Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

witam dzieewczyny alex musza nadejsc te dni płodne czekaj cierpliwie claudia kuruj sie chorobska sa najgorsze ale teraz taki okres niestety gosc321 jak sie czujesz jescze 3 dni i testuj czekamy na wiesci u mnie narazie wszytsko w porzadku ale bede sie cieszyc jak juz bede po wizycie miłego dnia dziewczyny odzywac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex35 dziewczyny maja racje. Kup jeszcze jedno opakowanie i bądź cierpliwa. Claudiee jejciu biedactwo! Zdrowiej szybko dziewczyno! :) Anianiani ja powoli zaczęłam myśleć o przebadaniu nas obojga. Gosc321 trzymam mocno, mocno kciuki zeby ta Franca @ nie nadeszła!!!!!!! Jestem z tobą całym sercem!!!! :) Justynkaa1986 ustaliła juz termin wizyty u ginekologa? Na kiedy masz wyznaczona? Dziewczyny, ja sobie dzisiaj uświadomiłem, ze ja dni płodne w tym miesiącu miałam przerwane tzn. Jak sie zaczęły to mój mąż musiał pilnie wyjechać i przerwalismy w połowie a widzicie kochane jednak te 3 dni wystarczyły. :) a ja juz spisalam ten miesiąc na straty. Jak u was pogoda? I jakie plany na dzisiaj? Miłego dnia wam życzę kochane!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny, dzięki za wsparcie - dziś mój 18dc (cykle mam przeważnie 31-32 dniowe, ale czasem zdarza się jakiś dłuższy). no cóż - nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja w tym cyklu owulke mialam 20 dc wiec nie poddawaj sie! Dzisiaj powtorzylam test i na szczęście 2 mocne krechy...a ze zostalo mi sporo testow ciazowych z allegro,które dostawałam gratis do testow owu to moglam sobie pozwolic ;) Ja ogolnie czuje sie w miare, czasami pobolewa mnie podbrzusze...juz nie moge doczekac sie tego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana90515
Jaga kochana kiedy masz wizytę u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana pojutrze. Obawiam sie tylko,ze moze byc ciut za wczesnie zeby cos wiecej zobaczyc...to bedzie 6 tydz :/ no ale tydzien temu lekarka kazała isc w tym tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny!:-)Alex35 myśle,ze mozesz miec dzis lub jak Jaga2016pisala nawet w 20dniu test dodatni,nie przemuj sie,ale widzisz to chyba dobrze,ze wyprobujesz te testy?moze miesiac wczesniej dlatego sie nie udalo,ze owu byla pozniej?moglo tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Claudia90 zgadza sie kuruj sie teraz ciągle jakies przeziebienia panuja:-(. JUSTYNKA1986 tak3dni zostały..,ciekawe czy będzie @ nadal zero objawów. CIESze sie,ze u Ciebie wszystko ok:-),a czas szybko zleci do wizyty,zobaczysz:-*Pozdrawiam Cie serdecznie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziękuję Gracjanko,dziekuje:-*:-*,u mnie ładna pogoda,słoneczko dziś:-).Ja dzis w pracy do 17,wiec krócej:-).Tobie też miłego dnia,a jak sie czujesz? JAGA2016 ale masz fajnie:-),gratuluje jeszcze raz 2kreseczek:-)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jaga2016 jak lekarka kazała Ci przyjść w tym terminie,to pewnie nie jest za wczesnie:-).Napisz koniecznie jak bylo na wizycie.3maj sie ciepło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Jaga2016 sama się nad tym zastanawiałam bo chciałam iść w poniedziałek 19.10 na wizytę ale stwierdziłam ze może być za wcześnie wiec umówiłam się na 26.10 będzie to 7/8 tydzień. Dasz znać czy coś juz widać było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
To super Gracjanko,ze czujesz sie dobrze:-),ja tez..zostaly mi 2dni,a ja stresuje sie..:-(:-(zeby nie przyszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gosc321 ja trzymam bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo mocno kciuki za ciebie!!!!!!!!!! Musi sie udać!!!! Mi sie udało to tobie tez sie uda kochana!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kochana Gracjanko090515 b.b.b.b.dziekuje za mile slowa i wsparcie:-*:-*:-*jestes Kochana:-*:-*:-*3maj sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gosc 321 gracjanka ja umuwie sie na wizyte na 12-15 jesli sie uda jutro bede dzwonic tak zeby był 5 6 tydzien czuje sie dobrze piersi mi urosły i bola dalej a tak to ok a ty gosc 321 juz niedługo tescik trzymam kciuki gracjanka fajnie ze sie dobrze czujesz oby wszytskim sie udało bedzie nas wiecej pozdrawiam ide bo córcie buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Przynajmniej tatusiowie dostaną maleństwo na dzień Ojca :) hihi :) u mnie tragedia.... cała noc kaszlalam... dzwoniłam do lekarza To powiedzieli mi ze maja komplet i mnie nie przyjmią :/... Dodatkowo w pracy dostałam takich boleści jakbym miała okres pierwszy dzień.. :/ uplakalam się z bólu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Przepraszam, że tak późno się odzywam ale jestem tak zafiksowana na punkcie tych moich dwóch kresek... Internet wyznaczył mi poród na 15.06.2016r. Póki co jestem ciągle zmęczona, czasem pobolewa mnie podbrzusze, mam nabrzmiałe piersi i plamienie (w terminie miesiączki). Niby mam pozytywny test ciążowy, jutro idę na badania (dostałam skierowanie od rodzinnego na mocz, krew, tsh i glukozę), ale jakoś dziwnie się z tym czuję :( Chciałabym mieć pewność, że wszystko jest ok, a tu dopiero 4 tydzień. Czytam wszystkie fora i faktycznie chyba zbyt wcześnie na wizytę u gina ;/ z drugiej strony lekarka powiedziała mi dziś, żeby iść jak najszybciej, oszaleć można ;/ Dziewczynki, życzę Wam dużo zdrówka (czytałam, że niektórym z Was się coś przypałętało) i cierpliwości w oczekiwaniu na testowanie. Mamusiom - spokoju i radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU anka32 ................... 33 / 2 /3 /--- / --- justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /06.062016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /6-10.06.2016 kasiula2015 ........... 31 /9 /-- /--- / --- gość321 ................. 33 /3 /1 / 8-9.10 /--- Agaaa133 ............... 25 /2 /1 /--- /---- gosc89 .................... 26 /1 /1 /26.09 /--- Iwonqa .................. 29 /16 /1 /22.10 /--- ja tez chce ............. 32 /5 /2 --- /--- Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Alex ........................ 35 /4 /3 /20.10 / --- Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
witam ja miałam dotać @ 3,to mój drugi cykl ,mam 31 lat i mam już synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2016
Gosc321 dzięki!! :* trzymam mocno kciukasy za Ciebie!!!!! Dziewczynki na pewno dam znać :) Pewnie też wiele zależy od sprzętu. Im dokładniejszy to tym wcześniej będzie słychać serduszko :) Aaaa słuchajcie!!! I jak wszystko będzie dobrze to może będę miała najcudowniejszy prezent na urodziny :) Bo ja też czerwcowa :) Zeberka Gratulacje!!!!:D:D Sarinka witaj :) Robiłaś już teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziękuję Jaga2016 i Justynka 1986 :*** Witaj Sarinka ,sporo nas juz jest , fajnie jakby wszystkim się udało. Alex35 - ciekawa jestem czy dziś wyjdzie Ci test pozytywny, 3mam mocno za Ciebie kciuki:**** Miłego wieczorku Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Witajcie dziewczyny gratulacje dla kobitek w ciazy i kciuki za starające się i oczkujące. My od wczoraj w staraniach zobaczymy jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Witajcie dziewczyny gratulacje dla kobitek w ciazy i kciuki za starające się i oczkujące. My od wczoraj w staraniach zobaczymy jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Znowu wkleila sie polowa wypowiedzi...za późno sie staraliśmy we wrześniu wiec teraz idziemy na maxa gdyby. Sie udalo termin na koniec czerwca początek lipca wiec mam nadzieje ze będę mogla z Wami zostac o ile mnie przyjmiecie jako lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Hej testu nie robiłam.... I nie zamierzam, jeśli przez tydzień jeszcze nie dostanę to pójdę go gin. Biorę tylko folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Cześć dziewczyny! Gratuluje nowym mamusiom a za pozostale mocno trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaa1986
mirt oczywiscie ze tak jestes z nami kochana satinka witamy zapraszamy bedzie nas coraz wiecej super zeberka mam nadzieje ze te dolegliwosci wkrotcte mina ja ok narazie sie czuje gosc 321 jak tam samopoczucia 2 dni ci zostawi czekamy Alex kochana jak testy owulacyjne piszcie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracajana090515
Mirti będzie nam bardzo milo jak z nami zostaniesz! :) Claudiee90 trzymaj sie kochana, szybko wracaj do zdrowia! ZeberkaSz nie ma sie co dziwić ze oszalalas na punkcie swoich kreseczek!! :) jest na jakim punkcie szaleć!!!! :) daj znać kochana jak po badaniach? Sarinka to juz 4 dzien ci sie @ spóźnia. Moze warto kochana zrobic test?? Jaga2016 mój mąż tez sie ciszy bo tez sie urodził w czerwcu i mówi ze to najlepszy prezent dla niego na urodziny będzie. ;) Gosc321 dzien @ juz coraz bliżej.. Jakies dolegliwości kochana??? Justynka1986 i co udało ci sie zapisać do ginekologa? Całuje was wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeśli dobrze pójdzie to ja będę mama na czerwiec. Testuje 18 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×