Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość michalina92
u nas maz jeszcze 2 miesiace brania extrasperm i powtorka badania nasienia i potem inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonka1873
Mam mieć laparo jajników, bo mam straszne amh czyli moje komórki jajowe są bardzo złej jakości ze względu na pcos. Komórka trochę równie pewnie do 8 czy 9 mm i koniec. Zostaje w jajniku. Kiedyś było tak ze miałam kilka tych pęcherzyków w jajniku a teraz nie ma już w nim kawałka miejsca. Dosłownie cały jest w pecherzyka ch. Jest ogromny i bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Tonka to serio nie ciekawie :( powiem szczerze ze nie interesowalam się co to jest to pcos myslalam ze leczone jest ok a tu widzę ze to prowad******ońcu do uszkodzenia jajnilow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podczas laparoskopii miałam sprawdzana drożność jajowodow Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Hej BialaGuramo. Dzis sroda daj znac jak po wizycie u lekarza. Bede trzymac kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
hej :) wczoraj na wizycie było ciałko zolte wiec owu była i starania były a teraz czekam na efekty :P od wczoraj duphaston, test ok 5 maja , kurcze fajnie by było jakby się w końcu udało ale wiem...ze....hmmm no jak się tyle czasu nie udaje to czemu nagle miałoby się udac. jeszcze jedno podejście i ze dwie inseminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała jak Tam? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Taka cisza na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGuramigość
Zaczelam się starać i znowu mam ataki paniki pt co jak nigdy się nie uda....próbuje ulozyc scenariusz mojego życia, czy moje malzenstwo przetrwa, czy w końcu będę samotna, co będę czula itd. Może to śmieszne ale nie potrafię stlumic w siebie tego strachu, to jak strach przed śmiercią (czyli nieznanym) choć brak dziecka doskonale jest mi znane. Czy jego pojawienie się wyleczy wszystko co nas teraz trapi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Hej dziewczyny. Prosze o rade. Od wczoraj mam jakies skurcze i pobolewanie brzucha i na dodatek lekkie plamienie jasno rozowe. Czy to poczatek okresu. Jestem 6 dni po inseminacji. Zalamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
Bożka ja tak mialam i wtedy za szlam , to chyba byka implantacja :D takie skurcze i plamienia w dwóch z trzech ciąż, trzy mam kciuki!!""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Dziękuję Biała. Wlasnie troche na necie czytalam o tym, troche wczesnie jak na inplantacje ale kazda z nas jest inna. Tak bardzo bym chciała ale nie chce sie za bardzo nastawiac. Chociaz czuje sie inaczej. Ale czy to nie czasem psychika tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
Bożka ciężko stwierdzić czy za wcześnie, na okres tym bardziej za wcześnie i tego na ta chwile się trzymsjmy :) a masz jakieś inne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Ogolnie nie mam innych objawów. Zmeczona jestem ale to od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam nie raz plamienie które wyglądało jak implantacyjne w dniach 6,7,8 i raz w 10. Po tym nie dostalam okresu ale w ciazy nie bylam. Nie ma reguły. Takie plamienie cie nie zabije i nie ma co sobie wkręcac. Może to byc implantacyjne a może okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
Dlatego pytam o inne objawy typu bóle piersi. Napis z Bożka krok po kroku przygotowanie inseminacji i czas na to (czy to jeden cykl, czy rozciąga się na więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Hej. Ja mialam dopiero druga inseminacje i w poprzedniej tego nie bylp. Od wczoraj mam grype jelitowa wiec moze te skurcze przez to byly. Ledwo żyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
Ja w ostatniej ciąży również niespodziewanie dostalam biegunki na początku jak jeszcze nie wiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozka jeśli to były objawy implantacji to śmiało trzy cztery dni po rób betę. Będzie wiadomo. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
W środę zrobie test ciążowy. Mieszkam za granica i tu jest problem z badaniem krwi. Gin mi mowila ze najwczesniej test po 14 dniach. W piatek bede w polsce to najwyzej dodatkowo umowie sie na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozka jutro testujesz? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Tak jutro zrobie test. Narazie sie nie nastawiam. Jutro 10 dzien od inseminacji a moj mąż kupil mi zwykly test od dnia okresu. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam i dam znac jutro. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BialaGurami
Bożka i jak test? Klara co u Ciebie? Klara myślałaś o cyklu stymulowanym (takim jakie ja mam teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Ja tez jestem ciekawa jak testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przedwczoraj był test owulacyjny pozytywny ale nic nie dzialalismy bo mielismy gosci do pozna i potem pozasypialismy a wcZoraj byliśmy na wycieczce rowerowej i tak bolały nas tyłki ze też tez nic nie dzialalismy. Takze nie nastawiam się na nic. Miałam kiedyś cykle stymulowane dwa razy ale nic nie wyszło. I U mnie owulacja występuje takze nie ma potrzeby chyba brać clostilbegytu. U mnie raczej trudnosci w zajęciu wynikają z tego że jeden jajowód jest niedrozny. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Bozki chyba wyszedł dodatni test skoro się nie odzywa. Chyba że szczęścia zapomniała o tym że czekamy na wiesci hehe Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Hej Dziewczyny, sorrki ze nie pisalam ale strasznie zabiegana bylam. Dzis dopiero test robilam i negatywny... mam jeszcze jednak nadzieje bo to dopiero 11 dzien. Chyba jest jeszcze jakas szansa?. Jutro nie zdążę zrobic badania bo bede wieczorem dopiero. Wiec bede czekac do poniedzialku i wtedy na badanko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka30
Dziewczyny co z tym forum. Moje wiadomosci nie dochodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuje jeszcze raz. Irytujace jest to ze nie dochodza te wiadomosci. Nie wiem czy tamte sie pojawia ale nie ważne. Dziewczyny robilam dzis test i negatywny. Mam jeszcze nadzieje bo to dopiero 11 dzień. Wiec nie jest nic przesądzone. Nie dam rady jutro zrobic badania krwi ale jak okres sie nie pojawi to lece w poniedzialek. Testu juz nie bede robic. A tak pozatym powiem wam ze nie mam żadnych objawów. Ale dalej mam nadzieje ze sie udalo. Pozdrawiam i bede informowac na bieżąco o ile forum nie bedzie nawalac:) Bozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się zacielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×