Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BULINKA 22

ODCZUCIA PO ODSTAWIENIU PIGULEK

Polecane posty

Gość frejja
Witam babki! :) Wlasnie tarfilam na to forum, z czego sie bardzo ciesze ;p 11 dni przestalam brac pigulki, mam straszne dusznosci, ciagle chce mi sie jesc, i wogole nic mnie nie cieszy :( Poza tym nie dostalam jeszcze okresu ...:( bede wdzieczna za kazdy glos wsparcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frejja
Witam babki! :) Wlasnie tarfilam na to forum, z czego sie bardzo ciesze ;p 11 dni przestalam brac pigulki, mam straszne dusznosci, ciagle chce mi sie jesc, i wogole nic mnie nie cieszy :( Poza tym nie dostalam jeszcze okresu ...:( bede wdzieczna za kazdy glos wsparcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 23
Frejja, nie wiem czy dobrze rozumiem... 11 dni temu zakonczylas branie pigulek i okres ktory powinien sie pojawic po ...4 dniach nie pojawil sie? te dusznosci itp o ktorych piszesz pojawiaja sie u niektorych dziewczyn. jakby sie cos dzialo co bedzie Cie bardzo niepokoic idz do lekarza! ja zauwazylam ze z pigulkami mialam wieksze libido niz teraz bez. tyle ze teraz sie nie kochamy, ale wczesniej moj facet bardziej potrafil mnie rozpalic chyba... albo to przez ten komfort a dzisiaj jakos troche pobolewa mnie podbrzusze...podobnie jak przed okresem ciekawe kiedy przyjedzie nastepna miesiaczka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freija
dzieki B! No własnie dobrze mnie zrozumialas :( juz 12 dni temu rzucilam pigulki, i nic !!! :( przestalam brac i nic :( czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freija
dzieki B! No własnie dobrze mnie zrozumialas :( juz 12 dni temu rzucilam pigulki, i nic !!! :( przestałam brac a okresu wcale a wcale :( czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frejja
hej! Dzieki za odpowiedz Bulinka! Niestety dobrz mnie zrozumialas...czekam i czekam a okresu wcale a wcale... Jeszcze chwilke poczekam i uderze do lekarza :) no i mam nadzieje ze libido skoczy mi w gore lada dzien, bo przy pigulkach bylo ze mna fatalnie...;) pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULINKA 23
Freja, chyba najlepiej zrobisz jak pojdziesz do lekarza:) ja Ci napewno niczego nie doradze bo nie znam sie;) a mnie dzisiaj tak bola jajniki!!!!!!!!!!!!!! chyba mam jajeczkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga chicago
ja jak odstawilam tabletki to miesiaczke dostalam dopiero po 14 dniach. po ich odstawieniu zaczelam sie czuc o niebo lepiej i samopoczucie i fizycznie, a przede wszystkim zaczelam zjezdzac z wagi co podczas ich brania bylo niemozliwe. a przez prawie 6 lat bralam marwelon i glownie tylam, owszem zdazalo mi sie zjechac drastycznie z wagi poprzez stres i niedozywienie na saksach ale w krotkim czasie po ustabilizowaniu mego zycia czyli powrocie do kraju wrocilam do wagi to wiekszej niz przed wyjazdem. pozniej chcac zajsc w ciaze musialam czekac na powrot do normalnosci dlogie miesiace, tak wiec zastanowcie sie dziewczyny nad zazywaniem tabletek bo wbrew wszystkiemu nie przynosza one wcale komfortu psychicznego.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frejja
dostalam :) w wielkich bólach i straszliwym humorze...:) a co radzicie stosować zamiast pigułek, żeby nie było maleństwa za 9 miesięcy??? pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srający ołowiem
Cholerna lewatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srający ołowiem
Cholerna lewatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srający ołowiem
Cholerna lewatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca
ja odstawilam logest pod kniec sierpnia, 17 wrzesnia dostalam plamienie i jak do tej pory cisza, nie musze wspominac ze przed braniem tabletek mialam nieregularny okres, teraz od 2 tyg nawala mnie brzuch i to coraz mocniej mam nadzieje zr wkoncu ten okres przyjdzie, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak przestalam brac tabletki/microgynon 3 miesiace wczesniejprzez ponad rok diane35/ 1 sierpnia okres dostalam 1 wrzesnia...natomiast pozniej dopiero 18 listopada.....po odtsawieniu mialam zaburzenia prolaktyny, i ogolnie jakos tak sie dziwnie rozlegulowalam....teraz nic nie biore i jestem...szczesliwsza. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam Diane 35 przez dwa lata, potem byly duze problemy,przez pol roku nie dostalam okresu az w koncu trzeba bylo go sztucznie wywolywac, poza tym pogorszenie cery,bolesne i nieregularne miesiaczki:(Teraz znow jestem na pigulach i szczerze mowiac marze zeby je odstawic ale na razie nie chce wpadki ,poza tym boje sie ze moj organizm znow zwariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam Diane 35 przez dwa lata, potem byly duze problemy,przez pol roku nie dostalam okresu az w koncu trzeba bylo go sztucznie wywolywac, poza tym pogorszenie cery,bolesne i nieregularne miesiaczki:(Teraz znow jestem na pigulach i szczerze mowiac marze zeby je odstawic ale na razie nie chce wpadki ,poza tym boje sie ze moj organizm znow zwariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dca
Witam dziewczyny! Mam 21 lat. Brałam tabletki od 18 roku życia. Dwa miesiace temu przerwałam, bo zaczynałam czuć tak jak wiele z Was - mój organizm i psychika mówiła:NIE! Biorąc je było spoko, ale tylko pod względem krótkich iregularnych miesiączek oraz pewności antykoncepcyjnej. Ale były też przykre skutki i to sporo. Sporo przytyłam, pojawił mi się cellulitis (którego nigdy wcześniej nie miałam!!!), miałam często stany depresyjne i spadło mi libido (!!!). Strasznie bałam się odstawiać, ale czułam, że muszę bo może być źle! Przerwałam! Teraz czuję się świetnie! Faktem jest, że miałam w pierwszym cyklu zawaliste bóle piersi (sutków!), no i pierwszy cykl 26 dni, a teraz już minęło 30 dni drugiego cyklu, a miesiączki jak nie było, tak nie ma! Ale to chyba normalne...mam nadzieję... hehe... Ale ogólnie czuję sie super, no i wróciło libido!!! :DDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dca
Acha! Miesiączka nie była w ogóle bolesna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia.
Kochane Kobietki :D Tabletki brałam przez prawie 5 lat i po wielu rozmowach z moim facetem rzuciłam je końcem lipca. Muszę przyznać, że to właśnie on namówił mnie na odstawienie pigułek. Teraz wreszczie czuję się szczęśliwa :D depresja i apatia zniknęły jak ręką odjął. Libido wraca do normy i w ogóle czuję się SUUUUPEEER w porównaniu z tym, co działo się ze mną przez te 5 lat. Jedyny mankament całej tej sytuacji to oczywiście odwieczny problem - co zrobić, aby nie zajść w ciążę. Pierwsza miesiączka po odstawieniu wystąpiła 27 dnia cyklu, następna w 29 dniu, za to trzecia w 39 dniu !!!! Ale miałam stres !!! Ale niepokoi mnie jedno - większość dziewczyn tyje podczas brania tabletek, ja przytyłam po odstawieniu :( Chyba jestem jakaś dziwna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marie-ann
Tabletki brałam w sumie 5m-cy, ale rzuciłam to gówno i nie biore co prawda od nie dawna bo od tygodnia :) ale czuje sie o niebo lepiej!!! Mialam jakies cholerna stany lekowe, napady płaczu bez powodu, bole piersi non stop, a seks stał sie jakis taki 'mechaniczny'brrr...okropieństwo! Poza tym nie dawala mi spokoju mysl, ze faszeruje sie jakims sztucznym szajsem, co moze wywolac katastrofalne skutki w przyszlosci na moim zdrowiu. I jeszcze czulam, ze tylko ja jestem odpowiedzialna za to, zeby nie zajsc w ciaze. Moje cialo i umysl powiedzialy "NIE' :) i jestem tak strasznie szczesliwa z tego powodu :) Teraz przerzucamy sie z moim mezczyzna na prezerwatywy+obserwacja wlasnego organizmu, wiecie pomiary temperatury, obserwacja sluzu i szyjki macicy :) Ta metoda jest bardzo skuteczna, ale wymaga duzo samodyscypliny :( A tak by the way, slyszalam ze tabletki anty osłabiaja nietylko libido, czyli poped seksualny, ale rowniez ołabiaja reakcje organizmu na bodzce seksualne i pobudzanie wszelkiego rodzaju. Jednym slowem o wiele trudniej o orgazm w czasie brania hormonow! Co o tym myslicie?? bo ja sie osobiscie z tym zgadzam :) pozdrawiam wszystkie kobiety, ktore odwazyly sie rzucic pigulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marie ann >>>>> zgadzam sie, mi takze libido drastycznie spadlo w trakcie brania tabletek.....bralam dalej bo myslalam ze to \"przejsciowy\" proble.Jednakze problem sie poglebial,nie wiedzialam gdzie tkwi przyczyna,a moze raczej nei chcialam widziec.teraz juz jest lepiej,organizm wraca pomalu do rownowagi. juz wiem ze nigdy wiecej nie wezme do ust tego swinstewka:) pozdrawiam wszystkie kobietki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bylam zmuszona odstawic tabletki (harmonet) na dwa cykle nie zauwazylam zadnych zmian a cykle regularne. pierwszy - 29 dni, drugi tyle samo. miesiaczki bardziej obfite (no ale to normalne, okres podczas przyjmowania pigulek nie jest prawdziwa miesiaczka). jesli chodzi o napiecie przedmiesiaczkowe - nigdy z tym problemow wiekszych nie mialam, jak przed stosowaniem pigulek, tak w trakcie i po odstawieniu. teraz zaczynam pierwsze opakowanie stedirilu i jak na razie czuje sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEZWYCZAJONA
CZESC DZIEWCZYNY! JA PO ODSTAWIENIU TABLETEK NASTAPILO TO W TAMTYM ROKU W SIERPNIU OKRESU DOSTAJE CO TRZY MIESIACE. MAM WIELKI PROBLEM Z HORMONAMI I TARCZYCA I MUSZE SIE LECZYC! TABLETKI SA SWIETNE JAK SIE JE ZAZYWA NIE TREZBA PAMIETAC O PREZERWATYWACH I INNYCH ZABEZPIECZENIACH MOZNA SIE KOCHAC DO KONCA Z PARTNEREM I WOGOLE SA SUPER ! Z TYM ZE POZNIEJ - NIE MOWIE TU O WSZYSTKICH PRZYPADAKACH- NASTEPUJA WIELKIE PROBLEMY! NIGDY WIECEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEZWYCZAJONA
JUSTYCE JA TEZ BRALAM OSTATNIO STEDIRIL 30 ALE NIESTETY ZLE NA MNIE WPYWAL. SZCZERZE MOWIAC POKUSILA MNIE NISKA CENA BO DAC 3 ZL A 30 TO JEST WIELKA ROZNICA. PO STEDIRILU ZACZELAM PUCHNAC NIE GRUBNAC TYLKO PUCHNAC. WIEC SKONCZYLAM Z NIMI WSZYSTKIMI RAZ NA ZAWSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore pigulki 13 miesiecy dobrze sie czuje nic mi nie dolega ale mam wrazenie ze czasem po tabletakach pobolewa mnie serduszko ale ja jestem bardzo nerwowa (niewazne) chciałabym bym sie dowiedziec czy warto odstawiac table na 3 miesiace bo chcem porobic wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore pigulki 13 miesiecy dobrze sie czuje nic mi nie dolega ale mam wrazenie ze czasem po tabletakach pobolewa mnie serduszko ale ja jestem bardzo nerwowa (niewazne) chciałabym bym sie dowiedziec czy warto odstawiac table na 3 miesiace bo chcem porobic wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wruciła mi cchota na sex,, i to jaka,, za to bolą mnie strasznie sutki,, bolesnosc sutkow jest objawem ciązy i strasznie sie boje ze cos moze byc nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja brałam Diane-35 od 3 lat. 2 miesiące temu rzuciłam te tabletki. Nic mi specjalnego nie dolega, nie przytyłam, okres mam regularny , aż sama sie sobie dziwie. Boli mnie brzuch w czasie okresu i te bole sa okropne. Ale to chyba jeden minus rzucenia tebletek, wiec ja polecam.:)Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×