Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Radosna33
Dziewczyny Wam sie nudzi a dla mnie czas biegnie za szybko. Mam ciagle tyle do zrobienia i z niczym sie nie wyrabiam a juz 4 miesiace na zwolnieniu. Nadrabiam czytanie ksiazek, wywolywanie zdjec, jakies seriale, powoli ogarniam dom. Jak dla mnie to raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
musia masz racje, to byloby dopiero wyzwanie. Radosna ja wlasnie tak wyobrazalam sobie swoj czas wolny jak napisalas i marzylam zeby pojsc na L4, no ale jest zupelnie inaczej. Ja mam wrazenie ze jak siedze w domu to nic mi sie nie chce. robie juz ktores podejscie do tego zeby zamowic spiochy z next, ale ciagle nie ma rozmiarow, ciekawe czy jeszcze sie pojawia czy dopiero jak zmieni sie kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia i Radosna 33 - ja mam Jane Muum po synku i zostawiam go dla córy teraz. Nie jest wcale niestbilny , super wóżek, powiem że wyterzymał bezusterkowo całe 3 lata jeżdżenia i wyglada jak nówka, dlatego nie zmieniam wóżka bo szkoda pieniedzy , dla mnie bardzo Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Radosna chciałabym mieć taki raj :) Tylko ja też troche leniwa jestem. Ale lubię mieć porządek. Teraz gdy przez noge musze leżeć to mnie to wkurza że nic nie robię. Dziś miałam w końcu tę blokadę Zobaczymy czy pomoże. Dziś jeszcze poleże ale od jutra chce trochę się uaktywnić. Z nudy kupiłam troche ciuszków na allegro. A sierpniowa jeszcze się nie odezwała? Mam nadzieję że nic poważnego się nie wydarzyło. U mnie brzuszek na wysokości pępka 103cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Oj ja też się nudzę tym bardziej ze mój synuś z dziadkami. Ma na imię Jonas. Co sądzicie? Tez się zmierzylam z ciekawości i 99cm. Czeka mnie jeszcze mycie okien i drzwi ale z oknami poczekam aż sąsiad skończy z koparka obok bo dziś tak wieje o widzę ze bez sensu by było. Mój lekarz nie bada przepływów jak nie ma podstaw do niepokoju. Ostatnio tylko spojrzał na pepowine i mówił ze wszystko ok. Używała któraś elektroniczna nianie przez tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny czy Was tez meczy taka zgaga? mi sie wczesniej trafiala ale co jakis czas, glownie wtedy jak wiecej zjadlam albo pod koniec dnia po wszystkich posilkach a teraz? zjadlam rano bulke z wedlna na sniadanie i juz mam zgage :( i tak juz ktorys dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
outa co do elektronicznej niani to się nie wypowiem, ale planuje kupic monitor oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika to tak jak ja, cały czas dużo pracowałam. Powiem szczerze ze nawet za dużo. Miałam swoją firmę wiec praca była na okrągło nawet w domu.. Realia w domu są zupełnie inne, tak jak pisałaś ileż można sprzątać? Na zakupu juz nie chodzę sama czekam na męża. Muusia ja właśnie czuje się jakbym miała ciążę leżącą,właśnie posprzątałam kuchnie i musze się położyć bo kręgosłup mnie boli. Ja bym się nie nudziła gdybym tylko mogła normalnie chodzić, już bym sobie robotę znalazła :-) A tak musze leżeć i odpoczywać.. Oby do sierpnia. Muusia to ja jestem wyższa, ale chyba to nie ma znaczenia.Tylko ułożenie macicy? Jeżeli chodzi o wielkość brzuszka. Wychodzi dziewczyny ze mam największych brzuszek? :-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outa nie boisz się myć okien? U mnie mąż myje juz od grudnia. Ale to też przez to że jak mam za długo ręce w górze to kręci mi się w głowie juz kiedyś spadłam z okna (ale to przed ciążą). Niania przez tel ? Taką sąsiadka używała. Ja tam mam zamiar mieć łóżeczko przy naszym łóżku na początku, później damy do małego pokoju. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili moze jeszcze ja mam wiekszy brzuch, niestety nie mam w domu centymetra zeby zmierzyc. co prawda malo przytylam bo do dnia dzisiejszego 9,5kg ale brzuszek to moj slaby punkt. Jestem szczupla ale brzuch juz przed ciaza mialam lekko wystajacy. Jak bede u rodzicow to zmierze i dam znac. My tez planujemy miec narazie lozeczko w sypialni, a dopiero potem przeniesc je do osobnego pokoju. Musze powoli myslec o tym jak urzadzic malemu pokoju, bo jak narazie mam tylko farbe wybrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outa Jonas faktycznie niespotykane imię, ładne. Choć ja wolę polskie, ale to kwestia gustu Monika ja też jeszcze nie mam wyremontowango pokoju, mało tego dopiero zaczęliśmy robić nasz pokoju. Znacz brat z mężem. Ale to robią raczej w weekendy brat pracuje z żoną a maja 3 dzieci wiec jakoś to muszą pogodzić.Co do koloru to miałam wybrany do naszego ale teraz nie wiem czy to dobry pomysł szaro-brązowy co o tym myślicie? Nie będzie za surowo? Myślałam o takim lekkim szarym.Tyle ze mamy psa.. A do małego myślałam żeby dać tapetę biała w gwiazdki szare albo inny motyw. A ty Monia jaki wybrałaś kolor? Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety nie mogę dzis wyjść bo szyjka znowu sie troche skrocila i od jutra bede miała zastrzyki na rozwój. Pluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia mam nadzieje ze wszystko dobrze się skończy. Dobrze ze medycyna jest aż tak rozwinięta. Na pewno z dzieckiem będzie wszytko ok. Będę trzymać kciuki!!! W tej chwil przestaje narzekać na ból pleców ;-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
biedna musia, domyslalam się ze czas leci strasznie wolno w tym szpitalu, do tego to jedzenie…ale dostaniesz cos na pluca dla maluszka i będzie dobrze, teraz juz chyba nie ma takiego zagrozenia a takie sterydy na pewno przyspiesza rozwoj u mnie lekarz wczoraj badal szyjke i nie ma zagrozenia wczesnego porodu, 4cm ma. Lili my mamy kremowy kolor. Co do sypialni to plecilabym Ci szary, bez brazu. To bardzo neutralny kolor, ja mam w wielu pomieszczeniach (niedawno kupilismy mieszkanie i wszystko robilismy od podstaw). Sprawdzil sie super, pasuje do wielu rzeczy. A jasny szary, wpadajacy w niebieski wcale nie jest taka zimna barwa. Mi się bardzo podoba odcien okruchy lodu z Duluxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Musia Ojj szkoda :( Zdrówka Myieszkalismy dłuższy czas w Niemczech i mi się to imię zawsze podobało bardzo. Okien nieeee ja jestem taka *****iwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Zgagę miałam dość męczącą ze 2 tyg temu kilka dni. teraz jakoś znikła tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Musia Ojj szkoda :( Zdrówka Myieszkalismy dłuższy czas w Niemczech i mi się to imię zawsze podobało bardzo. Okien nieeee ja jestem taka *****iwa.. jestem instruktorem fitness wiec chce być aktywna do końca. Oczywiście zdarzają się skurcze boleści nic na siłę.. Szary to mój ulubiony kolor osobiście lsczylsbym w pokoju dziecka z białym lub różowym może coś z żółci. Ja mam pokój gotowy tzn pomalowany na biało i podłoga zrobiona. Mam 2 komody ale to takie z poprzedniego mieszkania. Dziś jedziemy w końcu zamówić sofę bo trzeba ie gdzie usiąść nakarmić. Mam na strychu kolyske. Świetnie się sprawdziła i w ogóle na początek polecam wszystko co na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Lili narzekaj. W koncu masz do tego prawo!:) Ja miewałam zgagę ale jak.kupilam duże opakowanie renne to chyba zgaga sie wystraszyla i znikla:D Może mniej jakos jem teraz a częściej i dlatego nie mam zgagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis nawę spoko obiad byl tylko porcje takie jak dla przedszkolaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hsha musiaa ja to samo. Od Kiedy kupiłam Renie zgaga uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam od wczoraj mam bóle jak na miesiaczke ból pleców u dołu a od tygodnia klocia w podbrzuszu jestem w35tc a niedawno zauwazylam na wkladce galaretkę tak to nazwę jest ona kleista i żółtego koloru czy to czop sluzowy? Byłam dzisiaj u położnej stwierdziła że mocz jest ok dziecku serce bije i się rusza i dowodzenia bo nic nie pokojacego nie ma zignorował mnie dodam ,w mieszkam za granicą i tu opieka jest inna dodam że mam uczucie jakby dziecko miało mi wypaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu to idz do lekarza jezeli jest taka mozliwosc, wszyscy narzekaja na opieke za granica. tam wieksza opieke sprawuja polozne, ale jak uslyszalam ze moje kolezanka zaczela miec skurcze i przyjechala po nia polozna to, to jest źle? u nas musisz trafic na SOR ginekologiczny, wyczekac swoje i wtedy zapada decyzja czy Cie przyjma bo to juz, czy jeszcze masz poczkeac w domu albo szukac innego szpitala, wiec wydaje mi sie ze za granicami nie jest tak źle, chyba ze sie nie zna jezyka ale to nikt nie zabroni przyjechac rodzic do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika właśnie miałam dzisiaj wizyt dostałam odpowiedź skoro serce dziecku bij jest dobrze dzwoniłam z tym i powiedziała mi tylko to normalne to moja pierwsza ciąża i panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a masz mozliwosc pojsc gdzies do lekarza? czy cala ciaze prowadzila Cie polozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położna prowadzi mi ciążę . I według niej jest to normalne gdy do 17tc wymioty miałam krwią moila że to normalne aż wylądowała w szpitalu z krztuscem i odwodnieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
my tu nie jestesmy w stanie ocenic czy jest wszystko dobrze, jak masz jakiekolwiek watpliwosci to ja bym na Twoim miejscu skonsultowala to ze specjalista/inna polozna/lekarzem, ewnetualnie mozna pojechac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Agnieszka
Miałam dziś kilka bolesnych skurczy. Trochę mnie przestraszyły ale za każdym razem po odpoczynku przechodziły. Muusia jestem po zastrzykach na rozwój płuc maluszka i lekarz powiedział że po nich szyjka potrafi się wydłużyć choć jeśli jest miękka to taka zostaje. Jutro mam usg. Ciekawa jestem ile waży maluszek i czy wszystko jest w porządku. I najważniejsze czy szyjka znów się nie skróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia dziękuję za zrozumienie :-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×