Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczynam 2 rok medycyny

Polecane posty

Gość gość
kafeteria się psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jadę z jakimś babami irytującymi, one sobie siedzą wygodnie a ja jako 6 na samym końcu, w bagażniku. To mój samochód jest! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W podróży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już na szczęście wracam ale znów tak jadę...ależ się napili i to na odpuście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paaaaaaadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się objadłam dzisiaj ;D tyle mięsa zjadłam, że szok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie! Aparat mi się rozwalił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co napisać...kto się odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrezygnowałaś ze studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś ja własnie rzuciłam medycyne i zapisałam sie do szkoły policealnej może ktoś chce iść ze mna? http://www.profesjaedukacja.pl/ szkoła w warszawie" Taaaa, rzuciłaś medycynę aby pójść do szkoły policealnej...takie bajki. Słaby spam. x "gość dziś zrezygnowałaś ze studiów?" A w życiu! Z mojej kochanej medycyny! Z mojej miłości? Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramciam ciam ciam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spanie jest dla słabych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro jadę na ten rezonans i już się stresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie życie. Tęsknię. A wiecie że się trochę uczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się uczysz Autorko? Ja jutro jadę na mały zabieg chirurgiczny i tez jest stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku września mam angielski...a potem...dużo innych rzeczy... A co będziesz jutro miała? Usuwane znamię może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włączyłam eskęTv a tam patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) właśnie siedzę i czekam. Rezonans o 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po, nie było tak źle. Wjechałam do tej tuby rezonansu, klimatyzacja wiała mi w nos ale pod koniec zrobiło mi się duszno bo nie można było się ruszać więc nie brałam głębokiego wdechu i się podduszałam trochę. Opis dostanę za kilka dni, zobaczymy jak to będzie, oby dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dostalam sie w tym roku na lekarski. Moglabys troche opowiedziec jak sie do tego przygotowac? Jaki kupic fartuch, buty, ksiazki, zeszyty? Jak mam sie nastawiac? Jakie sa poczatki 1 roku? Bardzo sie stresuje i prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) gratulacje! Wszystko zależy od tego gdzie idziesz na studia bo na każdej uczelni jest inaczej. Napisz, jak będę coś widzieć to odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Łodzi. Po 3 latach prób wreszcie sie udało! :) jestem przeszczęśliwa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gratuluję jeszcze raz! :) Do Łodzi?! Jak miło :P Wiesz...od razu mówię że jestem osobą wrażliwą i to co napiszę wcale nie musi dotyczyć Ciebie. Anatomię opisałam kilka stron wcześniej i to bardzo dokładnie więc polecam się z tym zapoznać. Histologia spoko ale polecam się jej uczyć by chociaż nie spotkać się z prof. Z na ostatnim terminie bo wtedy to kaplica. Ja pierwszy rok, no może niecały bo się potem podniosłam ale początek, tak do listopada jako piekło. O tym jak wymiotowałam z nerwów opowiadać nie będę ale nastaw się że jest ciężko. Z tych technicznych rzeczy to fartuch biały, długi i z długim rękawem, czepek niepotrzebny, buty jakiekolwiek na zmianę, zeszyty to już według uznania ale na początku powiedzą czy jakieś do sprawdzania będą potrzebne. Książki do anatomii to Skawina i atlas, możesz też Greay mieć, do Histo Sawicki raczej, reszta nieważna :P i polecam kupować ksero, na oryginały szkoda kasy, zapisz się do jakieś grupy typu "umed sprzedaje" i tam będzie mnóstwo ogłoszeń. Można też z biblioteki coś wypożyczy, może się dopchasz i coś jeszcze dostaniesz. Atlas warto mieć swój. Jako że interesuję się chirurgią i chodzę na koło a teraz na SOR to coraz sobie odświeżam wiedzę. Nie stresuj się :) na razie nie ma czym. Będzie dobrze :) a i polecam znaleźć sobie od razu kolegę czy koleżankę aby nie być samemu jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedz. Troche mi lepiej, zobaczymy jak to bedzie w październiku.......... Ty tez sie trzymaj, moze ten rok bedzie dla Ciebie lepszy pod względem towarzyskim. :) trzymam za to kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie już nie ma szansy ale Ty swojej nim zmarnuj. A i na biologię też uważaj bo mogą być jazdy :P Jeszcze trochę ponad 2 tygodnie i wracam do szpitala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam pytanie. Autorko, jaki stetoskop polecasz? Jest tak duzy wybor, ze nie wiem jaki kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×