Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupaly 28.08.2015

Polecane posty

Gość gość
A co ten kogut taki miłośnik kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo, Eve :P już wiem o co chodzi z moim avkiem:P nie pokazuje się, gdy piszę z komórki, gdy piszę z kompa jest :P ot takie czary - mary i hokus - pokus :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandzia i jej IQ=15 :D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ma wspólnego z czego piszesz? Mnie pojawia się czy pisze z kompa czy z telefonu. Chyba, że reklamujesz się z pomarańczy jaką jesteś seksowna to wtedy nie pojawia się avatar :-D:classic_cool: :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandziu. Zajrzyj do książki, poczytaj gazetę, obejrzyj jakiś ciekawy dokument . Zrób cokolwiek tylko ogranicz pisanie :P Jesteś kobietą 30 letnią a zachowujesz się jak mentalna 14 - latka, która posty zaczyna od HAHA:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jutro macie lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 seksr****cze i *****czki grzmocą sie w realu ? to co ty tutaj robisz ? zapieprzaj ruchac sie w realu hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogutowi pikawa stanie od tej kawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.48 nie kłam,że masz niebieskiego nicka bo siedzisz pod gościem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Want :) To chyba nie to, mój avek też właśnie zniknął, a piszę ze stacjonarnego w tym momencie ;)Widmo, bardzo doceniam, że chcesz się do mnie przebijać przez tony pierza 🌻 ;) Ale postaram się jednak nie nadużywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu wrócił rzebrać o rozmowe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:59 równie dobrze tobie można napisać to samo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie moja teoria padła Eve :P to możemy tylko cieszyć się, że nie dopadł nas groźny Wilk :) a w razie czego będziemy zgłaszać reklamację, jeśli niesłusznie się do nas przyczepi :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogucik kogut kogutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu nie ma szacunku dla samego siebie,żeby tak sie płaszczyć u wilka ja pierr...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida Pobozne zyczenia, ja bede przechodzony po 40stce :p Gosc 15.27 Zaden facet nie oburzalby sie na moje stwierdzenie faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogut z krzywym dziobkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kukuryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam suche łokcie i kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Want i Eve Czesc. :) &&& Want to want me -Duszo romantyczna (chodz, dysponuje czasem dawaj dłoń pospacerujemy bo jesteśmy parą !) ;), nie mam pojecia skad wylowilas ten tekst ang. Chyba w jakiejs piosence go slyszalem. Zgadzam sie z tym, znaczy uwazam, ze aby cos stworzyc trza miec marzenia, wizje, myslec o tym i pracowac nad swoimi pomyslami. I zauwaz, to jest kąt potegi podswiadomosci jakby nie spojrzec. Niby prosta sprawa, a jednak dla wielu ludzi rzeczy nieosiagalne. Nie bede tutaj wyskakiwal z j.ang w odpowiedzi na Twoj tamten ang. komentarz i po Polsku -czy pamietasz, ze zostalas stworzona do radosci ? hy ? ;) (gdzies slyszalem owe slowa i utkwily mi, bo daja do myslenia) Ludzie cierpia, snuja wizje o krolestwie niebieskim bo na ziemi zle, niedobrze. A mnie sie wydaje, ze to tu na ziemi mozna sobie storzyc p/i/e/k/l/o, badz przyzwoite warunki. :) P.S.Awek Twoj wrocil na miejsce, pewnie jakis blad mechaniki tego forum i nie ma co sobie zaprzatac juz tym glowy i tak jest dobrze. ;) &&& Eve -abys miala jasnosc napisalem Ci bom bezposredni , a piora dobrze sie pala, ale raczej niehumanitarne byłoby podpalenie calej plantacji bialego ptactwa ! Bo taki pomysl wpadl mi do glowy. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kot stary zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukuryyykuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benc ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo :) ten cytat- to Walt Disney :P to też takie trochę nawiązanie do dzieciństwa, świata marzeń. Uwielbiałam bajki Disney'a i jakiś sentyment pozostał do dziś :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragon bali? jeny co to jest? chyba naprawdę jesteś dużo młodszy ode mnie :P przywiązuje się do ludzi, miejsc. taka już jestem. zdecydowanie nie jestem typem samotnika. Jestem bardzo otwarta i nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów, lubię ludzi po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu chciałbyś mieć więcej lat? Wiesz, też nie znam sposobu na dodanie lub odjęcie sobie kilku lat :P chyba, że możesz przeniesiesz się w przyszłość? :P Wydaje mi się, że jesteś dojrzały emocjonalnie - póki nie napisałeś, że jesteś młodszy sądziłam, że jesteśmy w podobnym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×