Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
nick_________wiek_______ktora ciaza______termin porodu Aleksandra26__26_________?_____________02.07.2016 (?) atamka86______29_________1____________ 03.07.2016 agunia1981____34_________3_____________10.07.2016 gosc b_________27__________3______________12.07.2016 SandraSandrs___?__________2______________? Patrycja1109____?__________1______________? :). Nicka obiecuję sobie, że założę potem :) Wieczorem znajdę czas, bo tak wchodzę na internet zawsze na szybko :) B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Juz sie stresuje,ze mnie nie bedzie w tabeli:-(:-(kto jeszcze czeka na termin @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja1109
nick_________wiek_______ktora ciaza______termin porodu Aleksandra26__26_________?_____________02.07.2016 (?) atamka86______29_________1____________ 03.07.2016 agunia1981____34_________3_____________10.07.2016 gosc b_________27__________3______________12.07.2016 SandraSandrs___?__________2______________? Patrycja1109____23__________2__________05.07.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________wiek_______ktora ciaza______termin porodu Aleksandra26__26_________?_____________02.07.2016 (?) atamka86______29_________1____________ 03.07.2016 agunia1981____34_________3_____________10.07.2016 gosc b_________27__________3______________12.07.2016 SandraSandrs___?__________2______________? Patrycja1109____23__________2__________05.07.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Witajcie, ja też czekam, a w zasadzie nie czekam na okres. Przedwczoraj i wczoraj zrobiłam 2 testy, na każdym była bardzo bledziuchna kreseczka... Więc czekam. W poniedziałek powtórzę test i pewnie zrobię betę. To moja 3 ciąża, pierwszą straciłam w 9tyg. a druga skończyła się tragicznie - mój donoszony Synek umarł w 18 dobie po cesarskim cieciu, ekstremalnie silne niedotlenienie, nie znamy przyczyny. Tym bardziej więc bardzo czekam na dobrą nowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja czekam na termin @ i troszkę poczekam bo mam dokładnie dostać 15 listopada :) ale już szalejemy z mężulkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek2015
Witaj Esmi to tak jak ja ok 13 - 15 mam dostać @ w zależności od cyklu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek2015
Gościu 321 też jest nas troszkę co czekają na @, miejmy nadzieję że i tym razem nam się uda i zostaniemy w lipcówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jamarianna przykro mi, że musiałaś coś takiego przeżyć :( :* Dziewczyny będzie dobrze! Myślcie pozytywnie! B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna to super,ze jest 2ga kreseczka.A kiedy mialas termin @??jakies objawy masz??gratuluje i pozdrawiam. ESMI 90 owocnych staran:-)pozdrawiam. KASIACZEK 2015,bo tak cichutko sie zrobilo pisza przewaznie dziewczyny,ktorym sie udalo..myslalam,ze tylko ja juz zostalam..,ale fajnie ze jest inaczej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Dziękuję Dziewczyny za Wasze słowa :))) okres powinnam dostać w poniedziałek, wiec muszę tylko wytrzymać weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Gość321 ciągnie mnie brzuch i pobolewają plecy, w krzyżu. Wiecej póki co nic. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna dziekuje b.przydadza sie kciuki,a ja sie ciesze razem z Toba i skoro juz byla druga kreska to gratuluje jeszcze raz:-).Pozdrawiam.,milego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Dzięki :) ale poczekajmy z gatulacjami... Jeszcze trochę :) miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jamarianna -Poniedzialek juz niedlugo..ja mam tez termin @ na 2go..Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
Mogę się dołączyć ? :) Za mna pierwszy cykl starań. Trzy testy pozytywne. Dzisiaj 33 dzien cyklu. Beta 313. Progesteron 69. Mam 29 lat. Jestem mamą cudownej 3,5 latki :) Wizyta z usg dopiero 5.11 więc czekam. Oby było nas tu jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Gosc321 razem raźniej :) do poniedziałku! Wanilia86 piękna beta :))))) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość321 za Ciebie też będę trzymać kciuki :) Ja czekam poki co do czwartku, pierwsze usg, nie wiem czy cokolwiek bedzie widac ale moze moze cos tam juz lekarz dojrzy. Wstepnie termin mam na 4-5.07 z daty OM. Czy jest już ktoś po becie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dołączam się i ja...to nasz 2 cykl starań...kochalam się z chłopakiem w prawie wszystkie dni płodne niestety w samą owulacje nie ale może jednak się udało..jestem po poronieniu chciałabym by teraz sie udało..@mam dostac 4listopada a juz od dawna boli mnie brzuch (dzis wyjątkowo mocno)w sumie wszystkie objawy jak na zbliżającą sie @.oprócz tego ze zawsze na twarzy mnie wysypuje ateraz nie.Mam nadzieje ze jednak się udało...pozdrawiam życzę wszystkim które jeszcze czekaja na @ zeby jednak nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,jamarianna Wanilia b.bym chciala,by sie udalo w nocy bolały mnie krzyze,ale chyba zle spałam.Poza tym troche brzuch,ale to chyba od jedzenia..;-)choc wolałabym by od czego innego..Ja tez czesto przed @ mialam jakies krostki poki co nie mam..ale do poniedziałku trochę zostało.Miłego Dnia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO1984
Dziewczyny, dołączam do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO1984
Planowana na 24.10 @ nie przyszła. Testy pozytywne, wizyta u gin w środę. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Agatka1406, mam nadzieję , że Wam się uda :) BO1984 gratulacje! :) U mnie ze skrajności w skrajność, chwilę się cieszę, że się może naprawdę udało, a zaraz potem wraca strach, że coś znów może pójść nie tak, że znów tuż po urodzeniu stracę dziecko. Jeszcze nie minął rok od tamtych wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekmar
hej ja też się staram, OM 20.10.. jak się uda to też się załapiemy na lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna życzę ci aby tym razem było wszystko w porządku najważniejsze zeby sie nie denerwowac duzo odpoczywac...ja w czerwcu poroniłam a własciwie to serduszko przestało bic w 9 tyg. i musieli mi zrobic zabieg..teraz bije się w brodę ze nie poszłam na zwolnienie tylko pracowałam..mam w domku 3.5 letnia córeczke wiec jest mi troche łatwiej..alebardzo bym chciała znów ujrzec dwie kreseczki czasami wariuje robie testy juz praktycznie od kilku dni z nadzieja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka1406 Musisz przestać myśleć wiem że to trudne u mnie było tak samo w 10 tygodniu w lutym przestało bić serduszko i tak samo pracowałam i to dużo też żałuję ale teraz już za pozno :( Odpuscilismy trochę i testy owulacyjne zakupiłam i w końcu się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala25
Hej dziewczyny, ja tez czekam na @ - ma byc 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×