Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Siikorka
Bralam Ovarin do czasu kiedy lekarz stwierdzil pecherzyk ciazowy. Potem kazal odstawic i stosowac kwas foliowy na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Mi też lekarz przepisał ovarin ...staram się już 6 lat . mnóstwo lekarzy , mnóstwo leków, mnóstwo badań. Stwierdzono endometrioze, ale nie w postaci torbiela tylko taka rozsiana wszędzie w postaci małych punkcikow w Wielkiej ilości. 7 miesięczna kuracja hormonami nie dała zbyt wielkiej poprawy może tylko tyle że miesiączki są krótsze i daje rade z bólem... Wiem że piszę nie składnie, ale tyle się wydarzyło przez te 6 lat że trudno jest to tak opisać w jednym komentarzu. Było już wszystko i leki i zmiana klimatu i wróżka i zioła i leki i modlitwa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie torbiele powstaja z powodu nie pekniecia pęcherzyka Graffa,lekarka poleciła mi Ovarin choć nie dała gwarancji że wszystko będzie dobrze. Czy któraś z Was miała podobną sytuacje ? Napiszcie czego sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovarineczkaa
Sikorka mi kazała odstawiać Ovarin od razu w 5tc po usg. Zastanawiam sie czy nie zbyt dynastyczne bo zaraz po tym objawy ciąży ustąpiły kompletnie. Dzisiaj stwierdziła po raz kolejny brak zarodka (tydzień temu miałam usg, to samo)Usłyszałam puste jajo. Doktor kazala trochę odczekać, niecałe 2 mięsiace i starać sie ponownie z lekami które zazywalismy. Jeśli chodzi o przyczyny, usłyszałam ze słabe nasienie partnera, a on przed trzy miesiące brał tabletki na poprawę. Sama nie wiem co myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mysle ze przy pustym jaju plodowym odstawienie ovarinu nie mialo w ogole znaczenia a jego dalsza suplementacja tez nie mialaby wplywu na dalszy rozwoj ciazy. Poczytaj o pustym jaju plodowym to dowiesz sie wiecej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co najwazniejsze to wpsolczuje Ci;-( badz dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovarineczkaa
Juz czytałam. U wiekszosci kobiet jesli juz sie zdarza pute jajo to raz w zyciu. Ale jestem dobrej mysli, ruszylo cos do przodu i tak. Odczekam ok 3 miesiecy i dalej bede próbowac. Najwazniejsze tez zeby nie myślec za duzo o ciazy i za bardzo jej nie chciec bo wtedy chyba natura plata figle i wychodzi na odwrót. Warto sie starac i brać różne tabletki dla obojga- nie zaszkodza a moga tylko pomoc- ja na pewno sięgne jeszcze po Ovarin po raz drugi :) Warto myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovarineczkaa
Gość, dzieki. Przyjełam to na klate juz wczoraj. Nie ma co sie zasmucac, szkoda czasu. Trzeba działac i próbowac. A puste jajo nie ma wpływu na kolejne ciąże, wiec mam nadzieje ze to prawda. Wiec czekam teraz na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovarineczkaa
Gość dzieki. Juz wczoraj przyjełam to na klate. Nie ma sie co załamywac, trzeba działac dalej bo to szkoda czasu. Jestem dobrej mysli że za pare miesiecy sie uda i to nie tylko mnie ale wszystkim staraczkom bo kazda z nas na to zasługuje:) Teraz czekam na powrót @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie bylo. Musialam sie po tym wszystkim pozbierac. Sikorko super ze juz powiedzialas rodzinie teraz na pewno bedzie wszystko dobrze. Dziewczyna ktorym sie udalo gratuluje. Ovarinko a ty sie nie poddawaj na pewno sie uda. U mnie na raxie bez zmian zazywam cidziennie ovarin i czekam co bedzie za dwa miesiace. Wyczytalam gdzies ze warto pic siemie lniane na dobry sluz wiec pije. Ide za tydzien do gin dowiedziec sue czy wsxystko ok po zabiegu. Ale teraz biorac ovarin czuje sie dobrze nie mam juz zadnych slutkow ubocznych jak ostatnio. Powodzenia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovarineczkaa
Kuzi witaj. Bierz ovarin, ja polecam mi pomógł, zaszłam juz przy 2 opakowaniu:)) Czułam sie po nim dobrze. Starałam sie 2 lata. Troche odczekam i znowu bede go łykac. Kolejnym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewka
U mnie natomiast sprawa wygląda tak, od 13 do 14 dc miałam plamienia. Plus utrzymujący się ból piersi, brak apetytu, mdłości które nadal sie utrzymują i nadwrażliwość na zapachy. jedynie czego nadużywałam to mleka i tak do 23dc. Wówczas zaczął mnie kłuć mocno lewy jajnik, ból pulsuje aż do brzucha i jakby krzyża czy nerek. Ciężko wyjaśnić. I mam ogromne wzdęcia od tej pory. Dwa dni temu czyli 25dc nagle piersi przestały boleć co jest dla mnie zdziwieniem bo zawsze przez @ bolały i trądzik zaatakował mnie jak dojrzewającą nastolatkę. Oraz miałam dziwny śluz, było go mega dużo i czułam jakby za raz infekcja miała mnie dopaść (wzielam iladian i jest lepiej) albo zapalenie pęcherza bo co chwile chodze siusiu i po troszeczke tylko. Jestem za granicą i nie mam możliwości iść do lekarza:/ Kończę drugie opakowanie ovarinu. Martwię się troszke i mam jakiegoś doła przez to wszystko. Co chwile to inne dolegliwości...:( Ovarineczko fajne jest Twoje podejście, myślisz pozytywnie a to najważniejsze :) Oddaj troszkę tego dobrego nastawienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Ewka nie chce straszyc ale ja tak samo mialam przy pierwszym opakowaniu i okazalo sie ze mam cyste i ciaze pozamaciczna. No ale jesli robilas test to badz spokojna po prostu tak reagujesz. Ja biorac ovarin pierwsy raz mega zle sie czulam. Ale teraz juz jestem po zabiegu i znow biore ovarin i czuje sie juz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Ewka robilas test ciazowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewka
Kuzi nie robiłam testu... I teraz po Twojej wiadomości jeszcze bardziej będę się bała go wykonać :( bo co jeśli zobaczę 2 kreseczki upragnione 2 kreseczki a tu się okaże, że faktycznie pozamaciczna będzie... Dziś mam 28dc. Przeczekam może jeszcze weekend i jak nie dostane @ to w poniedziałek zrobię test. Stresujące to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliśś
Hej, Jestem tu nowa :) staramy się zajść w ciąże z narzeczonym, choruję na hashimoto, obecne wyniki mam dobre bo tsh wynosi 1,73. Miesiączki mam co miesiąc aczkolwiek nie są one regularne (raz krótsze raz dłuższe, różnie to bywa ) Po pół roku niepowodzeń, wybrałam się do gin na wizytę, lekarz nie stwierdził żadnych zaburzeń, wszystko jest prawidłowo. Ostatnia @ była 10 sierpnia, teraz na dniach mam dostać więc czekam. W ciąży nie jestem bo byłam na wizycie wczoraj. Zalecił mi właśnie te tabletki Ovarin, zobaczymy czy one zadziałają :)Życzę wszystkim dziewczynom powodzenia, dwóch kreseczek i dużo dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Ewka nie chcialam cie straszyc moj przypadek byl mega dziwny. Mam nadzieje ze w twoim przypadku beda te dwie kreseczki i bedzie wszystko dobrze trzynam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
czy któraś z Pan tez cierpi na endometrioze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Ja mam najprawdopodobnie bo kilku lekarzy wydalo taka opinię.Mam torbiel na jamniki której nie zdążyli mi wyciąć i sprawdzić bo okazało się ze zaszlam w ciążę.Mój maly, wielki cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszekk
Witajcie udzielalam sie na samym poczatku naa forum po braniu Ovarinu miesiac zaszlam w ciaze (walczylam 9 miesiescy z zajsciem mojee drugiee dziecko) bylam mega szczesliwa az okazalo sie ze.ciaza sie nie.rozwija puste jajo plodowe poronilam w ok 12 tyg ciazy ale mialam komplikacje I zrobili mi zabieg czyszczenia Odcierpialam swoje obecnie znow wracaam do.Ovarinu I kolejnych prob od tego.miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Patik to gratuluje mialas ogromne szczescie :( ja juz 5 lat przegrywam z endo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Przykro mi Kwiatuszek :/ sama jestem w 12 tygodniu i nie chcę nawet myśleć przez co przeszlas....a znam dziewczyne co po 8 latach z Endo zaszła i ma teraz dwójkę.Tak więc w życiu wszystko możliwe.Trzeba wierzyc do końca chociaż wiem jakie to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Smoleńsk (2016) dostępny już do pobrania oraz online Młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. >>>http://d8x.pl/r/DfYsmolensk-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno mnie tu nie było a mowiąc dawno mam na myśli 9 m-cy temv sama starałam sie 2 lata mam policystyczne jajniki myślałam co m-c czy w końcu sie udało i z ovarinem przy 2 opakowaniu bez obsesyjnego myślenia zobaczyłam 2 upragnione krechy a teraz moje ,, nie daje pani szans,, ma juz 3 tyg i śpi obok mnie nie poddajwajcie sie i nie myślcie o tym obsesyjnie trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Smoleńsk (2016) Młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/DfYsmolensk-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewka
Zrobiłam test, jedna kreseczka. Dziś 32 dc i brak @ ale i dolegliwości ustały. Także nie pozostaje mi nic innego jak czekać na @ i rozpacząć nowy cykl... Powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewka uda sie Tobie i wszystkim tym ktore sie staraja. Przestance tylko o tym myslec. Pamietajcie nic na sile. Natura płata figle,ze im bardziej sie chce tym bardziej nie wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Ewka nastepnym razem sie uda zobaczysz. Dziewczyny trzymam za was kciuki. Ja teraz jeszcze z dwa miesiace musze czekac i zobaczymy co bedzie. Sikorko a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Powoli do przodu. Ovarinko wzielas clo? Jak sie czujesz i czy bylas na monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×