Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość RenataG
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Prawie dwa lata temu pierwszy raz rozpoczęłam przygodę z dietą gacy ale moja silna wola wcale nie była taka silna bo po 3 miesiącach sobie odpuściłam. Ostatnio podjęłam decyzję o ponownym starcie :) Na forum przed reaktywacją był rozpisany trening, niestety obecnie nie udało mi się znaleść rozpiski treningowej dlatego bardzo proszę Was, bardziej doświadczonych, o informacje jakie są przewidziane treningi w danych tygodniach diety. Bardzo będę wdzięczna :) wszystkim życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem na gape kiedys znalazłam to: TRENINGI Od 2 tygodnia 2 razy po 50 min rowerek poziomy cardio 3-4 1Brzuszkiilość w serii: 4, liczba powtórzeń: 15, ilość maszyn: 1 2Bieżnia/elipsa cardioilość treningów w tygodniu: 3, czas(min): 15 3Rower poziomy cardioilość treningów w tygodniu: 3, czas(min): 60 5-6 1Brzuszkiilość w serii: 4, liczba powtórzeń: 15, ilość maszyn: 1 2Bieżnia/elipsa cardioilość treningów w tygodniu: 3, czas(min): 20 3Rower poziomy cardioczas(min): 60 7-8 - Dwa treningi w- rozpiski Trzeci wg tyg 5-6- czyli po staremu ... po 2 pierwszych pijemy meal drink - po trzecim molkę 1Program "Jędrne ręce, jędrne nogi"opis: Flexi 1 2Brzuszkiilość w serii: 8, liczba powtórzeń: 15, ilość maszyn: 2 3Bieżnia/elipsa cardioilość treningów w tygodniu: 2, czas(min): 15 4Rower poziomy cardioilość treningów w tygodniu: 2, czas(min): 55 Trening Flexi I stopień kobiety Rozgrzewka: 5 min maszyna eliptyczna „Flexi arms program (program jędrne ręce) 1. Prostowanie przedramion z drążkiem wyciągu górnego, stojąc (m. trójgłowy ramienia) 1 4 serie 2. Naprzemienne uginanie przedramion z hantlami, stojąc (m. dwugłowy ramienia) 1 4 serie „Flexi legs program (program jędrne nogi) 1. Przywodzenie ud na maszynie, siedząc (m. przywodziciel wielki) 1 4 serie Uwagi: 1. 1 seria = 15 20 powtórzeń 2. Przerwy między seriami 30 sekund 3. Przerwy między ćwiczeniami 60 sekund 4. Wszystkie zmiany muszą być konsultowane z trenerem WAŻNE 1. Dla zintensyfikowania efektu szczególnie polecany jest przed treningiem specjalny 10 minutowy „FLEXI ARMS&LEGS MASSAGE - masaż jędrne ręce i nogi wykonywany przy użyciu specjalistycznego kremu wyszczuplająco-ujędrniającego firmy Norel. 2. Optymalnym uzupełnieniem programu jest systematyczne realizowanie programu treningowego na platformie wibracyjnej VIBRO i na bieżni w podciśnieniu VACU FITNESS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nina_N
Witam, ja tu wrócę za rok. Po 1 miesiącu gacy schudlam prawie 11 kg. Na poczatku 2 miesiąca okazało się, że jestem w ciąży. Dietę musiałam rzucić, chociaż kilka posiłków dziennie staram się jeść gacowych ewentualnie dodaje więcej warzyw. Zdarzyły się grzeszki - grill, pizza. Słodyczy nadal nie jem. Przytyłam kg więc póki co ok. Po porodzie znow zamierzam zacząć gacowanie. Życzę Wam wytrwałośc****ięknych spadków i osiągnięcia swojego celu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale tu cisza.Kobity na diecie wspierajmy sie! Ja dzis zaczynam 3 tydz.Niestety w pt i sb.troszke sie złamałam bo był gril i słabo jestem zadowolona juz byla nizsza waga ale...podsumowujac 4kg w 14 dni.Szału niem ma ale dobrze,że sie cos dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nikt nie napisze jak wygląda nowa tłuszczówka,można się było tego spodziewać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka74
Ja jestem na starej tłuszczówce najlepiej mi idzie karkówka na smalcu......szkoda że nikt nie dzieli się pomysłami na nowe przepisy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wersje tłuszczowki kurczaka z masłem,karkówki-osobiście miele to mieso i dziele na 75g kotlecik i smarze na smalcu,dzis zaczełam tłuszczówke w wersji: Iposił:1 jajko i 1 białko ,5g.masła.II pozniej 200g soi gotujemy,mielimy dodajemy 2 łyzeczki masła i jajo smarzymy i dzielimy na 3 porcje,zjadamy na kolejne posiłki dodajac do 2 i 3 posiłku 100 warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedna tłuszczówka jaka znam to z łososiem ale to stare sposoby jesli bedzie ktos zainteresowany to rozwine. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silver111
Hej Dziewczyny. Ja też jadę na gapę. Mam jakiegoś pdf z 12 tyg. rozpiską. Czy mogła bym liczyć na jakieś nowsze diety z gaca system bo ten co mam to tluszczówka z karkówki i smalcu. Jestem w 9 tyg. Zrzucilam dotychczas 18kg. Przyślijcie coś proszę na maila. silver111@o2.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silver111
Wwerkaa wyślij mi proszę. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na psy schodzi ten temat. Tylko żebraczki piszą i żebrzą o dietę. Jest to żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver111
niezły dialog samego z sobą (rozdwojenie jaźni?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, Jowa ,Gosia na diecie jeszcze zaglądacie tutaj?? Jak Wam idzie? Mam nadzieje,ze zapał nie minął i nadal walczycie.:P Ja trzymam się i po 5 miesiącach mam - 20 kg wiem,ze mogło być lepiej ale i tak bardzo się cieszę:) Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Trzymam sie....cieńko.... Tzn prawie w ogóle. Posmakowałam w czekoladzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula47
Dalej dietuje. Kombinuje trochę, ale się nie poddaje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowa widzę,że masz podobnie jak ja. Wszystko jest dobrze dopuki nie zjem pierwszej słodkości a potem jak alkoholik , już muszę i nie mogę przestać. :( Może tluszczowka Cię wyhamuje?? Aniula to super,ze się trzymasz:) to pochwal się wynikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula47
Kasimat prawie 24 kg w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Tez tak robie. Ale teraz nie umie sie zebrac. Wszystko przez to zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruska
Mnie trochę stanęła waga i zaczęłam powracać do moich ulubionych potraw (brakuje mi ich). Gdzieś przeczytałam o adsorbencie tłuszczy Formoline L112 i skusiłam się na allegro na to. Teraz jest mi łatwiej :) walczyć. I może dojdę do mojego celu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ludzie ponad 2 lata temu na diiecie "Gacy" schudlam okolo16 kg. Udalo mie sie przetrwac okolo 2 lat :) niestety ostatnio przytylam okolo 6kg!. Od kilku miesiecy jestem wegetarianka i dowiedzialm sie ze Pan Gaca wprowadzil wariant dla wegetarian! :) Czy ktos cos wie na ten temat? Prosze o podpowiedz :* Szilllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyllllio nie pomogę bo nie wiem, nigdy sie tym nie interesowałam. Aniula brawo ! piękny wynik:) Jowa a kg wracają ? ja się tego najbardziej obawiam :( A ja nie 5 miesięcy tylko 4 miesiące na diecie i wynik 23kg Nie wiem dlaczego ciągle dodaje miesiąc, chyba mi się dłuży już ta dieta :) Mam wrażenie jakbym była już na niej z rok :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Wraca, wraca. Trzeba się pilnować ! Byla wegetarianska z kotletami sojowymi. Nie pamiętam bo nie byłam zainteresowana. Trzeba poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damessa
witam Gacowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damessa
piszę tu , bo wróciłam do gacowania tylko tym razem na warszawską wolę a tam strasznie obco i smutno. jest na woli ktos z forum? ktoś kto ma doświadczenia z ursynowem ? niebo a ziemia! tam zawsze kręcili sie po sali motywatorzy , zagadywali , znali nasze imiona i słabości , trenerzy służyli zawsze pomocą , pytali czy wszystko ok itd. tu nikogo , pusto , zimno , motywatora żadnego a trenerzy siedzą w kanciapie albo tylem do sali we dwoch plotkuja pod oknem. no nic moze wroce na puławską. W każdym razie wrócilam do diety. w zeszłym roku zaczeła gacowanie 28.02. z wagą 87kg do 31.05 ważyłam już 59kg. nie wisiala mi skóra , czułam się swietnie. wypadły mi niestety włosy . od lipca zaczełam jesc jak zawsze czyli mnóstwo i dzis wracam z wagą 96kg. na własne życzenia. zobaczymy jak się potoczą moje kilogramy tym razem. powodzenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damessa organizm wymeczony tak odreagowuje, nie powstrzymasz tego i następnym razem przywitasz trzycyfrówkę jak ja, także się zastanów czy chcesz sobie to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktos moze tą diete i przesle mi ja na email? wszedzie jest ta z ta karkowka. alicja.owsiana@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×