Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość monika900
witajcie kochane! Radosna przepiekne zdjecie, sukienka cudna, to był kawalek materialu tak ulozony czy szylas ja specjalnie? kolor, kroj -cudo! brak slow! :) z synkiem w ciazy tez robilas sesje? Agnieszka ja wlasnie za tydzien ide do dentysty, przed ciaza mialam wszystkie zeby zdrowe i poleczone a teraz niestety tez leca :( Musia jaka zamowilas kolyske? ja chcialam kupic lozeczko w ikei ale znazlam lozeczko i przewijak w vox i na tyle mi się podoba ze chyba kupie. Niestety wychodzi to duzo drozej ale lozeczko jest na 140cm, wystarczy potem odmontowac szczebelki i zostaje a z przewijaka robi się biurko dla dziecka :) albo szafke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka sukienka jest wlasnoscia forografki, taka tuba z trenem z tylu. Z synem robila mi zdjecia koleżanka i sa nieza ciekawe, to bylo 6 lat temu wiec nie bylo jeszcze takie dostępne. My w sypialni mamy juz przygotowany kacik z koszem wiklinowym, lozeczko i komoda z przwijakiem beda stac u syna w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolyska shnuggle baby. jest nieco wieksza od kosza mojżeszowego. To chyba kupie ta muslinowa i juz. Nie będę zalowac malutkiej. Przeciez do czegos to potem wykorzystam. Ja dziewczyny poza kolyska nic nie mam zamówionego. Mam troche zapasu pampersów. Ostatnio miałam kupic ręcznik i kocyk w pepco ale jak zobaczyłam ze to nie jest wyprodukowane w Polsce to zrezygnowałam. A wy jakie ręczniki kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie materace macie? Bo ja mam po synku gryka kokos. Nie byl drogi bo z 70 zl placilam ale ma juz 2 lata i nie wiem czy tez nowego nie kupic jakiegoś piankowego lepiej bo na kafe jest teraz temat o tych materacach i dali mi to do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna ta sukienka jest piekna, Ty w niej tez super wygladasz! :) brzuchol i figura swietna! musia ja tez nie mam jeszcze recznika i nie wiem jaki kupic. Chcialam bambusowy, bo faktycznie jest super w dotyku ale kosztuje okolo 150zl. Chyba poszukam czegos tanszego. Ja meble chce takie http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-spot#section-3, przeniose potem te dwa elementy z sypialni do pokoju malego i najwyzej dokupie szafe. Nie jestem przesadna i nie dopuszczam do siebie zlych mysli ale jakos mimo wszystko boje sie kupic je juz teraz. Najwyzej zamowie a maz odbierze dopiero jak urodze. Albo kupimy do domu ale tak zeby byla mozliwosc zwrotu 30 dniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia my mielsimy materacyk po synku, ale kupilismy nowy wlasnie gryka kokos. Poprzedni tez byl gryka kokos i nic sie z nim nie dzialo a juz ma 8 lat. A ten kosz to piszesz widzialam na zywo na targach i jest super. Mielismy kupowac. Byla za 500zl za kompet z stojakiem, ale mamy juz ten wiklinowy wiec bylo nam troche szkoda na kolejny tyle pieniedzy wydawac. Otulaczki z lassig tez mi sie podobaja, pewnie jeszcze sobie te z lassig dokupie. Moniczka ja tez sie stresuje, ze wszystko wczesniej szykuje, ale ciezko tak po porodzie wszystko ogranac. Jeszcze przy pierwszym dziecku to czlowiek jest jakby zderzenie z pociagiem przezyl, serio nie da sie na to przygotowac, wiec chociaz to nad czym masz kontrole warto ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Aaa reczniczek bambusowy widzialam fajny na sklepie na e.leclerk'u za 69 zl. Ja mam reczniczki zwykle po synku. Na poczatek takie 80x80 2 szt. a na potem jak dzidzius urosnie mam 100x100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna to rzeczywiście super okazja byla z tym kiszem bo my chyba 620 placilismy. Ni to może zostawimy ten materac cociaz teraz w piwnicy jest to nie wiadomo jak sie tam ma. Tygodnie strasznie szybko uciekają i powoli zaczynam sie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna jakbym w ogole nie byla przygotowana to bym sie dopiero stresowala, wiec nie ma mocnych, wszystkie drobne rzeczy musze wczesniej miec. Pomyslalam tylko ze te najdrozsze maz kupi po porodzie i ogarnie jak bede w szpitalu czyli wozek i to lozeczko z przewijakiem. Podajcie dziewczyny link do tej kolyski, chetnie zobacze :) ja nie mam duzego mieszkania wiec ogranicze sie do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia ja kupilam bambusowe i w dodytku są moim zdaniem przyjemniejsze, na lato i upaly powinien byc idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
swoja droga strasznie goraco u mnie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Jestem załamana jak w ciągu trzech miesięcy poleciały mi zęby. Ostatni przegląd był trzy miesiące temu, wszystkie zęby poleczone a dzisiaj okazało się że kanałówka i dwa do usunięcia bo nie ma co ratować i jeden do usunięcia już teraz. Zawsze miałam mocne zęby a tu takie coś. W nocy szalała burza, prawie nie spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to wspolczuje! Ale w ciąży tak się chyba często zdarza w koncu wszystko dziecko z nas wysysa bo z czegos musi rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej kochane, co tu dzisiaj taka cisza? Agnieszka ja ide na przeglad w poniedzialek i tez sie boje, ze nie jest dobrze… dzis przyszedl kocyk dla malego, ktory zamawialam. mysle ze narazie dwa mi starcza. dokupilam tez kilka drobnych rzeczy jak wkladki laktacyjne, szczotka dla malego itp. Radosna wspominalas kiedys o podkladach do szpitala? to sa podklady dla doroslych? bo ja spotkalam w sklepach tylko dla niemowlat i nie wiem jak dokladnie sie to nazywa/gdzie tego szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Monika takie zwykle podklady jak dla dzieci do przewijania tylko na pod siebie biore te wieksze (bo rozne rozmiary sa), choc sie dowiadywalam to u mnie w szpitalu ponoc daja (w koncu zmadrzeli zeby dawac zamiast kilka razy dziennie przescieradlo zmieniac. Muusia fajnie u ciebie przygotowania. Mnie jeszcze mega duzo rzeczy zostalo do kupienia. Niby drobnica ale jednak duzo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ta przygotowania. Nic nie zamowilam nadal. Musze w koncu porzadek z ubraniami zrobić. Te duże pochować wysoko do szafy a te na juz poprac powoli. Mąż mnie wnerwia! Bo sobie jeszcze w łóżku leży. Maly o 5:30 sie obudził a on tylko mleko zrobil i myśli ze wporzo jest! A to ja powinnam odpoczywać ale on ma to widocznie w doopie. O 3 rano poszlam siku i pktem miałam kolatanie serca i zimne poty. Na szczęście szybko mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia to faktycznie masz z tym mezem. Moj zawsze przede mna na nogach. Wczesniej wstawalam syna troche podszykowac do przedszkola ale teraz jak wlasnie usnac wieczorem nie moge a w nocy wstaje to juz z rana jak usne to wstaje dopiero kolo 8 jak oni juz wyjda z domu. Bezsensu przeciez ty tez zmeczona, a za miesiac dwa bedziesz na pelneych obrotach musiala cala dobe. A po drugie przeciez jeszcze te 3-4tyg powinien dzidzius byc w brzuchu wiec trzeba sie oszczedzac. Ja widze mega spadek formy od ostatniego tygodnia, brzuch boli coraz czesciej i coraz czesciej sie spina na maksa. Wyjscie po chleb to juz powrot z mega bolacym brzuchem, ktory mam wrazenie, ze zaraz mi odpadnie. Dopadla mnie ciazowa bezsennosc, ciezko usnac wieczorem, w nocy sie budze. Ehhh chociaz tyle ze zgagi nie mam (tylko czasem ale rumianek pomaga). Z mlodym to sie meczylam nawet spiac na siedzaco ze zgaga. Dziewczyny czy wy tez czujecie takie rozpieranie w okolicy pachwin, spojenia lonowego itp? Jakby kosci sie wam rozchodzily? Nie wiem czy to mozliwe, ze juz sie organizm na porod przygotowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja caly czas cos czuje a wieczorem to juz tragedia z tym moim brzuchem. Az chodzić sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej kochane, ja nie moge narzekac bo czuje się dobrze, forma tez w miare ok. Potrafie kilka godzin chodzic po centrum handlowym i nic mnie nie boli ale faktycznie w spojeniu lonowym pojawia się takie klucie. Mam dosc nisko brzuch, czasem wyglada jakby sie stawial ale to chyba maluch się wypycha. ja dzis w drogeri dokupilam reszte kosmetykow do szpitala, chyba mam juz wiekszosc rzeczy i pewnie za jakis tydzien/dwa bede pakowac torbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
* wiekszosc rzeczy do szpitala mialam na mysli :) bo tak to mi jeszcze sporo brakuje i to podstawowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny Pomału wracam do żywych :-) Przestaje boleć mnie ta głupia kość. Czuje się jak nowo narodzona :-D Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej Lili super! Radosna pięknie wyglądasz! !! Musia oszczędzaj siły a chłopa w troki bym wzięła. Nie daj się! Pięknie dziś na dworze. Zaraz po zamykam wszystkie okna aby się dom nie grzał i żaluzje. Lubie ciepło ale nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
witaj Lili, ciesze się ze juz lepiej sierpniowa dalej cisza… kochane jak Wasze maluszki? czesto sie ruszaja? bo moj zalezy od dnia, jednego dnia jest bardzo aktywny a kolejnego na tyle malo ze sie martwie o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×