Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

dziewczyny was też wszystko już boli? plecy, pachwiny, krocze, podbrzusze masakra chyba coraz bliżej poród. Śmieję się do męża że chyba tylko włosy mnie nie bolą hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina moze dziewczyny mecz ogladaja choc na razie to porazka naszych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
I znow postow nie widzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi boli juz boli wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Mnie tylko tak szczypie od środka krocze i nic więcej. Taki ucisk jakby szczypiący. Nie czuję żeby mi się ta macica wspinała/twardniała :( Kręgosłup całkiem nie boli ale mam dobrego masażystę w domu ;) Nawet ta rwa jakoś powoli ustępuje. Tylko brzuch skacze raz robi się kwadratowy raz kulisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
No i ogólnie jestem zmęczona. Bardziej nawet psychicznie. Trochę się obwiniam, że pech tak chciał i od początku trafiłam na głupiego lekarza a potem się posypała fala nieprzyjemnych zdarzeń. Zazdroszczę kobietom które całą ciążę mogły jeść co chciały i jedynego lekarza jakiego widziały to ginekolog prowadzący. :( Po tych historiach szpitalnych to mogę robić już doktorat z ginekologii tyle się naoglądałam i nasłuchałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Mnie tez wszystko boli, tak ciagnie do dolu krocze jakos i kregoslup dzis robilam obiad i myslalam, ze nie wystoje heh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Domi kochana to możemy sobie reke podać z dolegliwosciami:-) he he mnie też chyba tylko włosy nie bolą :-) Kasiu ja pomyślałam że zaczęłyście hurtowo rodzić ;-) Kotulinka ja sie dzisiaj biore za prasowanie nie mialam wczesniej weny. Ola super że mebelki i wszystko inne już gotowe :-) jakby nie patrzeć jeszcze 3 dni i zaczynamy Nasz Luty kochane :-) Ja dzisiaj szczerze mówią rano się troche wystraszyłam bo się zaczęło ze mnie coś sączyć jak szłam do wc a to okazały się być upławy no ale stracha napedziły ze wzgledu na tego mojego paciorkowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja po obiedzie zrobiłam sobie wczoraj drzemkę a potem wpadłam w wir sprzątania więc cały wieczór mi zleciał. Oczywiście przez spanie w dzień zasnęłam późno w nocy. Dzisiaj miałam się spotkać z koleżanką ale nie przyjedzie i sama nie wiem co robić bo obiad mam z wczoraj. Na pewno teraz nie założę pościeli do łożeczka i na przewijak bo jest taka chlapa, że koty zrobiłyby tam armagedon :( Zostawię to mężowi - jak będziemy wychodzić ze szpitala to on to ogarnie. x Mi też dokucza duży brzuch, zwłaszcza w nocy ale i w dzień postać długo nie da rady, posiedzieć też nie bo kręgosłup. A wczoraj mój mąż stwierdził, żebym się nie nastawiała na poród w styczniu i dała na luz bo urodzę w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Cały dzień dziś coś robię od rana i czuję przy każdej czynności to dziwne wiercenie w kroczu. :/ Jutro jadę na ostatnie badania i zobaczymy czy mnie wyśle wcześniej do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja zaraz idę do gin bo chyba mam jakąś infekcję :( I chyba nie ma sensu czekać do poniedziałku na wizytę. A po drodze załatwię receptę na szczepionkę. A badania krew i mocz to jutro z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest pod koniec ciąży :) jeszcze nam nie wiele zostało:) ja wróciłam ze szpitala z ktg pare skurczy wyszło:) szyjka miękka skrócona więc już blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina Ty to masz mysli hihi Mnie tez wystraszyly dzis uplawy jakies pol godz temu Ja tez od rana na nogach ,wczoraj mycie szafek i zaczete ukladanie dzis dalej ale to wiadomo i tak jeszcze cos sie bedzie przekladac i zanim wszystko sie ogarnie troche minie . Jutro czeka mnie generalne mycie szafek w pokoju gdzie bedziemy spac z malym bo niby sprzatalam ale przez ten remont wszedzie pelno kurzu a w sobote maja mi lozeczko zlozyc a i jutro w koncu spakuje torbe do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu ja takie wiercenie mialam kilka dni temu jeszcze przed wizyta i myslalam ze to moze cos z szyjka choc ponoc tego nie czuc ale u lekaza sie okazalo ze to maly cos tam robil ze tak odczuwalam a szyjka jaka byla taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaA
Cześć, czesc :-) Porwał mnie wir przygotowań. Jutro jeszcze posprawdzam torbę do szpitala. Właśnie sie pierze kolejna tura ciuszków :-) ostatnio jakiegoś powera mam. Nic nie boli. W poniedziałek ustalamy z ginem termin cc :-) myśle, ze za 2 tygodnie będę juz tulic córeczkę w ramionach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mama to fajnie ze nic Ci nie dokucza i juz niedlugo bedziesz mogla tulic swoje malenstwo Ja sobie leze i odpoczywam troche po obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Mama no to tydzień po mnie bedziesz tuliła maleństwo. A ja czekam na kuriera i jak widać sie chyba już nie doczekam. Jesli do jutra nie przyjdzie to powiem zeby pieniadze oddali i kupie w sklepie ten wózek bo ileż można czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja byłam u gin, zrobił mi dodatkowo usg i mały ma już 3700. Niestety to infekcja więc muszę wziąć leki :( Zrobiłam sobie też spacer dłuższy niż ostatnio i ledwie wróciłam do domu. Teraz leżę i odpoczywam. Napiłabym się kawy ale autentycznie nie jestem w stanie wstać i nastawić ekspres. x Ewelina może jeszcze zadzwoni ten kurier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Mnie złapało wicie gniazda ale już wszystko porobione jest i teraz tylko czekać na wizytę w poniedziałek i pewnie skierowanie do szpitala. Tylko muszę znaleźć iPoda żeby wygrać sobie jakąś muzyczkę ;) Chyba brzuch mi mocno zszedł w dół :P wyczytałam, że to dziwne uczucie to główka dziecka wpychająca się w miednicę kiedy ja się ruszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu wiec obu nam sie malestwa glowkami wierca :) Dzis tez czulam to klucie Ewelina z tego co wiem to przewaznie do 18 kurierzy jezdza wiec moze Ci jeszcze przywiesc Mi chyba tez brzuch opadl bo tak az tego nie widze ale na spacerze lepiej mi sie teraz oddycha i spodnie ciazowe troche mi sie z brzucha zsuwaja a najlepsze to ze na pewno mi urosl bo ledwo sie dopinam w kurtce dobrze ze to juz koncowka i nawet jak bym sie juz nie dopiela to dam rade bez kupna nastepnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu jak brzuch opada to wypycha się do przodu i przybywają dodatkowe cm ;) Nie mogę się doczekać spania na brzuchu haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama fajnie ze masz energie i nic nie boli:) u mnie nogi dają sie we znaki niby nie puchną ale sa strasznie czerwone i piekące:/ Ania u mnie tez infekcja sie przyplątała przez co masażu krocza nie mogę robić. No i tez dziś upławy i sie wystraszyłam ze coś sie sączy a ja z robota w lesie:) Ewelinka przykro mi ze nie ma wózka, zadzwoń może do sprzedawcy jeszcze dziś skoro obiecywał ze dziś będzie. Ja właśnie spakowałam torbę do szpitala, ale jeszcze kilku rzeczy mi brakło wiec jeszcze jutro muszę uzupełnić. Wczorajsze prasowanie tak mnie zmęczyło ze spalam jak zabita z jedna tylko przerwa :) super sprawa bo ostatnio kiepsko sypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Niestety kuriera ani widu ani slychu. Mi tez juz brzuch sie opuscił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulinka dzwonilam wiesz w poludnie to pani kazala czekac do 16. I mowila ze ona wszystko wyjasnila i powinien byc dzis. No ale go nie ma. Jesli jutro nie przyjdzie to podziekuje za towar i niech oddadza pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ewelinka no to faktycznie masz pecha i trafiłaś na jakichś ściemniaczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Oj ja poleżałam i mi przeszło ale jestem mega zmęczona. Dałam na luz z tym porodem bo dzisiaj po badaniu i usg według lekarzy nic z tego w styczniu nie będzie :) Także czekam sobie na wizytę w poniedziałek a jutro dzwonię do fryzjera czy znajdzie dla mnie termin w sobotę lub poniedziałek :) Najchętniej to bym sobie zrobiła nową fryzurę ale zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Daj spokój Ola nikomu nie życzę takich sprzedających. Co z tego że kontakt z nimi jest Świetny a towaru jak nie było tak nie ma. Kazałam jutro z rana mężowi zadzwonić i powiedzieć ze jesli nie dojdzie paczka to niech oddadza pieniadze ja nie mam zamiaru już dzwonić i nie potrzebnie się denerwować. Aniu no to fajne plany na weekend. Kurcze chyba też musze sie wybrać do fryzjera i zrobić coś z tymi moimi kudłami bo już są prawie do pasa. Szczerze mówiąc to też myślę o Innej fryzurze ale strasznie sie boje nie ufam fryzjerom bo nie jeden mi spierdzielił włosy. Nie chce miec za krótkich bo mam pyzatą twarz ale nie chce też za długich. Heh Babą się nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Do mnie przyszły dziś snappi do pieluch. Jeden taki listonosz z osiedla polecone wyrzuca do skrzynki :/ Ciekawe kto mu podpisuje że odebrane... ??? Ja do fryzjera nie chodzę ale w sumie po ciąży może być różnie z włosami, mogą wpadać i trzeba będzie coś myśleć, cieniować albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina wspolczuje klopotow z wozkiem Ja bylam w tygodniu u fryzjera by podciac wlosy bo pozniej nie wiadomo jak to z czasem bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Hej, u mnie dzis maly wazyl 2700 g :D 8 lutego ide juz na cesarke, wszystko umowione:D Dzis kurier przywiozl kolyske, jest super. Juz zlozylismy :D A co do tego faceta z ta pomylka z tym kurierem to masakra, tez bym sie wkurzyla... Ale co zrobic. Widze dziewczyny, ze przygotowania u nas wszystkich pelna para. Juz nie dlugo rodzimy :D ja juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×