Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość gość 87
Cześć dziewczyny od niedawna czytam formy ale dopiero teraz mam odwagę napisać.... mam do Was pytanie. Kiedy teraz dostanę @. Oto moja historia. Ostatnia miesiączka była 20 czerwca. 14 lipca coś mi mówiło że się udało i poszłam zrobić betę. Wynik 10. Od 16 lipca zaczęłam plamić. A od 18 lipca dostałam luteinę dop. 25 lipca trafiłam do szpitala i wynik bety 0,100 od razu kazali odstawić luteinę i tak zrobiłam. Od 25 do 30 krwawienie. Kurcze nie mam kogo zapytać, może któraś z Was miała podobna sytuację. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie juz okolo 2 lat ostanio mierze temp bardzo solidnie ale niestety nie bylo owulacji :( czulam lewy janik dosc wyraznie . Moj gin powiedzial ze mam 2 miesiace podzialac z clo i metforamxem a jak nie to klinika ;/ a tam pewnie benda namawiac na in vitro bo moj lekarz mi tak powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Moze to byla ciaza biochemiczna? Bardzo duzy procent ciaz tak sie konczy i kobiety malo kiedy o tym widza. Lekarz nie mowil kiedy powinnas spodziewac sie miesiaczki? Tutaj przypuszczam nikt Ci na pytanie o Twoja @ nie odpowie bo jesli lekarz nie wie lub nie powiedzial to my tym bardziej. Jesli nadal nie masz to musisz czekac. Moze nadmiar progesteronu z luteiny musi sie obnizyc i wtedy pojawi sie @. Ja po poronieniu w 38dc krwawilam ponad miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Jagoda2601 moj lekarz sie zasmial jak mu mowilam ze mierze temperature;-) mowil ze to juz nie jest tak miarodajny paramater owulacji jak kiedys i zeby sobie tym glowy nie zaprzatac. Najlepsza metoda jest brak metody czyli nie mierz niczego i wylacz myslenie o ciazy. Wyluzuj przez ten czas, ktory dal Ci lekarz. Znajdz sobie zajecie zeby nie myslec o tym ze sie nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmysza
Dziewczyny, co robić, od kilku dni boli mnie brzuch dołem, bolą plecy a w dodatku wczoraj przytrafiło mi się plamienie. Biegam do łazienki cały czas żeby sprawdzić czy to nie miesiączka, chociaż wg moich wyliczeń jest jeszcze kilka dni. Biorę Ovarin już miesiąc ale takich objawów jeszcze nie miałam. Boje się zrobić test:( Ps. codziennie zaglądam na Wasze forum, i nawet kiedyś zdarzyło mi się coś napisać. Fajnie że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie z serii niedorzecznych odrobinę. Powiedzcie mi kochane Panie czy jest w tym odrobina prawdy,ze po Clo zdecydowana wiekszosc ciąż to chlopcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmysza
Zjadło mi się 4, tak wicę biorę Ovarin 4 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikora owszem to byl by najlepszy sposob nie mierzenie temp. tylko sie boje ze przegapie jak cos owulacje jezeli by sie pojawila a problem jest tez taki ze nie mam meza na codzien i plan byl taki ze jezeli jest skok temp to alarm i maz przyjedza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikora owszem to byl by najlepszy sposob nie mierzenie temp. tylko sie boje ze przegapie jak cos owulacje jezeli by sie pojawila a problem jest tez taki ze nie mam meza na codzien i plan byl taki ze jezeli jest skok temp to alarm i maz przyjedza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikora owszem to byl by najlepszy sposob nie mierzenie temp. tylko sie boje ze przegapie jak cos owulacje jezeli by sie pojawila a problem jest tez taki ze nie mam meza na codzien i plan byl taki ze jezeli jest skok temp to alarm i maz przyjedza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Mysza nie wiem co Ci doradzic. Mnie sie czesto przed @ zdarzaly plamienia nawet do kilku dni. Moze poczekaj jeszcze troszke? Co do clo i chlopcow to hmm... A jak niby clo mialby wplywac na plec dziecka? Wiem ze moga sie zdrzyac ciaze mnogienchoc rzadko ale wplyw na plec? ;-)To troszke niedorzeczne:-) Jagoda to Ci napisalam ze moj lekarz twierdzi ze mierzenie temperatury przeszlo do lamusa. Pisalam jakis czas temu ze mierzylam, robilam testy owulacyjne wychodzilo ze powinnam miec owulacje a na usg zaden pecherzyk nie urosl;-) nie mozesz miec takiego podejscia ze planujesz bo nic z tego nie wyjdzie. Jesli masz cykle 28dniowe to owulacja pojawia sie 14dc, jesli 29dc to 15, 30 to 16dc itd. Moze po prostu przytulajcie sie w okolicach polowy cyklu i bez nastawienia "robimy dziecko" bo to ma byc przyjemnosc a nie paranoja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat moj lekarz kazal mierzyc temp ale to jest takie stresujace bo patrzysz czy jest skok czy nie i to czekanie nakrecanie. W nastepnym nie bende mierzyc odpuszcze najwyzej zrobie testy owulacyjne. Jak dalej sie tak bende przejmowac to oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
W naturze niby tak juz jest, ze rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek, później niby ma się to wyrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
Hej. Bylam dzis na usg i dzidzius rosnie i ma 1 cm :-) ostatnio byl tylko pecherzyk a dzis juz serduszko glowka itd :-) teraz jest 7tydz+3dni. Mam mdlosci i jadlowstret ale da sie wytrzymac:-) nastepna wizyta 22 wrzesnia. U mnie clo, ovarin i euthyrox na tarczyce pomogly:-) Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!! Uda sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
To bardzo sie ciesze ze wszystko ok oraz ze Twoj dzidzius rosnie. Objawy jak mimo ze uciazliwe sa jak najbardziej wskazane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmysza
Sikorko, skontaktowałam się wczoraj z lekarzem i zalecił mi zrobienie testu. Zrobiłam dzisiaj rano i niestety 1 kreseczka ale nie dołuje się już, zmieniłam nastawienie i podejście . Musi się kiedyś udać, ja w to głęboko wierzę. Od poniedziałku zaczynamy z mężem urlop, więc może odpoczynek wpłynie na nas pozytywnie. :) Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze od paru dni bola mnie sutki i kluje jajnik pewnie bende miec @ moze leki mi unormaly cykle. Oby wkoncu cos drgnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny,pisze ku pokrzepieniu:) Sama niedawno zaglądałam tutaj w tym celu. Miesiac temu ginekolog przepisał mi ovarin bo od kilku cykli nie mialam owulacji i bardzo rozregulowane cykle.bralam po 2x tabletki/ dzien,zaczelam tuz przed miesiączka. A teraz...okazuje sie, ze jestem w upragnionej ciazy! Ovarin pomogl w pierwszym cyklu brania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inna sprawa tez taka,ze modliłam sie o ta ciążę i o poprzednia nowenna pompejanska i ledwo zakończyłam modlitwę zaszłam w ciążę:) Dziewczyny, ta modlitwa jest trudna, ale mozna wyprosić wiele łask.zachecam Was bardzo.W poprzednia ciążę zaszlam jak juz nikt nie dawal mi szans,a lekarze kierowali na in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Czesc dziewczyny ale dawno tu nie bylam. Juz pare miesiecy . masz racje kolezanko wiara i modlitwa czyni cuda. Ja nosilam pas sw.Dominika i ciagle sie do niego modlilam jadac tramwajem czy nawet w pracy w myslach.... I sie udalo.... Wiem ze moje jajniki byly w zlym stanie poszlam na zabieg zrobilam droznosc do lego leki clo i ovarin ale wierze ze sw.dominik czulam nad wszystkim i dam nam wielkie szczescie.. Dzis mamy 28 tydzien i narazie jest wszyskto ok. Kochane pamietajcie nic na sile nie powstanie potrzeba czasu wiary i cierpliwosci a bedziecie miec wasze szczescie. Czesto tu zagladam i wam mocno kibicuje kazdej z osobna :) dodam ze 2 lata po staraniach zaszlam w ciaze... Ale odpuscilam wymyslilam sobie zajecie ze kupie psa i bede cwiczyc biegac i ciagle mylsalm o piesku ze bede go miec zamiast dziecka skoro nie moge miec dzieci.... Wystarczy mi miesiac takiego myslenia zajecia sie czyms innym niz ciagle sprawdzac owulacje czy jest czy nie ma . i udalo sie . maz mial mnie dosc bo tylko kochalismy sie jak mialam owulacje byl zly ze mylsalam tylko o tym i mowil ze zwariowalam ze ma mnie dosc bo na sile nam nic nie wyjdzie i mial racje zablokowalam sie psychicznie i potrzebowalam miesiaca odpoczynku i nie myslenia i dalam rade i Bogu dziekuje za ten dar. Zobaczycie na kazda z was przyjdzie pora nawet nie bedziecie wiedzialy kiedy tak jak ja. Nawet sie nie spodziewalam ze jestem w ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Zofilda ma racje, wylaczyc myslenie to podstawa. Ja czekalam na zabieg a wczesniej leczylam bakterie. Zapomnialam o ciazy wierzac ze jak pojde na zabieg to on mi pomoze a wczesniej rowniez dwa lata staran z 2 poronieniami. Wyleczylam bakterie i mialam isc omowic z lekarzem szczegoly i kiedy zabieg i poszlam ale z testem ciazowym pozytywnym. Modlitwa tez mi towarzyszy, nie modle sie jednak do zadnych swietych tylko poprostu odmawiam modlitwe z intencja;-) moj maz tez powtarzal ze im wiecej bede myslec o dziecku i przytulac sie z mysla tylko o dziecku to nic z tego nie bedzie. Bralam tylko ovarin przez 1.5cyklu i dodatkowo kwas foliowy osobno. nadal czuje sie jak tykajaca bomba bo boje sie ze plamienia wroca ale staram o tym nie myslec i cieszyc z kazdego kolejnego dnia za nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofilda pamietam jak pisalas ze udało sie bardzo sie ciesze ze u ciebie wszystko ok. Ja wlasnie jestem teraz chyba na etapie blokady psychicznej ;/ wszystko widze w czarnych barwach ze nic nie wychodzi , czuje sie gorsza bo kolezanki juz maja dzieci albo sa w ciazy ;/ a swiruje czy byla owulacja i ze pewnie nie;/ Musze sie odblokowac . Powiedz mi ten pas wyslaly ci siostry z klasztoru ?? Pisalas do nich E-mail?? Wlasnie slyszalam o modlitwie do Sw. Dominika tylko nie wiem jak doladnie dostac ten pas bo gdzies znalazlam informacje ze wystarczy napisac e-mail z prosba do siostr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Tak mozna napisac emeil do siostr i przusylaja. Ja okurat jestem z krakowa wiec poszlam po niego osobiscie. Ale wiem ze wysylaja. A jesli im brakoje to odpisuja i trzeba sie odezwac za jakis czas zeby sie przypomniec i wysla. Co wtorek o 7 rano jest odprawiana przez siostry msza w naszych intencjach . u mnie wszystko dobrze Karolinka kopie i rosnie. Jedyne co to musze miec cesarskie ciecie . grozi mi pekniecie spojenia lonowego bo sie za szybko rozszerza i mam do tego rwe kulszowa ciazowa wiec jal mala usiadzie nizej to ugniata mi na nerwy i sretwieja mi nogi rece i bola ledzwie strasznie. Ale wszystko jest do wytrzymania . teraz mam zgage podobno jak sie ma zgage to dziecku wloski rosna ciekawe ile w tym prawdy. Nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze przyjdzie i czas na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsmutna26
Hej dziewczyny.lekarz tez przepisal mo Ovarin dzisiaj dopiero pierwsze dwie tabletki wzielam a mam ich troche.zobaczymy czy zadziala tak czytam wasze wiadomosci i ciesze sie ze widzicie dwie kreski...u mnie jest maly problem bo staramy sie juz 9 lat i nie wiem czy one mi cos pomogą.w pazdzierniku mam isc na Laparoskopie moze to cos da bo tez bym chciala juz zobaczyc dwie kreseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzmamy sie razem. Ja też odmawiam modlitwę i modlę się codziennie. Wiara barzo pomaga i wierzę, że się uda. Trzeba wierzyć ,że na każdą przyjdzie pora. Ps Jagoda2601 Wystarczy wysłać email i siostry odrazu wysyłają pasek wraz z modlitwą. wystarczyły 3 dni i miałam już w skrzynce. Zofilda wielkie gratulacje :* gośćmysza trzymam mocno kciuki a urlopy ponoć najlepsze na te sprawy :) Aasiulka1986 cieszymy się razem z Tobą:* buziaki wielkie dla Was i trzymamy się dalej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Zofilda z ta zgaga to tez to slyszalam:-) w pierwszej ciazy mialam zgage prawie od poczatku do samego konca. Nie wiem jak sobie radzisz ale bardzo dobrze dziala woda Muszynianka (biala etykieta z zielonymi wstawkami tylko nie pomyl z Muszyna). Ona jest niskonasycona co2 i neutralizuje kwasy (jest wersja gazowana z niebieska etykietka ald za mocno babelkowa). Pomaga od razu! Pilam litrami ;-) dzieciatko moje urodzilo sie z wielka czupryna;-) ale siostra moja tez miala zgage w ciazy a synek lysy jak kolano;-) Pozostale Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki! Ja wierze w dzialanie Ovarinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Hej wracam do was od wczoraj znow zazywam ovarin teraz czekam na @ ma przyjsc do 6 tyg. Ale jakos nie moge sie po tym pozbierac. Sikorko czyli teraz jestes w ciazy z drugim dzieciatkiem?? Dziewczyny trzymajcie sie wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Kuzi w sumie to moja czwarta ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofilda dzieki za info napisze e-mail do siostr z prosba o pas Sw.Dominika. Sikorka 4 dzieci zazdroszcze :) ale gratulacje ja o jedno sie modle i staram juz 2 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×