kurde przeciez to my jemy.. MasakrA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Wczoraj dzwoni zebym rano nie zapomniala malego przebrac. To juz szczyt moje dziecko ma rok ale dobrze ze mi przypomniala bo bym zapomniala no... Dzis nie odbieram od niej bo juz jest tak natretna ze masakra... Chyba troche hormony mi skacza, bo nie mam cierpliwosci do niej... :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w ośrodku na wsi jest położna ja nic nie słyszałam że jakaś położna środowiskowa. . Ja muszę pojechać i kupić coś do prania dla niemowląt bo coraz mniej czasu. W niedziele może koniec remontu łazienki i w końcu pokoik małego będzie można skończyć i po ustawiać rzeczy w pokoiku :) No niestety Ilona tak to czasami jest z tymi tesciowymi no ale dzwonienie żeby przypomnieć ci o własnym dziecku to trochę chore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z was słyszała o proszku i płynie do płukania bobini jest nie aż taki drogi wiec chyba go wypróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ilona ja mieszkam z moja przyszla tesciowa i wiem ze czesto to nie wychodzi na zdrowie ale musze przyznac ze mi sie trafila wspaniala i naprawde w nic sie nie wtraca tylko co najwyzej jak wstane i tak po godzinie jeszcze nic nie zjem to goni bym cos przekasila a tak to bardzo fajna babka troche doswiadczona przez los wiec moze dlatego co do twojej jak sie tak wtraca to wspolczuje bo tez sie tego na poczatku balam jak to bedzie ale na szczescie jest dobrze i oby tak zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi ja nie slyszalam o tym akurat proszku i jak tam bylas odebrac wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Czyli po niedzieli juz bedziesz miala wozek fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
U mnie juz glowka do dolu. Nooo to fajnie jak taka tesciowa to wtedy przyjemnie:D a tak to ciagle trzeba byc cierpliwym, bo nic innego nie wypada. Wkoncu dzis przyszla i chciala mi tutaj omlety smazyc chociaz zjadlam obiad zupa+ drugie... Masakra... Nie chcialam to sie obrazila i poszla... Jeeeejjjj... BOBINI plyny bardzo fajne i swietny zapach taki noworodkowy, polecam :D proszek nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ilona no nadopiekunczosc bywa meczaca i ile mozna jesc wspolczuje Domi ja mialam ostatnio posladkowe za 11dni dowiem sie czy cos sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi ja czuje po calym brzuchu dlatego tak samej ciezko mi okreslic jak maly jest teraz ulozony czasami mi sie wydaje jak by tam fikolki fikal takie dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
W dzień dziecka nie ma aż by się chciało jechać na izbę przyjęć czasami a o 3 w nocy szaleństwo... I tak od tygodnia. Zmieniło sobie rytm dnia. U mnie chyba dalej pośladkowo bo kopniaki czuje na pęcherzu choć czasem czkawkę też czuję w dole i mam wrażenie że mała leży poprzecznie... Dowiem się za tydzień. Ilona ja na Twoim miejscu byłabym bardziej asertywna. Asertywność polega nie na ciągłym mówieniu "nie" tylko wyrażaniu własnego zdania. W ten sposób teściowa za parę lat wejdzie Ci na głowę. Spytaj jej wprost czy uważa że źle zajmujesz się wnukami i jej synem bo Ty to tak odbierasz widzę, że masz dość " poprawiania Cię " w każdym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Nie ma co się męczyć bo w pewnym momencie nerwy Ci puszczą i dopiero będzie nieprzyjemne. Ja już to przerabiałam. Moją teściową znam od 12 lat i ma ten sam charakter, w dodatku nie pracuje (bo "nie ma odpowiedniej pracy dla niej") więc ma za dużo wolnego czasu i nie wyobrażam sobie przez te 12 lat jej ustępować i dawać sobą rządzić. Pierwsze po takiej rozmowie relacje się pewnie popsują ale jak jest mądra kobietą to przemyśli swoje zachowanie i będzie się starała naprawić błąd. A jak nie to przynajmniej będziesz miała spokój. Pogadaj też z mężem o tym że męczy Cię taka nadopiekuńczość jego Mamy ale rozmowę z Mamusią przeprowadź bez niego. W 4 oczy. Bo się zameczysz taką relacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola ja tez czkawke czuje raz na gorze raz na dole a kopniaki i takie posuwiste ruvhy (nie wiem jak je opisac :)) to po calym brzuchu i gora i dol i boki Ilona Ola Ci dobrze i madrze radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ale dzis tu cisza Ja cos ostatnio wstaje z energia troche np posprzatam czy cos tam porobie a po obiedzie lapie mnie zmeczenie dzis sobie nawet mala drzemke ucielam Teraz wcinam pyszne ciasto drozdzowe z jagodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Ciasto drozdzowe! Pycha! Z maslem polecam :D Wiem macie racje ale juz tak probowalam, 3 razy sie z nia posprzeczalam. Poplakala sie, obrazila, nie odzywala przez miesiac(dla mnie bylo lepiej) i obgadala do calej rodziny zony szwagra. I tamci teraz ciagle na mnie gadaja, bo ona stara biedna kobieta, a ja rozwydrzona podskakuje... Teraz nawet nie lubie tam chodzic, bo krzywo patrza. Jest falszywa, bo u nas znowu obgaduje tamtych ale my wiemy ze ona taka jest. Czasami mi szkoda meza, bo go wiele razy szantazowala, raz az ja z domu wygonilam. Ciezkie z nia zycie. U mnie kopie po calym brzuchu maly ale czkawke ma na dole. Wlasnie po czkawce mozna najbardziej poznac gdzie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ilona to wspolczuje Ci kochana A ciekawe co do czkawki bo i wczaoraj wieczorem i dzis rano czulam na dole to moze maly w kacu mi sie przekrecil coz USG dopiero za tydz w pon to sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta czkawka to nie bardzo bo moj jak ma to odczywam na samym dole a ulozony posladkowo z glowka pod prawym zebrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulina
mniam takie ciasto:) ja dziś od samego rana mam poziom energii poniżej zera. A nawet jak leżę i odpoczywam to nie mogę odpocząć jakby mnie czołg przejechał. U mnie mała jest głową w dol i czkawkę w 90% czuje na dole kilka razy tylko zdążyło się ze na gorze. Ale za to nogi pod żołądkiem i po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
U mnie czkawke caly czas czulam w okolicach pepka lub nad dopiero po raz pierwszy wczoraj poczulam na dole i dzis tez tak bylo wiec fajnie jak by sie okazalo ze zmienil polozenie No ciasto jest pyszne juz zjadlam dwa kawalki i jak sie zbiore by wstac to wezme nastepny :) Sorki ze wam robie smaka dziewczynki w sumie nawet nie pomyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ilona ja z teściową krótko i na temat... Nie podoba się to nara! Grunt żeby mąż stał po Twojej stronie a do tego facet długo dorasta. I wkurzają mnie teksty teściowej typu " wzięłas sobie mojego syna z całym dobrodziejstwem inwentarza czyli jego rodzinką". Bulls**t. Brałam swojego wybranego za męża a nie teściową za męża. Teraz my tworzymy NOWĄ rodzinę. I musi to zaakceptować czy jej się podoba czy nie. Skoro jest fałszywa i kocha intrygi to ani tyle bym się nie przejmowała scenami płaczu czy obmawianiem mnie u szwagra. Trzeba zachować zimną krew bo całe życie nie da się wysłuchiwać krytyki czy maminych porad żeby nie wiem jak były szczere i prosto z serca. Po prostu tak się nie da normalnie żyć. Co do ciasta... Zazdroszczę ale w sumie już się przyzwyczaiłam do niejedzenia słodkiego. Czasem coś podjem i tyle. Już zaakceptowałam stan rzeczy. Może pomoże mi to po ciąży zrzucić parę kilo. Dzidzia się obróciła i kopie normalnie po tygodniu delikatnych muśnięć i kopania wnętrzności :) A co do kładzenia się na boku po zjedzeniu słodkiego... U mnie można to pomiędzy bajki włożyć. Dzidzia kopie jak jest glodna, dostanie ogóra kiszonego, albo śledzia w occie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Super cie rozumiem, masz bardzo dobry charakter, bo widac od poczatku sobie nie dajesz. No u nas mysli ze jest druga zona i ze jest z nami zwiazana wezlem malzenskim. To chyba desperackie gnebienie z powodu samotnosci. Nikt jej nie lubi zbytnio... Ja jadlam wczoraj bugaja :D ale mam ogolnie ochote na grzyby duszone ale w ciazy chyba nie bardzo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ilona to nie charakter tylko doświadczenie ;) W pewnym momencie myślałam też że tak już musi być w końcu to matka męża... Dziś wyzbyłam się wyrzutow sumienia bo inaczej bym zwariowała jak by mi weszła na łeb. Długo się nie da być sztucznie miłym. Ilona ja czytałam w broszurce dla cukrzycy ciążowej że grzyby powinno się jeść bo są zdrowe tyle że nie w dużych ilościach bo ciężkostrawne :) także śmiało byle nie sos z grzybów leśnych na śmietanie (choć ten jesienią zjadlam dwa razy i nic mi nie było). Dziś całą noc był spokój a w dzień było szaleństwo. Nie wytrzymam z tym moim dzieckiem. Dopiero teraz się leniwie przekręca na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) jak tam samopoczucie mnie chyba znow kiepski nastroj dopadl pol nocy co chwile sie przebudzalam do tego kregoslup dzis pobolewa i chyba zatoki choc tych wolala bym uniknac aj nic sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×