Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Czarnula79
Ja staram się od lata ....ovarin biorę od grudnia. Tylko już nachodzą mnie wątpliwości czy się uda i czy dalej ovarin brać. Wiem że nie ma tak jak by się chciało ;P. Bynajmniej nie nakręcam się jak przez pierwsze dwa miesiące i szukałam tylko objawów ciąży. Myśli i głowa zajęta narazie sportem i przeprowadzką. Dodam że dzieci z mężem już mamy i teraz po paru latach postanowiliśmy postarać się o dzidzie, i wiek pewnie też swoje robi ( mam 36 lat ) . Kiedyś pewnie się uda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
My staramy się od lata , ovarin biorę od grudnia. I tak myślę czy dalej go brać. Wiem że nie ma tak O zajścia w ciążę kiedy się chce , dlatego postanowiłam głowę zająć czym innym. Dodam że mamy już dzieci , a teraz postanowiliśmy mieć znowu dzidzie. Aaaa i wiekowo też pewnie cięzej ( mam 36 lat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Sikorka czy stwierdzono u Ciebie niedroznosc jajowod ze czekalas na laparoskopie? Mialas moze wykonana histeroskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość200
Sikorka a luteine długo bralas?? od 16dc? Mialas plamienia przed @ czy badał Ci lekarz poziom luteiny w organizmie? Super ze wszystko sie u Ciebie dobrze skonczyło lecz swoje tez wycierpiałas. Jak teraz Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Ja staram się o dzidzie od lata, ovarin biorę od grudnia . I zastanawiam czy dalej brać czy przerwać? Biorę folik i witaminę d3. Narazie staram się głowę zająć czym innym , bo początki bardzo się nakręcałam. Tylko że ja już mam 37 lat i czas ucieka ( mam już dwoje dzieci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Ja o dzidzię staram się od lata , ovarin biorę od grudnia, i tak myślę brać dalej czy przerwać. Biorę też folia i wit.d3. Narazie głowę staram się czym innym zająć, i nie nakręcać jak na początku. Mam już dwoje dorosłych dzieci i niestety czas ucieka i pewnie z wiekiem jest też trudniej zajść ( mam 37 lat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Boshe jaki obciach ile tych moich odpowiedzi się dodało...myślałam że się nie dodają:( Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Na laparoskopie czekalam bo na jajnikach mialam pecherzyki jak to przy pco;-( i lekarz ponadto chcial sprawdzic czy nie mam ognisk endometriozy po cc. Mialam histeroskopie po 2 poronieniu, wyszla ok. A niedroznosci nie mialam bo w 1 ciaze zaszlam w koncu, potem w dwie kolejne ktore poronilam wiec jajowody jak najabrdziej drozne i problem byl gdzie indziej. Luteine bralam dlugo, z reszta caly czas bylam na luteinie,z racji wydluzonych cykli bralam od ok 18dc. Kiedys mialam badania progesteronu i byl za niski ale to efekt braku owulacji. Plamienia tez sie zdarzaly, szczegolnie silnie po ziolach ojca sroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Hej dziewuszki :) pytanko, dostałam właśnie od gin luteine 2 dziennie,ale zapomniałam ile czasu mam ją brać? Gapa ze mnie... A na opakowaniu jest 60 tabletek :( czy do 1 dnia @ czy jak? Czy tak jak duphaston przez 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja luteine bralam luteine podjezykowa od 17(18) dc 3 razy dziennie przez kolejne 10 dni (chyba ze @ pojawila sie w trakcie brania to odtawialam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
A ja od 3 dni mam silne bóle okresowe a okresu brak...jeden dzień już jest spózniona , chyba czas na test ale podświadomie boję się rozczarowania. Czy któraś z was miała podobnie ? Bóle a jednak ciąża? Jak długo miałyście te bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi92
Witajcie dziewczyny :) ja ovarin biorę pół miesiąca, pierwszą tabletkę zabrałam pierwszego dnia miesiączki i od razu owulacja przyszła po 14 dniach :) predzej miałam długie cykle i nieregularne. Osobiście widzę dużą różnice, bo śluzu jest mega dużo jak nigdy! O dziecko staramy się 5 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość200
Ile dziewczyny przed staraniem sie brałyście tabletek luteiny dopochwowo 1 czy 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Gosc200 ja obecnie biorę 2,rano i wieczorem, nie wiem czy pomoże, zaczęłam brać po owulacji 14dc, obecnie mam 19,zamierzam brać przez 10 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość200
Niusia 84 dzieki za odp. Ja od 16 dc zaczne, tez mam na 10 dni. Myslalam o jednej ale wezme ewentualnie dwie :) A noż widelec... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi92
Jak tam dziewczyny? Czy któreś z Was pomógł OVARIN? Jestem ciekawa jak potoczyły się wasze losy.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Gość200 nadzieja umiera ostatnia :) trzeba próbować, aczkolwiek myślę że tak odrazu to chyba byśmy były farciarami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość200
Zalezy co rozumiec przez pojecie 'od razu' :)) nie mówie ze od razu w 1 dc. ale 2-3 cykle i moze sie uda:) Bylo by miło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Ojjj taaaaak było by bardzo miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
Ojjj taaaaak było by bardzo miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnula79 o jak? Udało się czy @ ? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ja bralam Ovarin od wrzesnia zeszlego roku a w styczniu zaszlam w ciaze staralismy sie od kwietnia przyznam ze nie bylo latwo w pracy nawal roboty bywalo ze pracowalam po 10 godzin dziennie 6 dni w tygodniu a wolnego dorabialam i ciagly stres tez nie pomagal dopiero polaczenie Ovarinu z miesiecznym urlopem brakiem zmeczenia i stresu zaowcowalo ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Tak gość....udało się zajsc w ciążę, niestety była to ciąża biochemiczna i niestety straciłam ja :( niby można po niej zajsc znowu ale narazie jest ból i załamanie i Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Czarnula79 natura wie co robi. Wiele kobiet zachodzi w ciaze biochemiczne i nie wie ze w ogole byla w ciazy. Najczesciej w ten sposob organizm sam pozbywa sie chorego zarodka np.z wadami genetycznymi. Ja stracilam dwie ciaze,jedna dosc wysoko bo blisko w 10tyg druga wlasnie zaraz na poczatku w 6tyg. Lekarz tlumaczyl mi to wlasnie w ten sposób oraz tlumaczyl ze latwiej sie pogodzic jesli ciaze traci sie na samym poczatku niz kiedy ciaze sie traci kiedy np. czuc juz ruchy czyli 2 lub co gorsza 3 trymestr kiedy kobieta jest bardzo emocjonalnie zwiazana juz z dzieckiem. Nie zalamuj sie. Uda Ci sie ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Tak Siikorka masz rację, widocznie tak musiało być. A pewnie gorzej by mi było się ze stratą pogodzić jak by były ruchy dziecka czy bicie serduszka. Będzie dobrze....mam nadzieję że już niebawem znowu się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niusia84
U mnie z tą nadzieją to różnie raz jest a zaraz ja tracę, bo jeżeli tyle czasu nic, to dlaczego teraz miało by się udać,a później znowu myślenie że kiedyś musi się wkoncu udać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
A i Czarnula79 co z Twoja @? Dostalas czy nadal czekasz? Z bolami podbrzusza w ciazy jest chyba roznie. Ja w 1 ciazy mialam dosc silne bole do tego czulam takie rozpieranie bioder (lekarz wlaczyl nospe i kazal lezec). W 2 ciazy nie czulam nic oprocz jednorazowego bolu takiego piekacego po ktorym zaczelam krwawic (poronilam), 3 ciaza nic nie czulam,zadnych boli (poronilam), teraz mialam bole jak na okres ale ze pojawilo sie plamienie od razu mialam wlaczona nospe forte po ktorej nic nie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula79
Siikorka ja narazie krwawie po cb, @ pewnie przyjdzie później. Cykle miałam regularne co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewka000
Hej dziewczyny, nowa na forum nie jestem, wczesniej sie udzielalam, pytalam az wkoncu dalam sobie spokoj i nic. 2 miesiace na totalnej olewce i nic! Kolejny miesiac w oczekiwaniu na @, testy LH byly w ruchu, ja na ovarinie i kwasie foliowym, maz na ProFertil.. staramy sie i staramy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ewka znasz przypuszczalna przyczyne dlaczego nie wychodzi? Leczysz cos? Jak dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×