Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Claudie90 weź ich olej, to twoja sprawa kiedy chcesz dzidzusia, a nie ich i niech pilnują własnych nosów A ty głowa do góry i uśmiech na buzie, proszę :-) Ja dopiero testowac będę dziewczynki 3 grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie Z tego co pamiętam pisalas ze nie masz dobrych relacji z teściowa. To przykre ze rodzina męża tak się wobec ciebie zachowuje i mówi tak okrutne rzeczy. Wiem ze łatwo mówić żeby sie tym nie przejmować ale na pewno ci jest ciężko przyjąć to ze cie nie akceptują. Każdy chciałby mieć dobre relacje z rodzina i ciężko zaakceptować jesli tak nie jest. Nie wiem kochana co ci poradzić.... Jedyne co wiem to nie powinnaś rezygnować ze swoich marzeń...i proszę cie nie zniechęcaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co sie przejmowac gadkami innych, u mnie o tym że staram sie o dziecko wie tylko mąż hehehe moja mama uważa że córka jest za mała i sobie nie poradze a teściowa stwierdziła ostatnio że 2 wnuków jej wystraczy (ma moją 2,5 latke 300 km od niej i 10 letniego wnuka na miejscu) xxxx oczywiście nie pamietam która z Was ma tarczycę... ale pewnie gin wyślę Cię do endokrynologa. Mojej znajomej w czasie ciązy skoczyło tsh do 6 i jest pod stała kontrola gina i endokryn. xxxx ja kwas foliowy to chyba lykam juz od sierpnia a test owulacyjny tez miałam z domowego laboratorium ale umnie kosztował 27 zł.... Moja ginka twierdzi, że jesli chodzi o witaminy to najwazniejsze zeby oprócz tych podstawowych był jest kwas dha i jod. W pierwszej ciązy (w sumie w 2 też do czasu) kupowałam doppelherz mama, ma wszystko co potrzeba. Ma 60 tabletek i mi zawsze starczał na 2 miesiace a dopiero przy 2 ciazy doczytałam ze starcza na miesiac i bierze sie 2 dziennie hehe może dlatego miałam anemie w ciązy :) xxxx ja dzis na obiad czerwony barszcz i karkówka z mieszanką chińska i z grzybami mun (polecam, bardzo dobre) xxxx Jejku dziewczyny jesteście takie młode, ja w Waszym wieku to nawet nie myslałam o dziecku.... pierwsze urodziłam jak miałam 31 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych tabletkach co kupiłam tez jest jod i wiele innych potrzebnych wit :P Ja jestem pod opieka endokrynologa ale mimo tego ze przyjmuje prywatnie to termin na grudzień dopiero wiec temu tez w przyszłym tyg pierw gin bo termin był szybszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
hej :) matko ile wy piszecie :) gratlujacje dziewczyny że się udało :) Jest nas tyle że nie umiem się po nickach zwracac, bo co przeczytam to zapomne ;) u mnie cisza, tylko mam tyle syfów że jestem przerażona, bo to nie syf syfek, tylko takie ogromne spuchniete miejsce bolace :/ i te miejsca po prostu z******te, na dekolcie czerwone bulwy, na ramieniu :/ teraz czuje na środku miedzy brwiami jakąs gule... ja biore kwas foliowy od wiosny może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które wiedza juz ze są w ciazy , miałyście kłucie hm jajnika dosyć intensywne ?? Dzis mnie bardzo boli prawy bok ,zrobiłam sobie mały spacer i było to bardzo odczuwalne nawet bolesne. Która testuje jeszcze w tym tygodniu ?? Nie moge sie na Was doczekać ,i na pozytywny wynik oczywiście !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Airina mnie w piewszej ciąży bolał brzuch jak na okres, kłucia nie pamiętam, ale wiem że moze wystapic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina Mnie tez w pierwszej ciąży bolał brzuch. Teraz też boli. Jutro juz piatek. :D do środy coraz bliżej. W środę będę testować. Właśnie wróciła z kina. Byliśmy z mężem na listach. Byliście? Tam gra taki chłopczyk. Kazik. Piękny maluch. Od razu wyobraziłam sobie ze mój synek Filipek tez taki będzie. Az sie wzruszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Justa też chcemy z mezem isc, warto? znaczy i tak pojdziemy bo mam bilety do wykorzystania ;) Justa ja moze poczekam do konca tygodnia no chyba ze bedzie okres. Mi moze cycki troche ciezsze sie zrobiły ale tak mialam tydzien przed okresem... wiec cos mi sie tak zdaje ze nic nie wyjdzie. Airina spokojnie, ja dostałam chyba tylko plamien w czasie okresu i dopiero tydzien po robiłam test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Niedziela tuż tuż... A my na sponta dzisiaj się wybraliśmy z mężem na pizze :) jak miło było :) pierwszy raz w lokalu jedliśmy, bo zawsze się wstydzilam :/ a do kina na listy chcemy iść w sobotę :/ ale w Krakowie jest tylko na zakopiance ten film :/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za slowa otuchy :) Ja nie byłam ponieważ nawet 1 części nie widziałam wiec nie idę :P a ja sie spodziewam jutro gości. Niemiec ale nie moge sie chwalić niczym bo za wczesny etap a pewnie bd pytania : czemu nie pijesz , jesteś chora ? Hehe :P powiem ze biorę Antybiotyk :P Przed 16 jadę po wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Caffka wedle mnie film bardzo fajny. Ja uwielbiam takie komedie romantyczne. Byly śmieszne sceny ale tez takie gdzie można bylo sie wzruszyć. Jesli tez lubisz takie filmy to na pewno ci sie spodoba. Claudiie fajnie tak wyjść czasem na miasto. My mimo ze mieszkamy prawie przy rynku rzadko wychodzimy. Wolimy zamówić żarcie do dom i zjeść przed tv. I potem dupa rośnie :D Airona masz racje jeszcze nie ma sie co chwalić. A wymówka z antybiotykiem bardzo dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa ale Ja wolałam wiesz na mieście ;p mój aż się zdziwił.... bo nigdy nie myślał że zjemy na miejscu :P. Wiecie... nie lubię jak ktoś się patrzy jak Ja jem ;) . A ja chciałam tak odpocząć poza domem... bez teściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie Fajna masz "dziwaczność". :) Nigdy nie spotkałam kogoś takiego. A powiedz czy wśród rodziny np podczas obiadu tez się krępujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Tak... :P ale staram się jak najszybciej zjeść :P na weselu mi ciężko było... Każdy się gapil :P. Ale jakoś musiałam to przeżyć :P no może to być śmieszne.. ale taka moja natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Nie śmieje się z tego tylko mnie to zaciekawilo bo jak wspomnialam pierwszy raz się z tym spotykam. :) od zawsze tak mialas? Jako dziecko też? Przeprasza że tak pytam. Jak nie chcesz nie odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa nie pamiętam czy od dziecka... Chociaż jak byłam dzieckiem, miałam 3 latka to mam zdjęcie zrobione jak wysmarowalam się kaszanką :) tak ja lubiałam :P Zawsze byłam takim odludkiem... :P Pomiędzy moim rodzeństwem a mną jest ponad 22 lata różnicy :). Jestem osobą nieśmiała i wrażliwa bardzo od czasu jak tata zmarł. Czyli 13 lat temu, 3 dni po mojej komunii... I zaczęłam wszystkiego się wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ją jako dziecko też byłam bardzo nieśmiała. Teraz już radze sobie z nieśmiałością :) śmierć taty to wielką tragedia. Wspolczuje. Ją na szczęście mam mamę i tatę. Niewyobrazam sobie jakby któregoś z nich zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny... jakiś mam biały, galaretowaty sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudi nie wiem co to moze znaczyć :/ moze tylko to ze zaciążyłas :) ja miałam tez biały śluz tyle ze nie galerowaty ale każda kobietka inna. Mnie dzis dosyć brzuch pobolewa ale jeśli to normalne to niech boli :P nie moge sie doczekać popołudnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie Może ci sie udalo dlatego taki śluz.:) Airina Koniecznie daj znac jaki wyszedł wynik :) trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Hej dziewczyny!:) Claudiie, jak smutno czasem Cię czytać! Domagaj się wsparcia od męża! Powinien zrozumieć, że Ci trudno - przeprowadzka, mieszkanie z teściową, stres związany ze staraniem o ciążę... Trzymaj się mała!:) (a własnie, piszesz, że zawsze okres masz wcześniej. Czy to nie znaczy, że po prostu Twój cykl ma inną długość, niż zakładasz? No bo jeśli zawsze?... Może owulacja przypada w inny dzień niż Ci się wydaje?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
U mnie smutnoooo, wszystkie testy owulacyjne negatywne... Może wypróbuję te, które poleca Airina (dzięksy!), ale nie wiem, czy negatywny wynik to sprawa lipnych testów a Allegro, czy mojego lipnego cyklu;) Byłam u gin. w poniedziałek. Mówiła, żeby próbować w ten dzień i kolejny. Pęcherzyk miał 18 mm. i wg niej: "powinno się udać", bo to sam środek cyklu, ale nie zauważyłam ani wzrostu temp., ani śluzu i w ogóle. Wczoraj tylko tak owulacyjnie bolał mnie brzuch. Dzisiaj spadek temperatury (??). Dziewczyny, badałyście progesteron? Ja chyba udam się do laboratorium w tej sprawie;) Może wariuję, ale przynajmniej rozjaśni mi to coś w kwestii owulacji. Czy była, czy co jest grane?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjuullkkaa2200
Hej dziewczyny, widzę, że tu wszytskie poważnie obeznane w temacie a ja tak średnio szczerze mówiąc, więc mam kilka pytań ;p Pierwsza ciąża przyszła tak "z nienacka", więc jakoś specjalnie nie zwróciłam uwagi na pierwsze objawy... Teraz staramy się o drugą dzidzie już drugi miesiąc. Szczerze mówiąc nie przykładałam sie za bardzo do tego, w sensie nie liczyłam dni, nie pamiętam nawet kiedy dokładnie miałam ostatnio okres, chyba koło 23... Cykle zazwyczaj mam tak po 30dni... Teraz oczywiście czekam i się spinam, czy będę mieć ten okres czy nie... no i chciałabym wam podać kilka objawów, bo sama juz nie wiem czy to bardziej objawy ciąży czy zbliżającego się okresu. Od czasu do czasu zakłuje mnie coś w piersiach, szczególnie w okolicach pach, mam dość dużo białego gęstego śluzu, od paru dni kłuje mnie w lewym jajniku no i od dwóch dni (wieczorami) czuję ucisk w dole brzucha i właśnie przez to najbardziej obawiam się, że zbliża się okres... Zauważyłam też, że jakoś szybciej się męczę. Co myślicie, jest na co liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjuullkkaa2200
a i w poprzedni weekend miałam infekcję intymną, a też czytałam gdzieś , że na początku ciąży takie infekcje się zdarzają, bo są wtenczas bardziej sprzyjające warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjuullkkaa2200
a i w poprzedni weekend miałam infekcję intymną, a gdzies czytałam, że na początku ciąży takie infekcje się zdarzają, bo są wtenczas bardziej sprzyjajace warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Atrakcja_turystyczna dziękuję Ci bardzo :* niestety miesiączkę mam pt. "Kiedy chce przyjść to przychodzi"... wiec ciężko mi wyliczyć dni plodne.... a tym bardziej owulacje.... :( Dziewczyny... z tego stresu i z płaczu wczorajszego i dzisiejszych kłótni z Liderem... dostałam plamień :( nie wiem czy to miesiaczka się rozkręca czy co... :( Ariana - czekamy na wieści! Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudi nie stresuj sie kochana !! Kiedy @ masz miec ? Odebrałam wynik , beta 334,7 ok 2-3 tydzień ciazy !! Cieszę sie strasznie i liczę ze wam tez dziewczyny sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Airina gratulacje!:* no ma przyjść w niedziele :(...nie wiem jak to będzie.... juz całkowita zalamka... I przestałam się starać.... raptem były 3 przytulania na początku miesiąca.... Tak się mąż starał.... Tak stwierdziłam, że jemu nie zależy aż tak bardzo na tym... Bo potem wieczne wymówki miał... a to zmęczony.. a to źle się czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×