Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość tereskakrakow
popieram spacerówka to całkowita porażka, gondola tez ma kilka wad, przede wszystkim regulowane oparcie - niestabilne po wyposażać gondole w oparcie, które nie nadaje się do użytku. No i największy minus na który zwróciłam uwagę przy zakupie nowej spacerówki to waga, do komentatorów wszystkich negatywnych postów na tym forum w jaki sposób zważyć wózek by uzyskać wagę 11,9 kg nam w warunkach domowych waga wskazuje powyżej 15 kg. Oszuści - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak , ktoś nie ma się do czego przyczepić to zawsze coś wymyśli, Córka jak jeździła w tej wkładce w spacerówce na pewno nie pociła się, a dzięki tej wkładce nie było mowy,żeby zsuwała się w dół co ma miejsce w wielu wózkach. Ja polecam Anexa bo naprawdę sprawdza się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa, rozumiem. Dziecko przykleja sie do wkładki i nie zsuwa :D to jakby utwardzanie amortyzatorów nie pomogło :D :D Masz ten wózek jak wynika z wpisu - zważ proszę i podaj tu wagę prawdziwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkrotcemama
Wizualnie bardzo mi się podoba Cross. Ale po przesledzeniu calego watku tutaj na pewno się nie zdecyduje. Zwlaszcza ze mieszkam za granica i nie wyobrazam sobie co chwile wysylac go do serwisu. Trudno, szukamy dalej :( Ps. Trzeba nie mieć piątej klepki żeby nie widzieć które opinie sa nie prawdziwe i pisane przez sprzedawcow. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona szczec
Proszę administratora o nie usuwanie mojego wpisu ponieważ jest on jedynie przestroga dla innych użytkowników tego niebezpiecznego produktu. Moje wcześniejsze wpisy na ich FB jak i innych osób zostały usunięte lub ukryte a nasze konta prawdopodobnie zablokowane. Popełniłam błąd nie robiąc zdjęć pękniętej konstrukcji z moim dzieckiem na chodniku w gondoli. Teraz brak mi jest dowód jednak w internecie zaczęły już krążyć informacje co świadczy iż mój przypadek nie jest odosobniony np: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1310079642383088&set=pcb.1310080069049712&type=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam Tutka Grandera i rama mi się złamała tak samo jak Pani w Anexie .Z ty że w Tutku było to notoryczne. Rama pękała nam kilka razy a firma nawet nie miała zamiaru poprawić konstrukcji. Teraz używamy Anex Crossa. Mieliśmy również taką sytuację że pękła rama ale serwis który działa bardzo szybko bez żadnych problemów wymienił nam ramę na nową poprawioną i teraz jesteśmy bardzo zadowoleni. Wózek wygląda pięknie . Super się prowadzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi na to żeby się nie martwić tylko kupić i jakby się złamał to spoko wymienią? No fajnie, ale nie wyobrażam sobie jeździć wózkiem z dzieckiem w środku (przejścia dla pieszych, podjazdy itp) myśląc "spoko, jak się złamie teraz, albo za tydzień to wymienią. Grunt ze wózek wygląda pięknie i super się prowadzi . " A bezpieczeństwo dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa dokladnie mam takie same odczucia po przeczytaniu tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi ,że Anex to porządna firma i już dawno usunęli problem stelkaży wprowadzając do Crossa dodatkowe amortyzatory. Teraz Cross jest bardziej terenowy i na pewno stelaż się nie złamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, w Anexie w sklepie miałem może ze 2 takie przypadki ze stelażem, ale wada od razu została usunięta, za to w Tutku występuje to notorycznie i nic z tym nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ok. 2 złamane stelaże na sklep, spoko ... ile sklepów to sprzedaje? ;) PS. Wciąż sprzedajecie wózki firmy która nic nie robi z usterkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_kalisz
Pękanie konstrukcji to jedno ale waga, którą brałam pod uwagę to jawne oszustwo. Jeżeli wózek faktycznie waży 11,9 kg to proszę wszystkich obrońców, marketingowców marki anex o wyjaśnienie jak zważyć ten wózek by uzyskać tą wagę. Moje wersja w ekoskórze waży 15,45 a starsza wersja mojej koleżanki bez ekoskóry 15,10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenada, tak ściemniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalismy wózka Anex Sport przez rok. Wizualnie super! Gondola ok, choć bez szału, ale waga wózka pozostawiała wiele do życzenia. Amortyzację i prowadzenie oceniam bardzo wysoko. Natomiast spacerówka jest porażką. Dziecko się zsuwa, jest mu niewygodnie, pasy niepraktyczne! Jedyny plus spacerówki to duża budka, dobrze chroniąca przed słońcem i wiatrem. Czym prędzej kupiliśmy nową spacerówkę iw końcu jesteśmy zadowoleni. Drugi raz nie kupiłabym niestety wózka Anex Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką kupiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy Baby Jogger CityMini Zip. To nie jest idealny wózek, ale nasze oczekiwania spełnia: lekki, kompaktowo się składa, dziecku jest wygodnie, dobrze się prowadzi. Minusy, dla nas do zaakceptowania : słabsza amortyzacja w stosunku do Anexa oraz buda, która jest materiałowa ale z filtrem UV 50. Budka gorzej sprawdza się przy bardzo, ale to bardzo silnym wietrze. Poza tym bardzo fajnie osłania dziecko przed słońcem. Jednak dzięki tym trochę słabszym stronom, możliwe jest to kompaktowe składanie, dzięki czemu wózek zmieści się w nawet najmniejszym bagażniku i jest bardzo lekki ☺️Koszyk na zakupy pojemny i funkcjonalny. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeszcze do wczoraj byłam zadowolona z mojego Crossa, lekki i zwrotny , bezpieczny też wydawało się,brak zastrzeżeń , cudo ! Ale wczoraj podczas spaceru wózek po prostu runął wraz z dzieckiem na ziemię, szczęście w nieszczęściu że stało się to na chodniku a nie na ulicy . Jest to już kolejny przypadek pękającego stelaża , moim znajomym miesiąc temu Anex Cross połamał się w ten sam sposób . Myślałam, że trafili na trefny model , pech i tyle, ale nie musiałam długo czekać i spotkało mnie to samo . Z całego serca nie polecam kupna tego wózka , zawiodłam się gdyż ufałam że moje kilkumiesięczne dziecko jest w nim bezpieczne a mogło dojść do tragedii . Stelaż pęka na aluminiowych zawiasach , w jednej chwili wali się cała konstrukcja a wózek składa się jak harmonijka . Nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tyle sie tu pisze o pekającej ramie w Crossie. Že to była jakaś wada. Na ich stronie jest informacja ze proszą o kontakt osoby ktore zakupiły wózek w jakimś tam terminie a oni wymieniają ramy na nowe poprawione. Ja osobiście sie z nimi skontaktowałam i wymienili mi ramę na nową. Dalej uważam ze wózki jak i cała firma są profesjonalne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę prosić o link do tej informacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózki w których na potęge pękają ramy są profesjonalne ? Komuś się chyba sufit na głowę zapadł ... Mojej znajomej rana strzeliła na środku skrzyżowania (bardzo *****iwego) oceńcie sami w jakiej sytuacji się znalazła ... cud że do tragedii nie doszło. Firma to jakaś amatorka, wózki mają wade fabryczną a w dalszym ciągu są w sprzedaży. Sprzedawcy o niczym nie informują, jak ktoś chce ryzykować zdrowie i życie własnego dziecka niech kupuje. Zdecydowanie nie polecam !!! Te wózki nie miały prawa trafić na rynek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaryjność tych wózków to jedno ale oszustwo producenta i wprowadzanie wszystkich klientów co do wagi ich produktów to szczyt bezczelności marketingowców. Zaniżanie wagi ponad 3 kg to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadaczy wózków cross prosimy o zgłoszenie się do działu serwisowego. w trosce o naszych klientów oraz najmniejszych użytkowników wózków anex cross, prosimy właścicieli którzy zakupili wózek przed końcem listopada 2016 r. o zgłoszenie się do serwisu (serwis@ideogroup.eu) celem usunięcia ewentualnej wady konstrukcyjnej. wymiana dotyczy wyłącznie konstrukcji wózków bez amortyzatora. ani oddzielny człowiek, ani producent nie są w stanie przewidzieć wszystko, co może się zdarzyć w realnym świecie. ale można przygotować się do każdej sytuacji! nasza służba wsparcia klientów jest zawsze z wami. eksperci anex są gotowi rozwiązać każdy problem związany z zakupem, dostawą lub serwisem! wystarczy czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nerwy, stres dziecka i matki której wózek złamał się na środku skrzyżowania też jesteście w stanie zrekompensować ??? Wózki łamią się jak zapałki, nie powinny być w sprzedaży !!! Skoro wiecie jaka to partia posiada wade konstrukcyjną dlaczego nie wymieniacie ich u sprzedawców, dlaczego sprzedawcy o niczym nie informują bagatelizując problem ???!!! Ciekawe co będziecie chcieli rekompensować jak dojdzie do tragedii !!! Drugi raz wiedząc na jakie niebezpieczeństwo narażam swoje dziecko nie kupiłbym tego szajsu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w sklepie z wózkami i powiem szczerze, że firma Anex jako jedyna wymieniała wadliwe stelaże i to w sklepach przed sprzedażą klientom. Bardzo mała część wyszła ich na rynek. Dla mnie podejście bardzo odpowiedzialne, zwłaszcza ,że reklamacje na łamiące się stelaże mam często w firmie Tutek, coletto joggy oraz Jedo trimie. Tam nic się nie robi. Ja te wózki polecam i sprzedaje, ponieważ nie widziałem drugiej takiej firmy dbającej o klienta i o dobro dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma rzetelna i odpowiedzialna , wózki Anexa są naprawdę fajne a błędy przytrafiają się najlepszym, ważne żeby wyciągnąć wnioski. Przypomina mi to trochę zachowanie Toyoty, która jako jedyna ma super auta i umie przyznać się do błędu wymieniając klientom wadliwe podzespoły. Super, Anexie byle tak dalej, bo klienci bardzo chwalą sobie wasze produkty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super podejście ? W d ... mam to niby super podejście w sytuacji kiedy mojej żonie rozkraczył się wózek za 3000 zł na środku skrzyżowania z 5-cio miesięcznym dzieckiem w środku !!! Wózki są cały czas w sprzedaży (wadliwe) a sprzedający nie informują o konieczności wymiany tylko czekają, aż "strzeli" ... Rzeczywiście "super podejście", zobaczymy czy dalej będzie super jak dojdzie do tragedii ... Dodatkowo stelaże nie są wymieniane na nowe tylko naprawiane są te, które trafiają do reklamacji itd. (regenerowane + dołożone amortyzatory) ... Oczywiście o drobnym fakcie, że po w/w naprawach nie pasuje torba do stelaża nikt nie informuje bo po co .... Odradzam stanowczo !!! Producent coś bredzi o rekompensacie ? Pytam po raz kolejny w jaki sposób zamierzacie Państwo zrekompensować stres i nerwy mojej rodzinie w związku ze złamaną ramą na środku *****iwego skrzyżowania ??? Czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz_sssssss
Śledząc ten wątek jako sprzedawca mam wrażenie, że użytkownicy dokonujący tutaj wpisów opisujący tego rodzaju wady produktu nie mają świadomości co daje imu prawo konsumenta. Budowa konstrukcji anex cross jest dosyć specyficzną konstrukcją, w przypadku pęknięcia mechanizmów blokady konstrukcji wózek stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia dziecka. Jest to wada istotna produktu biorąc pod uwagę inne wpisy nawet naprawione konstrukcje wracają ponownie do serwisu. Biorąc pod uwagę wystąpienie wady istotnej produktu, klient ma możliwość do odstąpienia od umowy w ramach reklamacji z tytułu rękojmi. Utratę zaufania do dalszego jego użytkowania w niektórych przypadkach daje możliwość odstąpienia od umowy z tytułu rękojmi nawet po naprawieniu reklamowanego produktu. Dla mnie produkt, który powinien być wycofany ze sprzedaży w momencie pierwszej takiej reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Crossa wymienionego na nowy stelaż. Rozumiem rozczarowanie i nerwy rodziców ale dajmy szanse. Ja osobiście przeczytałam informacje i zadzwoniłam do serwisu. W ciągu kilku dni miałam nowy stelaż. Wózek super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi naprawili stelaż i co z tego po powrocie ze sklepu z nowym okazało się, że torba nie pasuje do nowej konstrukcji .... Strata czasu pieniędzy, nerwów, stres itd. NIE POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×