Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
Zdziwilabys się co ci chłopi robili. A wyższe sfery nie były lepsze. Małżeństwo z rozsądku, a kochanka/kochanek na boku. To było częste. Po prostu puki nie chciał odejść przymykano oko. Jak chciał podnoszono krzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chwilę się zacina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś po prostu nie było takich idiotów jak autor który głosy rozsądku uważa za "kwas" "żółć" czy "jad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Nie idealizujmy tak tamtej epoki. Zdrady byly, sa i beda. Jednak kiedys kobiety byly zalezne ekonomicznie od mezow, czesto tyranow ale i tak nie mialy dokad odejsc, wiec trwaly w tym piekle. Ale tez rozwod to byl wstyd i hanba tak jak panna z dzieckiem. Na szczescie czasy sie zmienily. Jednak sa i dzisiaj tacy wspaniali mezczyzni dzentelmeni jak nasz Marcin i to jest najfajniejsze. Co do kobiet to my zawsze bylysmy cudowne ;) Z malymi wyjatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Dzień dobry wszystkim :) mam nadzieje, że dziś macie lepsze nastroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta, dokładnie wstyd. Właśnie dlatego moja mama czekała z rozwodem, bo przecież nikt z rodziny rozwodu nie miał, będzie takim wyrzutkiem w rodzinie po rozwodzie. Na szczęście moja babcia miała głowę na karku i wybiła mojej mamie ten ''wstyd'' z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Idiota wrócił właśnie z badań DNA i wizyty u ginekologa. Tzn ma tej ostatniej nie ja byłem. Serducho dziecka bije mocno i ogólnie ma się dobrze. Teraz 2 tyg czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ameba, bądź słodkopierdząca lenka cieczy się, że z dzieckiem wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież widać że to jest ustawione , a dyskusje tworzą lena i autor :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamień lub na i, zamiast "cieczy" napisz "cieszy" i może w końcu coś ci w tym topiku wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Ludzie nie psujcie mi dnia, który mimo tak absurdalnej sytuacji jest udany póki co. Odwalcie sie w końcu od Leny i ode mnie i wypierdalać stąd wylewać żółć gdzie indziej. Przepraszam resztę kulturalnego towarzystwa, ale buractwo jak widać od rana nie ma dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze pokazałeś klasę. To jest wolne forum, którego nie jesteś właścicielem. Każdy ma prawo napisać komentarz, nawet taki, który Ci się nie podoba. W rankingu na "topikowych buraków" z autorem komentowanego przez Ciebie posta zdecydowanie wygrywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecież widać że to jest ustawione , a dyskusje tworzą lena i autor pechowiec.gif x Bingo! Też mam nadzieję, że takie twory jak "lena" realnie nie istnieją. Topik zapowiadał się ciekawie, szkoda, że jest bajkopisarstwem i manipulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Komentarz owszem. Własne zdanie owszem. Ale to nie powinno polegać na obrażaniu ani mnie ani kogokolwiek innego przy użyciu tego typu słów. W zasadzie bez końca. Wolność nie oznacza braku granic. A Ci ludzie ich ewidentnie nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co się stresujesz? Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jest piękna pogoda, słonko świeci, jest cieplutko, siedzisz w domu? Masz balkon? Idź do sklepu, kup sobie czekoladowe ciasteczko, wróć do domu, zrób kawę, siądź na balkonie, ciesz się dniem i ignoruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KKKM dziś Proponuję przeczytać Twój komentarz oraz wpis go poprzedzający i sprawdzić, kto kogo obraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka, a ty nawet na balkon z latopem chodzisz? Czuwanie na kolejne posty w tym topiku to twoja misja życiowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od początku pisałam że to kolejne prowo. a jego autor zaczyna powoli " pękać" gdyż coraz mniej chętnych do dyskusji... autorze,ludzie nie są aż tak tępi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
A jak nazwać ludzi, którzy poza wulgaryzmami i obrażaniem innych obcych sobie ludzi nie mają nic do powiedzenia? Buractwo to w tym wypadku za mało powiedziane. Wśród wszystkich opinii było duże zróżnicowanie. Ale przeważająca większość miała COŚ do powodzenia a nie skupiała się na tym żeby naubliżać dla czystej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KKKM dziś Ja nie widzę we wpisie na który odpowiadałeś wulgaryzmów. Czy była to próba obrażenia czy reakcja na wypowiedzi irytującego uczestnika rozmowy to kwestia dyskusyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co kojarzę to już dawno nazwano autora burakiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A gdzie napisałam, że siedzę na balkonie? Nigdzie. Czy ja napisałam, że ma iść na balkon z laptopem i odpisywać? Nie, to była tylko propozycja. Ma wyjść z tego forum i odetchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Reakcja byla na wpis poranny, w którym nazwano mnie idiotą po raz nie wiem który. A obrażanie mnie od wczoraj? Choć praktycznie chyba wczesniej się to też zdarzało. Osoba, która czyta ze zrozumieniem wszystkie wpisy wydedukuje, że decyzje podjąłem ( choć w sumie nawet nie musi dedukować, bo jasno to napisałem)i to zupełnie zbieżną z tym co piszą hejterzy mojej osoby. Jestem sam i zamierzam być, a to że nie pluję jadem i nie wyzywam kobiety z którą bylem przez 4 lata nie czyni ze mnie zaraz kretyna. Wnioski wyciągnąłem i postąpiłem dokladnie tak jak powinienem. Zaczynam wszystko od nowa. Tylko w sposób, który upoważnia te właśnie życzliwe osoby, do wyzywania mnie od idiotów, frajerów i używania jeszcze bardziej kretyńskich słów nie świadczących o ich poziomie intelektualnym ( jak to słynne juz " zamaczanie").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak napisałam że to niemożliwe by człowiek który przeżywa dramat,tragedię pisał z ładem i składem to lenka na to że autor jest wykształcony i nie ma 15 lat i dlatego wszystko ładnie i płynnie się czyta :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak temat jest prawdziwy i szczery to nikt nie sugeruje że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×