Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczynam 2 rok medycyny

Polecane posty

Gość gość
A wiecie dlaczego mam dobry humor teraz? Przypomniały mi się jego słowa, że będzie tęsknił :D i coś jeszcze, martwił się o mnie :D Dowiedziałam się przypadkiem, byłam z pacjentka gdzieś na konsultacji a on tam zadzwonił i spytał się czy ja tam jestem :D co z tego, że nie spałam już tyle nocy skoro tylko sobie przypomnę jakąś miłą sytuację i znów mogę góry przenosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów nie śpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuj swoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu opowiadam swoje miłosne podboje a jedyny komentarz jaki jest to taki abym podpisywała swoje posty, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ząb mnie rozbolał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuca sie w oczy ze potrzebujesz towarzystwa... Nie mozesz znajsc sobie jakis znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Ameryki nie odkryłeś, całe 27 stron tematu to praktycznie opis mojej samotności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga o podpisywaniu jest słuszna, bo pojawiły się jakieś inne osoby piszące jako gość i jest bałagan. Podpisuj, będzie wiadomo, komu się odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech się goście podpisują, pisałam tak przez 26 stron i dalej tak pisać będę. Nie ma co problemów na siłę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro idę na basen, wyjdę przynajmniej z domu. Ciekawe kiedy ja się nauczę tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wrazenie ze niektorzy lekarze sa zbyt wyniosli i malo skromni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pytanie! Pytajcie mnie o co tylko chcecie :) Odpowiem na nie jutro, dobrze? Bo teraz to już zasypiam, dobranoc, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandziocha
A czego musisz sie uczyć? Trzymam kciuki i łącze sie w bólu, bo mnie tez czeka kampania wrześniowa. Po wypadku juz wszystko ok? Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie jest autorki? Czy czyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki kretynko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś kretynką, wypad w półprzysiadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli chcesz kogoś obrażać, postaw przed sobą lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nic nowego nie wnosisz zadajesz tylko irytujące pytania ,takze lepiej sie juz nie wypowiadaj. Odrazu widac ze masz jakiś problemy ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Masz wrazenie ze niektorzy lekarze sa zbyt wyniosli i malo skromni?" To nie tylko wrażenie, to prawda sama w sobie. Są i tacy normalnie co się nie wywyższają ale ich jest niewielu. Ostatnio spotkałam takiego młodego lekarza...przystojny ale strasznie nadęty...Ale jak wszędzie, są różni. Jeden to mi się chwalił czego on nie ma i ile kasy on nie ma, myślał, że polecę na jego kasę? x "Pandziocha dziś A czego musisz sie uczyć? Trzymam kciuki i łącze sie w bólu, bo mnie tez czeka kampania wrześniowa. Po wypadku juz wszystko ok? Powodzenia! usmiech.gif" Wszystkiego! U mnie jest o tyle dobrze, że we wrześniu są moje pierwsze terminy więc mam jeszcze szansę na dobra średnią nawet...ale to nierealne...nie chce mi się strasznie...Ale Tobie powodzenia :) To tak średnio, jadę za tydzień w czwartek na rezonans kręgosłupa...trochę się boję... x Spokój kochani! Nie kłóćcie się! Dla każdego znajdzie się miejsce w temacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś nic nowego nie wnosisz zadajesz tylko irytujące pytania ,takze lepiej sie juz nie wypowiadaj. Odrazu widac ze masz jakiś problemy ze soba. X Słusznie ktoś zalecił ci postawienie lustra przed sobą, tę uwagę jak najbardziej powinnaś wygłosić do niego. Na marginesie, poza problemami ze sobą masz również poważne problemy z pisownią: OD RAZU, w tym kontekście "tak, że" również oddzielnie. Dokończ edukację i dopiero zacznij się tu wypowiadać na jakikolwiek temat. Żegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokój! :( Ależ miałam fatalny dzień dzisiaj, wszystko było przeciwko mnie a teraz właśnie spóźniam się na pociąg do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, przytulam! Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) Dotarłam, na jeden się spóźniłam się ja a potem drugi pociąg się opóźnił...jak na przekór. Paaadam. Już dawno nie byłam tak zmęczona. Ale jeśli ktoś by powiedział abym poszłam do szpitala to bym poszła, oszalałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba powinnam iść spać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak .noc jest raczej od sapania a nie od rozmyslania o szpitalnycn igraszkach z doktorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie było tak! :D Wczoraj w sumie miałam mało czasu na rozmyślanie, jedynie w podróży... wyobrażałam sobie jak to we wrześniu będzie. Czy nadal będzie taki miły dla mnie, czy da mi poszyć, czy będzie się tak uśmiechał do mnie... "Igraszki z doktorem" haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłam powiedzieć Wam dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc. Dobrych snow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna koleżanka ze szkoły wyszła za mąż. Co tutaj się dzieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie... Jest krotkie niema na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×