Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość monika900
radosna nie stresuj się, brzuchol urósł to i mała urosła :) szkoda tylko że ta baza kosztuje drugie tyle co fotelik, będę musiała się zorientować w sklepie jak to wygląda z i bez i czy można ją potem użyć do innych fotelików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszłam dzis ze szpitala. I musze teraz wziac die za wyprawke,pranie segregowanie ,prasowanie i pakowanie torby. Wole byc przygotowana ale mam nadzieje ze do 40 dotrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Musia fajnie ze juz w domu, ja to bym chciała żeby dzidziuś się trochę wcześniej urodził ale tak żeby było bezpiecznie dla niego czyli jakiś 38,39 tydsien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mussia ciesze się że jesteś już w domu. Jestem tego zdania co ty lepiej być przygotowanym wcześniej.Też dziś w końcu jedziemy po resztę rzeczy i będę prała. Radosna może i szybko ale od piątku mam takie bóle brzucha że boje się że wcześniej urodze.Mój mąż nie ma doświadczenia z garderobą dziecięcą wiec wolę wszytko przygotować żeby się nie denerwował. Brzuszek mam coraz niżej, naprawdę wyglądam jakbym juz miała rodzić.. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo przez te bóle robię wszytko dużo wolniej. Wiec będę pewnie prasować na raty żeby się nie przemęczyć bo wtedy jest jeszcze gorzej.Mam jakieś przeczucie że maleńka się pospieszy obym się myliła Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilli kiedy masz wize? A te bole to. Jak na okres? Martwię sie ze sierpniowa sie nie odzywa bo ona. Tez miała problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili spokojnie, u mnie też opadł brzuch i.dziecko uciska coraz niżej ale na ostatniej wizycie lekarz mówił że nie ma ryzyka wcześniejszego porodu więc może to normalne na tym etapie, a Ty chyba masz termin trochę wcześniej niż ja :) dzidziuś rośnie i ciężko tego nie odczuwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Co tu ostatnio taka cisza?dziewczyny sie przygotowaniami zajely? mam nadzieje, ze wszystko u Was dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Jestem po wizycie. Wszystko ok. Szyjka zamknięta. Kolejna wizyta za dwa tygodnie. Torbę mam częściowo spakowaną. Część ciuszków poprana i poprasowana czeka na maluszka. Brakuje mi jeszcze trochę rzeczy i chyba będę te braki kupować na allegro. No poza pampersami, chyba że te też znajdę sporo taniej niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej Agnieszka, u mnie chyba teraz tez juz sie zaczna wizyty co dwa tygodnie. Ja wlasnie zamowilam pieluchy w tesco, jutro maja przywieźć, jest akurat promocja na te najmniejsze, mozesz zerknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41 Kobiety, jeszcze dwa miesiące macie, tak jak ja zresztą, więc nie za wcześnie na pranie i prasowanie? Mi jeszcze sto razy do tego czasu zdążą zalęgnąć się roztocza (jetem alergikiem) w tych ciuszkach więc po co się tak spieszyc? Ja upiorę i uprasuję miesiąc przed porodem, ale dwa to za wcześnie. Ale jak kto woli dziewczyny. Ja tylko mam pytanie dlaczego tak wcześnie się za to wzięłyście. Bo zaczynam się zastanawiać czy ja z kolei źle robię że w lipcu dopiero będę prasować? tak jak mówię, ja mam alergię i im dłużej poczekam z praniem tym lepiej, dzidzia też może mieć alergię po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ja tez po wizycie. Moj***adania ok. Pessar narazie trzyma. Mala duza wazy prawie 2kg i wychodzi z badan na 2 tyg do przodu. Niestety nie mam fotki buzki bo sie zaslaniala raczkami. Niby duzo wod plodowych wyszlo w gornej normie, ale zoladek i pecherz moczowy ok. Tyle ze malo wod przy buzce ma. Aaa i ja nic nie przytylam, schudlam 200gram od ostatniej wizyty. Ale i tak mam dalej diete trzymac. Od jutra juz zaczynam zakupy dla siebie do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna ja ostatnio tez chcialam zdjecie 3d i maly zrobil mi takiego samego psikusa jak Twoja cora, polozyl raczke na buzi i nic nie bylo widac. Gosciu ja tez jeszcze czekam z praniem, tez uwazam ze to troche za wczesnie, chyba ze ktos potem bedzie pral jeszcze raz, bo ja to moze dwa razy wrzuce do pralki. Zastanawiam sie tylko na jakim programie to prac, bo program dla dzieci to 95 stopni. Bialym ciuchom nic sie nie stanie ale inne moga tego nie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jaki macie proszek i plyn do prania do tych ubranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny jaka macie hemoglobine teraz? ja mam 11,4 - norma od 12, znowu mi troche spadla. poczytalam w internecie i pisze ze to moze powodowac nawet usposledzenie u dziecka. przestraszylam się, jakie macie doswiadczenia z poprzednich ciaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ile twoja szyjka wynosiła ze masz pessar? Mój dzis miał kupic proszę mówiłam mu żeby nie brak najdroższego. Ja jeszcze prac nie zaczynam poczekam do 23 do wizyty i zoba ze jaka bedzie szyjka . Normalnie z praniem bym się nie spieszyla i pakowaniem i poczekalabym do ok 36t ale jak mala bedzie zaś straszyć ze juz chce przyjść to trzeba się sprężyć. Jak byłam w szpitalu to moja tesciowa byla raz czuwać przy małym bo mąż na mecz poszedł. Wiedziałam ze cis bedzie mi sprzatac chociaż mówiłam m ze ma jej zaznaczyc ze żadnego sprzątania no chyba je tego ne przekazał. W pulce syna poukladala! I nie jest po mojemu! Szafki w kuchni umyka i w szafce gdzie kosz jest. Pewnie kuchenkę tez umyla ona nie m jak twierdzi. Zla jestem ale otem zaś kmus mnie obgada i w ogóle. Wtedy cala noc prawie nie spalam bo wiedziałam co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jednak kupił lovela do białego. Prac najlepiej w 60 stopniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny nie radze sobie ze zgaga, od kilku dni dokucza mi caly czas, az boje sie cokolwiek zjesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Monika na zgage polecam rumianek i pozycje pol siedzaca po jedzeniu, jak sie kladziesz to tresci zoladkowe sie cofaja. Mussia moja szyjka miala 30mm 4 tyg temu. Teraz juz lekarz jej nie mierzyl bo mowi, ze z pessarem sie nie mierzy. Ja bede prac w Dzidziusiu. Najbardziej mi pasowal dla syna i chyba teraz juz tez przy nim zostane. Kupilam dzis troche pajacykow dla malej, na 56 juz chyba nic nie kupuje, teraz juz zaczynam kompletowac wyprawke na 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostra zgagę pije wodę z imbirem, mniej niż pół szklanki wody plus około 1 cm starkowanego imbiru lub plaska łyżeczka mielonego suchego. Ohyda ale skuteczne, po kilku minutach zgaga mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nigdy się nie klade a mimo to dokucza mi potwornie chyba kupie imbir i sprobuje tej metody Radosna ja kupilam pajacyki w smyku, a dzisiaj sprawdzilam i w next pojawila się rozmiarowka, zlosliwosc rzeczy martwych. Chyba nie bede dokupywac, wydaje mi się, że 4 pajace na początek malemu wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
witajcie, ja dzis nie spie od wczesnego ranka milego dnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Monika ja tez zrobilam zakupy w smyku. Na 56mam 8 pajacykow i 8 bodziakow z krotkim, 3 bodziaki z dlugim, 1 rampersa. Chyba wiecej mi nie trzeba. U mnie pajacyki sluzyly zawsze jako pidzamki do spania a pierwszy miesiac to w sumie tylko w pajacykach caly dzien maly przechodzil. Wiec nie wiem czy 4szt to nie troche malo? Przeciez jeszcze musisz to uprac i wysuszyc, a jak ci sie w ciagu dnia przesika lub uleje? Reszte juz kupuje na 62 ale te bede mi sluzyc pewnie ze 2-3 miesiace. Moze z nexta zamow sobie na 62 oni maja duza rozmiarowke (taka jak hm) to maly ze 3 miesiace ci je ponosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna jakos tak zalozylam, ze bedzie cieplo bo to jednak srodek lata. Duzo wiecej mam rampersow oraz bodziakow na krotki rękaw. Mysle ze i tak będę często prala, a potem te wieksze to dokupie na bieząco, nawet jak nie bede miala jak z dzieckiem wyjsc do sklepu to zamowie przez internet :) masz juz moze lozeczko i posciel? ja lozeczko kupie chyba w ikei, a poscieli wciaz szukam. taki noworodek spi bez poduszki, tak? a kolderka sie go przykrywa?kupujecie w ogole posciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej. Ja mam termin za 6 tyg wiec czas się za to zabierać tym bardziej ze ja mam wszystkiego po kilkanaście sztuk.. włożę do szafki ewentualnie przykryje pieluszka. Nie wiem jakie roztocza mogą się zalegnac. .. ciuchy będą wyprane pewnie w 60c i wyprasowane a poza tym nie jestem zwolennikiem sterylnych warunków. My w weekend pojeździlismy z synusia. Byliśmy w Wiśle i Ustroniu. Nie używałam nigdy kołderki tak wcześnie. Synuś jest zimowy wiec spał w rożku a teraz kupie otulaczek. Na później mam sporo spiworkow. Musia dobrze ze juz wyszłas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×