Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Radosna33
Luna powiedz kolezance, ze to jej dziecko jest akurat duze a nie twoje za male. Ja jestem w 32 tyg i mala wazy 2kg i lekarz mowi, ze dosc duza jak na ten czas (jakies 2 tyg wieksza niz powinna byc). Wez niech cie nie straszy i niech najpierw poczyta, ze w 32 tyg dziecko wazy ok.1,8kg, wiec twoje jest idealne! Ja tez juz powoli sie szykuje, dalej sprzatam w szafach, kupuje. Pranie planuje na poczatku lipca. Pakowanie torby zaraz po kolejnej wizycie czy po 12 lipca, ale kupic chce teraz, zeby juz miec w domu wiekszosc. Wlasnie zamowilam zestaw 2 otulaczy dla malutkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
moj w 31 mial 1800 i lekarz tez mowil ze ok ze nie maly.. Radosna pokaz te otulaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
dzieki, chcialabym dotknac chyba najpierw zobacze w sklepie normalnym. Myslalam o takich ale z rekawkami i zeby zawinac dziecko bo mowia ze pierwsze 3 miesiace to 4 trymestr ciazy ziecko lubi byc opatulone. Fajna sprawa na upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Outa ja poszlam w zeslzym tygodniu do sklepu z rzeczami ktore chce kupic (wiadomo stacjonarny drozszy), obejrzalam na zywo i wiem co chce i z jakich firm. Tak mam nadzieje, ze na upaly sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sie zawiesilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze jesteście tego zdania co ja.Skoro ktoś dojrzał do założenia rodziny to i dojrzał do obowiązków. Na szczęście mój mąż jest tego samego zdania, gorzej z teściowa juz nieraz krytykowała to ze mąż myje okna albo gotuje.W końcu się zdenerwowalam i jej powiedziałam ze chciałaby żeby teściu tyle robił! To się w końcu zamknęła.Bo widać ze ewidentnie zazdrościć.Jak będziemy mieli kiedyś syna to tez będziemy go wychowywać tak żeby umiał wszystko zrobić. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam się zastanawiać czy nie kupić śpiworka albo otulacza do spania.Fajne są i bezpieczne. Pobyt w szpitalu uświadomił mi ze na sali bez wiatraka nie ma szans. Musze sobie kupić jakiś mały bo ja tu się roztopie. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wrażenie ze mój m myśli ze jak wyszłam ze szpitala to zagrożenia juz nie ma. I ze jak weźmie syna na spacer to wystarczy a ja obiad i wszystko mogę robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia może porozmawiaj z mężem tak szczerze.Przecież powinno do niego dotrzeć ze nie wymyśliłas sobie tego zagrożenia. W tym szpitalu to mnie wykoncza, jedzeniem! Albo jego brakiem. Po śniadaniu myślałam o obiedzie a po obiedzie myślę kiedy mąż przejdzie z prowiantem. Porażka. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam dziwne pytanie. Czy miałyscie może takie bóle w okolicy kości ogniowej? Mi to miejsce nawet spuchlo ani leżeć ani siedzieć i jak tu odpoczywać? Mówiłam o tym lekarza ale każdy mówił tylko współczuję musi boleć. Bo boli jak cholera! Tylko co dalej? Chyba nie będę się tak męczyć do porodu? Prawda? Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być kości ogonowej kochany słownik T9 Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Lilli no nie zazdroszcze jedzenia szpitalnego. Zamiast dac ciezarnym normalnie zjesc, jakis owoc, salatka, jogurt to takie daja beznadziejne. A ile bedziesz w szpitalu? Podaja ci cos? Np sterydy na rozwoj pluc? Czy narazie tylko diagnozuja? Niestety w kwestii kosci ogonowej nie pomoge. Mnie na szczescie nie bolala. Za to powoli zaczynaja pobolewac biodra i spojenie lonowe jakby mi sie tam wszystko rozpychalo. Moze cialo szykuje sie do porodu. Muusia no niestety niektorzy faceci tak maja, wlasnie mysle, ze to z domu wyniesione. Niestety taka mentalnosc. Musisz chyba z mezem porozmawiac. U mnie akurat tesciowa chodzi i sama mi wszystkiego zabrania robic - ona urodzila w 8 miesiacu ciazy dziecko i nie udalo sie go odratowac, wiec ma swira na punkcie dbania o siebie w ciazy i rozumie, ze niestety kobieta musi na siebie bardzo uwazac. A maz pochodzi z domu gdzie mama prowadzi biznes a tata siedzi w domu, gotuje, zawozi mame, zalatwia sprawy urzedowe, wnuczkami sie zajmuje, wiec dla niego to, ze facet wykonuje obowiazki domowe jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili a co miałaś na śniadanie? Bo u mnie w niedz dali tylko plaster sera a tak to chleb i maslo a bulka tez byla z dwa razy. Mnie kość ogonowa nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Zawiesilo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jakie macie wozki? z jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
czesc dziewczyny, cieszę się ze u Was w miare wszystko ok. jeszcze troche i nasze dzieciaki beda bezpieczne :) ja dzis poodpruwalam wszystkie metki od ciuszkow i chyba niedlugo bede je prac. potem wypiore drugi raz zeby pozbyc sie tych barwnikow i wyprasuje. lekarka wspomniala mi dzis ze w 39 oraz 40 tygodniu powinnam sie zglosic na ktg bo ponac teraz robi sie wczesniej zeby sprawdzic czy nie ma zadnego ucisku, ponac takie rozporzadzenie jakiegos stowarzyszenia ginekologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka ja na ktg od 36 tyg mam chodzic. Tak tez w poprzedniej ciazy chodzilam. Brzuch mnie dzis znowu bolal ze 40min, takie bole jak na okres co jakies 3-4min. Sama z synem bylam. Kochane dziecko leki mi przynioslo i sie mna zajmowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a to widzisz Radosna to jeszcze lepiej, ciekawe czemu Tobie zlecili juz w 36 tyg a mi dopiero w 39. Ja w kazdym razie jestem za takimi badaniami bo czuje sie bezpieczniej nie moge sluchac mojej mamy ktora twierdzi że za czesto mnie badaja, ze usg co miesiac to tez za czesto, ze po co tyle badan itd…;/ nie lubie jak ktos jest slepo zapatrzony w to co bylo kiedys i uwaza ze tak bylo najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Jestem juz w domku wczoraj mnie wypisali. W sumie to trochę mnie dziwi ale podobno teraz się nie trzyma w szpitalu na obserwacji. Nie wykryli skurczy w monecie podpięcia KTG wiec uważają że jest ok Pani doktor powiedziała mi na odchodne ze jakby coś się działo to mam przyjechać od razu na odział, a ze mam blisko to jakoś się nie martwię.Około 10 minut. Co do komentowania tego ze tyle teraz badań przez mamę to tez mnie moja denerwuje.I jak jej mówiłam ze za szybko brzuch mi opadł i pewnie pójdę do szpitala, to stwierdziła że przesadzam. Ale jej się głupio zrobiło ze miałam racje!! Ja mam wizyty juz co 2 tygodnie i za każdym razem mam robione usg. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili to fajnie ze jyz w domu jestes:) Ja w pierwszej ciąży tez wczesniej miałam ktg robione. Mój mlodsza siostra za to w ogóle w ciąży na ktg nie chodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się ciesze ze jestem w domku. Choć i tak czuję się paskudnie. Nie mogę siedzieć przez ta opuchnięta kość. Pani doktor powiedziała ze pewnie dziecko uciska na jakiś nerw i dlatego tak boli. Tylko ja juz nie mam siły. Oby do poniedziałku i idę z tym do lekarza bo się wykończe A co do jedzenia szpitalnego to powiem wam mega porażka. Na śniadanie dostałam zupę mleczną ze znikomą ilością makaronu.I 3 kromeczlki weki z masłem i fura dżemu. A na obiad była zupa pomidorowa oczywiście ze znikomą ilością rozgotowanego ryżu oraz Zimne Nie Dogotowane ziemniaki ze Śmierdzącą ryba (słowa pielęgniarki Mój Boże Jak Ta Ryba Śmierdzi!!!) Oraz dwa liście sałaty ze śmietaną. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili dobrze, ze juz w domu, mam nadzieje, ze boj Ci przejdzie. jak Wam leci weekend? ja dzis kupilam pudelka, czekam na montaz szafy i planuje wielkie porzadki i ukladanie. Musze zdazyc zanim maly sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Lili fajnie ze cie puścili ale niefajnie ze to tak boli. . Ja mam już zrobiona garderobę i w tamtym tyg oproznialusmy szafy teraz tam ładuje ręczniki pościele itd żeby zwolnić komody haha na dziecięce ciuszki bo mebli nie chce nowych. Czekamy jeszcze na sofę ale to chyba miesiąc potrwa. U nas byli znajomi na grillu i fajnie było posiedzieć. Synek się wyszalal z kolega na ogrodzie. Podobno idą upały. Ja bardzo lubię ale jeszcze nie teraz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mały szaleje w brzuchu:) strasznie mi zęby poleciały:( od kilku dni ćmił mnie jeden a wczoraj rozbolał drugi. Ten drugi miał czekać zatruty na wyrwanie do porodu a wczoraj zaczął się ruszać:( jestem zła bo mam uczulenie na ten lek którym się zatruwa zęby a jak boli to zazwyczaj u mnie kanałówka się kłania. Do jutra muszę jakoś wytrzymać z bólem a mam rano ważny egzamin i nie wiem jak go ogarnę z bolącą szczęką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ooo widze, ze tu wszedzie przygotowania pelna para. Muusia z tego co czytalam to bambus ma jakies inne wlasciwosci (antybakteryjne itp) chyba dlatego drozszy. A flanela? Sama wolalabym sie taka muslinowa przykryc niz flanelowa to i dziecku kupie taka jakbym sobie wybrala (mysle, ze to kwestia kto co lubi). To jak z przescieradlami jedni lubia frotte a ja nienawidze musze miec gladkie z bawelny. No upaly ida. Po 35stopni ma byc to moze byc ciezko. Zaraz bedzie info, zeby ciezarne i male dzieci w domu siedzialy, bo niebezpiecznie na taki skwar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×