Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Carmen000000000
prawda jest taka ze problem z ketoza na gacy jest taki ze polowa z Was i tak na niej nie jest ..... zeby wiedziec czy jestesmy na ketozie nalezy robic testy paskami na ciala ketonowe ... majac podobne rozpiski nie gwaantuje to wejscie w ketoze ...uzyskanie procesu ketozy nie jest tak banalne...tak czy siak skracanie dni nie pomoze w uzyskaniu ketozy ale te rozpiski nie gwarantuja ze na nim jestes co do lyzki miodu tak na tlusczowce wiekszym grzechem jest zjedzenie lyzki miodu ale poza nia dajac cukry proste zaklucamy przewidziane makro i szczerze mi sie nie chce pisac tu ksiazki zasada jest jedna albo robisz diete na 100% albo wcale i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja parokrotnie sprawdzałam u siebie czy jestem wprowadzona w ketozę czy nie.I to robiłam jeszcze przed dietą gacy.Wcale to nie musiała być żadna tłuszczówka żeby u mnie była ketoza wystarczyło wyeliminowanie wszelkich węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co jeszcze ci potrzebne, bo ja z tamtego forum mam skopiowane i nie koniecznie taki cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_abc
Dziewczyny, Mam pytanie odnośnie wyprowadzenia, jestem na legalu i nie chce osiągną wagi wyznaczonej przez konsultanta, chciałabym wyjść maja kilka kilo więcej, czy macie doświadczenie jak to wygląda? można wyjść w momencie w którym się (czytałam wcześniej że komuś nie dali wyjścia). Nie chce się odchudzać do wyznaczonej wagi ale tez bym nie chciała zostać bez wyprowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Nie złość się Carmen na nas maluczkie, ale gdyby nam ktoś od Gacy dokładnie wytłumaczył o co chodzi, pewnie nie byloby tyle głupich pytań. Oczywiscie ze same jesteśmy sobie winne ze doprowadziłysmy sie do nadwagi. Ale nie ma co ukrywać ze kazda dieta jest stresująca i od czasu do czasu szukamy "wytchnienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taci ja mam tylko stary jadłospis.A tego nowego nie mam nie zdążyłam .Dlatego pytałam o ten witaminowy raj. Bardzo bym chciała też ten jadłospis z soją .Bo naprawdę czasami mam już dosyć drobiu.Masz może z soją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
chyba coś źle odszyfrowałaś. Ja skończyłam odchudzanie wcześniej - musisz stanowczo powiedzieć, że już dalej nie chcesz kontynuować. Ale tak zrób żebyś przeszła przez wyprowadzenie, bo to bardzo proste. Nie bój się, że się nie zgodzą. Zasady wyprowadzenia są bardzo proste i łatwe. Ile kg wcześniej chcesz skończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
TŁUSZCZÓWKA 3 jajecznica 1 jajko+ 1 bialko, na maśle 5 g (łyżeczka) warzywa (do wyboru: kalafior, brokuł, pomidor ogórek) 100g kotlety sojowe: firmy ORIKO soja 200g (moczymy, później gotujemy, miksujemy, lub rozdrabniamy) masło 2 łyżeczki 1 jajko smażymy i rozdzielamy na 3 posiłki. do tego 100 g warzyw standardowo do wyboru jak poprzednio porcja kotletów sojowych 100 g warzyw do wyboru porcja kotletów sojowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie to to jutro się odezwę i jeszcze poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Jowa slonce daleka jestem od wkurzania sie hehe :)uwierz mi takie rzezcy snu z powiek nie spedzaja :) tyle ze mam taka nature, ze nie lubie diet z kartki i jak mi ktos kaze :) dla mnie to meczarnia a co do gacy wydaje mi sie co jak co ale za te pieniadze co sie tam placi to materialy informacyjne kazdemu do domu przyjsc poczta powinny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_abc
aran - dzięki! cos musiałam źle doczytać, chciałabym wyjśc 8 kg ponad zalecenie, mam 180 i zalecili mi 70, natomiast ja juz sie dobrze czuje (81 kg) ale chciałam zejśc do 78. konsultan mi powiedział że można przytyć albo stracic kilogramy na wyprowadzeniu, jak było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taci o to właśnie mi chodził dziękuje Ci bardzo .Tylko wytłumacz mi co z ą jajecznicą ona w ten sam dzień co soja? Na śniadanie? malcwi@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
Ja na swoim wyprowadzeniu schudłam 0,9 kg. Zeszłam łącznie od 88 do 68 kg a wg "znawców-konsultantów" powinnam ważyć 62-65 kg. Skończyłam na 69 i zaczęłam to wyprowadzenie. Wrzuć swój adres mailowy to jutro cos więcej Ci napiszę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na śniadanie jajecznica a potem kotlet sojowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_abc
mój mail - wersal2011@wp.pl, dzieki i czekam na info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_abc
mój mail - wersal2011@wp.pl, to czekam z niecierpliwością na więcej informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacie mam ogromną prośbę czy mogłabyś mi również wysłać na emalia co masz adres axel81a@interia.pl bardzo Ci dziękuję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Imponujący wynik! Gratuluje i zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie kobiety ale byłam w szkole i nie czytałam forum, ale już wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia gratulacje, naprawdę pięknie. Aby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno mnie nie było ale dalej jestem na diecie. Ważne że cały czas waga spada, jestem 4 miesiące na diecie mam 25 kg mniej wyniki krwi robiłam i mam super, leki na nadciśnienie zredukowane do jednej tabletki po konsultacji kardiologa, więc jak narazie to dieta mi pomaga a co będzie po wyprowadzeniu to będe myśleć później. Pozdrawiam dietujących ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja również bym prosiła rozpiske diet głównie metabolicznych na maila kasiulags@gmail.com będę bardzo wdzięczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carmen przeczytalam większość Twoich postow i stwierdzam że piszesz bardzo mądrze napisz proszę do mnie kasiulags@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Cisza nastala... To dla uczczenia czegos? Przeciez to za wcześnie na lepienie pierogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×